Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası için {{ (filteredHotels).length}} / 40 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Avşa Adası Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Avşa Adası, Balıkesir ilinin Marmara ilçesi sınırları içinde yer alır.

Avşa Adası, ulaşım kolaylığı, ekonomik tatil imkânı ile her geçen gün tatilciler için daha çok tercih edilen bir tatil beldesi olmaya başlamıştır.

Basık görünümlü alçak bir ada olan Avşa Adası, bölgenin diğer adaları arasında şarapçılığı ile en ünlü olanıdır. Avşa Adası'ndaki en önemli yerleşim alanları yazlık evler, Avşa Adası pansiyonları ve Avşa Adası otelleri ile adanın batı kumsalı boyunca uzanan Türkeli ve adanın doğusundaki Yiğitler Köyleri'dir.

Avşa Adası otelleri hemen denizin kenarında yer alır ve hemen her birinin kendine ait plajları vardır. Bu sayede kendinizi daha da özel hissedersiniz.

Avşa Adası otelleri yaklaşık 25 oda ile hizmet veren küçük tesisler ve işletmecilerinin sıcakkanlı ilgileri sayesinde kendinizi otelin yerlisi gibi hissediyorsunuz. Sanki ada da size özel, Avşa Adası otelleri de size özel…

Avşa Adası otellerinde genellikle oda - kahvaltı hizmetini içeren yarım pansiyon konaklama imkânı sunuluyor. Dilerseniz eğer apart oda şeklinde düzenlenmiş Avşa otellerini seçerek mutfaklı ve yatak odalı bu tesislerde de konaklayabilirsiniz.

Uzun süreli ve kalabalık tatiller için apart otel tarzındaki Avşa Adası otellerini, eğer kısa süreli bir tatil isterseniz ise yarım pansiyon hizmet veren Avşa Adası otellerini seçmek sizin için daha avantajlı olacaktır.

Bölgenin tercih edilen turistik adalarından olan Avşa Adası, plajları ve eğlence merkezleri ile yaz aylarında birçok turisti ağırlamaktadır.

Temiz denizi ve nem oranı düşük olan adaya ulaşımın da kolay olması adaya olan talebi arttırmaktadır. Erdek'ten 2 saatlik keyifli bir deniz yolculuğu ile ulaşılabilen Avşa Adası hafta sonu tatilcilerinin gözdesidir. Çınar ve Altınkum Koyları gibi birbirinden farklı birçok sahile sahiptir Avşa Adası ve dilerseniz adada sessiz ve dingin bir tatil dilerseniz de eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Yaz sezonunda Avşa Adası'nda genç nüfus daha yoğunluktadır ve adanın sahil kesimlerine türkü barlar ve clublar bulunmaktadır. Kesintisiz eğlenebileceğiniz ve farklı etkinliklerde bulunabileceğiniz Avşa Adası için otel rezervasyonları şimdiden başladı…

Yılın karlı kış günlerini geride bıraktığımız şu günlerde Avşa Adası otelleri de yaz hazırlıklarına başladı, tesislerini yenileyip, Avşa Adası 2017 otel fiyatlarını güncellediler. Tatilcilerin merakla beklediği Avşa otelleri 2017 fiyatları, geçen yıl ile pek değişiklik göstermiyor.

Daha çok küçük çaplı mütevazı otellerin hizmet verdiği Avşa Adası'nda, huzur ve dinlence dolu bir tatil geçirmek isterseniz, Avşa otelleri 2017 fiyatlarını inceleyerek tatil yolculuğuna başlayabilirsiniz. Keyifli tatiller…

Avşa Adası Hakkında

Türkeli adası olarak da bilinen Avşa Adası, Marmara Denizi'nin güneybatısındadır.

Avşa Adası, Marmara Adaları adı ile anılan takım adalardan biridir. Avşa Adası'nın yüz ölçümü 20.6 kilometrekaredir. Avşa Adası'nın kıyı uzunluğu 27.5 km.'dir. Avşa Adası'nın kuzeyinde Ekinlik Adası, kuzeydoğusunda Koyun Adası yer alır. Avşa Adası, Kapıdağ Yarımadası, Marmara Adaları ile birlikte Paleozoyik zamanda oluşmuştur.

Avşa Adası'nın yüzeyinin üçte ikisini, granit ve gnayslar ile şistler kaplar. Avşa Adası'nın doğusundaki ve batısındaki iki geniş düzlük deniz taraçalarının oluşumuna olanak sağlamıştır.

Avşa Adası genelde basık görünümlü, alçak bir adadır. Avşa Adası'nın en yüksek noktası, 191 m.'lik Aliler Tepesidir. Avşa Adası'nın kuzey ve doğu bölümü, genellikle denize dik inen kayalık bir görünümdedir. Avşa Adası'nın alçak olan batı kıyılarında ise oldukça geniş ve çok sayıda turist çeken kumsallar bulunur.

Türkeli adlı yerleşim merkezi Avşa Adası'nın batı kıyısı boyunca yayılmıştır. Burada yazlık evler, pansiyonlar ve turistik tesisler vardır. Avşa Adası'nın doğu ve güneydoğu kıyılarındaki Yiğitler köyü ise, Avşa Adası'nın öbür yerleşim merkezidir. Çevresinde plajlar bulunan Yiğitler Köyü'nde birçok turistik tesis vardır.

Doğal bitki örtüsü bakımından çıplak denecek kadar boş olan Avşa Adası'nın yalnızca güneybatısında seyrek makiler vardır. Avşa Adası'nın güney bölümünde toplanan bağlar Avşa Adası'na yeşil bir görünüm sağlar. Turizmin yanı sıra bağcılığın da ünlü olduğu Avşa Adası'nda Avşa, Bortaçina, Yiğitler şarabı üretilir.

Avşa Adası'nda en önemli ekonomik etkinlik turizmdir. Yazın binlerce turistin geldiği Avşa Adası'nda nüfus 10 - 15 kat artar. Avşa Adası'nda balıkçılık, bağcılık, şarapçılık da yapılır. İstanbul'dan Marmara Adaları'na sefer yapan yolcu gemileri Avşa Adası iskelesine de uğrar.

Avşa Adası, yaz aylarında özellikle gençlerin akınına uğramaktadır. Pırıl pırıl denizi, birbirinden temiz koyları, altın sarısı ve geniş kumsalları ile Avşa Adası denizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz, tekrar orada olmak için can atacağınız bir tatil adasıdır.

Avşa Adası, tatilcilerine deniz, kum, güneş ve sizlerin de keşfedebileceği koylarla birlikte Avşa Adası'nda üretilen şarapları tatma imkanı da sunmaktadır.

Avşa Adası otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Avşa Güneş Motel
Avşa Güneş Motel

-

Bu kahvaltı başka yerde yok

Motel çok güzel konumda ve açık büfe kahvaltısı var. Bu kahvaltı başka yerde yok. Akşamları çay keyfi var terasta. İşletmecisi Funda Hanım her gün ilgilendi. Mükemmel bir yer, Avşa muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Güneş Motel
Avşa Güneş Motel

-

Harika bir manzaraya sahip

Avşa'ya yolu düşenlerin mutlak kalması gereken, şirin bir patroniçeye sahip. Adanın sakinliğini, arkada dağlar, önde deniz manzarasıyla birleştiren güzel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Su konusunda sıkıntıları var

Öncelikle 8 kişi gittiğimiz otele 4 tane oda istedik fakat ilk içeri girdiğimizde bize 4 oda değil de size apart oda verelim 8 kişi orda kalsın gibi saçma bir cümle kullandılar. Zaten buradan kötü bir giriş oldu. Sonrasında oda ayarladılar ve otelin en lüks odaları olduğunu söylediler. Odalar gerçekten rezaletti. Havasız ve küçücük. Bunların yanında yataklar 1.5 kişilik ve tek kişilik pike koyulmuş. Hele bizim kaldığımız odada tuvaletten çok kötü bir koku geliyordu ve tuvaleti pis su basmıştı. Söyledik yaparız dediler. Odaya geri geldiğimizde sadece silmişlerdi. Su konusunda çok büyük sıkıntıları var. Ya çok çok kaynar ya da buz gibi duş almak bir kabus. Duşakabinin kapağı kırıktı kapanmıyordu. Yemeklere gelince tek kelimeyle rezaletti. Hiç bir şey yiyemeden kalktık. Bunların hepsini geçtim. Müşteriyle ilişkiler zaten korkunç sürekli saygısız bir konuşma tarzı. Otele ait tek güzel şey havuz ve aqua park. Onun dışında asla gidilmesini önermem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Afissia Garden Hotel
Afissia Garden Hotel

-

Çalışanların güler yüzlülüğü

10 Temmuz 2017 haftası geçirdiğimiz tatil boyunca gerçekten çok rahat ettik. Temizliği, çalışanların güler yüzlülüğü, özellikle de yemekleri güzeldi. Ancak tek sıkıntı, bunu da özellikle yazıyorum düzeltilmesini düşündüğüm bir görüş olduğu için. Yemek yiyorsunuz ve tabağınızın boşaldığını fark ettikleri anda tepenizde bitip, "alayım mı abla, abi" diyen personeller. En çok rahatsız olduğumuz konu bu oldu. Ha gelip tabağı alacaklar ha aldılar diye tabağın üzerine ekmek koyuyorduk artık. Birkaç arkadaş edindik, onlar da aynı durumdan şikayetçilerdi. Bir de gün içerisinde çay ve çocuklarınız için yemek, çorba vs. bulundurulmuyor. Dışarıda yemeniz ya da öğlen dışarıdan bir şeyler getirmeniz gerekebiliyor. Bunlar tamamlanırsa iyi olur bizce. Onun haricinde çok rahat edeceğiniz ve havuzunda çocuklarınızın eğleneceği güzel bir otel. Bu iki duruma rağmen biz memnun kaldık diyebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Yemekleri harika

20 gündür buradayım, geçen sene de buradaydım. Gösterilen ilgi, alaka, bütün çalışanlar güler yüzlü, yemekleri harika, odaları ve havuzu hijyen içeriyor. Teşekkürler Bahar Motel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Temizlik hizmetleri

16 Temmuz 2017 itibari ile 3 günlük konaklama satın aldık ve son günündeyiz. Şunu söyleyebilirim temizlik hizmetleri kötü. Ayrıca WC, banyo sizin için önemli ise şimdiden söyleyeyim duşakabin yok ve iç içe kullanım söz konusu. Hijyen ve çalışanların diyaloğu açısından düşünürseniz sınıfta kalacak bir konaklama merkezi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Rahat ve temiz oda

Avşa Adaroom Apart Otel, rahat ve temiz oda var. Filiz Hanım ve eşi çok mükemmel ve canciğer karşılama yaptılar. Herkese tavsiye ediyorum. Avşa Adaroom Apart Otel sind ruhig und sauber. Der strand ist in 50 meter zu erreichen. Ich wurde sehr herzlich von der gastgeberin Filiz und ihrem mann Önder empfangen. Ich kann die pension auf jeden fall weiter empfehlen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Saç kurutma makinesi yok

Ayberk Otel'de banyoda saç kurutma makinesi yok. Wi-Fi gece 24'ten sonra açıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Odaları bakımsız

Odaları bakımsız, günlük temizlik yok. Porsiyonları az, yemeklerin yanında içecek yok. Çay ikramları yok. Sabredin, her şey dahile gidin, o paraya ayrım yapılıyor otelde. İskeleye birini bırakıyorlar, birini bırakmıyorlar. Gelip almıyorlar, kapora bıraktığın takdirde çay için yardımcı oldular. Sıcak su verdiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Yemekler şahane

Mükemmel ötesi. Avşa'da kalınabilecek tek yer. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz. Denize sıfır. Yemekler şahane. Havuzu mis gibi. Çalışanlar, özellikle de Ali Bey, Tülay Hanım, Fikret Bey ve Uğur Bey çok ilgililer. Her şey için çok teşekkür ederiz. Ailece bizi çok iyi karşıladılar. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz samimi bir ortam. Özellikle Türk kahvesi için teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Güler yüzlü hizmet anlayışı

80'li yıllarda çok sık gittiğim Avşa'ya uzun yıllar gitmedim, çünkü beklentimi karşılayacak tesis yoktu, ta ki Hotel Avşa'da kalana kadar. Avşa'nın harika denizi, kumu, gün batımının yanına bir de Hotel Avşa'nın enfes ev yemekleri, güler yüzlü hizmet anlayışı, temizliği eklenince son üç senedir bağımlılık yaptı. Sahibesi Nurcan Hanım'a ve o enfes yemekleri yapan Hale Hanım'a çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Batu Suite Apart
Batu Suite Apart

-

Temizliği ve konforu

Ayşegül Hanım'ın ve eşi Metin Bey'in misafirperverliğine teşekkür ederiz. Hem manzarası hem terası hem denizi hem de odalarımızın temizliği ve konforu mükemmeldi. :) Ama en önemlisi Ayşegül Hanım'ın sevecenliği, içten davranışları, çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkür ederiz. Avşa'ya seneye yazın gelmek için bir nedenimiz daha var artık. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel
Ayata Otel

-

Sağlıklı leziz yemekler

Otel kültürüne farklı bir pencere açan, Ayata Otel'e çok teşekkürler, samimiyetiniz güler yüzünüz çözümcü yaklaşımınız için, rahat temiz ve sağlıklı leziz yemekleriniz, her şey harika, ailemle içim rahat gelebileceğim güzel bir otel. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

İşletme iyi ama ilgi yetersiz

1 hafta kaldık, sabah kahvaltısı akşam yemeği güzeldi, odalar çarşaflar temizdi, havuzun daha iyi temizlenmesi gerek ki kızım mikrop kaptı. En önemlisi de bir kişi Kıvılcım Hanım hariç kimse nasılsınız memnun musunuz bir sorun var mı ya da tatil nasıl gidiyor diye soran olmadı, rast gele Kıvılcım Hanım bize sordu nasıl gidiyor, normal otelde kalan insan zannettim ve şaşırdım açıkçası, otel iyi temiz yemekler iyi, insan ilişkileri kocaman bir sıfır.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Dört dörtlük bir hizmet

Bayram tatilinde adanın en kalabalık zamanında orada olduğum halde kaldığım Park Otel'den çok memnun kaldım, personelin güler yüzlülüğü, açık büfe kahvaltısı, temizliği ve güvenliği ile dört dörtlük hizmet sunuldu ben ve aileme, arkadaşlarıma da tavsiye ettim bundan sonra her Avşa Adası'na gittiğimde gideceğim tek yer Park Otel'dir. :) Hizmette sınır yok. Şükranlarımı sunarım.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Deniz manzarası süper

Avşa Adası'nın en güzel oteli, ben çok araştırıp inceledim, deniz manzarası süper, 104 No'lu odada kaldım, oda çok büyük, denize sıfır, açık büfe kahvaltı bol çeşit peynirin ve zeytinin tadı damağımda kaldı. Çok temiz ve hijyenik, ben ve eşim kaldık bir hafta doyamadık herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Çok güzel bir hafta

Eşim ve ben çok güzel bir hafta geçirdik. Çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Motel Fantasia
Motel Fantasia

-

Kendinizi evinizde hissedeceksiniz

Gerçekten kendinizi evinde hissedeceğiniz şahane bir ortamı mevcut, 1 hafta kaldım, her şeyiyle mükemmel bir ortamı mevcut, size dostça tavsiye edeceğim bir ortam ayrıca restoran sorumlusu Kamil Bey'e çok teşekkür ediyorum, en kısa zamanda yine ziyaret edeceğim, saygılar sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Bütün kış yorgunluğumu aldı

Avşa'nın en eğlenceli aqua beachinde keyifli bir tatil geçirdim, yemekleri havuzu spor tesisi bütün kış yorgunluğumu aldı, akşam mükemmel manzarasında kahvemi yudumladım, herkese tavsiye ediyorum, ailecek keyifle tatil yapılacak bir motel ve kesinlikle 5 yıldızı hakediyor. (:

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Havuzuna ve yemeklerine bayıldım

10 numara 100 yıldız hakedecek bu motel, havuzuna ve yemeklerine bayıldım, seneye tekrar geleceğiz, Bahar Motel'e çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Otelde işletmecilik kötü

Sakın ama sakın gitmeyin böyle kaba bir işletme biz daha önce görmedik. Otel pis kötü işletmecilik sıfır. Avşa'da çok daha güzel oteller varken hiç hiç tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Neredeyse aile gibiydik

Daha bugün döndüm, 10 gün kaldık arkadaşımla, gerçekten eğer kötü bir yer olsaydı 10 gün bile kalmadan dönecektik fakat neredeyse aile gibiydik, hele ki garsonları şahane insanlar, isimlerini tek tek burada söylemenin anlamı yok. :) Ama gerçekten pişman olmayacağınız yerlerden birisi diyebilirim ilk kez gitmemize rağmen heralde ki bundan sonrada her yaz hedefimiz Avşa Bahar Motel olacaktır. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Temizlik talep edildiğinde yapılıyor

Çocuklu aileler için ideal. Yemeklerini ve mezelerini baya beğendim. Yemekten sonra çay mutlaka oluyor. Öğlenleri de aperatif şeyler yaptırabiliyorsunuz. Onların da fiyatları makul ama oda temizliği siz söylerseniz gelip yapıyorlar. Yoksa biz söylemesek yapmayacaklardı. Çocuklar için oyun alanı var. Çocuğum için çok iyi oldu. Bu arada merkeze minibüsle gidiliyor. Yürüme mesafesinde değil. Yani adanın arka tarafı diyebilirim. Sessiz sakin kafa dinleyebileceğiniz bir yer. Buranın da kumsalı ve sahili var ama denize gitmek isteyenler için. Merkezin kalabalığı yok ama. Bu arada odada tek aradığım klimaydı. Pervanesi de yoktu. Bazı odalarda oluyormuş onu mutlaka sorun derim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Gün batımı burada izlenir

Ev sahipliğiyle kendinizi asla yabancı hissetmeyeceğiniz, sevimli, temiz ve yemeklerinin lezzetinin tadı damağınızda kalacağı güzel bir mekan. Avşa'da gün batımı Hotel Avşa'da izlenir. Denize sıfır tesisin güler yüzlü sahibine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Yemekleri ve kahvaltısı lezzetli

Aileniz ve sevdiklerinizle huzur içinde tatil yapabilirsiniz. Başta Ozan ve Ali Bey olmak üzere (diğer emekçi arkadaşlar isimlerini bilmediğim için kusura bakmasınlar) güler yüz ve ilgilerini eksik etmeyen tüm Altınkum Tatil Konakları çalışanlarına kendim ve eşim adına teşekkür ederim. Gidiniz, havuzun, kendilerine ait plajın, leziz kahvaltı ve yemeklerin tadına bakınız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Sultan Apart
Avşa Sultan Apart

-

Aile için ideal

Doğayla iç içe ve mükemmel deniz manzarasıyla, huzurlu bir tatil geçirdik. Aile ile ekonomik bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir tesis. Bahçede mangal keyfi yapmak ve ücretsiz bisikletlerinden yararlanmak çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Hayat Motel
Avşa Hayat Motel

-

Çok pahalı

Hiç iyi değil. 3 sene üst üste gittik. Neden 3 sene aynı yere gittiğimizi biz de bilmiyoruz; ama kötü ve çok pahalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Otel bakımsız kalmış

Aile oteli!! Mahremiyet önemli tabi bu yüzden karşı binadan görünmemek için perdeye hassas ölçüm yapmak şart havludan yardım alın oraya düzgün bir perde aşmanın maliyeti ne kadar? Ayrıca mahremiyetten sanırım üç gün kaldık odamıza bizden başka giren olmadı acaba temizliği de biz mi yapacaktık. Temizlik demişken elime aldığım iki kaşıkta çataldan biri kirli! Sıcak su yok ılığa yakın soğuk su idare şart aile tabi! Fazla yastık isteyince resepsiyondan ablalardan isteyin dendi aile yaaa. Peynirin memleketi ama peynir memleketten değil tabi bir de mavi yumurta haşlanmaktan mavi olmuş ama sahanda omlet falan yok elbet. Ayrıca çayı da çay bardağıyla değil su bardağı veya fincan içilir kahve süt aramayın lütfen. Akşam sıcaklarının hakkını yemeyeceğim çorbalar ve sıcaklar iyiydi hatta oteldeki tek iyi şeydi. Bu arada üç gün önce söyledik ama bahçedeki salıncağı lütfen yağlayın !!!!!!!!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Denizi çok temiz

Avşa Adası'nda ailecek tatil yapmak isterseniz gidebileceğiniz en güzel yer. Yemekleri çok lezzetli ve denizi çok temiz. Çalışanları ve otel sahipleri çok güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özgür Motel
Özgür Motel

-

İlgili işletme

Burayı o kadar çok seviyorum ki anlatamam arkadaşlar. Buraya sadece ilgili, sevecen işletme sahibi ve mekânı için geliyorum desem yeridir. Sizlerin de buraya gelmesini tavsiye eder, iyi tatiller dilerim. İyi ki Özgür Motel var. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Otel çalışanları güler yüzlü

Avşa Adası'nda kalabileceğiniz en kaliteli en güzel otel benim görüşüm. Otel çalışanları çok güler yüzlü, otel sahibi çok konuksever, yemekleri mükemmel Avşa Adası'na yolunuz düşerse tatil yapılacak en güzel yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şakar Otel
Şakar Otel

-

Altınkum plajının dibinde

Kendimizi evimizde gibi hissettik. Mekân sahipleri çok güler yüzlü ve yardımcı oldular. Çok rahat ettik. Yatakları çarşafları tertemiz ve çok konforlu. Yemekleri çok iyi. Huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Altınkum plajı dibinde. Yürüyerek 1 dk. Havuz da var daha ne olsun :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Çocuklu aileler için ideal

Gerçekten anlattıklarından daha fazlasıyla karşılaştım. Oğlum oyun parkında eğlenirken rahat bir şekilde sporumu yapabiliyorum. Yemek konusunda baya iyiler gerçekten bayıldım. Özellikle yayla çorbaları ve pilavları. Çalışanları çok iyi ilgileniyorlar akraba gibi olduk. Otelin sahibi Kamil Bey de her konuda yardımcı oldu. Kesinlikle ailelerin gelebileceği bir yer. Bu 3'ncü senemiz. Gerçekten çok memnun kaldık. Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Bahar Motel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

İlgi ve alakalarından dolayı mutluyuz

Şu anda Bahar Motel'de 2. senemizde tatil yapmakta bulunmaktayız, yeni eklenen aktivitelerle vaktimiz çok güzel geçmekte çalışanları olsun sahipleri olsun herkes çok sıcakkanlı ve çok iyi insanlar, bizlere gösterdikleri ilgi ve alakalardan dolayı kendilerine teşekkür ederim, iyi ki Avşa Adası'nda ilk tercihimiz Bahar Motel olmuş, bence herkes bizim yaşadığımız mutlu tatili yaşamak için burayı tercih edebilir.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alá Boutique Hotel
Alá Boutique Hotel

-

Kendimizi şanslı hissetmiştik

İlk müşteri, ilk pizzayı tadan, ilk kahvaltıyı yapan kişi olarak kendimizi çok şanslı hissetmiştik, Ala Butique Hotel seni çok özledik aile boyu. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Manyas Motel
Avşa Manyas Motel

-

Her şeyiyle mükemmel bir motel

Şahane karşılaması, içten sohbetleri ve ilgileri. Ben Avşa'ya 4 yıldır gidiyorum. Bu kadar güzel karşılanmadım. Her şeyiyle mükemmel bir motel. Herkese tavsiye ederim. Ben de şahane bir tatil geçirdim. Öncelikle Yıldız Hanım'a, eşine ve çalışan personele sonsuz teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kum Motel
Kum Motel

-

Otelin temiz olması

Merhabalar, Kum Motel bu civardaki oteller arasında en iyisi diyebilirim. Otelin temiz olması ve konum olarak kafa dinlenecek bir yerde. Denizi ise süper, tertemiz, giren bir daha çıkmak istemez. Otel personeli güler yüzlü ve yardımsever. Bu bayram bize güzel bir tatil imkanı sunduğu için Kum Motel'e teşekkür ederiz. Bu arada köfte ve balığını yemeyi unutmayın. Dikkat edin, parmaklarınızı yemeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Yer aramanıza gerek yok

Avşa'ya tatile kalacak yer ayarlamadan eşimle geldik. Herkes yolumuzu çevirdi, İdo'dan iner inmez burada kalın, şu fiyat diye. Biz kendimiz beğendimiz bir yerde kalmak istiyorduk. Yürürken Hotel Avşa'yı dışarıdan görmemizle çok beğendik. Mor renk bizi, daha doğrusu beni içeri çekti ve pişman olmadık. Temizlik olarak da çok temiz. Avşa'ya geldiğinizde kalmak için yer aramanıza gerek yok. Hotel Avşa'ya gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler sizleri memnun etmek mutluluk verdi. Hotel Avşa sahibi Nurcan Birgün.

10 Temmuz 2017, Pazartesi 15:31
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Denize sıfır olması

Avşa Adası'nda kalınacak tek yer Altınkum Tatil Konakları'dır. Otelin en güzel yeri denize sıfır olmasıdır. Ayrıca orada çalışan kişiler 4/4'lük insanlar, çok iyi bir şekilde ilgileniyorlar. Yemekleri olsun, odadaki yatakları olsun süperdi, muhteşemdi. Son gün otelden ayrılacağımız gün uyuya kaldık. Vapur saati 10:00'daydı, saat 09:40 geçe oranın sahibi Rasim Bey'e rica ettik taksi çağırması için. 5 dakika oldu, taksi gelmedi. Gitti, kendi özel arabasını aldı. Land Rover ile bizi vapura kadar yetiştirdi. Çok teşekkür ederiz. Seneye Avşa Adası'na gittiğimde kesinlikle tavsiye ettiğim, Yiğitler Köyü'nde olan Altınkum Tatil Konakları'nı tavsiye ederim. Pişman olmayacağınız bir yer...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Okyanus Apart
Avşa Okyanus Apart

-

Odaları çok ferah ve temiz

Biz üç kız Avşa Adası'na gittiğimizde ucuz diye bir pansiyona gittik. Ama kalınacak gibi değildi. Allahtan internette Okyanus Apart'ı bulduk. Yer olmamasına rağmen otel sahibi İsa abi bizlere oda verdi. Ailemizin yanında kaldığımızı hissettik. Odaları çok ferah temiz, en önemlisi güvenli bir yer. Bundan sonra adadaki evimiz. Herkese tavsiye ederiz, kafesinde el yapımı kekler sarmalar var personeli arkadaş gibi. Otelde kaldığınızı hissetmezsiniz gidin arkadaşlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Okyanus Apart
Avşa Okyanus Apart

-

Evimizin rahatlığında tatil

Avşa'da ailenizle konaklayabileceğiniz en güzel apart. 1 hafta kaldık, evimizin rahatlığında tatil yaptık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Konforlu ve huzurlu

Avşa Adası'na 4 senedir geliyorum. İlk defa konforlu ve huzurlu bir otelde konakladığımı söyleyebilirim. Tatilin tadına vardık. Filiz Hanım'ın samimiyetine hayran kaldık. Görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Manyas Motel
Avşa Manyas Motel

-

Tatlılıkla hazırlanan kahvaltımız

Tereddütlerle gittiğimiz Avşa Adası'na her daim yüzü gülen insanlar sayesinde yüzümüz gülerek ayrıldık. :) Geldiğimiz ilk günden beri müşteriden ziyade aile ortamında bulduk kendimizi. Her sabah tatlılıkla hazırlanan kahvaltımız ve yapılan tatlı sohbetler tatilimize renk kattı. Avşa'ya bir daha gelecek olursak yine Avşa Manyas Motel'i tercih ederiz. Avşa Manyas Motel'e gittiğinizde el izlerinizle oradaki anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Yıldız Hanım ve eşine teşekkürlerimizi iletiriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Hotel Europa
Avşa Hotel Europa

-

Kahvaltı ve çayı mükemmel

Bayram tatilinde geçirdiğim 3 gün güler yüzlü otel sahipleri sayesinde oldukça eğlenceli ve güzel geçti. Avşa'da gidilebilecek en güzel otel, odaları temiz ve düzenli, günlük temizleniyor. Kahvaltı ve vurgu yapmadan geçemiyorum çayı mükemmel. Güler yüzünüz için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Tam bir aile ortamı

Bayram tatili boyunca geçirdiğim 3 gün dolu dolu geçti. Otel sahipleri oldukça güler yüzlü karşıladılar, bizi güzel bir şekilde ağırladılar. Otel odaları temiz, günlük temizleniyor, kahvaltıları güzel, otel tam bir aile ortamıdır. Bence Avşa Adası'nda gidilebilecek otellerden biridir, ilgileri için teşekkür ederiz ve ayrıca akşam canlı müzik de çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Havuzu oldukça güzel

Otelin en güzel yanı denize sıfır olması ve havuzu geniş büyük olması. Oteliniz muazzam güzeldi, sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri umduğumuzdan fazla lezzetliydi. Çalışanlar %100 ilgiliydiler. Tatil yapılacak tek yer bence herkese tavsiye ederim. Gelecek yaz yine buradayız. İyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Tek gidilecek yer

Avşa Adası'ndaki tek gidilecek otel havuzu, 1.sınıf deniz ayağınızın dibinde. Otel çalışanların müşteriye karşı davranışı güler yüzü hiçbir zaman eksik olmadı. Otel sahibine Land Rover'la bizi feribota yetiştirdiği için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Odanın ferahlığı ve temizliği

Gerçekten keyifli bir tatil için 10 numara bir otel. Yemekler olsun, odanın ferahlığı ve temizliği, denizin dibinde olması ayrı bir handikap. Ayrıca yatakları o kadar yumuşak ve iyi ki, gideceğimiz gün uyuya kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Huzur verici

Ailemle her sene Avşa'ya geliriz ama bu sene ilk defa Bahar Motel'de kaldık. Merkezin kalabalıklığından, gürültüsünden bunalanlar için harika, huzur verici, dinlendirici, ailenizle rahat tatil yapabileceğiniz bir ortam. Kesinlikle tavsiye ederim. Şahsen ben Avşa'da böyle bir otel daha önce görmedim. Tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek üzere arkadaşlar. ☺☺

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel
Ayata Otel

-

Süper hizmet

Harika, otel çok temiz, güler yüz, süper hizmet, uygun fiyat, huzurun adı Ayata Otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)