Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası için {{ (filteredHotels).length}} / 56 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Avşa Adası Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Avşa Adası, Balıkesir ilinin Marmara ilçesi sınırları içinde yer alır.

Avşa Adası, ulaşım kolaylığı, ekonomik tatil imkânı ile her geçen gün tatilciler için daha çok tercih edilen bir tatil beldesi olmaya başlamıştır.

Basık görünümlü alçak bir ada olan Avşa Adası, bölgenin diğer adaları arasında şarapçılığı ile en ünlü olanıdır. Avşa Adası'ndaki en önemli yerleşim alanları yazlık evler, Avşa Adası pansiyonları ve Avşa Adası otelleri ile adanın batı kumsalı boyunca uzanan Türkeli ve adanın doğusundaki Yiğitler Köyleri'dir.

Avşa Adası otelleri hemen denizin kenarında yer alır ve hemen her birinin kendine ait plajları vardır. Bu sayede kendinizi daha da özel hissedersiniz.

Avşa Adası otelleri yaklaşık 25 oda ile hizmet veren küçük tesisler ve işletmecilerinin sıcakkanlı ilgileri sayesinde kendinizi otelin yerlisi gibi hissediyorsunuz. Sanki ada da size özel, Avşa Adası otelleri de size özel…

Avşa Adası otellerinde genellikle oda - kahvaltı hizmetini içeren yarım pansiyon konaklama imkânı sunuluyor. Dilerseniz eğer apart oda şeklinde düzenlenmiş Avşa otellerini seçerek mutfaklı ve yatak odalı bu tesislerde de konaklayabilirsiniz.

Uzun süreli ve kalabalık tatiller için apart otel tarzındaki Avşa Adası otellerini, eğer kısa süreli bir tatil isterseniz ise yarım pansiyon hizmet veren Avşa Adası otellerini seçmek sizin için daha avantajlı olacaktır.

Bölgenin tercih edilen turistik adalarından olan Avşa Adası, plajları ve eğlence merkezleri ile yaz aylarında birçok turisti ağırlamaktadır.

Temiz denizi ve nem oranı düşük olan adaya ulaşımın da kolay olması adaya olan talebi arttırmaktadır. Erdek'ten 2 saatlik keyifli bir deniz yolculuğu ile ulaşılabilen Avşa Adası hafta sonu tatilcilerinin gözdesidir. Çınar ve Altınkum Koyları gibi birbirinden farklı birçok sahile sahiptir Avşa Adası ve dilerseniz adada sessiz ve dingin bir tatil dilerseniz de eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Yaz sezonunda Avşa Adası'nda genç nüfus daha yoğunluktadır ve adanın sahil kesimlerine türkü barlar ve clublar bulunmaktadır. Kesintisiz eğlenebileceğiniz ve farklı etkinliklerde bulunabileceğiniz Avşa Adası için otel rezervasyonları şimdiden başladı…

Yılın karlı kış günlerini geride bıraktığımız şu günlerde Avşa Adası otelleri de yaz hazırlıklarına başladı, tesislerini yenileyip, Avşa Adası 2018 otel fiyatlarını güncellediler. Tatilcilerin merakla beklediği Avşa otelleri 2018 fiyatları, geçen yıl ile pek değişiklik göstermiyor.

Daha çok küçük çaplı mütevazı otellerin hizmet verdiği Avşa Adası'nda, huzur ve dinlence dolu bir tatil geçirmek isterseniz, Avşa otelleri 2018 fiyatlarını inceleyerek tatil yolculuğuna başlayabilirsiniz. Keyifli tatiller…

Avşa Adası Hakkında

Türkeli adası olarak da bilinen Avşa Adası, Marmara Denizi'nin güneybatısındadır.

Avşa Adası, Marmara Adaları adı ile anılan takım adalardan biridir. Avşa Adası'nın yüz ölçümü 20.6 kilometrekaredir. Avşa Adası'nın kıyı uzunluğu 27.5 km.'dir. Avşa Adası'nın kuzeyinde Ekinlik Adası, kuzeydoğusunda Koyun Adası yer alır. Avşa Adası, Kapıdağ Yarımadası, Marmara Adaları ile birlikte Paleozoyik zamanda oluşmuştur.

Avşa Adası'nın yüzeyinin üçte ikisini, granit ve gnayslar ile şistler kaplar. Avşa Adası'nın doğusundaki ve batısındaki iki geniş düzlük deniz taraçalarının oluşumuna olanak sağlamıştır.

Avşa Adası genelde basık görünümlü, alçak bir adadır. Avşa Adası'nın en yüksek noktası, 191 m.'lik Aliler Tepesidir. Avşa Adası'nın kuzey ve doğu bölümü, genellikle denize dik inen kayalık bir görünümdedir. Avşa Adası'nın alçak olan batı kıyılarında ise oldukça geniş ve çok sayıda turist çeken kumsallar bulunur.

Türkeli adlı yerleşim merkezi Avşa Adası'nın batı kıyısı boyunca yayılmıştır. Burada yazlık evler, pansiyonlar ve turistik tesisler vardır. Avşa Adası'nın doğu ve güneydoğu kıyılarındaki Yiğitler köyü ise, Avşa Adası'nın öbür yerleşim merkezidir. Çevresinde plajlar bulunan Yiğitler Köyü'nde birçok turistik tesis vardır.

Doğal bitki örtüsü bakımından çıplak denecek kadar boş olan Avşa Adası'nın yalnızca güneybatısında seyrek makiler vardır. Avşa Adası'nın güney bölümünde toplanan bağlar Avşa Adası'na yeşil bir görünüm sağlar. Turizmin yanı sıra bağcılığın da ünlü olduğu Avşa Adası'nda Avşa, Bortaçina, Yiğitler şarabı üretilir.

Avşa Adası'nda en önemli ekonomik etkinlik turizmdir. Yazın binlerce turistin geldiği Avşa Adası'nda nüfus 10 - 15 kat artar. Avşa Adası'nda balıkçılık, bağcılık, şarapçılık da yapılır. İstanbul'dan Marmara Adaları'na sefer yapan yolcu gemileri Avşa Adası iskelesine de uğrar.

Avşa Adası, yaz aylarında özellikle gençlerin akınına uğramaktadır. Pırıl pırıl denizi, birbirinden temiz koyları, altın sarısı ve geniş kumsalları ile Avşa Adası denizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz, tekrar orada olmak için can atacağınız bir tatil adasıdır.

Avşa Adası, tatilcilerine deniz, kum, güneş ve sizlerin de keşfedebileceği koylarla birlikte Avşa Adası'nda üretilen şarapları tatma imkanı da sunmaktadır.

Avşa Adası otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Konum olarak çok güzel

Adaroom Apart Otel'e buradaki yorumlara bakarak gittik. İyi ki de gitmişiz. Konum olarak çok güzel bir yerde. Denize 1 dakika, çarşı merkezinin hemen yanında huzur dolu bir yer. Bir nedenden dolayı tatilimizi 2 gün erken bitirmek zorunda kaldık ve sorunsuz bir şekilde paramız iade edildi. Her şey çok güzeldi. Ailecek keyifli bir tatil oldu. İşletme sahipleri Filiz Hanım ve eşine samimiyeti ve içtenliği için teşekkür ederiz. İlk fırsatta yeniden görüşmek üzere diyorum ve sabırsızlıkla gelecek seneyi bekliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Temizliği ve konforu

Biz de yorumlara bakarak geldik. Tatilimiz boyunca bir an bile tercihimizden pişman olmadık. Her şey için çok teşekkür ediyoruz. Apartın temizliği ve konforuna bir de güler yüzle sıcacık bir karşılama eklenince memnuniyetimiz katlandı. Filiz Hanım ve Önder Bey'e bu sorunsuz konaklama için teşekkürü borç biliriz. Hem denize hem çarşıya çok yakın olması da cezbedici. Aileler için de çok uygun ve rahat bir apart. Avşa'ya bir sonraki gelişimizde de hiç düşünmeden ilk tercihimiz Adaroom Apart Otel olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Ev huzuru

Ev huzuru, aile içtenliği... Avşa'ya tekrar tekrar gelme sebebimiz oldu burası. İnsan aidiyet duygusunu bu kadar kısa sürede nasıl hisseder diye sorarsanız mutlaka uğrayın derim; çünkü dönüşünüzde yaşayacağınız o burukluk hissiyatının sebebini daha iyi anlayacaksınız burada geçirdiğiniz her saniyede. Sahile yakınlığı, hijyeni, size gösterilen ilgi, iskeleden iner inmez karşılanmanız, aparta adım attığınız an kendi evinize giriş yapmışçasına rahat hissetmeniz... Her ayrıntı mükemmeldi! Gün batımında terasta mangal keyfini atlamayın ve en çok da Filiz Hanım ve eşinin keyifli sohbetlerini... Her şey için çok teşekkürler, en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Afissia Garden Hotel
Afissia Garden Hotel

-

Tam bir aile ortamı var

11-15 Ağustos tarihlerinde otelinizde konakladık. Öncelikle personeller çok sıcakkanlılar ve çok memnun kaldık. Otel çocuklu aileler için çok ideal tam bir aile ortamı var. Temizlik yönünden de bizden tam not aldı. Ufak tefek problemlerimizle bile hemen ilgilendiler. Bir daha tercih edebileceğimiz sakin huzurlu bir otel. Ali Bey'e de yaptığı güzel Türk kahveleri için çok teşekkür ediyoruz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel Avşa
Ayata Otel Avşa

-

Bir otelden beklenecek her şey mevcut

İlk tatilimi Ayata Otel sayesinde güvenli bir şekilde bitirdim ve üzülerek ayrıldım. Odalar çok temiz, düzenli, yemekler güzel bir kahvaltısı var üff akşama kadar hiç acıkmadım. Akşam yemekleri de harika, sürekli etli yemekler var. Oradaki herkes güler yüzlü, çok samimi insanlar ve bir Yakup abimiz var muhabbetine doyum olmaz. Bir otelden beklenecek her şey mevcut. İnternet de var, daha ne diyeyim ki? Tavsiye ediyorum herkese kesinlikle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nehir Deluxe Otel
Nehir Deluxe Otel

-

Bizden tam puan aldı

Dost tavsiyesi ile gidip 4 gece konaklama imkanı bulduğumuz Nehir Otel gerek temizliği, gerek kahvaltısı, gerekse sahiplerinin ilgi ve alakasıyla bizden tam puan aldı. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Çok güzel yer

Tam bir aile ortamı, çok güzel yer. Filiz Hanım ve eşine buradan selamlar. İlginiz için teşekkürler, eylülde tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel Avşa
Ayata Otel Avşa

-

Huzurlu bir tatil yapıyoruz

Avşa'ya yaklaşık altı yıldır tavsiye üzerine bulduğum hep aynı otele gideriz. Evimiz kadar rahat ettiğimiz Ayata Otel'de en önemlisi güve, genç kızlarınızla ve tek başına bir kadın olarak tüm Ayata ailesinin verdiği değerle, huzurlu bir tatil yapıyoruz. Denize elli metre olan bu aile otelinin kahvaltı ve akşam yemeği o lüks otellerdeki gibi atık, katık değil. Pırıl pırıl mutfak, her şeyiyle şeffaf bir alanda ve en güzeli o koca 25 kişilik Ayata ailesinin bireyleri bizlerle aynı yemekleri yiyor. Bu güven konusundan sonra gelen en çok beğendiğim yönü. Odalarının ve tüm binanın temizliği ferahlığı, Avşa Adası'nın en kaliteli oteli olduğunun kanıtı. O deli sıcaklarda püfür püfür esen, klimayı çalıştırmaya gerek duyurmayan haliyle çok rahat ettik. Gelen konukların kalitesi, ailece ve bebeğinizle çok rahat ettirildiğiniz Ayata Otel'in lobisinde bizi karşılayan çok muhterem Yakup Ayata ve işlemlerimizi yapan, Ayata kardeşlerin prensesi Dilek Hanım'la tatilimiz gerçekten içimize sindi. 11 gün kaldık ama aklımız halâ orada. Tüm Ayata ailesine, yemek servisinde Ayata evlatları Erdim ve Engin kardeşlerin güler yüzlü hizmetlerine, baba Ayhan Ayata'nın nezaketine ve diğer tüm personelin, misafirlerini memnun etmek için çabalamalarına yüz üzerinden yüz puan. Gerçekten, abartısız dört dörtlük bir hizmet aldık, her kuruşu helâli hoş olsun. İnşallah sağlık afiyetle daha nice tatillerimiz olsun sizlerle ve her yıl aileye katılan bebeklerinde serviste olduğu günleri görelim (genç Ayatalar üniversitelerini okumuş, İstanbul'da iş güç sahibi ve bizlerle tatillerini çalışarak geçiren fertler mâşallah). Tüm kalbimle kendim ve kızlarım adına size teşekkür ediyor ve en başta saygıyla her imdada koşan muhterem Yakup Bey abiyi ki (evinize sağ salim vardınız mı diye arayıp sorar) ve siz tüm değerli Ayata ailesini İstanbul Bostancı / Şenesenevlerden saygıyla selamlıyor kolaylıklar, başarılar diliyorum. İlk fırsatta görüşmek dileğiyle. Ulu Allah'a emanet olalım diyorum güzel insanlar. Sevgiler. Telkırma Sanatkârı Nebahat Maşalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Her şey gönlünüzce olsun

Zaten yorumlara bakarak gelmiştik yazacak fazla bir şey bırakmamışlar bize. Her şey gönlünüzce olsun. Güler yüzünüz hiç eksik olmasın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Afissia Garden Hotel
Afissia Garden Hotel

-

Otelden çok memnun ayrıldık

10-13 Ağustos 2018 tarihinde otelde konakladık. Otelden çok memnun ayrıldık. Avşa'ya gitmek isteyip temiz, yemekleri güzel, çocuğunuz için uygun bir ortam arıyorsanız burası favorimdir! Aklımız hala otelde kaldı keşke daha uzun kalabilseydik tek olumsuz yönü. Ve 9 puan verme sebebim reklamlarını yapmamaları. Ada çevresinde en iyi otel olup reklamının hiç olmaması ilginç. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Güneş Motel
Avşa Güneş Motel

-

Herkese tavsiye ediyorum

Tesis çok güzel, manzara muhteşem, ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Kendinizi ayrıcalıklı hissettiriyorlar

Sorunsuz bir tatil geçirmemize vesile olan Filiz Hanım'a verdiği tüyolar ve yönlendirdiği yerlerde çalışan herkese teşekkür ediyoruz. Kendinizi gerçekten ayrıcalıklı hissettiriyorlar gideceklere tek tavsiyem akşam terasta mangala çıkarken acele etmeleri zira kalabalık oluyor... Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Temizlik konusunda çok hassaslar

Buradaki yorumlara güvenerek geldiğimiz Adaroom Apart Otel tüm övgüleri hak ediyor. İki muhteşem insan güler yüzlü Filiz Hanım ve eşi, her konuda ilgiyle yardımcı oldular. Temizlik konusunda çok hassaslar, ihtiyaç duyacağız mutfak malzemeleri odada bulunuyor. Klima çok iyi çalışıyor. Tatilimiz onlar sayesinde çok güzel geçti. Bizlere önerdikleri Çınar Koyu çok güzeldi. Büyülübağ Şarap Fabrikası ise bizleri mest etti. Tam merkezde ve plaja çok yakın konumda olması çok güzel bir avantajdı. Filiz Hanım'a ve eşine tekrar teşekkür ediyor, tüm Avşa'ya gelenlere Adaroom'da konaklamalarını öneriyoruz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel Avşa
Ayata Otel Avşa

-

Sahipleri çok içten ve ilgili

Avşa'ya ilk kez geldim ve seçtiğim otel iyi mi, denizi güzel mi diyerek sadece bir gece rezarvasyon yaptırdım. Gece 12'de otele büyük bir içtenlikle karşılanarak girdik. Bebeğim uykusuz ve yorgundu. Bu durumu belirttim. Süt istedim o saate bana süt ısıtıp getirdiler ve daha tertemiz, sabun kokan odayı diğer çalışanları, yemekleri görmemiştik bile. Sabah yaptığımız kahvaltı, akşam yemekleri her şeyi ile tertemiz, lezzetli ve bir o kadar aile oteli. Samimi, içten, her konuda size yardımcı. Tüm çalışanlara başta Yakup Bey, Dilek Hanım, Yusuf Bey adını bilmediğim tüm personele canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. 1 gün diye geldiğim otelde 10 gün konakladım ve bebeğimle hiç yorulmadım. Bebeğinizin rahatı için, yemekleri için, temizliği için, sahiplerinin içtenliği için, evlerinin kapılarını açtıkları ve çok fazla otel görmüş olmama rağmen nadir gördüğüm işletmelerden biri olduğu için minnettarım. Bu işi bu kadar hoşgörülü ve samimiyetle hakkını vererek yaptığınız için teşekkür ederim. Avşa'ya gelince kalınacak yer aramayın ve direk Ayata Otel'e gelin. Vazgeçilmeziniz olacak, emin olun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Temizlik, odaların genişliği, ferahlığı çok iyi

Vakit yetersizliği eşimle 1 haftalık tatilimizi, İstanbul'a yakın olması sebebiyle Avşa'ya gittik ve ortak tanıdıklar sayesinde Ayberk Otel'i tercih ettik. Tatilimizin son gününde iyi ki tercih etmişiz dedik. Teşekkürümü buradan yazmak istedim. Yemekler, otelin konumu, belli bir çerçevede tutulan samimiyet ölçüsü, otelin kendine ait plajı, temizlik, odaların genişliği ve ferahlığı ve daha çok şeyden çok memnun kaldık. Otelin işletmecilerini kutluyorum, Avşa'nın hakkını fazlasıyla veriyorlar. Daha fazlasını arayanlara da Allah daha fazla keder vermesin diyorum. :) Çünkü birçok yerde tatil yaptım, daha fazlası yok, üzgünüm. Avşa'nın rüzgarından, denizinin sakin olmamasından memnun kalmadım ama bunun otelle hiç ilgisi yok, sadece Avşa'yı tercih edenlere bir tavsiye niteliğinde burada dursun. Teşekkür ederim Ayberk Otel, Tolga bey ve bütün çalışanlar. Bu arada mutfaktaki ustalığa şapka çıkarırım, saygılarımı sunarım. İsimleri tek tek yazamadığım için kusura bakılmasın, ezberleyemedim. Sevgiler efenim. Rüzgarsız günler dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Veli's Suite Otel
Veli's Suite Otel

-

Konumu açısından çok iyi

Merkeze ve her yere olan yakınlığı ile konum açısından çok iyi olan. Temizlik ve konfor açısından başarılı ve beklentiyi karşılayan bir otel. Biz arkadaşlarımızla personellerden ve otelden çok memnun kaldık. Yolunuz düşerse uğramanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Veli's Suite Otel
Veli's Suite Otel

-

Oda temizliği ve konforu

Merkeze ve her yere olan yakınlığı açısından kesinlikle gidilebilecek bir işletme. Personelleri, oda temizliği ve konforu açısından da çok iyi. Biz arkadaşlarımızla çok memnun kaldık, eğer yolunuz düşerse muhakkak uğrayın derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Veli's Suite Otel
Veli's Suite Otel

-

Avşa’da bu fiyata daha iyisi yok

Merkezi konumda olmasının yanında odalarının çok ferah ve temiz olması kesinlikle harika. Çalışanlar her konuda yardımcı oldular. Avşa'da bu fiyata daha iyisi yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yaren Otel
Yaren Otel

-

Kötüydü

Kötü. İlk ve sondu. Balkon, manzara, tarla ve kiremitler… Banyo kapısı ve WC lekeli idi. 4 gün ödeme ile 1 gece kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Yemekleri, mezeleri muhteşem

Tek kelimeyle tam bir aile oteli. Bu otele 2. gelişimiz vazgeçemiyoruz. Çalışanları ve otel sahibi Rasim Bey ve kızı Tülay Hanım güler yüzü ve sıcakkanlılığıyla evimizi aratmadılar. Rahat, temiz, samimi ve sıcak aile ortamı vardı. 5 günlük tatilimizde her şey çok güzeldi. Yemekleri, özellikle mezeleri muhteşemdi. Gidecek olan herkese tavsiye ederim. Biz geldik çok memnun kaldık. İnşallah tekrar görüşmek üzere. Harikasın Altınkum Tatil Konakları. ♥♥♥

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Yemeklerinin oldukça lezzetli olması

İki günlüğüne gittiğimiz Altınkum Tatil Konakları'ndan hem adanın en güzel plajlarından birine yakın olması hem de kahvaltı ve akşam yemeklerinin oldukça lezzetli olması sebebiyle çok memnun kaldık. İşletme sahiplerinin güler yüzlü ve yardımsever olması da "kesinlikle bir daha gelmeliyiz" dedirtiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Güler yüzlü çalışanları

Yemekler, oda temizliği ve denizi güzeldi. Güler yüzlü çalışanları ile tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Batu Suite Apart
Batu Suite Apart

-

Bir aile ortamı vardı

Her şey mükemmeldi. Bir aile ortamı vardı. Ayşegül Hanım çok değerli bir insan. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Batu Suite Apart
Batu Suite Apart

-

Misafirperverlikleri mükemmel

An başta Ayşegül ablanın misafirperverliği mükemmel. Ev temizliği desen zaten diyecek kelime yok. Yasemin abla pırıl pırıl yapıyor her yeri. İlk defa bir tatil yerinde bu kadar rahat ve uzun süre kaldım. Kendi evimde gibi hissediyorum. Hala Batu Suite Apart'tayım ve birkaç gün daha tatilimizi uzatmak istiyoruz. Her sene Berlin'den Avşa'ya ve Batu Suite Apart'a tabiki. Her şey için teşekkürler Ayşegül abla. Kötü yorum yapanlar, süitle oteli ayırt edemiyorlar galiba.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel Avşa
Ayata Otel Avşa

-

Misafir gibiydik

Güler yüzlü, kocaman bir ailenin evine konuk olmuş gibiydik. Hoş bir tatil oldu. Odalar temiz, yemekler lezzetli ve tüm personel oldukça ilgiliydi. Teşekkürler. 😊😊

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel Avşa
Ayata Otel Avşa

-

Yemekler güler yüzlü

Her şey çok güzeldi. Oda, yemekler güler yüzlü personel... Seneye tercihimiz yine Ayata Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel Avşa
Ayata Otel Avşa

-

Her şey iyi ve kaliteli

Her şey umduğumdan daha iyi ve kaliteliydi.. Güler yüzlü tüm personele teşekkürler....

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel Avşa
Ayata Otel Avşa

-

Beklentilerimizi karşılayan bir otel

Sadece internetteki yorumlardan bakarak gittiğimiz ve beklentilerimizi karşılayan bir otel. Temizlik, yemekler, konum ve karşılama. Her şey çok güzeldi. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Lüks değil ama kaliteli

Buradaki yorumları okudum ve gittim pişman olmadım Tolga Bey karşıladı ilgiliydi, yemekler güzel kahvaltıda iyi manzara müthiş denize sıfır, pansiyon olmasına rağmen çok çok iyi lüks bir yer değil ama Tolga Bey'in sayesinde lüks otelleri aratmaz biraz değişiklik yaparsa, biz çok memnun kaldık, kalabalık şehirlerden sıkılıp kafa dinlemelik bir yer, tabi merkeze bi 20 dakika uzaklıkta ama merkezi görüp Ayberk le doğru tercih ettiğimizi anladık!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel Avşa
Ayata Otel Avşa

-

Muhafazakar aileler rahat eder

İnternetten bakıp rezervasyon yaptırdığımız Ayata Otel'e gelmeden önce çekincelerimiz vardı. Çünkü 10 kişilik grup olarak geliyorduk ve ilk defa bu otel de kalacaktık. Ancak otele girdiğiniz ilk andan itibaren Dilek Hanım bizleri güler yüzle karşıladı ve tüm çalışanlar da çok güzel misafirperverlik gösterdi. Odalarımız çok temiz ve yemeklerde çok lezzetliydi. Ayrıca ailelerin (özellikle muhafazakar ailelerin) rahatlıkla kalabileceği çok nezih bir ortamdı. Kısacası otelden çok memnun kaldık ve herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizleri misafir olarak ağırlamaktan mutluluk duyduk. Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Artık Avşa'daki eviniz bizleriz. Saygılar.

30 Temmuz 2018, Pazartesi 12:12
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Aile ortamı

Çok memnun kaldık, hiç bitmesin istedik. Aile ortamı, herkes güler yüzle karşılıyor ama bazı müşterilerin konuşmalarına denk geldim. Her şey dahil otelle karıştırıyorlar sanırım. Burası pansiyon, 5 yıldızlı otel değil önce onu belirteyim. Aşçının yemekleri oldukça güzel leziz. Ben mantar yemeyen biri olarak 2 tabak mantar çorbası istedim. Menü ızgara ağırlıklı köfte, tavuk, et ve balık oluyor. Sabah kahvaltısında kahvaltı tabağı yanında omlet, menemen, sigara böreği, meyve suları, kahve ve cay oluyor. İşletmeci genç Tolga Bey çok yardımsever. Memnun etmek için canla başla çalışıyor. Ufak tefek eksiklerin farkında. Düzelteceklerinden eminim. Çocuklar için de çok güzel bir yer. Rahat ve güvenilir. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

Harika hizmet

Tek kelimeyle bayıldım, harika hizmet çok iyi, herkese iyi tatiller, keyfini çıkarın :))))))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz.

30 Temmuz 2018, Pazartesi 22:30
Kiraz Apart Otel
Kiraz Apart Otel

-

İnsanlar güler yüzlü

Çok güzel, çok memnun kaldım, insanlar güler yüzlü, sıcakkanlı tavsiye ederim. :)))))))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileği ile.

30 Temmuz 2018, Pazartesi 22:28
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Adanın en güzeli

Gerçekten Avşa Adası'nın en güzel apartı. Özellikle Filiz abla ve Önder abinin misafirlerine vermiş olduğu özen fevkalade bundan sonra Avşa denince ilk adres Adaroom.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Sıcak bir ortam

Her şeyiyle mükemmel bir apart. Güler yüzlü insanlar ile sıcak bir ortam. İhtiyaçlarınızı anında karşılayıp ada hakkında bilgi veriyorlar. İlk defa gelenler için kesinlikle tavsiye edebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Filiz Hanım çok ilgili

Kesinlikle Avşa'nın en güzel apartı burası. Filiz Hanım çok ilgili ve her konuda size yardımcı oluyor, hiçbir isteğinizi geri çevirmiyor. Apart konum olarak muazzam bir konumda, merkeze ve sahile çok yakın. Memnun kaldığımız bir tatildi herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Tesis elden geçmeli

Kendine ait plajı olması çok güzel. Akşam yemekleri vasat sadece pilav yiyebildim çorba salata pilav yanına et. Tavuk ya da köfte oluyor. Kendine ait kafeteryası yok akşam yemeklerinde çay verilmiyor otelin önündeki başkasının işlettiği çay bahçesinde oturuyorsunuz. Banyoda saç kurutma makinesi şampuan sabun hiçbir şey yok. Ama işletme ve personel güler yüzlü. Tesis elden geçerse daha verimli olacağına inanıyorum. Bir de merkeze uzak yürüyerek gidip otele hep taksiyle dönmek zorunda kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel Avşa
Ayata Otel Avşa

-

Samimiyetleri bir başka

Merhabalar daha önce Avşa'ya gittim fakat öteki otellerde kadım ama memnun kalmadım ilk defa Ayata Otel'de kaldım, karşılamaları yemekleri samimiyetleri bir başka, tekrar kalmak için gelecek seneyi beklemem lazım her şey çok güzel tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel Avşa
Ayata Otel Avşa

-

Güler yüzlü karşılama

Güler yüzlü karşılamaları, hizmetleri, güzel sabah kahvaltı, teras keyfi, temiz hijyen süpersin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Aile ile huzurlu tatil

Yeri konumu işletme sahibi ve çalışanlarıyla birlikte görülmesi gereken bir yer, kısa bir tatil geçirdik ve tek kelimeyle mükemmel ötesiydi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. İşletmeye ödediğiniz paranın fazlasını bu işletme hakediyor. Uzun lafın kısası ailesi ile beraber huzurlu temiz saygın bir tatil yeri arayanlar hiç düşünmesinler direk yer ayırtsınlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunset Motel
Sunset Motel

-

Güler yüzlü ekip

Tek kelimeyle mükemmel. Sakin huzurlu temiz güler yüzlü bir ekip ve işletmeci Nil Hanım. Denize ve eğlenceye yakın, yemekleri, mangal keyfi ve söylemediğim yaşamanız gereken diğer güzellikler. Teşekkürler Nil Hanım. Teşekkürler güzel ekip. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Batu Suite Apart
Batu Suite Apart

-

Temizlik iyi değil

Yazılanlardan kim ne hizmet aldı bilmiyorum ama binanın yeni olmasının avantajlarını kullanmaya çalışırken birçok şeyden kısmışlar. Mesela bir havlu istiyorsunuz cevap olarak biz haftada bir havlu veriyoruz. Çarşaf? O da haftada bir. Yaz ayında yatakta terlerseniz çarşafınız 1 hafta sonra geliyor. Güzellik yardımcı olmak adına hiçbir şey yok. Duvarlarda lekeler var. Artık ne lekesi ise bilemeyeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Batu Suite Apart
Batu Suite Apart

-

Memnun kalmadık

Geçtiğimiz hafta orada konakladım. İşletmecisi kesinlikle iyi bir işletmeci değil. Avşa'ya gelir gelmez odayı gösterdi ve para istedi (gitmeden önce ödemenin yarısını yapmış olmamıza rağmen). Uzun sure konakladığımız için çarşafların değişmesini talep ettiğimiz halde veremem dedi. Bu da yetmez gibi suratımıza kapı kapattı. Yiğitler'de çok daha ucuza çok daha güzel pansiyonlar var. Paranızla rezil olmak istiyorsanız burayı seçin. Ben tatil yapacağım paramın karşılığını da isterim derseniz çok daha ucuza çok cici yerler var. Her zaman yorumları okur olumsuz yorumların abartıldığını düşünürdüm. İnsan başına gelmeden anlamıyor.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel Avşa
Ayata Otel Avşa

-

Başka yer düşünmeyin

Bu otel tüm beklentilerimizi karşıladı. Merkezi konumda, odaları temiz, yemekleri güzel. Başta Yakup Bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederiz. Hepsi çok ilgililer. Başka yer düşünmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sonsuz teşekkürler, iyiki varsınız. Ayata Otel Avşa Yakup, selamlar.

23 Temmuz 2018, Pazartesi 17:38
Ayata Otel Avşa
Ayata Otel Avşa

-

Aldığım en iyi hizmet

Hizmet mükemmel, odalar temiz çalışanlar müşteri odaklı, uzun zamandır aldığım en iyi hizmet.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Afissia Garden Hotel
Afissia Garden Hotel

-

Otel sahipleri çok çok iyi

Her şey süperdi. Biz bir grup arkadaşça 8 kişi artı 4 çocuk gittik. 1. Gerçekten otel sahipleri çok çok iyi aile olarak. Bize de bu yakınlığı hissettirdiler. 4 aylıktı bebeğim, gittiğimizde her konuda çok rahat ettim, çok yardımcı oldular. Odalar temiz ve güzeldi. Gelelim yemeklere; tek kelime ile muhteşem. Artık aşçısıyla bile arkadaş olduk, yani her şey ortada. Ay bir de kendi bahçeleri var arkada, sabah kahvaltılara bahçeden domates, biber, salatalık getiriyorlardı. Üzümleri bahçeden, şeftaliler, daha ne olsun, organik. :) Vallahi çok beğendik. Sırf o yemekleri yemek için, o insanları tekrar görebilmek için yine geleceğim. Bu tarafta tatil düşündüğümde tek adresimiz olacaksınız. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel Avşa
Ayata Otel Avşa

-

Avşa'nın açık ara en iyisi

Kalitenin adresi, rahatlayıp dinlenebileceğiniz, lezzetli yemekler sunan, hizmeti kusursuz bir yer. Odalar temiz ve ferah. Çok sade döşenmiş. Avşa'nın açık ara en iyisi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
 Avşa Olimpos Motel
Avşa Olimpos Motel

-

Çalışanlar çok güler yüzlü

Hijyenik konforlu ve kaliteli bir yer. Çalışanlar çok güler yüzlü. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Otel denize sıfır

Almanya'dan Avşa'ya ikinci gelişimdi. Bu sefer çocuklu geldik ve Ayberk ile çok memnun kaldık. Çocuklarımız büfeyi işleten Dilek abla, İzzet abi ve Arda abilerini çok sevdiler. İşletme sahibi Tolga Bey çok yardım sever. Ortam aile ortamı. Hiç yabancılık çekmedik sanki daha önce tanıyormuşuz gibi bir ortam vardı. Otel denize sıfır. Manzara çok güzel. Bu sene kısa geldik ama seneye daha uzun geleceğiz inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Kumsalı var

Ayberk Otel aile oteli ve kumsalı var. Sabah ve akşam yemeklerinden çok memnun kaldık. Her sene temmuz aylarında Ayberk Otel'i tercih ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)