Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Kumla Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kumla Otelleri

Kumla için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Kumla Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bursa'nın şirin bir tatil beldesi olan Kumla'da, konaklama yapabileceğiniz çok sayıda alternatif yer alıyor…
Bursa'nın Gemlik ilçesinde bulunan Kumla, yaz aylarında sıklıkla ziyaret edilen bir tatil beldesi. Çevre il ve ilçelerden tatil amacıyla Kumla'ya gelenlerin sayısı bir hayli fazla. Denizin hemen kenarında yer alan bu şirin kıyı yerleşimi, Gemlik'e yalnızca 6 km mesafede ve Gemlik Körfezi'nin kuzey sahilinde bulunuyor. Yaz turizminin bir hayli hareketli geçtiği Kumla'da, bu anlamda birçok konaklama alternatifi yer alıyor. Çoğunluğu pansiyon olmak üzere, herkesin tatil anlayışına hitap eden bir tesis mutlaka bulunuyor Kumla'da.

Kumla otelleri, hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmet sunuyorlar misafirlerine. Kalabalık aile ve arkadaş grupları için son derece ideal olan Kumla otelleri, denize yürüme mesafesinde olmaları dolayısıyla da fazlasıyla avantaj sağlıyorlar konuklarına. Bunun yanı sıra, alışveriş noktalarına ve restoranlara da yakın olmanın tadını çıkarabilirsiniz Kumla otellerinde konakladığınız süre boyunca.

Kumla otel fiyatları ise her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Her ne kadar yaz aylarında Kumla otel fiyatlarında artış gözleniyor olsa da, fiyatlar ekonomik düzeyini her daim koruyor. Ancak hem artan tatilci nüfusundan etkilenmemek hem de Kumla otel fiyatlarından daha ekonomik bir şekilde yararlanabilmek için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Hiç vakit kaybetmeden, sitemiz üzerinde yer alan Kumla otellerini ve 2019 Kumla otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilir ya da doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kumla Hakkında
Bursa'nın Gemlik ilçesine bağlı, Marmara kıyısında bir tatil beldesidir Kumla. Gemlik'e sadece 6 km uzaklıkta olan Kumla, Gemlik Körfezi'nin kuzey sahilindedir.
Kış mevsiminde azalan Kumla nüfusu, bahar ve yaz aylarında 100000leri bulmaktadır.

Kumla ismini yöreye 15. yy'da yerleşen Türk denizcileri Kumru kardeşlerden almıştır.Büyüğü şimdiki Büyükkumla'ya küçüğü ise Küçükkumla'ya yerleşmiş ancak korsanlardan korunmak amacıyla esas yerleşim yeri olarak sahilden 3 km uzaklıkta bir alanı tercih etmişler ve zeytincilikle uğraşmışlardır.

Birçok önemli uygarlığa şahitlik eden Kumla, MÖ 1400li yıllardan itibaren yerleşim olarak tercih edilmiştir. Sırasıyla Mısırlılar, Argonlar, Balkanlardan göç edenler Frigyalılar, Lidyalılar, Makedonyalılar, Bitinyanlar, Romalılar, Bizanslıların hakimiyetine giren Kumla, Kara Timur Taş Paşa ve Akça Koca tarafından Osmanlı topraklarına katılmıştır. Kumla, zeytinciliği ve yağ üretimine dayanan ekonomisi ile Osmanlı Dönemi boyunca gelişmiş ve zenginleşmiştir. Yunan işgali sırasında yağmalanıp, yıkılan köyü, halk 2 seneliğine terk ederek, İstanbul Selimiye Kışlası'na göç etmişler ve işgal bittikten sonra köye geriye dönmüşlerdir.

Yazların sıcak ve kurak, kışların ise ılık ve yağışlı geçtiği Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü Kumla'da ekonomi tarım ve turizme dayanır. En fazla yetiştirilen tarım ürünü olan zeytinin yanı sıra meyve ve sebze de yetiştirir yöre halkı.

Son yıllarda gelişen turizm, Kumla'yı olumlu yönde etkilemiş, yazlıklar, otel ve pansiyonlar, alışveriş ve eğlence mekanları sayesinde önce çevre ilçe ve illerin dikkatini çekmiş, sonraları ise ülkemizin hemen hemen her yöresinden tatil severi ağırlamaya başlamıştır Kumla.

Trafiğe kapalı sahil yolunda salına salına yürüyüp, sahilde bulunan çay bahçelerinde deniz manzarası eşliğinde çayınızı yudumlayabilir, akşamları bir hayli kalabalık olan, tekstil ürünlerinin, takı ve hediyelik eşyalarında satıldığı pazarından alışveriş yapabilir, iskeleden oltanızla balık tutabilir, bol bol yüzüp, güneşlenebilir, civar sahil beldelerine düzenlenen tekne gezilerine katılabilir, akşamları isterseniz disko ve barlarında, isterseniz canlı müzik yapılan eğlence mekanlarında gönlünüzce eğlenebilir, enfes Kumla dondurmasının, kumpirinin ve çekirdeğinin tadına bakabilirsiniz.

Her zevke ve keseye uygun yemek çeşidini bulabileceğiniz Kumla'da isterseniz balık çeşitlerini, isterseniz fast food türü yiyecekleri, kebap ve pide çeşitlerini, ızgara çeşitlerini, isterseniz ev yemeklerini yiyebilirsiniz afiyetle.

Gemlik'e sadece 6 km, Bursa'ya 36 km, Yalova'ya ise 46 km uzaklıkta olan Kumla'ya isterseniz kendi aracınızla, isterseniz Gemlik ve Bursa'dan kalkan minibüs ve otobüslerle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın