Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası için {{ (filteredHotels).length}} / tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Avşa Adası Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Avşa Adası, Balıkesir ilinin Marmara ilçesi sınırları içinde yer alır.

Avşa Adası, ulaşım kolaylığı, ekonomik tatil imkânı ile her geçen gün tatilciler için daha çok tercih edilen bir tatil beldesi olmaya başlamıştır.

Basık görünümlü alçak bir ada olan Avşa Adası, bölgenin diğer adaları arasında şarapçılığı ile en ünlü olanıdır. Avşa Adası'ndaki en önemli yerleşim alanları yazlık evler, Avşa Adası pansiyonları ve Avşa Adası otelleri ile adanın batı kumsalı boyunca uzanan Türkeli ve adanın doğusundaki Yiğitler Köyleri'dir.

Avşa Adası otelleri hemen denizin kenarında yer alır ve hemen her birinin kendine ait plajları vardır. Bu sayede kendinizi daha da özel hissedersiniz.

Avşa Adası otelleri yaklaşık 25 oda ile hizmet veren küçük tesisler ve işletmecilerinin sıcakkanlı ilgileri sayesinde kendinizi otelin yerlisi gibi hissediyorsunuz. Sanki ada da size özel, Avşa Adası otelleri de size özel…

Avşa Adası otellerinde genellikle oda - kahvaltı hizmetini içeren yarım pansiyon konaklama imkânı sunuluyor. Dilerseniz eğer apart oda şeklinde düzenlenmiş Avşa otellerini seçerek mutfaklı ve yatak odalı bu tesislerde de konaklayabilirsiniz.

Uzun süreli ve kalabalık tatiller için apart otel tarzındaki Avşa Adası otellerini, eğer kısa süreli bir tatil isterseniz ise yarım pansiyon hizmet veren Avşa Adası otellerini seçmek sizin için daha avantajlı olacaktır.

Bölgenin tercih edilen turistik adalarından olan Avşa Adası, plajları ve eğlence merkezleri ile yaz aylarında birçok turisti ağırlamaktadır.

Temiz denizi ve nem oranı düşük olan adaya ulaşımın da kolay olması adaya olan talebi arttırmaktadır. Erdek'ten 2 saatlik keyifli bir deniz yolculuğu ile ulaşılabilen Avşa Adası hafta sonu tatilcilerinin gözdesidir. Çınar ve Altınkum Koyları gibi birbirinden farklı birçok sahile sahiptir Avşa Adası ve dilerseniz adada sessiz ve dingin bir tatil dilerseniz de eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Yaz sezonunda Avşa Adası'nda genç nüfus daha yoğunluktadır ve adanın sahil kesimlerine türkü barlar ve clublar bulunmaktadır. Kesintisiz eğlenebileceğiniz ve farklı etkinliklerde bulunabileceğiniz Avşa Adası için otel rezervasyonları şimdiden başladı…

Yılın karlı kış günlerini geride bıraktığımız şu günlerde Avşa Adası otelleri de yaz hazırlıklarına başladı, tesislerini yenileyip, Avşa Adası 2018 otel fiyatlarını güncellediler. Tatilcilerin merakla beklediği Avşa otelleri 2018 fiyatları, geçen yıl ile pek değişiklik göstermiyor.

Daha çok küçük çaplı mütevazı otellerin hizmet verdiği Avşa Adası'nda, huzur ve dinlence dolu bir tatil geçirmek isterseniz, Avşa otelleri 2018 fiyatlarını inceleyerek tatil yolculuğuna başlayabilirsiniz. Keyifli tatiller…

Avşa Adası Hakkında

Türkeli adası olarak da bilinen Avşa Adası, Marmara Denizi'nin güneybatısındadır.

Avşa Adası, Marmara Adaları adı ile anılan takım adalardan biridir. Avşa Adası'nın yüz ölçümü 20.6 kilometrekaredir. Avşa Adası'nın kıyı uzunluğu 27.5 km.'dir. Avşa Adası'nın kuzeyinde Ekinlik Adası, kuzeydoğusunda Koyun Adası yer alır. Avşa Adası, Kapıdağ Yarımadası, Marmara Adaları ile birlikte Paleozoyik zamanda oluşmuştur.

Avşa Adası'nın yüzeyinin üçte ikisini, granit ve gnayslar ile şistler kaplar. Avşa Adası'nın doğusundaki ve batısındaki iki geniş düzlük deniz taraçalarının oluşumuna olanak sağlamıştır.

Avşa Adası genelde basık görünümlü, alçak bir adadır. Avşa Adası'nın en yüksek noktası, 191 m.'lik Aliler Tepesidir. Avşa Adası'nın kuzey ve doğu bölümü, genellikle denize dik inen kayalık bir görünümdedir. Avşa Adası'nın alçak olan batı kıyılarında ise oldukça geniş ve çok sayıda turist çeken kumsallar bulunur.

Türkeli adlı yerleşim merkezi Avşa Adası'nın batı kıyısı boyunca yayılmıştır. Burada yazlık evler, pansiyonlar ve turistik tesisler vardır. Avşa Adası'nın doğu ve güneydoğu kıyılarındaki Yiğitler köyü ise, Avşa Adası'nın öbür yerleşim merkezidir. Çevresinde plajlar bulunan Yiğitler Köyü'nde birçok turistik tesis vardır.

Doğal bitki örtüsü bakımından çıplak denecek kadar boş olan Avşa Adası'nın yalnızca güneybatısında seyrek makiler vardır. Avşa Adası'nın güney bölümünde toplanan bağlar Avşa Adası'na yeşil bir görünüm sağlar. Turizmin yanı sıra bağcılığın da ünlü olduğu Avşa Adası'nda Avşa, Bortaçina, Yiğitler şarabı üretilir.

Avşa Adası'nda en önemli ekonomik etkinlik turizmdir. Yazın binlerce turistin geldiği Avşa Adası'nda nüfus 10 - 15 kat artar. Avşa Adası'nda balıkçılık, bağcılık, şarapçılık da yapılır. İstanbul'dan Marmara Adaları'na sefer yapan yolcu gemileri Avşa Adası iskelesine de uğrar.

Avşa Adası, yaz aylarında özellikle gençlerin akınına uğramaktadır. Pırıl pırıl denizi, birbirinden temiz koyları, altın sarısı ve geniş kumsalları ile Avşa Adası denizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz, tekrar orada olmak için can atacağınız bir tatil adasıdır.

Avşa Adası, tatilcilerine deniz, kum, güneş ve sizlerin de keşfedebileceği koylarla birlikte Avşa Adası'nda üretilen şarapları tatma imkanı da sunmaktadır.

Avşa Adası otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Aileler için ideal

Sürekli olarak kaldığımız otel, bu sene bayağı ciddi yenileme yapılmış. Su sorunu vardı ama tamamen düzeltilmiş, bu konuda ufak sorunlar yaşamıştık ama artık sorun kalmamış. Sakin, nezih, pansiyon tarzı bir aile oteli. Odalarda WC, banyo, TV mevcut. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği var. Merkeze yürüyerek 20 dakika mesafede. Yemekleri gayet iyi. Kendine ait plajı mevcut. Kafa dinlemek isteyenler için tercih edilebilir. Personel güler yüzlü ve ilgili. Bekar erkek alınmıyor. Aileler için ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anı Motel
Anı Motel

-

Güzel bir yer

Güzel bir yer, tavsiye ederim ve kimlik, ehliyet, paralar kayboldu. Sağ olsun çok yardımcı oldular, buldular, aldım. Çok teşekkür ederim tekrar tekrar, gene geleceğim zaten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Konumuna bayıldık

Konumuna bayıldık, her yere yakın. Odadan çok beklentimiz yoktu, zaten odada çok kalmayacaktık ama oda da iyiydi, otel de iyiydi. Sorun yaşamadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Her şeye yakın

Otel mekanlara, plajlara, restoranlara, plaja, kısacası tatil için her şeye yakın. Buna bayıldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Odaları temizdi

Kaliteli bir müşterisi kitlesi var, kaldığımız sürede rahat ve kaliteli bir ortamda kaldık. Konum olarak bizi rahatlatan bir yerdeydi. Odaları temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Manzara güzel

Manzara güzel, barların ve eğlencenin içinde, gündüz plajın içinde, tavsiye ederim kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Çok temiz ve çok elit

Her şeyiyle süper bir yer. Çok temiz ve çok elit bir yer. Biz 3 arkadaş gittik, çok memnun kaldık. Herkese tavsiye edeceğim tek yer burası, Avşa deyince tek açacağım kapı burası, sahibi de çok iyi biri, her şeye yakın olan bir konumda otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Odalar temiz ve güzel

Adada kalınabilecek en iyi ve güzel yerlerden biri diyebilirim. Otel, feribot iskelesine yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesinde ve deniz kenarında. Odalar temiz ve güzel, kahvaltı salonu deniz manzaralı. Personel güler yüzlü ve ilgili. Kalmayı düşünenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Düzenli bir oda

Tertemiz, düzenli bir oda, kibar ve yardımsever çalışanlar... Son dakikada konaklamaya karar verip çok memnun ayrıldığım bir otel oldu. Kahvaltı da gayet iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Batu Suite Apart
Batu Suite Apart

-

Olanaklar yeterliydi

Ayşegül Hanım çok ilgiliydi, oda çok temiz ve manzarası harikaydı. Olanaklar yeterliydi. Mutlaka konaklamanızı ve kumsalın ve tertemiz denizin keyfini çıkartmalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunset Motel
Sunset Motel

-

Kaliteli kahvaltı

Bugüne kadar başka yerlerdeki yorumları unutun. Gerçek manada aile oteli, hayvanseverlik, kaliteli kahvaltı, temiz oda, sahiplerinin sıcak ilgisi, denize yakın mesafe kavramlarını Sunset Motel'de gerçek manasında yaşayın. Çocuklarınız için bahçe alanı, kahvaltının doyuruculuğu ve özeni (özellikle ev yapımı reçeller) , yenilenmiş odaları, motel sahiplerinin güler yüzü... Ben bayıldım. Sevgiyle tavsiye ederim. Seneye tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel
Ayata Otel

-

Banyosu gerçekten çok temizdi

Geçen ay annem ile yaptığımız 1 haftalık tatilde bizi ailesi gibi karşılayan otel. Gitmeden önce herkes kadar araştırdığım ve hangi otel olsun diye teker teker yorumları okuduğum bu tatilde son derece memnun kaldık. İlk başta yorumlardaki kadar iyi mi diye düşünürken yemeklerinden odalarına kadar (banyosu gerçekten çok temizdi) harika bir tatildi. Necla Hanım ve ben sizlere çok teşekkür ederim. Seneye görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunset Motel
Sunset Motel

-

Sakin ve huzur dolu

Bu sene düşündüğüm en sakin ve huzur dolu, güven duyarak geçirdiğim tatil. Sunset Motel çalışanlarına teşekkür ediyorum...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel
Ayata Otel

-

Güler yüz, anlayış, saygı

Ayata Otel güler yüz, anlayış, saygı ve en önemlisi tabi ki de hizmeti ile Avşa'nın en iyi otelleri arasında birinci sırada yer alır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunset Motel
Sunset Motel

-

Mükemmel ötesi bir yer

Mevcut yerinden personeline kadar mükemmel ötesi bir yer. Her geldiğimde daha çok memnun kaldık. Tavsiye etmemek mümkün değil. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Okyanus Apart
Avşa Okyanus Apart

-

Avşa Adası’nın en güzel oteli

Avşa Adası'nın en güzel otelinde en güzel personelleri ile güzel bir hafta geçirdik. Çok çok memnun kaldık her şey için çok teşekkür ederim. Güler yüzünüz hep böyle kalsın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Batu Suite Apart
Batu Suite Apart

-

Otelin temizliği

Her yıl bir yere tatile gidiyoruz; Kuşadası, Didim, Marmaris, Altınoluk derken en sonunda gerçek anlamda tatil yapabileceğimiz yerimizi bulduk. Bu kadar güzel, bu kadar dolu dolu hiçbir yerde tatil yapmamıştık. Odalarımızdaki düzenden mi başlasam yoksa temizliğinden mi, yani her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Çocuklarımla bu yaz çok ama çok güzel bir tatil geçirdik. Denize sıfır olması, otelin temizliği, köydeki halkın içtenliği, hele hele otel sahibi Ayşegül Hanım ve Mehmet Bey'in o içten, samimi davranışları, sanki kırk yıllık dostlarımızmış gibi bizimle ilgilenmesi, o muhabbetleri anlatılamaz, tatilini gerçek anlamda geçirmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Unutulmayacak bir tatil geçirdik, çok ama çok teşekkür ediyorum Batu Suite Apart.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunset Motel
Sunset Motel

-

Çalışanları mükemmel derecede misafirperver

Merhabalar öncelikle, geçirdiğim en güzel tatildi, 3 gün önce oradaydım. Özellikle Nil Hanım'a ve Bengü Bey'e çok teşekkür eder, arzularımı sunarım. Her zaman demişilerdir Avşa böyle, Avşa şöyle diye, gerçekten kaldığımız yer mükemmel bir yer ve çalışanları mükemmel derecede misafirperver insanlardı. Gerçekten kendi evimde gibi hissettim. Her şey için çok teşekkür ederim kendilerine. Gitmek isteyen varsa çekinmeden gidebilirsiniz. Harika ve tam kafa dinleyeceğiniz bir yer. Ben eşimle gittim, gayet temiz ve denize çok yakın. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle, hoşça kalın. Mehmet Özcaneroğlu.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mutlu Apart Daireler
Mutlu Apart Daireler

-

Ev sahipleri gayet dürüst

Çok memnun kaldım. Ev sahipleri gayet dürüst, iyi insanlar. Mutlu Apart Daireler temiz, kullanışlı ve de merkezde. Her yere yakın, tavsiye ederim. Güvenilir bir apart.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumlarınız için biz teşekkür ederiz. İnşallah seneye tekrar görüşmek dileğiyle.

7 Eylül 2017, Perşembe 11:53
Avşa Bungalow Butik Otel
Avşa Bungalow Butik Otel

-

Temiz, kaliteli yer

Avşa Bungalow Butik Otel adada gördüğüm en temiz, en kaliteli yer diyebilirim. Emeğinize, yüreğinize sağlık. İsa abi ve Gonca abla çok misafirperversiniz. Her şey harikaydı. çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Okyanus Apart
Avşa Okyanus Apart

-

Çok güzel bir enerjileri var

Bu otelde 6 gün kaldık Ceyda Hanım'ın misafirperverliği, cana yakınlığı, güzel enerjisi bizi bu 6 günlük uzun tatilde sıkılmamamızı sağladı. Onun gibi personel daha önce gittiğim hiçbir otelde göremedim. Her şey için teşekkür ederim. Eğer bir kez daha Avşa'ya gelecek olursam ilk tercihim otel aramak değil Ceyda Hanım'ın olduğu yeri bulmak olacak. Okyanus Apart bu güzel insanı bulduğu için işletme sahibine de teşekkürlerimi iletirim. Her şey içim teşekkürler Ceyda, her şey için teşekkürler Okyanus Apart Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Okyanus Apart
Avşa Okyanus Apart

-

Çok misafirperverler

Bu otelde 6 gün kaldık. Ceyda Hanım'ın misafirperverliği, cana yakınlığı, güzel enerjisi, bizi bu 6 günlük uzun bir tatilde sıkılmamamızı sağladı. Onun gibi personel daha önce gittiğim hiç bir otelde göremedim. Her şey için teşekkür ederim. Eğer bir kez daha Avşa'ya gelecek olursam ilk tercihim otel aramak değil Ceyda Hanım'ın olduğu yeri bulmak olacak. Avşa Okyanus Apart bu güzel insanı bulduğu için işletme sahibine de teşekkürlerimi iletirim. Her şey için teşekkürler Ceyda, her şey için teşekkürler Avşa Okyanus Apart.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Denize sıfır

Çok sevimli, mis gibi tertemiz ve tam Avşa sahilde, denize sıfır. Yemekleri, hizmeti mükemmel. Fiyatlar uygun daha ne olsun. :) Güzel bir Avşa tatili için tavsiye ederim mutlaka. ❤❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Güler yüz ve konfor

Temizlik, güler yüz ve konfor arıyorsanız Avşa adasında The Park Otel derim. Fiyatların da uygun! Ailece kaldığım bu otelde çok memnun ayrıldım. Tüm personeline ve işletme sahibi Osman Bey'e çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Manyas Motel
Avşa Manyas Motel

-

Denize 60 saniyede varıyorsunuz

Avşa Manyas Motel fiyat ve kalite açısından gerçekten uygun bir yer. Çalışanlar ilgili ve alakalı. Her istediğimizi yerine getirmek için çabaladılar. 2 yaşındaki kızımızla beraber çok güzel bir tatil oldu bize. Çatıda mangal bile yaptık. Denize 60 saniyede varılabiliyor. Avşa'da gerçekten güzel ve temiz kalmış bir yer. İpsiz sapsıza hiç rastlamadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Ortam çok samimi

Bu otel çok güzel. Ortamı olsun, odanın temizliği çok güzel yapılmış ve ortam da çok samimi. Burada kalmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Çalışanlar çok içten

Çalışanlar çok içten ve samimi. Huzurlu bir tatil ve kafa dinlemek için birebir. Özellikle çocuklu aileler için ideal, ayrıca akşam yemekleri gayet güzel ve lezzetli, oldukça da hijyenik. Bu arada resepsiyon Ozan'ın askerlik maceralarını dinlemek keyifliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Afissia Garden Hotel
Afissia Garden Hotel

-

Temizlik çok iyiydi

Çok güzel bir tatildi. Yemekler, temizlik çok iyiydi. 80 yaşında olan bizlere ilgi ve saygımızdan dolayı teşekkür ederim. Hüseyin amcanız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Çalışanlar çok içten

Gayet güzel bir pansiyon, çalışanlar çok içten ve iyiler. Ayrıca açık büfe yemekleri de oldukça güzeldi. Tavsiye ederim, pişman olmazsınız. Arkada yürüme mesafesinde Altınkum Plajı var, plaj olarak da orası efsaneydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şakar Otel
Şakar Otel

-

Kaliteli hizmet

Avşa Adası'nda en uygun ve kaliteli hizmet veren güzel bir otel. Havuz temiz, ortam gayet nezih, Sahure Hanım yemekleriniz, ilgi ve alakanız için ayrıca teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederim otelinizi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yarar Otel
Yarar Otel

-

Kahvaltısı beklenmiş

Otel odaları vasat, tuvalet, banyo giderleri kapalı, sular çamur akıyor, yataklar çok sert ve ufak, rahat değil. TV'de sadece 2 kanal çalışıyor, klimalardan pis koku geliyor, oda renkleri çok boğucu, her yer sarı, mini dolap yok. Yemeklere gelecek olursak; kahvaltısı beklenmiş, günlük değildi, ana yemekleri açık büfe ve soğuk mezelerde hiç tat yoktu. 2 gün kalmamıza rağmen yemeklerden kıl çıkması ve eşimin hiçbir şey yememesine rağmen yediği şeyleri çıkarması yemek konusunda tecrübesiz olduğunu göstermektedir. Kısacası verdiğimiz paraya değmedi. Tek avantajı denize yakın olması...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Tam bir aile ortamı

Adaya ilk defa geldik. İnsanları çok sıcak. Hotel Avşa çok güzel, temiz, nezih ve tam bir aile ortamı. “'Tatildeki eviniz”' yazısı çok uymuş, gerçekten evinizde gibisiniz. Nurcan Hanım'ın içtenliği her şeye bedel. Çok teşekkürler Nurcan abla her şey harikaydı. Seneye tekrar görüşmek üzere inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Temiz ve güvenilir

3 yıldır Avşa Adası'na gidiyorum. Denize yakın olmasının yanı sıra temiz ve güvenilir yer. Diğer kaldığım yerlerde işletmecileri ile ilgili sıkıntılar yaşadım ve tatilim zehir olmuştu. Bu apartın sahipleriyle tanıştıktan sonra hem tatilin tadını çıkardım hem de Avşa'nın bilmediğim yerlerini keşfettim. Sahipleri o kadar candan ve sıcakkanlı ki güler yüzleri ile muhteşem bir tatil geçirmemi sağladılar. Sonrasın da nerdeyse tüm arkadaşlarım Avşa'ya gittiklerinde direkt Adaroom Apart Otel'de kaldılar ve hiç bir sorun yaşamadılar. Hepsi mutlu ayrıldı. Terasında mangal yapmak, denizi seyretmek muhteşem bir huzuru var. Anlatılmaz yaşanır cinsinden. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Herkes güler yüzlü

Tatile gitmek istiyorsanız burası tam yeridir. Burada herkes güler yüzlü, çok ilgili, üstelik oldukça sakin. Kafa dinlemek isteyen her bireyin buraya gelmesini tavsiye ederim. Ben burayı çok beğendim, üstelik sahil hemen yan tarafında. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Sessiz, sakin ve huzurlu

Gideceğiniz yerin güler yüzlü insanlarla olmasının büyük avantaj olduğunu hepimiz biliriz, işte o insanlar tam da burada, oldukça geniş bir yer olan Altınkum sizin kafa dinlemeniz için gereken tüm ihtiyaçları karşılayacaktır. Sessiz, sakin ve huzurlu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Leziz akşam yemekleri

Avşa'da gittiğim en sakin ve güvenilir bir otel olan Ayberk Otel, başta leziz akşam yemekleri ve güler yüzlü personeliyle çok hoşumuza gitti. Zaten plajı her şeye değer. Bir sularda biraz sıkıntı vardı. O da adanın suyunun deniz arıtma olduğundan dolayı. Genelinde sıkıntı olduğunu bizzat gördüm. Çocuklarım için birebir yerdi. Tam bir aile oteliydi. Kısmetse seneye de oradayım inşallah. Tüm personele teşekkür ederim ilgilerinden ve samimi davranışlarından dolayı. Beşiktaşlı arkadaşıma selam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Hafta sonu kaçamağı için ideal

Çok güzel sakin bir aile ortamı. Dinlenmek ve hafta sonu kaçamağı için ideal. Deniz çok güzel. Şezlong, yemekler de tatilin hiç dert etmemeniz gereken bir şey. Kafa dinlemek için cidden güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Afissia Garden Hotel
Afissia Garden Hotel

-

Masalarda servis olayı yok

İlk defa Avşa'yı tercih ettim, tercihim ismi önemli değil bir moteldi. Buradaki yorumlara bakarak iptal ettim. Afissia Garden Hotel'i tercih ettim ama pişman oldum. İlk gün girişim 1 saat gecikmeli oldu, 15 gün öncesi rezervasyon yaptırmama rağmen ve geleceğim sabah aramama rağmen 14.15'de otele vardım. 45 dakika sonra odama girdim. Temizlik yapıyorlarmış, otelde yemek, sabah kahvaltısı zayıf, ekmekler bakkal poşetinde, kahvaltı zayıf, akşam yemeği üç çeşit temizlikçi, iki kadın var gördüğüm. Masalarda servis olayı yok, gün batımı benim bildiğim havuzda temizlik olur, şezlongdu, havuzdu, vb. göremedim. Kısacası, tercih edilirken gözden geçirilmeli, otel personeli mi sivil vatandaş mı belli değil. Apart daire tutun daha karlı, bir daha tercih etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba; misafirimizin dediği gibi bir başka misafirimizin geç çıkışı sonucunda böyle bir sıkıntı yaşanmıştır. Ama bu sürekli olan bir şey değildir. Onun dışında yemek konusunda eleştiriler çok acımasız ve yanlış olmuş. Akşam yemeğimiz asla 3 çeşit değildir. Sabah kahvaltımızda öyle. Bu sadece müşterileri yanıltmak maksatlı yazılan bir yazıdır. Gelen tüm müşterilerimiz yemeklerimizi iyi bilirler. Misafirimizin dediği havuz konusuna gelelim. Öncelikle madem bu kadar ayrıntılı incelenmiş anlatalım; havuzun her gün periyodik bakımı yapılır ve değerleri her gece ölçülür. Ki öyle olmazsa PH değerleri bozulur ve önce rengi bozulur. Klor olmasa havuzdan o klor tadı gelmez. Havuz temizliği olmasa da sabah girilmez. Girdiğine göre müşterimiz, demek ki temizlenmiş:) Şezlong ve havuz kenarı temizliği ise sabah ve akşam yapılır. Masalara servisimiz yoktur, bu konu doğrudur. Müşterilerimiz çatalını vs. kendilerini alırlar. Biz zaten var deyip kimseyi yanıltmadık. Misafirlerimiz çalışanları ise rahatça ayırtabilirler. İyi günler dileriz.

24 Ağustos 2017, Perşembe 11:50
Afissia Garden Hotel
Afissia Garden Hotel

-

Her yönden harika

28 yıl İsviçre'de 5 yıldızlı otel informasyon resepsiyonda çalışmaktayım! Afissia Garden Hotel denildi mi, mükemmeli çoktan geçmiş. 5 yıldızlı otellerden fazlası ile her yönden harika. Gelemeyen bin pişman olur... Yahu söz bulamam, bu kadar da mı güzel insanlar, Serkan Bey ve ailesi ve tüm çalışanlar. Vallahi evimden daha rahat dinlendim... 7 lisan konuşuyorum, bu lisanlarda gerçeği yazacağım... Allah bahtınızı açık eylesin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Denize sıfır mesafede

Tatil için merak ettiğimiz Avşa Adası'na geldiğimizde beğenmeyip dönmek üzereyken son anda gördüğümüz Hotel Avşa'da kararımızı değiştirerek 1 gün diye kalacağımız otelde kendinizi evinizde hissettiğiniz, rahat, huzurlu, denize sıfır mesafede, odasında; klima ve banyosunda duşakabin bulunan ve işletmeciliğini Nurcan Hanım'ın yaptığı (bayan eli değdiği anlaşılan), akşamları serin havasına doyamadığımız, ter ve rutubetin olmadığı, güler yüzlü, hoş sohbetli, tadına doyamadığımız bir mekandı. Tüm gelmek isteyenlere şiddetle tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Temiz ve aile ortamı

Adadaki otel konforunda, en samimi insanlar ile temiz ve aile ortamı yeri... Önder Bey ve Filiz Hanım'a çok teşekkür ederim... Gelecek yaz tekrar görüşmek üzere... :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Verdikleri oda kokuyordu

Öncelikle Avşa'ya ilk gidişimiz olduğu için otelleri ve pansiyonları hakkında hiç bilgimiz yoktu. Biz de netten dış görünüşüne aldanıp bu oteli seçtik. Eşimle kaldığımız en kötü yerdi, 2 gecelik konaklamanın ilk gecesini gitmeden ödemiştik, kalan kısmını ise otele ayak basar basmaz istediler. Oteli gördükten sonra şok geçirdik, resmen bize üst kat süit diye verdikleri oda kokuyordu, banyosu ve tuvaleti biraz kilolu bir insanın sığamayacağı kadar küçük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Man fühlt sich wie zuhause

Ich war bereits zwei mal in diesem appartement und ich empfehle es mit guten gewissen zu 100% weiter! Ich war dort nicht nur gast, sondern auch zeitgleich ein Teil der liebenswerten gastgeber. Kaum aus der tür gestolpert, schon ist man am strand, welcher max 50 m entfernt ist. Die Zimmer sind sauber und gepflegt. Man fühlt sich wie zuhause. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Güler yüzlü ve gerçekten temiz

Hem temizliğiyle hem işletmesiyle mükemmel bir yer. :) Denize çok yakın olmasını seviyorum, bu yer her seferinde tatilimin uzamasına sebep oluyor, vedalaşamıyorum, bağlayıcı bir etkisi var, benden söylemesi. :) Güler yüzlü ve gerçekten temiz bir işletme. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Problemsiz bir konaklama geçirdim

3 yıldır geldiğim Avşa'da ilk kez problemsiz bir konaklama geçirdim. Apartı işleten aile çok ilgili ve güler yüzlü, en ufak problemimizde bile hemen yardımcı oldular. Kışın İstanbul'da da görüşmek için sözleştik. :) Terasta mangalı özellikle tavsiye ediyorum, gün batımı manzarası çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Afissia Garden Hotel
Afissia Garden Hotel

-

Her konuda mükemmel

İlk açılışında ailemle birlikte kaldığımız otel her konuda mükemmel. İşletmedeki insanların sıcak ve samimi olmaları ayrı bir artı. Tüm imkanlarıyla harika bir yer. Vakit buldukça sıkça ziyaret etmeye çalışırım. Sahiplerine ve çalışanlarına teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Motel Fantasia
Motel Fantasia

-

Odalar gayet temizdi

Odalar gayet temizdi, yemekler çok lezzetli idi. Kahvaltı çok çeşitli değil ama yeterli. Otelin konumu gayet güzel, merkeze yakın ama gürültüden uzak. Biz çok memnun kaldık, herkese tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Afissia Garden Hotel
Afissia Garden Hotel

-

Odamızı başkasına satmışlar

Tatil için son anda karar verdik ve bu otelde karar kıldık, genel anlamda memnun kaldığımız için 2 gün daha uzattık fakat 2. gün odamızı başkasına satmışlar. Bu kadar sistemsiz ve profesyonellikten uzak çalışma şekli keyfimizi çok kaçırdı ve erken dönmek zorunda kaldık, resepsiyonda duranların birbirinden haberi yok, gece gelen müşterilere oda aniden satılabiliyor, ayrıca sinekler ve kedilerden yemek yemek çok zor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Fatma Hanım; konaklamış olduğunuz işletmemiz hakkında söylediğiniz 'Birbirlerinden haberi yok, profesyonellikten uzak' ithamlarınız son derece mantık ve olağan dışıdır. Belirttiğiniz üzere konakladığınız tarihte, sinek, kedi vs. o kadar memnun kalmışsınız ki bunları yüzümüze bakıp güzel sözlerinizden işittik ve tatilinizi 2 gece uzatmak istediğinizi bizlere beyan ettiniz. Hemen sonrasında ise 1 gecenizin kesin olduğunu ve diğerinin belli olmadığınızı belirtip 1 gece ücreti tarafımıza ödediniz. Tabi ki işletmemizde tüm müşteriler ve rezervasyonlar sizin etrafınıza dönmediğinden, odalar diğer acentalarımız veya diğer resepsiyon görevlileri tarafından satılabilir. Ki işletmemizin dolu olduğunu da tarafınıza ilettik. Her şey sistemler üzerinden yürümektedir. Bundan dolayı size büyük bir haksızlık yapıldığını düşünüyorsunuz. Sonra da sinektir, böcektir, vs. işletme hakkında atıp tutma politikası. Eğer uzatma işlemi 2 gün olsaydı bir sorun yaşanmayacağını da bizzat çok iyi biliyorsunuz. Bu yapılan, gerçekten uzak yorumunuzu şiddetle kınıyoruz.

17 Ağustos 2017, Perşembe 14:13
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Temizliği kötü

Otel temizlik bakımından kötü. Havlular eski, yırtık çarşaflar, yastıklar kokuyor, banyo kokuyor, banyo muslukları paslı, su yok… Otel sahibi çok ilgili ama maalesef memnun kalmadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cane Motel
Cane Motel

-

Kendi evindeki gibi

Her şey için teşekkür ederiz. Müşteri gibi davranmayıp da aileden biri gibi davrandığınız için ve insanı kendi evindeki gibi hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)