search icon
Giriş
11 Ağustos Çar.
Çıkış
12 Ağustos Per.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Yeşilyurt Köyü Otelleri

Yeşilyurt için 10 otel listelendi.

İda Taş Konak

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.5/5
(158 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 0.2 km uzaklıkta
850 TL850 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:850 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
808 TL
Tatil.com
TatilBudur.com
850 TL
808 TL'den başlayan fiyatlarla

Reis Inn Hotel Kazdağları

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.3/5
Yeşilyurt Köyü merkezine 0.1 km uzaklıkta
750 TL750 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:750 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
735 TL
Etstur
Otelz.com
750 TL
735 TL'den başlayan fiyatlarla

Kazdağları Karye Müze Otel

Küçük Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.7/5
Yeşilyurt Köyü merkezine 0.3 km uzaklıkta
821 TL838 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:821 TL
İNCELE
 • Yarım Pansiyon
En Uygun Fiyat
738 TL
Otelz.com
Etstur
821 TL
738 TL'den başlayan fiyatlarla

Erguvanlı Ev

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.6/5
Yeşilyurt Köyü merkezine 0.5 km uzaklıkta
720 TL720 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:720 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Pinecone Boutique Hotel

Butik Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.2/5
(10 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 0.2 km uzaklıkta
900 TL900 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:900 TL
İNCELE
 • Yarım Pansiyon
En Uygun Fiyat
900 TL
Coral Tatil
Otelz.com
1260 TL
900 TL'den başlayan fiyatlarla

Assos Athena Bungalow Hotel

Bungalov
Sahilde
Neredekal.com
5/5
Yeşilyurt Köyü merkezine 18.3 km uzaklıkta
600 TL600 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:600 TL
Tesisi Ara
 • Yarım Pansiyon

Kayalar Blue Beach & Hotel

Otel
Plaj
Neredekal.com
2.4/5
Yeşilyurt Köyü merkezine 10.9 km uzaklıkta
1.261 TL1.261 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:1.261 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
1236 TL
Etstur
Odamax
1261 TL
1236 TL'den başlayan fiyatlarla

Ayvacık Ay-Toklar Pansiyon

Pansiyon
Neredekal.com
5/5
Yeşilyurt Köyü merkezine 15.0 km uzaklıkta
180 TL180 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:180 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Gökyüzü Pansiyon

Pansiyon
Yeşilyurt Köyü merkezine 16.8 km uzaklıkta
530 TL530 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:530 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Sahaf Pansiyon

Pansiyon
Neredekal.com
4.7/5
Yeşilyurt Köyü merkezine 0.3 km uzaklıkta
600 TL600 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:600 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Yeşilyurt Köyü Butik Otelleri

Çanakkale'de dünyanın en temiz havasını soluma fırsatı bulacağınız muazzam bir yer Yeşilyurt köyü!

Kazdağları'nın eteklerinde kurulu olan Yeşilyurt Köyü, tarihe tanıklık etmiş, günümüzde de sayısız ziyaretçiyi ağırlayan nezih bir bölge. Yeşilyurt Köyü butik otelleri ise bu bölgede geçireceğiniz konaklamalarda sizlere aradığınız kaliteyi sunuyor.

Yeşilyurt Köyü mitolojiye göre tarihteki ilk güzellik yarışmasının yapıldığı yer. Keza Yeşilyurt Köyü butik otelleri konaklamanız sırasında neden böyle bir iddia olduğunu çok iyi anlayabilirsiniz. Bölgedeki her nokta eşsiz bir doğa güzelliğine sahip. Ayrıca Yeşilyurt Köyü butik otelleri en uygun konumlarda yer edindiği için bu güzellikleri keşfetme olasılığınız da çok fazla oluyor.

Bölge huzurlu bir tatil için en ideal alan. Yeşilyurt Köyü Kazdağları butik otelleri ise, hem sevimli hem de büyüleyici olan bu köyde aradığınız rahat bir konaklamayı sunuyor. Ki en uygun Yeşilyurt Köyü butik otelleri, dünyanın en doğal yaşam alanlarından biri olan Kazdağları'na yakın olduğu için, kendinizi burada geçireceğiniz süre boyunca dinlenmiş hissediyorsunuz. Ayrıca Yeşilyurt Köyü butik otel fiyatları bakımından da uygun seçenekler karşınıza çıkabilir.

Yeşilyurt Köyü butik otelleri konaklama esnasında köyde haftada iki kere kurulan yöresel pazarı mutlaka görün. Köyün çeşitli yerlerinden gelen halkın satmış olduğu yöresel el emeği ürünleri, Yeşilyurt Köyü en uygun butik otellerindeki tatil sonrasında sevdiklerinize götürebileceğiniz hediyeler olabilir. Ayrıca bölgedeki otlu börek, otlu dondurma gibi otlu lezzetleri de muhakkak denemeden Yeşilyurt Köyü Kazdağları butik otellerinden dönmeyin!

Yeşilyurt Köyü butik otelleri genellikle köyün merkez mimarisi olan taş evlerden oluşuyor. Tarihi ve köyün dokusunu çok güzel yansıtan taş evler, yazın serin, kışın ise sıcak tutan bir yapıda. Yeşilyurt Köyü butik otel fiyatları bakımından da erken rezervasyon sayesinde daha uygun seçeneklere indirileceği için, bu otantik bölgede tatilinizin tadını doyasıya çıkarabilme imkanı var.

Yeşilyurt Köyü Butik Otel Fiyatları

Yeşilyurt Köyü Butik Otelleri

Yaz aylarında Çanakkale'nin her bölgesinde olduğu gibi Yeşilyurt Köyü butik otelleri yoğunluk yaşıyor. Bu da erken rezervasyon olmazsa eğer Yeşilyurt Köyü butik otel fiyatları bakımından biraz daha yüksek seçenekleri ortaya çıkarıyor. Bu yüzen en uygun Yeşilyurt Köyü butik otelleri tesislerinden yararlanmak adına erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Yeşilyurt Köyü butik otelleri genelde oda kahvaltı ya da yarım pansiyon şeklinde hizmet veriyor. Yeşilyurt Köyü sahil şeridinden içeride kaldığından bazı butik Yeşilyurt Köyü otellerinde havuz imkanı da bulunuyor. 4 mevsim muhteşem manzaralara tanıklık ettiren Yeşilyurt Köyü butik otel fiyatları da, bu imkanlara göre değişiklik gösterebiliyor.

Yeşilyurt Köyü butik otelleri aile, arkadaş ve özellikle de evli çiftler için tasarlanmış konseptlere de sahip. Yeşilyurt Köyü butik otel fiyatları da bu konseptlere göre değişim gösteriyor. Altını özellikle çizelim, köyde faaliyet gösteren en uygun Yeşilyurt Köyü butik otelleri bile beklediğiniz hizmeti sunabilecek kapasitelere sahip.

Gayet konforlu ve temiz odalara sahip olan Yeşilyurt Köyü butik otellerinde geçireceğiniz zaman boyunca kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Üstelik her bütçe için uyumlu olan Yeşilyurt Köyü butik otel fiyatları da bu kapsamda sizleri zorlamıyor.

Özetle, Yeşilyurt Köyü Kazdağları butik otellerinde tatil yapmak sizi her açıdan mutlu ediyor.

Yeşilyurt Köyü Gezilecek Yerler

Yeşilyurt Köyü Gezilecek Yerler

Yeşilyurt Köyü butik otelleri çevresinde doğa ile iç içe olacağınız, harika vakitler geçireceğiniz pek çok güzel yer bulunuyor. Yeşilyurt Köyü butik otellerine giriş işlemlerinizi tamamlar tamamlamaz da bu bölgeleri tatiliniz boyunca gezmenizi öneririz.

Yeşilyurt Köyü butik otellerindeki konaklamalarınız boyunca gezip görebileceğiniz yerler şu şekilde;


 • Yeşilyurt Köyü Ormanı
 • Kazdağları
 • Zeuz Atları
 • Atatepe
 • Assos

Tüm bu bölgelere Yeşilyurt Köyü butik otellerinde yapacağınız tatil sürecinde gitmenizi öneririz. Bölgedeki Yeşilyurt Köyü butik otel fiyatları ve konaklama alternatifleri hakkında Yeşilyurt Köyü Otelleri sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz. İyi tatiller!

Yeşilyurt Köyü Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yeşilyurt Köyü otelleri merkeze uzaklık ne kadardır?
Yeşilyurt Köyü otelleri hem taşıdığı özellikleri hem de konaklama yapan misafirlerine sağladıkları olanaklar bakımından farklılık gösteriyor. Ziyaretçiler ise seyahatleri öncesi bütçelerine ve zevklerine en uygun oteli seçerek rezervasyonlarını yaptırıyor. Büyük bir kısmı oda-kahvaltı olarak hizmet veren En iyi Yeşilyurt Köyü otelleributik veya apart konseptine sahip tesislerin, sahip oldukları imkanlar yıl boyunca tercih edilme oranlarında da etkili oluyor. Buna göre yıl içerisinde en sık tercih edilen tesisler en iyi Yeşilyurt Köyü otelleri listesinde yer almayı başarıyor. Peki Yeşilyurt Köyü otellerinin merkeze uzaklığı ne kadar? merkezden yeşilyurt köyü otellerine ulaşım karayolu ile sağlanabiliyor. Yeşilyurt köyü otelleri ile Çanakkale merkez arası mesafe ise 103 kilometre olarak belirtiliyor. Bu mesafe yaklaşık 1 saat 29 dakikada aşılabiliyor.
Yeşilyurt Köyü otelleri etrafında gezilebilecek yerler nerelerdir?
Çanakkale'nin gizli cenneti, gelen hemen herkesin müdavimi olduğuYeşilyurt. Buraya gelenlerin memnuniyetlerinin en büyük sebebi burafa alışılmış tatillerin dışında daha doğal, daha evinde gibi hissetmek oluyor. Çünkü daha girdiğiniz andan itibaren sizi köyün tavukları karşılıyor, sabah uykunuzdan sizi cıvıl cıvıl kuş sesleri uyandırıyor. İşte bu yüzden İstanbul'un karmaşasından kaçmak isteyenlerinde öncelikli tercihlerinden biri burası. Üstelik Yeşilyurt köyü gezilecek yerler de bir o kadar kendine hayran bırakan cinsten. Bunlardan en önemlileri; Zeus Altarı, Adatepe Köyü, Tahtakuşlar Köyü, Mıhlıçay, Koyunevi Köyü Sahili'nde Sokakağzı Mevkii. Yeşilyurt'un huzur veren atmosferinde zengin olanaklara sahip tesisler tercih edilebileceği gibi daha mütevazi tesislerde bulunuyor. Bu sebeple Yeşilyurttaki butik aile otelleri ziyaretçilerin tercihlerine göre değişkenlik gösteriyor.