Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Yenikapı Feribot İskelesi

+ 5 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Yenikapı Feribot İskelesi Hakkında

İstanbul'dan çeşitli yerlere hızlı ve güvenli bir deniz yolculuğu için tercih edilen Yenikapı Feribot İskelesi, Yenikapı'da yer alıyor. Uzun yıllardır hizmet veren Yenikapı Feribot İskelesi'nden hızlı feribot, deniz otobüsü ve arabalı vapur seferleri düzenleniyor.

Yenikapı Feribot İskelesi'nden Armutlu'ya, Avşa Adası'na, Bandırma'ya, Bursa'ya, Çınarcık'a, Esenköy'e, Kumla'ya, Marmara Adası'na ve Yalova'ya rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sadece şehir dışı değil, şehir içi ulaşım hatları da düzenleniyor Yenikapı Feribot İskelesi'nden. Belli saatler içerisinde Bostancı, Kadıköy, Bakırköy ve Avcılar'a daha hızlı ulaşım sağlayabilmek için Yenikapı Feribot İskelesi'ni tercih edebilirsiniz.

Yenikapı Feribot İskelesi'ne ulaşım da oldukça kolay. İskelenin hemen yanı başında otobüs durağı olduğu gibi, Marmaray'a ve Yenikapı Metro İstasyonu'na ücretsiz servis hizmeti bulunuyor. Servisler her gün 06: 30'da başlayıp, 20'şer dakikada bir hareket ediyor. Yoğun saatlerde ise bu süre 15 dakikada bire çıkarılıyor.

Bu sayede yolculara da büyük kolaylık sağlanmış oluyor. İstanbul'a ya da İstanbul'dan hızlı ve güvenli bir yolculuk için siz de Yenikapı Feribot İskelesi'ni rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şimdiden keyifli bir yolculuk geçirmenizi dileriz.

Yorum / Değerlendirme

Yenikapı Feribot İskelesi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?