Giriş
05.06.22
Çıkış
06.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Konsept/Tema

Yetişkin Oteli

Konaklama Tipi

Oda-Kahvaltı

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Tesis Türü

Otel

Olanaklar

Resepsiyon
Sigara İçme Alanı

Yeşilyurt Köyü Otelleri:

Yeşilyurt için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
4.8/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 2.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
600 TL
Motel
Aile Dostu
4.9/5 Mükemmel
(6 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 3.5 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
500 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.6/5 Mükemmel
(3 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 480 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.200 TL
Henüz Puanlanmamış
Yeşilyurt Köyü merkezine 2.6 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
600 TL
Apart Otel
Hayvan Dostu
5/5 Mükemmel
Yeşilyurt Köyü merkezine 2.5 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
500 TL
Motel
Çocuk Dostu Oteller
5/5 Mükemmel
(35 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 6.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
900 TL
4.9/5 Mükemmel
(5 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 10.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.000 TL
Otel
Fiyatı Değişmeyen Tesisler
4.5/5 Mükemmel
(7 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 230 m uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
1.520 TL
Setur
1.600 TL
En uygun fiyat
1.520 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
1.520 TL
Motel
Çocuk Dostu Oteller
4/5 Mükemmel
(1 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 10.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Yarım Pansiyon
1.300 TL
Motel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(26 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 10.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
900 TL

Yeşilyurt Köyü Butik Otelleri

Çanakkale'de dünyanın en temiz havasını soluma fırsatı bulacağınız muazzam bir yer Yeşilyurt köyü!

Kazdağları'nın eteklerinde kurulu olan Yeşilyurt Köyü, tarihe tanıklık etmiş, günümüzde de sayısız ziyaretçiyi ağırlayan nezih bir bölge. Yeşilyurt Köyü butik otelleri ise bu bölgede geçireceğiniz konaklamalarda sizlere aradığınız kaliteyi sunuyor.

Yeşilyurt Köyü mitolojiye göre tarihteki ilk güzellik yarışmasının yapıldığı yer. Keza Yeşilyurt Köyü butik otelleri konaklamanız sırasında neden böyle bir iddia olduğunu çok iyi anlayabilirsiniz. Bölgedeki her nokta eşsiz bir doğa güzelliğine sahip. Ayrıca Yeşilyurt Köyü butik otelleri en uygun konumlarda yer edindiği için bu güzellikleri keşfetme olasılığınız da çok fazla oluyor.

Bölge huzurlu bir tatil için en ideal alan. Yeşilyurt Köyü Kazdağları butik otelleri ise, hem sevimli hem de büyüleyici olan bu köyde aradığınız rahat bir konaklamayı sunuyor. Ki en uygun Yeşilyurt Köyü butik otelleri, dünyanın en doğal yaşam alanlarından biri olan Kazdağları'na yakın olduğu için, kendinizi burada geçireceğiniz süre boyunca dinlenmiş hissediyorsunuz. Ayrıca Yeşilyurt Köyü butik otel fiyatları bakımından da uygun seçenekler karşınıza çıkabilir.

Yeşilyurt Köyü butik otelleri konaklama esnasında köyde haftada iki kere kurulan yöresel pazarı mutlaka görün. Köyün çeşitli yerlerinden gelen halkın satmış olduğu yöresel el emeği ürünleri, Yeşilyurt Köyü en uygun butik otellerindeki tatil sonrasında sevdiklerinize götürebileceğiniz hediyeler olabilir. Ayrıca bölgedeki otlu börek, otlu dondurma gibi otlu lezzetleri de muhakkak denemeden Yeşilyurt Köyü Kazdağları butik otellerinden dönmeyin!

Yeşilyurt Köyü butik otelleri genellikle köyün merkez mimarisi olan taş evlerden oluşuyor. Tarihi ve köyün dokusunu çok güzel yansıtan taş evler, yazın serin, kışın ise sıcak tutan bir yapıda. Yeşilyurt Köyü butik otel fiyatları bakımından da erken rezervasyon sayesinde daha uygun seçeneklere indirileceği için, bu otantik bölgede tatilinizin tadını doyasıya çıkarabilme imkanı var.

Yeşilyurt Köyü Butik Otel Fiyatları

Yeşilyurt Köyü Butik Otelleri

Yaz aylarında Çanakkale'nin her bölgesinde olduğu gibi Yeşilyurt Köyü butik otelleri yoğunluk yaşıyor. Bu da erken rezervasyon olmazsa eğer Yeşilyurt Köyü butik otel fiyatları bakımından biraz daha yüksek seçenekleri ortaya çıkarıyor. Bu yüzen en uygun Yeşilyurt Köyü butik otelleri tesislerinden yararlanmak adına erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Yeşilyurt Köyü butik otelleri genelde oda kahvaltı ya da yarım pansiyon şeklinde hizmet veriyor. Yeşilyurt Köyü sahil şeridinden içeride kaldığından bazı butik Yeşilyurt Köyü otellerinde havuz imkanı da bulunuyor. 4 mevsim muhteşem manzaralara tanıklık ettiren Yeşilyurt Köyü butik otel fiyatları da, bu imkanlara göre değişiklik gösterebiliyor.

Yeşilyurt Köyü butik otelleri aile, arkadaş ve özellikle de evli çiftler için tasarlanmış konseptlere de sahip. Yeşilyurt Köyü butik otel fiyatları da bu konseptlere göre değişim gösteriyor. Altını özellikle çizelim, köyde faaliyet gösteren en uygun Yeşilyurt Köyü butik otelleri bile beklediğiniz hizmeti sunabilecek kapasitelere sahip.

Gayet konforlu ve temiz odalara sahip olan Yeşilyurt Köyü butik otellerinde geçireceğiniz zaman boyunca kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Üstelik her bütçe için uyumlu olan Yeşilyurt Köyü butik otel fiyatları da bu kapsamda sizleri zorlamıyor.

Özetle, Yeşilyurt Köyü Kazdağları butik otellerinde tatil yapmak sizi her açıdan mutlu ediyor.

Yeşilyurt Köyü Gezilecek Yerler

Yeşilyurt Köyü Gezilecek Yerler

Yeşilyurt Köyü butik otelleri çevresinde doğa ile iç içe olacağınız, harika vakitler geçireceğiniz pek çok güzel yer bulunuyor. Yeşilyurt Köyü butik otellerine giriş işlemlerinizi tamamlar tamamlamaz da bu bölgeleri tatiliniz boyunca gezmenizi öneririz.

Yeşilyurt Köyü butik otellerindeki konaklamalarınız boyunca gezip görebileceğiniz yerler şu şekilde;


  • Yeşilyurt Köyü Ormanı
  • Kazdağları
  • Zeuz Atları
  • Atatepe
  • Assos

Tüm bu bölgelere Yeşilyurt Köyü butik otellerinde yapacağınız tatil sürecinde gitmenizi öneririz. Bölgedeki Yeşilyurt Köyü butik otel fiyatları ve konaklama alternatifleri hakkında Yeşilyurt Köyü Otelleri sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz. İyi tatiller!

Yeşilyurt Köyü Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yeşilyurt Köyü otelleri merkeze uzaklık ne kadardır?
Yeşilyurt Köyü otelleri hem taşıdığı özellikleri hem de konaklama yapan misafirlerine sağladıkları olanaklar bakımından farklılık gösteriyor. Ziyaretçiler ise seyahatleri öncesi bütçelerine ve zevklerine en uygun oteli seçerek rezervasyonlarını yaptırıyor. Büyük bir kısmı oda-kahvaltı olarak hizmet veren En iyi Yeşilyurt Köyü otelleributik veya apart konseptine sahip tesislerin, sahip oldukları imkanlar yıl boyunca tercih edilme oranlarında da etkili oluyor. Buna göre yıl içerisinde en sık tercih edilen tesisler en iyi Yeşilyurt Köyü otelleri listesinde yer almayı başarıyor. Peki Yeşilyurt Köyü otellerinin merkeze uzaklığı ne kadar? merkezden yeşilyurt köyü otellerine ulaşım karayolu ile sağlanabiliyor. Yeşilyurt köyü otelleri ile Çanakkale merkez arası mesafe ise 103 kilometre olarak belirtiliyor. Bu mesafe yaklaşık 1 saat 29 dakikada aşılabiliyor.
Yeşilyurt Köyü otelleri etrafında gezilebilecek yerler nerelerdir?
Çanakkale'nin gizli cenneti, gelen hemen herkesin müdavimi olduğuYeşilyurt. Buraya gelenlerin memnuniyetlerinin en büyük sebebi burafa alışılmış tatillerin dışında daha doğal, daha evinde gibi hissetmek oluyor. Çünkü daha girdiğiniz andan itibaren sizi köyün tavukları karşılıyor, sabah uykunuzdan sizi cıvıl cıvıl kuş sesleri uyandırıyor. İşte bu yüzden İstanbul'un karmaşasından kaçmak isteyenlerinde öncelikli tercihlerinden biri burası. Üstelik Yeşilyurt köyü gezilecek yerler de bir o kadar kendine hayran bırakan cinsten. Bunlardan en önemlileri; Zeus Altarı, Adatepe Köyü, Tahtakuşlar Köyü, Mıhlıçay, Koyunevi Köyü Sahili'nde Sokakağzı Mevkii. Yeşilyurt'un huzur veren atmosferinde zengin olanaklara sahip tesisler tercih edilebileceği gibi daha mütevazi tesislerde bulunuyor. Bu sebeple Yeşilyurttaki butik aile otelleri ziyaretçilerin tercihlerine göre değişkenlik gösteriyor.
En iyi yeşilyurt Köyü otelleri hangileridir?