Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası için {{ (filteredHotels).length}} / 48 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Nehir Deluxe Otel
Nehir Deluxe Otel

Nehir Deluxe Otel

Tesis Fiyatı Çağrı Hattı 0 850 600 74 83

Tesis Fiyatı

En uygun oda fiyatı

100 TL

En Uygun Fiyata Git

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Avşa Adası Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Avşa Adası, Balıkesir ilinin Marmara ilçesi sınırları içinde yer alır.

Avşa Adası, ulaşım kolaylığı, ekonomik tatil imkânı ile her geçen gün tatilciler için daha çok tercih edilen bir tatil beldesi olmaya başlamıştır.

Basık görünümlü alçak bir ada olan Avşa Adası, bölgenin diğer adaları arasında şarapçılığı ile en ünlü olanıdır. Avşa Adası'ndaki en önemli yerleşim alanları yazlık evler, Avşa Adası pansiyonları ve Avşa Adası otelleri ile adanın batı kumsalı boyunca uzanan Türkeli ve adanın doğusundaki Yiğitler Köyleri'dir.

Avşa Adası otelleri hemen denizin kenarında yer alır ve hemen her birinin kendine ait plajları vardır. Bu sayede kendinizi daha da özel hissedersiniz.

Avşa Adası otelleri yaklaşık 25 oda ile hizmet veren küçük tesisler ve işletmecilerinin sıcakkanlı ilgileri sayesinde kendinizi otelin yerlisi gibi hissediyorsunuz. Sanki ada da size özel, Avşa Adası otelleri de size özel…

Avşa Adası otellerinde genellikle oda - kahvaltı hizmetini içeren yarım pansiyon konaklama imkânı sunuluyor. Dilerseniz eğer apart oda şeklinde düzenlenmiş Avşa otellerini seçerek mutfaklı ve yatak odalı bu tesislerde de konaklayabilirsiniz.

Uzun süreli ve kalabalık tatiller için apart otel tarzındaki Avşa Adası otellerini, eğer kısa süreli bir tatil isterseniz ise yarım pansiyon hizmet veren Avşa Adası otellerini seçmek sizin için daha avantajlı olacaktır.

Bölgenin tercih edilen turistik adalarından olan Avşa Adası, plajları ve eğlence merkezleri ile yaz aylarında birçok turisti ağırlamaktadır.

Temiz denizi ve nem oranı düşük olan adaya ulaşımın da kolay olması adaya olan talebi arttırmaktadır. Erdek'ten 2 saatlik keyifli bir deniz yolculuğu ile ulaşılabilen Avşa Adası hafta sonu tatilcilerinin gözdesidir. Çınar ve Altınkum Koyları gibi birbirinden farklı birçok sahile sahiptir Avşa Adası ve dilerseniz adada sessiz ve dingin bir tatil dilerseniz de eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Yaz sezonunda Avşa Adası'nda genç nüfus daha yoğunluktadır ve adanın sahil kesimlerine türkü barlar ve clublar bulunmaktadır. Kesintisiz eğlenebileceğiniz ve farklı etkinliklerde bulunabileceğiniz Avşa Adası için otel rezervasyonları şimdiden başladı…

Yılın karlı kış günlerini geride bıraktığımız şu günlerde Avşa Adası otelleri de yaz hazırlıklarına başladı, tesislerini yenileyip, Avşa Adası 2018 otel fiyatlarını güncellediler. Tatilcilerin merakla beklediği Avşa otelleri 2018 fiyatları, geçen yıl ile pek değişiklik göstermiyor.

Daha çok küçük çaplı mütevazı otellerin hizmet verdiği Avşa Adası'nda, huzur ve dinlence dolu bir tatil geçirmek isterseniz, Avşa otelleri 2018 fiyatlarını inceleyerek tatil yolculuğuna başlayabilirsiniz. Keyifli tatiller…

Avşa Adası Hakkında

Türkeli adası olarak da bilinen Avşa Adası, Marmara Denizi'nin güneybatısındadır.

Avşa Adası, Marmara Adaları adı ile anılan takım adalardan biridir. Avşa Adası'nın yüz ölçümü 20.6 kilometrekaredir. Avşa Adası'nın kıyı uzunluğu 27.5 km.'dir. Avşa Adası'nın kuzeyinde Ekinlik Adası, kuzeydoğusunda Koyun Adası yer alır. Avşa Adası, Kapıdağ Yarımadası, Marmara Adaları ile birlikte Paleozoyik zamanda oluşmuştur.

Avşa Adası'nın yüzeyinin üçte ikisini, granit ve gnayslar ile şistler kaplar. Avşa Adası'nın doğusundaki ve batısındaki iki geniş düzlük deniz taraçalarının oluşumuna olanak sağlamıştır.

Avşa Adası genelde basık görünümlü, alçak bir adadır. Avşa Adası'nın en yüksek noktası, 191 m.'lik Aliler Tepesidir. Avşa Adası'nın kuzey ve doğu bölümü, genellikle denize dik inen kayalık bir görünümdedir. Avşa Adası'nın alçak olan batı kıyılarında ise oldukça geniş ve çok sayıda turist çeken kumsallar bulunur.

Türkeli adlı yerleşim merkezi Avşa Adası'nın batı kıyısı boyunca yayılmıştır. Burada yazlık evler, pansiyonlar ve turistik tesisler vardır. Avşa Adası'nın doğu ve güneydoğu kıyılarındaki Yiğitler köyü ise, Avşa Adası'nın öbür yerleşim merkezidir. Çevresinde plajlar bulunan Yiğitler Köyü'nde birçok turistik tesis vardır.

Doğal bitki örtüsü bakımından çıplak denecek kadar boş olan Avşa Adası'nın yalnızca güneybatısında seyrek makiler vardır. Avşa Adası'nın güney bölümünde toplanan bağlar Avşa Adası'na yeşil bir görünüm sağlar. Turizmin yanı sıra bağcılığın da ünlü olduğu Avşa Adası'nda Avşa, Bortaçina, Yiğitler şarabı üretilir.

Avşa Adası'nda en önemli ekonomik etkinlik turizmdir. Yazın binlerce turistin geldiği Avşa Adası'nda nüfus 10 - 15 kat artar. Avşa Adası'nda balıkçılık, bağcılık, şarapçılık da yapılır. İstanbul'dan Marmara Adaları'na sefer yapan yolcu gemileri Avşa Adası iskelesine de uğrar.

Avşa Adası, yaz aylarında özellikle gençlerin akınına uğramaktadır. Pırıl pırıl denizi, birbirinden temiz koyları, altın sarısı ve geniş kumsalları ile Avşa Adası denizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz, tekrar orada olmak için can atacağınız bir tatil adasıdır.

Avşa Adası, tatilcilerine deniz, kum, güneş ve sizlerin de keşfedebileceği koylarla birlikte Avşa Adası'nda üretilen şarapları tatma imkanı da sunmaktadır.

Avşa Adası otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Açık büfe kahvaltı

Merhaba. Avşa Adası huzurlu bir tatil arayanlar için ideal bir yer. Kiraz Apart Otel'i tercih etmekten memnun kaldık. Açık büfe kahvaltı, hijyen ve manzara çok iyiydi, fiyat olarak ta birçok aparta göre uygun. Tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Veli's Suite Otel
Veli's Suite Otel

-

İyi hizmet anlayışı

Avşa denilince ilk akla gelen yerlerden biridir Veli's Suite Otel. Merkezi yerde oluşu ve iyi hizmet anlayışı ile bizleri kendine her sene hayran bıraktırıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Veli's Suite Otel
Veli's Suite Otel

-

Her şeyi ile güzel olması

Selamlar. Yaklaşık 7 yıl önce başladı Avşa maceramız. İlk yapmamız gereken şeylerden biri de konaklayacağımız yerin her şeyi ile güzel olmasıydı. Gezip dolaştığımız yerlerden tek hoşumuza giden bizleri kendine hayran bıraktıran Veli's Suite Otel'di. O günden bugüne kadar her yaz boyunca bizlere en ufak bir olumsuzluk yaşatmayan Ozan Bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Evimizdeymişiz gibi konforlu

Personel güler yüzlü, ilgili. Yemekler çok lezzetli. Odalar ve havuz temiz. Evimizdeymişiz gibi konforlu. En kısa zamanda tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Kendimizi evimizde hissettik

Sonsuz teşekkürler. Sıcak aile ortamı ile kendimizi evimizde hissettik. Her işletme bunu yakalayamıyor. İlginiz, alakanız, sevginiz ve emeğiniz için Kiraz Otel ailesine sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Her şey mükemmeldi

Avşa Kiraz Apart Otel ailesine sonsuz teşekkürler. Her şey mükemmeldi. Bundan sonra tek tercihimiz kesinlikle burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Kalitenin tek adresi

Her tatilde gitmek isteyeceğim muhteşem bir yer. Hizmetin, konforun ve kalitenin tek adresi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Doğallık ön planda

Çok güzeldi, çok memnunuz, çok temiz, ferah bir yer. Doğallık ön planda. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ciner Otel Avşa
Ciner Otel Avşa

-

Açık büfe kahvaltı

Gerçekten adadaki tek 3 yıldızlı otel. Odaları çok güzel, her şey birinci sınıf. Terası süper. Açık büfe kahvaltı, güler yüzlü personel, hizmette sınır yok. En güzel fiyatları uygun. Her zaman geleceğim tek adres diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Rahat, konforlu ve ekonomik

Çok rahat, konforlu ve ekonomik bir tatil geçirdim. Her şey çok güzeldi. Bu yaz da tercihim tabi ki Avşa Kiraz Apart Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Bahçe avantajı

Özellikle çocuklu ailelerin bahçe avantajı ile rahatça tatil yapabileceği harika bir yer. Biz ailecek her şeyden çok memnun kaldık. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz. Başta Ümit Bey olmak üzere tüm personele çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Saygın personeli

Özellikle çocuklu ailelerin bahçesinden faydalanabileceği, rahatça tatil yapabileceği hoş bir mekan. Güler yüzlü, saygın personeli ve hijyeniyle ailecek memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Eşsiz deneyim

Aklımda kalan bu eşsiz deneyim için Kiraz Apart Otel ailesine teşekkürler, harikasınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Açık büfe kahvaltı

Ben bu kadar iyi niyetli personel ve işletmeci görmedim. Ne desek anlayışla karşılayan harika insanlar. İyi ki Kiraz Apart Otel'i tercih etmişim. Klima, Wi-Fi, açık büfe kahvaltı, huzur... Her sene inşallah önceliğim olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Mükemmeldi

Normalde Avşa'ya tatile gitmezdim. Fakat bana Avşa'yı sevdiren bir yer oldu. Güler yüzlü, samimi insanların bulunduğu, Avşa standartlarının üzerine bir yer. Mutlaka tavsiye ederim. Bundan sonra Avşa benim için Kiraz Apart Otel ve terası olarak anılacak. Mükemmeldi. <3

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Odaları yeni ve temiz

Çok kısa bir tatil için Kiraz Apart Otel'i tercih ettim. Havaların serin olmasına rağmen güzel geçen bir tatildi... Odaları yeni ve temizdi, yemekler aynı şekilde çok güzeldi. Otel sahibi Ümit Bey ve otel çalışanları oldukça ilgiliydi. Siz de huzurlu ve güzel bir tatil istiyorsanız bence kesinlikle Avşa Kiraz Apart Otel'i tercih etmelisiniz. Her şey için çok teşekkür ederim, en kısa sürede tekrar görüşmek üzere... Şimdide Avşa'yı ve de apartı çok özledim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Keyifli bir tatil

Ailecek gidilip rahatlıkla kalınabilecek bir mekan. Küçük çocuğumuz olduğu için hijyen ve yiyecek olayı ön planda bizim için, bu açıdan epey memnun kaldık. Ayrıca işletme sorumlusu Ümit Bey'in ve ekibinin şahsen ilgisi, alakası sayesinde huzurlu, keyifli bir tatil geçirmiş bulunuyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Hijyen açısından çok iyi

Merhaba, üç yaşında çocuğu olan çekirdek aileyiz ve birçok yerde yemek sorunu, hijyen ve personel sorunu yaşıyorduk fakat bu apart otel hijyen açısından çok iyi. İşletmeciliğinden sorumlu Ümit Bey rahatımız için elinden geleni yapıyor, aile sıcaklığında bir ortam. Küçük çocuklarını dert edip de rahatça tatil yapamayan tüm aileler gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Otel konforunda

Gerçekten yaşanması gereken bir deneyim. Otel konforunda, lokasyon çok iyi, fiyat çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Güler yüzlü çalışanları

Hizmeti, konforu ve güler yüzlü çalışanları ile kaliteli Avşa'nın ender mekanlarından biri. Kafa dinleyebileceğiniz muhteşem bir ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Sevecen ve titiz yönetim

Geçen yıl ailemle tatile gitmiş olduğum, hijyen bakımından 5 yıldızlı otelleri bile geride bırakabilecek nitelikte olan, profesyonel olduğu kadar güler yüzlü, sevecen ve titiz yönetim ve personeli ile bizlere tatilimizi en iyi şekilde geçirmemizi sağlayan Ümit ve Sinan Bey'e sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ciner Otel Avşa
Ciner Otel Avşa

-

Çok lüks bir yer

Avşa genel olarak çok güzel ve senelerdir geliriz ama oteller vasat ve vasatın altındaydı ve çok eskiler ama burası yeni açılmış ve çok lüks bir yerdi. Avşa merkezde ve sahile 30 saniye mesafede, terasında manzara eşliğinde kahvaltımızı yaptık. Personel çok kurumsal ve işinin ehli, kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

En temiz aile otellerinden

Adadaki tercih edebileceğiniz oteller arasında en huzurlu, güvenilir ve en temiz aile otellerinden birisi. Otel de sabah kahvaltısı yaptığımız sahilde tamamen kedinizi bir anda sıcak bir ortamda hissetmenizi sağlıyor. Gözlemeleri tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alá Boutique Hotel
Alá Boutique Hotel

-

Yemekler ve dostane tavırlar

Adada fiziki şartları ve ambiyansı en iyi olan otel olduğunu düşünüyorum. Yemekler ve dostane tavırları bizi çok mutlu etti. Pizzaları ef-sa-ne. Sabah kahvaltıları oldukça doyurucu. Gene tercih edeceğimiz bir otel. Temiz ve ilgili ortamdan memnun kalırsınız. Internet bağlantısı da oldukça hızlı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Motel Fantasia
Motel Fantasia

-

Konum olarak çok iyi

Konum olarak çok iyi, plaja çok yakın. Gürültüden uzak, huzurlu bir yer. Kahvaltısı ve yemekleri de gayet güzel. Özellikle Bilal Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Çalışanlardan memnun kaldık

2017'nin Ağustos ayında kaldık bu otelde. Çalışanlardan memnun kaldık açıkçası. Başta Tülay Hanım olmak üzere hepsi güler yüzlü ve yardımcı olmaya çalışan insanlar. Benim bu oteldeki en büyük sorunum sinekler ve banyoda olmayan duşakabindi, bence bu 2 sorunun giderilmesi şart. Bunun dışında yemekleri yeterliydi, yazın yenebilecek yemeklerden çıkarıyorlar, abartı beklemeyin. Havuzu temizdi kesinlikle, otel çok sessiz ve ailece gidilebilecek bir yer, 10 üzerinden 7 bende ama daha iyisi olabilir, size de yakışır diye düşünüyorum Altınkum Tatil Konakları ailesi. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Odalar temiz

Avşa Adası'nda konaklanabilecek en iyi yer. Odalar temiz, TV, Wi-Fi, klima, buzdolabı, mutfak ekipmanları, her şey mevcut. İşletmecisi birçok ülkeyi gezmiş, turizmi ve dünyayı bilen bir gezgin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Personeli güler yüzlü

Avşa'da tatil düşünüyorsanız kalınabilecek tek yer. En önemlisi çok temiz ve personeli güler yüzlü. Çocuklu aileler için tavsiye ederim. Bahçesinde çok güzel vakit geçiriyor çocuklar. Sinan Bey ve ailesine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bu yıl da görüşeceğiz inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alá Boutique Hotel
Alá Boutique Hotel

-

Her şey gayet yerinde ve nezih

Konumu, güler yüzlü işletme sahipleri, odaların ferahlığı ve temizliği ile bence Avşa Adası'na geliyorsanız bu tesisi deneyimlemeden gitmeyin derim. Her şey gayet yerinde ve nezih. Mutlaka tavsiye ederim. Teşekkürler Alâ Boutique Hotel ailesi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Muhteşem terası

Muhteşem terasında barbekü, nargile keyfini anlatacak kelimeler bulamıyorum. Her akşam standart yakılan mangala sadece yiyeceğini alıp muhabbete ortak olmak var ya, tek geçiyorum. İnanın sizi özleyeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Samimiyet ve güler yüzleri

İlk defa tatil için tercih ettiğimiz Avşa'da yorumlarından yola çıkarak karar verdiğimiz bu otelde pişmanlık yaşamadık. Önder ve Filiz Hanım'ın ilgi ve alakasına kayıtsız kalamıyorsunuz. Sanki aile bireyleriymiş gibi hissettiriyorlar. Samimiyet ve güler yüzleri karşında inanın her şey ikinci planda kalıyor. İkisine de çok teşekkür ediyoruz. Seçimlerden sonra tekrar görüşmek üzere. Her şey için sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Canım çok teşekkür ederim. Görüşmek dileğiyle.

31 Mayıs 2018, Perşembe 17:56
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Denize sıfır oluşu

Şehir otelciliği mantığını oturtmuş, fiyat/kalite dengesi çok iyi olan bir tesis. Her yere yürüme mesafesinde oluşu, denize sıfır oluşu, bizim gibi araçla seyahat edenler için büyük bir otoparkı imkanı oluşu, Filiz Hanım'ın güler yüzü aklıma gelen artılarından. Bu bölgede birkaç otelde konaklamamız olmuştu, bu tesisi internetten araştırıp denemek istedik. Doğru tercih yaptığımızı daha kapıdan içeri girerken hissettik. İlk defa feribota kadar uğurlandık, bunu daha önce hiç yaşamamıştık. Tekrar görüşmek üzere!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Batu Suite Apart
Batu Suite Apart

-

Her türlü imkanı sağlamaları

Ayşegül Hanım'ın misafirperverliğinden ve otelinin kalitesi, temizliği ve her türlü imkanı sağlamalarından dolayı biz çok memnun kaldık. Avşa'ya gidecek olanlara tavsiye edebileceğim bir yer. Manzarası, denize yakınlığı, her zaman gideceğimiz bir yer artık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Odanın temizliği

Ailece 3 gün kaldık. Yola çıkarken tedirgindik doğrusu, yazdıkları ve resimlerdeki gibi çıkamayabilirdi ama Filiz Hanım'ın işlerini iyi yapması, güler yüzlülüğü, girerken odanın temizliği, denize yakın oluşu bizden artı aldı. Tam bir aile oteli. İçtenlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bizler teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileğiyle.

17 Mayıs 2018, Perşembe 11:23
Alá Boutique Hotel
Alá Boutique Hotel

-

Huzurlu bir ortam

2017 yılının ağustos ayında bayan arkadaşımla üç günlük yapmış olduğumuz konaklama. Gerçekten çok rahat ve huzurlu bir ortamdı. Pizza çeşitleri harika. İşletme sahipleri çok samimi ve güler yüzlü insanlardı. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Gerçek samimiyet bu olmalı

Gerçek samimiyet bu olmalı. Filiz Hanım'a çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız, artık Avşa'da evimiz var diyebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ciner Otel Avşa
Ciner Otel Avşa

-

Merkezi bir konumda

Adadaki açık ara en iyi otel. Denize yakın ve merkezi bir konumda. Fiyatları da gayet uygun. Ayrıca kahvaltı teras katta ve süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Aileler için ideal

Sürekli olarak kaldığımız otel, bu sene bayağı ciddi yenileme yapılmış. Su sorunu vardı ama tamamen düzeltilmiş, bu konuda ufak sorunlar yaşamıştık ama artık sorun kalmamış. Sakin, nezih, pansiyon tarzı bir aile oteli. Odalarda WC, banyo, TV mevcut. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği var. Merkeze yürüyerek 20 dakika mesafede. Yemekleri gayet iyi. Kendine ait plajı mevcut. Kafa dinlemek isteyenler için tercih edilebilir. Personel güler yüzlü ve ilgili. Bekar erkek alınmıyor. Aileler için ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anı Motel
Anı Motel

-

Güzel bir yer

Güzel bir yer, tavsiye ederim ve kimlik, ehliyet, paralar kayboldu. Sağ olsun çok yardımcı oldular, buldular, aldım. Çok teşekkür ederim tekrar tekrar, gene geleceğim zaten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Konumuna bayıldık

Konumuna bayıldık, her yere yakın. Odadan çok beklentimiz yoktu, zaten odada çok kalmayacaktık ama oda da iyiydi, otel de iyiydi. Sorun yaşamadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Her şeye yakın

Otel mekanlara, plajlara, restoranlara, plaja, kısacası tatil için her şeye yakın. Buna bayıldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Odaları temizdi

Kaliteli bir müşterisi kitlesi var, kaldığımız sürede rahat ve kaliteli bir ortamda kaldık. Konum olarak bizi rahatlatan bir yerdeydi. Odaları temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Manzara güzel

Manzara güzel, barların ve eğlencenin içinde, gündüz plajın içinde, tavsiye ederim kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Çok temiz ve çok elit

Her şeyiyle süper bir yer. Çok temiz ve çok elit bir yer. Biz 3 arkadaş gittik, çok memnun kaldık. Herkese tavsiye edeceğim tek yer burası, Avşa deyince tek açacağım kapı burası, sahibi de çok iyi biri, her şeye yakın olan bir konumda otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Odalar temiz ve güzel

Adada kalınabilecek en iyi ve güzel yerlerden biri diyebilirim. Otel, feribot iskelesine yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesinde ve deniz kenarında. Odalar temiz ve güzel, kahvaltı salonu deniz manzaralı. Personel güler yüzlü ve ilgili. Kalmayı düşünenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Park Otel
The Park Otel

-

Düzenli bir oda

Tertemiz, düzenli bir oda, kibar ve yardımsever çalışanlar... Son dakikada konaklamaya karar verip çok memnun ayrıldığım bir otel oldu. Kahvaltı da gayet iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Batu Suite Apart
Batu Suite Apart

-

Olanaklar yeterliydi

Ayşegül Hanım çok ilgiliydi, oda çok temiz ve manzarası harikaydı. Olanaklar yeterliydi. Mutlaka konaklamanızı ve kumsalın ve tertemiz denizin keyfini çıkartmalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunset Motel
Sunset Motel

-

Kaliteli kahvaltı

Bugüne kadar başka yerlerdeki yorumları unutun. Gerçek manada aile oteli, hayvanseverlik, kaliteli kahvaltı, temiz oda, sahiplerinin sıcak ilgisi, denize yakın mesafe kavramlarını Sunset Motel'de gerçek manasında yaşayın. Çocuklarınız için bahçe alanı, kahvaltının doyuruculuğu ve özeni (özellikle ev yapımı reçeller) , yenilenmiş odaları, motel sahiplerinin güler yüzü... Ben bayıldım. Sevgiyle tavsiye ederim. Seneye tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel
Ayata Otel

-

Banyosu gerçekten çok temizdi

Geçen ay annem ile yaptığımız 1 haftalık tatilde bizi ailesi gibi karşılayan otel. Gitmeden önce herkes kadar araştırdığım ve hangi otel olsun diye teker teker yorumları okuduğum bu tatilde son derece memnun kaldık. İlk başta yorumlardaki kadar iyi mi diye düşünürken yemeklerinden odalarına kadar (banyosu gerçekten çok temizdi) harika bir tatildi. Necla Hanım ve ben sizlere çok teşekkür ederim. Seneye görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunset Motel
Sunset Motel

-

Sakin ve huzur dolu

Bu sene düşündüğüm en sakin ve huzur dolu, güven duyarak geçirdiğim tatil. Sunset Motel çalışanlarına teşekkür ediyorum...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)