Giriş
31.05.22
Çıkış
01.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Yeşilyurt Köyü Butik Otelleri:

Yeşilyurt için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.6/5 Mükemmel
(3 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 480 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.250 TL
4.8/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 2.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
550 TL
Henüz Puanlanmamış
Yeşilyurt Köyü merkezine 2.6 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
600 TL
Motel
Aile Dostu
4.9/5 Mükemmel
(6 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 3.5 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
450 TL
Apart Otel
Hayvan Dostu
5/5 Mükemmel
Yeşilyurt Köyü merkezine 2.5 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
450 TL
Motel
Çocuk Dostu Oteller
5/5 Mükemmel
(35 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 6.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
800 TL
4.9/5 Mükemmel
(5 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 10.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.000 TL
Motel
Çocuk Dostu Oteller
4/5 Mükemmel
(1 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 10.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Yarım Pansiyon
1.300 TL
Otel
Fiyatı Değişmeyen Tesisler
4.5/5 Mükemmel
(7 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 230 m uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
1.520 TL
Setur
1.600 TL
En uygun fiyat
1.520 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
1.520 TL
Motel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(26 değerlendirme)
Yeşilyurt Köyü merkezine 10.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
900 TL

Yeşilyurt Köyü Otelleri

Yeşilyurt Köyü otelleri rivayete göre tarihte ilk güzellik yarışmasının yapıldığı Kaz Dağları'nın batısında yer alıyor. Küçücük ve rengarenk evleriyle ve Yeşilyurt köyü otelleriyle adeta bir tablo var karşınızda. Yeşilyurt Köyü otelleri lüks, apart ve pansiyon opsiyonlarıyla bölgeye adeta güzellik katıyor.

Yeşilyurt Köyü otellerinde deniz ve dağ manzaralı odalarda kalmak mümkün. Tabii diğer yandan Yeşilyurt Köyü otel fiyatları bu tesislerde biraz daha pahalı kalıyor. Fakat manzaralı olmayan odalarda konaklayıp daha ucuz Yeşilyurt Köyü otel fiyatlarından yararlanabiliyorsunuz. Yeşilyurt Köyü otelleri misafirlerine konaklayacakları otel odalarının Türk hamamları, saunalar, buhar odaları, masaj odaları, açık ve kapalı yüzme havuzları, yoga salonları ve toplantı odalarını sunuyor. Tabii bu imkanların olduğu Yeşilyurt Köyü otel fiyatları biraz daha pahalı oluyor.

Genellikle çoğu Yeşilyurt Köyü otelleri taştan yapılma binalardan oluşuyor. Yaz aylarında Yeşilyurt köyü otellerinde konakladığınızda serinlemeniz mümkün. Ege mimarisinin muhteşem örnekleri olan Yeşilyurt Köyü otellerinin arasında ise özellikle tercih edilen bir tesis türü var; o da Yeşilyurt Köyü butik otelleri. Gelin Yeşilyurt Köyü butik otellerini daha yakından inceleyelim. Yeşilyurt Köyü otel fiyatlarıyla karşılaştırınca daha uygun olan bu tesisler kalite ve hizmet bakımından bütün Yeşilyurt Köyü otelleri ile yarışır durumda.

Yeşilyurt Köyü Butik Otelleri

Yeşilyurt Köyü Butik Otelleri

Yeşilyurt Köyü butik otelleri çevre bölgede en çok tercih edilen konaklama tesisleri arasında yer alıyor. Yeşilyurt Köyü butik otellerinin Yeşilyurt Köyü otellerine göre avantajı ise sıcak ve samimi bir ortam sunmaları. Fakat Yeşilyurt Köyü butik otelleri bununla da kalmayarak vaad ettikleri hizmet anlayışını da aynı kalite standartlarına tabi tutuyor. Yeşilyurt köyü otel fiyatları arasından da özel imkanlar sunmaları buna yardımcı oluyor elbette.

Yeşilyurt Köyü butik otelleriher bütçeye ve zevke hitap eden opsiyonlar barındırıyor. Yeşilyurt Köyü otelleri arasında lüks tesislerden daha ufak ve samimi tesislere kadar her çeşit mekan mevcut. Yeşilyurt köyü otellerinde konaklarken en tasarruflu opsiyonlara ulaşmak için çeşitli seçenekler bulunuyor. Bu imkanlardan Yeşilyurt Kötü butik otellerinde konaklarken de istifade etmek mümkün oluyor. Genel olarak bahar aylarında, deniz kenarı olmayan tesislerde ve erken rezervasyonlarda Yeşilyurt Köyü otel fiyatlarının daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Son olarak sizlere Yeşilyurt Köyü'nde konaklarken gezip görebileceğiniz birkaç mekan sunmak istiyoruz.

Yeşilyurt Gezilecek Yerler

Yeşilyurt Gezilecek Yerler

Yeşilyurt Köyü otellerinin Çanakkale'ye yakınlığından istifade ederek size çevre bölgede sunmak istediğimiz 3 gezi alternatifi bulunuyor. Gelin bunlardan biraz bahsedelim.


  • Alexandria Troas: Çanakkale'ye yakın bir noktada konaklarken tabii ki en az bir gününüzü Bozcaada'ya ayırmanız gerekiyor. Müthiş plajları ve harika restoranları ile Bozcaada'yı herkes bilir. Bu antik kent ise Bozcaada'nın güneybatısında yer alıyor. İlginç yanı ise bu antik kentin en az kazı yapılan eski liman kentlerinden olması. Kim bilir, belki de etrafta biraz gezmek kimsenin daha önce görmediği bir harabeye rastlamanıza sebep olabilir.
  • Truva Antik Kenti: Ve tabii ki herkesin bildiği Truva. Efsanevi aşıklar yüzünden çıkan efsane savaşı kim duymamıştır ki? Dünyanın en ünlü antik kenti olan ve Roma İmparatorluğu'nun kurulmasına vesile olmuş bu mekanı, tarihi mirasını ve mimari güzelliklerini mutlaka görmelisiniz.
  • Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı: Çanakkale Savaşı ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve savaştan geriye kalanları görüp o günleri ve mehmetçiklerimizi biraz daha anlamak için mutlaka her vatandaşımızın ziyaret etmesi gereken bu park, aynı zamanda doğal güzelliklere de sahip muhteşem bir mekan.

Yeşilyurt Köyü otellerinin güvenli ortamında aileniz ile konaklayabilir ve yörenin yanı sıra Çanakkale'nin de tadını çıkarabilirsiniz. Yeşilyurt Köyü butik otellerine dair daha fazla detay, fiyat bilgisi ve erken rezervasyon fırsatları için sizi Yeşilyurt Köyü Butik Otelleri sayfamıza bekliyoruz. Keyifli tatiller!

Yeşilyurt Köyü Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yeşilyurt bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Yeşilyurt bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Yeşilyurt Köyü Butik Otelleri - Uygun Yeşilyurt Köyü Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Yeşilyurt Köyü Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Yeşilyurt Köyü Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Yeşilyurt Köyü Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Yeşilyurt Köyü Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.