search icondelete term icon
Giriş
30 Ekim Cts.
Çıkış
31 Ekim Paz.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Yenikapı Otelleri

Yenikapı için 10 otel listelendi.

Grand Hilarium Hotel Old City

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.4/5
(152 değerlendirme)
Yenikapı merkezine 1.3 km uzaklıkta
538 TL538 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:538 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
483 TL
Etstur
Otelz.com
538 TL
483 TL'den başlayan fiyatlarla

Orient Mintur Otel

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.8/5
(103 değerlendirme)
Yenikapı merkezine 1.3 km uzaklıkta
385 TL424 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:385 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
385 TL
Otelz.com
Odamax
435 TL
385 TL'den başlayan fiyatlarla

Saint George Boutique House

Butik Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.2/5
(35 değerlendirme)
Yenikapı merkezine 1.3 km uzaklıkta
3.230 TL3.230 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:3.230 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
3022 TL
Etstur
Otelz.com
3230 TL
3022 TL'den başlayan fiyatlarla

Grand Oral Hotel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.3/5
(10 değerlendirme)
Yenikapı merkezine 1.3 km uzaklıkta
538 TL538 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:538 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
368 TL
Odamax
Otelz.com
538 TL
368 TL'den başlayan fiyatlarla

Yüksel İstanbul Yenikapı

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.4/5
Yenikapı merkezine 0.9 km uzaklıkta
1.082 TL1.082 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:1.082 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
1015 TL
Tatilsepeti.com
Otelz.com
1082 TL
1015 TL'den başlayan fiyatlarla

Pelican House Hotel

Otel
Havaalanı Servisi
Yenikapı merkezine 1.1 km uzaklıkta
542 TL596 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:542 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Grand Anatolia Hotel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.3/5
(20 değerlendirme)
Yenikapı merkezine 1.4 km uzaklıkta
376 TL376 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:376 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Marmara Place Hotel

Kent Oteli
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
4/5
(141 değerlendirme)
Yenikapı merkezine 1.3 km uzaklıkta
696 TL696 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:696 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Grand Bosfor Hotel

Otel
Çocuk Dostu
Yenikapı merkezine 1.5 km uzaklıkta
280 TL280 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:280 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Hotel Grand Emin

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.6/5
(43 değerlendirme)
Yenikapı merkezine 1.3 km uzaklıkta
4.963 TL4.963 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:4.963 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Yenikapı Otelleri

Yenikapı Otelleri

İstanbul sınırları içerisinde yer alan Yenikapı, Fatih ilçesine bağlı işlek bir bölge olarak karşımıza çıkıyor. Tarihi yarımadanın yanı başında yer alarak birçok uzak noktanın buluştuğu yer olan Yenikapı, Marmara Bölgesi'nin farklı noktalarla olan bağlantısının sağlandığı bir istasyon. Bir Suriçi semti olması sayesinde konum olarak çok önemli bir noktada yer alıyor. Bursa ve Yalova gibi kıyı şehri olan birçok noktaya Yenikapı'dan feribotla ve deniz otobüsleriyle erişim sağlayabilirsiniz. Bu kıyı şehirlerinden seyahat, gezi ve tatil amaçlı İstanbul'a gelen tüm yolcular ilk Yenikapı'ya ayak basıyor. Yenikapı, gelen tüm ziyaretçileri İstanbul'un güzelliğinden ve ihtişamından payına düşenle karşılıyor. Tarihin uğruna en çok savaş verilen şehirlerinden biri olan İstanbul'a gelenler, Yenikapı'nın kendine has, denizden esen temiz havası ve geniş sahil kısmı ile karşılaşıyor. Yenikapı, bu anlamda çok önemli ve değerli olan İstanbul'un en kilit noktasında yer alıyor. Rotasını İstanbul'a çevirmiş olan herkesin uğrak noktalarından ve hatta ilk ayak bastıkları yer olan Yenikapı, konaklama bakımından oldukça elverişli bir bölge olarak nitelendiriliyor. Bölge içerisinde sayıları azımsanmayacak kadar fazla olan Yenikapı otelleri ziyaretçilere kucak açıyor.Çünkü burada uzun saatler kendinize ve sevdiklerinize kalacak yer aramak zorunda kalmıyorsunuz. Bu sayede de zamandan tasarruf etme olanağı buluyorsunuz. Ayrıca Yenikapı butik otelleri sadece sayı bakımından değil, konsept bakımından da oldukça fazla ve elverişli seçeneklerle hizmet ediyor. Böylelikle gönlünüze göre otel bulma şansınız da artmış oluyor.

Yenikapı Apart Oteller

Yenikapı Apart Oteller

İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık nüfuslu ili olarak karşımıza çıkıyor. Renkli ve kalabalık yapısı özellikle gündüzleri çok eğlenceli olsa da çoğu insan geceleri konaklama yapacağı yerin sakin ve sessiz olmasını istiyor. Dolayısıyla da konaklama tercihini büyük ve kalabalık oteller yerine daha küçük ve samimi ortamlar sunan apart otellerden yana kullanıyor. Yenikapı apart oteller bu bağlamda İstanbul'u tercih edenlerin ilk seçenekleri arasında geliyor. Bu apart oteller, standart otellerden farklı olarak konaklayanlara özel tasarım ve konseptleri ile kendilerini tıpkı evlerindeymiş gibi rahat ve güvende hissettiriyor. Rahatına düşkün ve ev ortamının verdiği ambiansa alışkın olanların ilk tercihleri arasında bulunan bu apart oteller, konuklarına sadece tek odadan oluşan bir otel odası değil de tıpkı evlerde olduğu gibi birkaç odadan oluşan yapılarla hizmet ediyor. Otellerin değişen konseptleri ve otel kalitelerine bağlı olarak belirlenen bu apart otellerde; geniş salonlar, birden fazla yatak seçeneği ve tv üniteleri bulunabiliyor. Yenikapı apart otelleri, özellikle çocuklu aileler ve kalabalık grupların tercihleri arasında bir numarada bulunmakta. Sıklıkla tercih edilen bir başka otel seçeneği ise Yenikapı her şey dahil oteller olarak karşımıza çıkıyor. Yenikapı'ya gelen birçok tatilsever ve ziyaretçi, eğleneceği ve gezeceği zamandan arta kalan sürede konaklama yapacağı otelin küçük detaylarıyla meşgul olmak istemiyor. Bu yüzden de her şey dahil otelleri tercih ediyor. Bu noktada dikkat edilmesi gereken birkaç hususa bakmak gerekiyor. Her şey dahil ibaresinin yer aldığı otellerde çoğunlukla yeme içme düzeyindeki tüm imkan ve olanaklar toplam ücrete dahil ediliyor.

Yenikapı Otel Fiyatları

Yenikapı Otel Fiyatları

Yenikapı, oteller ve gezilip görülmeye değer yerler bakımından oldukça zengin bir bölgede yer alıyor. Otel seçeneklerinin çokluğu, bölgenin yoğunluğu açısından önemli bir faktör. Çünkü otel sayısı ne kadar fazla olursa, ziyaretçiler açısından da o yerin çekim gücü o kadar fazla oluyor. Yenikapı da bu yerlerden biri olarak her yıl özellikle yaz aylarında dolup taşıyor. Yenikapı, sadece Türkiye'den değil, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere çok sayıdaki konaklama olanakları sunarak tercih listelerinin başında geliyor. Hemen her kesimden ve dört bir yandan gelen ziyaretçilere imkan ve olanaklarıyla ev sahipliği yapan Yenikapı otel fiyatları belirli kriterlere göre belirleniyor.· Otelin konumu· Konaklama yapılacak dönem, ay ve gün· Otel konsepti· Otelin yemek hizmetiTüm bunların yanı sıra otellerde kullanılan ürün ve hizmet kalitesine göre de değişiklik gösteren Yenikapı otelleri en uygun seçenekleriyle siz değerli misafirlerini bekliyor.

Yenikapı Gezilecek Yerler

Yenikapı Gezilecek Yerler

Otel yoğunluğunun fazla olduğu Yenikapı bölgesi, İstanbul'a gelenlere konaklama bakımından kolaylık sunmuş oluyor. Fakat sunduğu tek kolaylık bu değil. Yenikapı, bulunduğu il ve bölge bakımından gezilip görülmeye değer pek çok yer e yakınlığı ile de gezmeyi seven herkese oldukça fazla seçenek sunuyor. Erken rezervasyon ve fırsatları takip ederek yakalayabileceğiniz Yenikapı ucuz oteller ile bu efsanevi güzellikteki şehrin tadına varabilir ve anılarınıza İstanbul Yenikapı'yı da ekleyebilirsiniz.· Panorama 1453· Mihrimah Sultan Camii· Kariye Müzesi· Laleli Camiisi· Kapalıçarşıİstanbul gibi bir metropole gelmişken daha pek çok mekanı gezme ve görme fırsatı elde etmiş olursunuz. Buraya gelen ziyaretçiler, Yenikapı'nın merkezi konumu itibariyle sadece bu civarı değil de tüm İstanbul'u gezebilme şansını yakalamış oluyor. Yenikapı'dan başlayarak İstanbul'un hemen her noktasına erişim sağlayabilirsiniz. Çünkü Yenikapı, doğrudan metro, tramvay, otobüs ve dolmuş duraklarına; aktarmalı olarak da metrobüse erişim sağlayabileceğiniz merkezi bir noktada yer alıyor. Eğer rotanızı Türkiye'nin kalbinin attığı İstanbul'a çevirmiş iseniz gezip görebileceğiniz yer sayısı oldukça fazla ve konaklayabileceğiniz en uygun seçenekleriyle Yenikapı otelleri değerli misafirlerini bekliyor.

Yenikapı Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En çok tercih edilen Yenikapı otelleri hangileridir?
En çok tercih edilen Yenikapı otelleri listesinde her bütçeye ve her konaklama zevkine uygun bir seçenek mutlaka mevcut. Sizler de bu seçenekler arasından tatil ve konaklama bütçenize en uygun olan oteli seçebilirsiniz. En iyi Yenikapı otelleri hangisi diye sorarsanız da burada hizmet veren hemen hemen tüm tesisler misafirlerine en iyi hizmeti sunmak için birbirleriyle yarış halindeler. Bu sebeple yaz- kış demeden her seyahatinizde bütçenize en uygun tesisi bularak bu tesislere Neredekal.com aracılığıyla gönül rahatlığıyla rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yenikapı en beğenilen lüks otel ve Yenikapı en çok tercih edilen butik oteller bakımından da zengin bir listeye sahiptir. Tüm bu tesisleri Neredekal.com'da filtreleyebilir, fiyatları karşılaştırabilir ve yorumları okuyarak aradığınız özelliklerde bir oteli kolayca bulabilirsiniz. Neredekal.com internet sitesinde sizler için derlenmiş yüksek puan almış Yenikapı oteller listesini de incelemenizi öneririz.
Oda kahvaltı Yenikapı otelleri hangileridir?
Yenikapı otel ve pansiyon sayfasında yer alan tesisler genellikle misafirlerine oda - kahvaltı konseptte hizmet veriyor. Yenikapı oteller oda kahvaltı hizmetinin yanı sıra yarım pansiyon ya da tam pansiyon da olabiliyor. Yenikapı otel oda ve kahvaltı konseptinde hizmet veren tesisler ise çocuklu ailelerin, çiftlerin ya da arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği tesis türlerinin başında geliyor. Herkes tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilen Yenikapı otel fiyatları farklı konseptlerde farklı şekilde ücretlendiriliyor. Oda ve kahvaltı konsepti en ekonomik konaklama fiyatlarını sunarken, bazı tesislerde ise tam ve yarım pansiyon seçenekleri sunuyor ve biraz daha pahalı oluyor. Yenikapı'da butik oteller her şey dahil sisteminde tüm yemekler zengin açık büfe olarak servis ediliyor. Tam pansiyonda oda ücretine sabah, öğle ve akşam yemekleri dahil ediliyor. Yarım pansiyon konseptinde ise ziyaretçilere yalnızca sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri servis ediliyor.
Yenikapı otelleri ulaşım imkanları nelerdir?
Yenikapı otelleri ulaşım imkanları neredeyse tüm ziyaretçiler tarafından sorulan sorular arasında yer alıyor. Yenikapı otellerine ulaşım tercih edeceğiniz seyahat biçimine göre değişkenlik gösterse de şehir merkezinde bulunan çok çeşitli ulaşım araçları ile otellere kolaylıkla ulaşım sağlanıyor. Yenikapı otelleri fiyat ve hizmet kalitesi bakımından da değişiyor. Seçeceğiniz otelin yıldız sayısı, sunduğu hizmetler ve alacağınız ekstra olanaklara göre fiyatlar yükseliyor. Eğer daha uygun fiyatlarda bir konaklama istiyorsanız Yenikapı otelleri butik hizmet de veriyor. Bütçenize göre Yenikapı otelleri en ucuz fiyatları sizler için sunuyor. Bu otellere ulaşım seçenekleri arasında toplu taşıma araçları, taksi gibi ulaşım araçları yer alıyor.
Yenikapı otelleri çevresinde gezilebilecek tarihi yerler nerelerdir?
Bilindiği gibi Yenikapı İstanbul'un en önemli aktarma merkezlerinden biri. Her gün binlerce insan metro ve Marmaray hatlarını kullanarak İstanbul'un hemen her noktasına Yenikapı aktarma merkezlerinden ulaşabiliyor. İşte bu sebeple İstanbul'a tatile veya iş ziyaretine gelenler konaklamak için Yenikapı otelleri tercih ediyor. Seyehat sebepler ne olursa olsun buraya gelen hemen her kişi İstanbul'un tarihi alanlarını görmek, boğaz havasını solumak ve keyifli birkaç gün geçirmek adına Yenikapı otelleri çevresinde gezilebilecek tarihi yerler konusnda araştırma yapıyor. Yenikapı'ya yakın tarihi yerler sıralanacak olursa bunların başlıcaları; Dolmabahçe Sarayı, Ayasofya Camii, Sultanahmet Bölgesi, Suleymaniye Cami, Topkapı Sarayı, Boğaziçi Kıyısı, Tarihi Yarımada, Gülhane Parkı oluyor.

Yenikapı Alt Bölgeleri