Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası için {{ (filteredHotels).length}} / 40 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Avşa Adası Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Avşa Adası, Balıkesir ilinin Marmara ilçesi sınırları içinde yer alır.

Avşa Adası, ulaşım kolaylığı, ekonomik tatil imkânı ile her geçen gün tatilciler için daha çok tercih edilen bir tatil beldesi olmaya başlamıştır.

Basık görünümlü alçak bir ada olan Avşa Adası, bölgenin diğer adaları arasında şarapçılığı ile en ünlü olanıdır. Avşa Adası'ndaki en önemli yerleşim alanları yazlık evler, Avşa Adası pansiyonları ve Avşa Adası otelleri ile adanın batı kumsalı boyunca uzanan Türkeli ve adanın doğusundaki Yiğitler Köyleri'dir.

Avşa Adası otelleri hemen denizin kenarında yer alır ve hemen her birinin kendine ait plajları vardır. Bu sayede kendinizi daha da özel hissedersiniz.

Avşa Adası otelleri yaklaşık 25 oda ile hizmet veren küçük tesisler ve işletmecilerinin sıcakkanlı ilgileri sayesinde kendinizi otelin yerlisi gibi hissediyorsunuz. Sanki ada da size özel, Avşa Adası otelleri de size özel…

Avşa Adası otellerinde genellikle oda - kahvaltı hizmetini içeren yarım pansiyon konaklama imkânı sunuluyor. Dilerseniz eğer apart oda şeklinde düzenlenmiş Avşa otellerini seçerek mutfaklı ve yatak odalı bu tesislerde de konaklayabilirsiniz.

Uzun süreli ve kalabalık tatiller için apart otel tarzındaki Avşa Adası otellerini, eğer kısa süreli bir tatil isterseniz ise yarım pansiyon hizmet veren Avşa Adası otellerini seçmek sizin için daha avantajlı olacaktır.

Bölgenin tercih edilen turistik adalarından olan Avşa Adası, plajları ve eğlence merkezleri ile yaz aylarında birçok turisti ağırlamaktadır.

Temiz denizi ve nem oranı düşük olan adaya ulaşımın da kolay olması adaya olan talebi arttırmaktadır. Erdek'ten 2 saatlik keyifli bir deniz yolculuğu ile ulaşılabilen Avşa Adası hafta sonu tatilcilerinin gözdesidir. Çınar ve Altınkum Koyları gibi birbirinden farklı birçok sahile sahiptir Avşa Adası ve dilerseniz adada sessiz ve dingin bir tatil dilerseniz de eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Yaz sezonunda Avşa Adası'nda genç nüfus daha yoğunluktadır ve adanın sahil kesimlerine türkü barlar ve clublar bulunmaktadır. Kesintisiz eğlenebileceğiniz ve farklı etkinliklerde bulunabileceğiniz Avşa Adası için otel rezervasyonları şimdiden başladı…

Yılın karlı kış günlerini geride bıraktığımız şu günlerde Avşa Adası otelleri de yaz hazırlıklarına başladı, tesislerini yenileyip, Avşa Adası 2017 otel fiyatlarını güncellediler. Tatilcilerin merakla beklediği Avşa otelleri 2017 fiyatları, geçen yıl ile pek değişiklik göstermiyor.

Daha çok küçük çaplı mütevazı otellerin hizmet verdiği Avşa Adası'nda, huzur ve dinlence dolu bir tatil geçirmek isterseniz, Avşa otelleri 2017 fiyatlarını inceleyerek tatil yolculuğuna başlayabilirsiniz. Keyifli tatiller…

Avşa Adası Hakkında

Türkeli adası olarak da bilinen Avşa Adası, Marmara Denizi'nin güneybatısındadır.

Avşa Adası, Marmara Adaları adı ile anılan takım adalardan biridir. Avşa Adası'nın yüz ölçümü 20.6 kilometrekaredir. Avşa Adası'nın kıyı uzunluğu 27.5 km.'dir. Avşa Adası'nın kuzeyinde Ekinlik Adası, kuzeydoğusunda Koyun Adası yer alır. Avşa Adası, Kapıdağ Yarımadası, Marmara Adaları ile birlikte Paleozoyik zamanda oluşmuştur.

Avşa Adası'nın yüzeyinin üçte ikisini, granit ve gnayslar ile şistler kaplar. Avşa Adası'nın doğusundaki ve batısındaki iki geniş düzlük deniz taraçalarının oluşumuna olanak sağlamıştır.

Avşa Adası genelde basık görünümlü, alçak bir adadır. Avşa Adası'nın en yüksek noktası, 191 m.'lik Aliler Tepesidir. Avşa Adası'nın kuzey ve doğu bölümü, genellikle denize dik inen kayalık bir görünümdedir. Avşa Adası'nın alçak olan batı kıyılarında ise oldukça geniş ve çok sayıda turist çeken kumsallar bulunur.

Türkeli adlı yerleşim merkezi Avşa Adası'nın batı kıyısı boyunca yayılmıştır. Burada yazlık evler, pansiyonlar ve turistik tesisler vardır. Avşa Adası'nın doğu ve güneydoğu kıyılarındaki Yiğitler köyü ise, Avşa Adası'nın öbür yerleşim merkezidir. Çevresinde plajlar bulunan Yiğitler Köyü'nde birçok turistik tesis vardır.

Doğal bitki örtüsü bakımından çıplak denecek kadar boş olan Avşa Adası'nın yalnızca güneybatısında seyrek makiler vardır. Avşa Adası'nın güney bölümünde toplanan bağlar Avşa Adası'na yeşil bir görünüm sağlar. Turizmin yanı sıra bağcılığın da ünlü olduğu Avşa Adası'nda Avşa, Bortaçina, Yiğitler şarabı üretilir.

Avşa Adası'nda en önemli ekonomik etkinlik turizmdir. Yazın binlerce turistin geldiği Avşa Adası'nda nüfus 10 - 15 kat artar. Avşa Adası'nda balıkçılık, bağcılık, şarapçılık da yapılır. İstanbul'dan Marmara Adaları'na sefer yapan yolcu gemileri Avşa Adası iskelesine de uğrar.

Avşa Adası, yaz aylarında özellikle gençlerin akınına uğramaktadır. Pırıl pırıl denizi, birbirinden temiz koyları, altın sarısı ve geniş kumsalları ile Avşa Adası denizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz, tekrar orada olmak için can atacağınız bir tatil adasıdır.

Avşa Adası, tatilcilerine deniz, kum, güneş ve sizlerin de keşfedebileceği koylarla birlikte Avşa Adası'nda üretilen şarapları tatma imkanı da sunmaktadır.

Avşa Adası otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Temiz ve güvenilir

3 yıldır Avşa Adası'na gidiyorum. Denize yakın olmasının yanı sıra temiz ve güvenilir yer. Diğer kaldığım yerlerde işletmecileri ile ilgili sıkıntılar yaşadım ve tatilim zehir olmuştu. Bu apartın sahipleriyle tanıştıktan sonra hem tatilin tadını çıkardım hem de Avşa'nın bilmediğim yerlerini keşfettim. Sahipleri o kadar candan ve sıcakkanlı ki güler yüzleri ile muhteşem bir tatil geçirmemi sağladılar. Sonrasın da nerdeyse tüm arkadaşlarım Avşa'ya gittiklerinde direkt Adaroom Apart Otel'de kaldılar ve hiç bir sorun yaşamadılar. Hepsi mutlu ayrıldı. Terasında mangal yapmak, denizi seyretmek muhteşem bir huzuru var. Anlatılmaz yaşanır cinsinden. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Herkes güler yüzlü

Tatile gitmek istiyorsanız burası tam yeridir. Burada herkes güler yüzlü, çok ilgili, üstelik oldukça sakin. Kafa dinlemek isteyen her bireyin buraya gelmesini tavsiye ederim. Ben burayı çok beğendim, üstelik sahil hemen yan tarafında. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Sessiz, sakin ve huzurlu

Gideceğiniz yerin güler yüzlü insanlarla olmasının büyük avantaj olduğunu hepimiz biliriz, işte o insanlar tam da burada, oldukça geniş bir yer olan Altınkum sizin kafa dinlemeniz için gereken tüm ihtiyaçları karşılayacaktır. Sessiz, sakin ve huzurlu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Leziz akşam yemekleri

Avşa'da gittiğim en sakin ve güvenilir bir otel olan Ayberk Otel, başta leziz akşam yemekleri ve güler yüzlü personeliyle çok hoşumuza gitti. Zaten plajı her şeye değer. Bir sularda biraz sıkıntı vardı. O da adanın suyunun deniz arıtma olduğundan dolayı. Genelinde sıkıntı olduğunu bizzat gördüm. Çocuklarım için birebir yerdi. Tam bir aile oteliydi. Kısmetse seneye de oradayım inşallah. Tüm personele teşekkür ederim ilgilerinden ve samimi davranışlarından dolayı. Beşiktaşlı arkadaşıma selam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Hafta sonu kaçamağı için ideal

Çok güzel sakin bir aile ortamı. Dinlenmek ve hafta sonu kaçamağı için ideal. Deniz çok güzel. Şezlong, yemekler de tatilin hiç dert etmemeniz gereken bir şey. Kafa dinlemek için cidden güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

İlgi ve alaka süper

Aile iseniz en güzel yer. Kafanız şiştiyse, şişkinliğinizin ineceği yeri buldunuz. İlgi ve alaka süper. 24 saat çalışıyorlar. Bir tarafta dağ havası, bir tarafta deniz havası… Temiz değil diyorlar, doğru değil. Yemekleri şahane, inanmıyorsanız gidin, görün. 24 Temmuz'da gidiyorum ve ilgi alaka misafirperverlikte resepsiyon görevlisi Sibel Hanım'a çok teşekkür ederiz. Kuzey Filiz ve oğlumuz Kutay…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Afissia Garden Hotel
Afissia Garden Hotel

-

Masalarda servis olayı yok

İlk defa Avşa'yı tercih ettim, tercihim ismi önemli değil bir moteldi. Buradaki yorumlara bakarak iptal ettim. Afissia Garden Hotel'i tercih ettim ama pişman oldum. İlk gün girişim 1 saat gecikmeli oldu, 15 gün öncesi rezervasyon yaptırmama rağmen ve geleceğim sabah aramama rağmen 14.15'de otele vardım. 45 dakika sonra odama girdim. Temizlik yapıyorlarmış, otelde yemek, sabah kahvaltısı zayıf, ekmekler bakkal poşetinde, kahvaltı zayıf, akşam yemeği üç çeşit temizlikçi, iki kadın var gördüğüm. Masalarda servis olayı yok, gün batımı benim bildiğim havuzda temizlik olur, şezlongdu, havuzdu, vb. göremedim. Kısacası, tercih edilirken gözden geçirilmeli, otel personeli mi sivil vatandaş mı belli değil. Apart daire tutun daha karlı, bir daha tercih etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Afissia Garden Hotel
Afissia Garden Hotel

-

Her yönden harika

28 yıl İsviçre'de 5 yıldızlı otel informasyon resepsiyonda çalışmaktayım! Afissia Garden Hotel denildi mi, mükemmeli çoktan geçmiş. 5 yıldızlı otellerden fazlası ile her yönden harika. Gelemeyen bin pişman olur... Yahu söz bulamam, bu kadar da mı güzel insanlar, Serkan Bey ve ailesi ve tüm çalışanlar. Vallahi evimden daha rahat dinlendim... 7 lisan konuşuyorum, bu lisanlarda gerçeği yazacağım... Allah bahtınızı açık eylesin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Denize sıfır mesafede

Tatil için merak ettiğimiz Avşa Adası'na geldiğimizde beğenmeyip dönmek üzereyken son anda gördüğümüz Hotel Avşa'da kararımızı değiştirerek 1 gün diye kalacağımız otelde kendinizi evinizde hissettiğiniz, rahat, huzurlu, denize sıfır mesafede, odasında; klima ve banyosunda duşakabin bulunan ve işletmeciliğini Nurcan Hanım'ın yaptığı (bayan eli değdiği anlaşılan), akşamları serin havasına doyamadığımız, ter ve rutubetin olmadığı, güler yüzlü, hoş sohbetli, tadına doyamadığımız bir mekandı. Tüm gelmek isteyenlere şiddetle tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Temiz ve aile ortamı

Adadaki otel konforunda, en samimi insanlar ile temiz ve aile ortamı yeri... Önder Bey ve Filiz Hanım'a çok teşekkür ederim... Gelecek yaz tekrar görüşmek üzere... :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Verdikleri oda kokuyordu

Öncelikle Avşa'ya ilk gidişimiz olduğu için otelleri ve pansiyonları hakkında hiç bilgimiz yoktu. Biz de netten dış görünüşüne aldanıp bu oteli seçtik. Eşimle kaldığımız en kötü yerdi, 2 gecelik konaklamanın ilk gecesini gitmeden ödemiştik, kalan kısmını ise otele ayak basar basmaz istediler. Oteli gördükten sonra şok geçirdik, resmen bize üst kat süit diye verdikleri oda kokuyordu, banyosu ve tuvaleti biraz kilolu bir insanın sığamayacağı kadar küçük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Man fühlt sich wie zuhause

Ich war bereits zwei mal in diesem appartement und ich empfehle es mit guten gewissen zu 100% weiter! Ich war dort nicht nur gast, sondern auch zeitgleich ein Teil der liebenswerten gastgeber. Kaum aus der tür gestolpert, schon ist man am strand, welcher max 50 m entfernt ist. Die Zimmer sind sauber und gepflegt. Man fühlt sich wie zuhause. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Güler yüzlü ve gerçekten temiz

Hem temizliğiyle hem işletmesiyle mükemmel bir yer. :) Denize çok yakın olmasını seviyorum, bu yer her seferinde tatilimin uzamasına sebep oluyor, vedalaşamıyorum, bağlayıcı bir etkisi var, benden söylemesi. :) Güler yüzlü ve gerçekten temiz bir işletme. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adaroom Apart Otel
Adaroom Apart Otel

-

Problemsiz bir konaklama geçirdim

3 yıldır geldiğim Avşa'da ilk kez problemsiz bir konaklama geçirdim. Apartı işleten aile çok ilgili ve güler yüzlü, en ufak problemimizde bile hemen yardımcı oldular. Kışın İstanbul'da da görüşmek için sözleştik. :) Terasta mangalı özellikle tavsiye ediyorum, gün batımı manzarası çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Afissia Garden Hotel
Afissia Garden Hotel

-

Her konuda mükemmel

İlk açılışında ailemle birlikte kaldığımız otel her konuda mükemmel. İşletmedeki insanların sıcak ve samimi olmaları ayrı bir artı. Tüm imkanlarıyla harika bir yer. Vakit buldukça sıkça ziyaret etmeye çalışırım. Sahiplerine ve çalışanlarına teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Konaklama çok rahat

Bahar Motel'i eşim arkadaşından duymuş. Tesise girdiğimiz andan itibaren Kamil Bey ve resepsiyon görevlisi Sibel Hanım bizleri güler yüzle karşıladılar. Çok mütevazı bir aile oteli. Havuzu ve aquaparkı sürekli temizleniyor. Odalarda konaklama çok rahat. Biz terasta deniz manzaralı odada kaldık. Akşamları Hüseyin Bey'in müzikleri ile çok güzel eğlendik. Ahmet Bey'in yemekleri, özellikle soğuk mezeleri çok taze. Biz 5 gece konakladık, yeniden gelmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Hiçbir şey yok

Görüp görebileceğiniz en kötü motel. Odalarda klima, duşakabin, vs. hiçbir şey yok. O kadar çok kötü, söylenecek şey var ki. Lütfen gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Motel Fantasia
Motel Fantasia

-

Odalar gayet temizdi

Odalar gayet temizdi, yemekler çok lezzetli idi. Kahvaltı çok çeşitli değil ama yeterli. Otelin konumu gayet güzel, merkeze yakın ama gürültüden uzak. Biz çok memnun kaldık, herkese tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Afissia Garden Hotel
Afissia Garden Hotel

-

Odamızı başkasına satmışlar

Tatil için son anda karar verdik ve bu otelde karar kıldık, genel anlamda memnun kaldığımız için 2 gün daha uzattık fakat 2. gün odamızı başkasına satmışlar. Bu kadar sistemsiz ve profesyonellikten uzak çalışma şekli keyfimizi çok kaçırdı ve erken dönmek zorunda kaldık, resepsiyonda duranların birbirinden haberi yok, gece gelen müşterilere oda aniden satılabiliyor, ayrıca sinekler ve kedilerden yemek yemek çok zor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Fatma Hanım; konaklamış olduğunuz işletmemiz hakkında söylediğiniz 'Birbirlerinden haberi yok, profesyonellikten uzak' ithamlarınız son derece mantık ve olağan dışıdır. Belirttiğiniz üzere konakladığınız tarihte, sinek, kedi vs. o kadar memnun kalmışsınız ki bunları yüzümüze bakıp güzel sözlerinizden işittik ve tatilinizi 2 gece uzatmak istediğinizi bizlere beyan ettiniz. Hemen sonrasında ise 1 gecenizin kesin olduğunu ve diğerinin belli olmadığınızı belirtip 1 gece ücreti tarafımıza ödediniz. Tabi ki işletmemizde tüm müşteriler ve rezervasyonlar sizin etrafınıza dönmediğinden, odalar diğer acentalarımız veya diğer resepsiyon görevlileri tarafından satılabilir. Ki işletmemizin dolu olduğunu da tarafınıza ilettik. Her şey sistemler üzerinden yürümektedir. Bundan dolayı size büyük bir haksızlık yapıldığını düşünüyorsunuz. Sonra da sinektir, böcektir, vs. işletme hakkında atıp tutma politikası. Eğer uzatma işlemi 2 gün olsaydı bir sorun yaşanmayacağını da bizzat çok iyi biliyorsunuz. Bu yapılan, gerçekten uzak yorumunuzu şiddetle kınıyoruz.

17 Ağustos 2017, Perşembe 14:13
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Temizliği kötü

Otel temizlik bakımından kötü. Havlular eski, yırtık çarşaflar, yastıklar kokuyor, banyo kokuyor, banyo muslukları paslı, su yok… Otel sahibi çok ilgili ama maalesef memnun kalmadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cane Motel
Cane Motel

-

Kendi evindeki gibi

Her şey için teşekkür ederiz. Müşteri gibi davranmayıp da aileden biri gibi davrandığınız için ve insanı kendi evindeki gibi hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Bungalow Butik Otel
Avşa Bungalow Butik Otel

-

Denize yakın oluşu

Muhteşem doğasıyla, denize yakın oluşuyla, eşsiz plajı ve sakinliği bizi bizden aldı. Eşimle beraber çok güzel kafamızı dinledik. Pırıl pırıl, tertemiz, konforuyla, bahçemizdeki mangalımızla, kısacası A'dan Z'ye her şeyi ile güzeldi. En önemlisi ise bu güzel tatilimizde iki güzel insanı tanımamızla bütünleşti. Teşekkür ederiz İsa abi ve Gonca abla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel
Ayata Otel

-

Yemekler çok lezzetli

Değerli Ayata Otel ve tüm personeli, bize verdiğiniz emek ve hizmetinizden dolayı sonsuz teşekkürler. Çalışanlar hep güler yüzlü, yemekler çok lezzetli, her şey harikaydı, tam bir aile ortamı, herkese şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Harika bir motel

2 yıl önce konaklamıştık, çok güzeldi. Harika bir motel bu sene yine düşünüyoruz. İnşallah geleceğiz. Kolay gelsin. İyi çalışmalar güzel insanlar…

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Çok güzel bir aile ortamı

Sessiz sakin, huzurlu bir tatil için kesinlikle tavsiye ederim. Çok güzel bir aile ortamı var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şakar Otel
Şakar Otel

-

Havuzu yok ancak var deniliyor

Havuzlu otel diye reklam yapıyor rezervasyon yapıyorsun kapısına kadar gidip yerleşeceğiniz zaman da bir dk yanlış oldu bu fiyatlar havuzsuz otelimiz için diye bir söylemle karşılaştık. Sahtekârlığa ne lüzum var bir işletme ne kadar bu mantıkla ayakta kalır bilemedim. İşiniz gücünüz rast gitmesin diyorum. Attığınız taş ürküttüğünüz kurbağaya değmiştir umarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel
Ayata Otel

-

Yemekler mükemmeldi

Avşa Adası'na ilk gelişimizde bizi böyle güler yüzle, iskeleden karşıladıkları için öncelikle Yakup Bey'e çok teşekkür ederiz. Otel personeli de yine aynı şekilde çok güler yüzlüydü. Yemekler mükemmeldi. Odamız tertemizdi. Avşa'daki ikinci evimiz oldun Ayata Otel tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Bungalow Butik Otel
Avşa Bungalow Butik Otel

-

Her şey harikaydı

Avşa Bungalow Butik Otel adada gördüğüm en temiz, en kaliteli yer diyebilirim. Emeğinize, yüreğinize sağlık İsa abi ve Gonca abla. Çok misafirperversiniz. Her şey harikaydı. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Bungalow Butik Otel
Avşa Bungalow Butik Otel

-

Sakin ve huzurlu mekan

Avşa'nın en güzel otellerinden biri. Sıcak, samimi bir yer :) Kafa dinlemek için çok ideal. Sakin ve huzurlu mekan. :) İsa abim, Gonca ablam onlar gibi abi ve abla edindim annemin ise Avşa'da bir kızı bir oğlu oldu :)) Biz çok sevdik, sevildik kocaman aile olduk. :) Gideceğimizi düşününce üzüldüğümüz bir yer. :) İsa abi ve Gonca abla aşkla kalın. :) Sizi çok seviyoruz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Bölgenin en iyisi

Herkese çok teşekkürler, çok iyi bir hotel. Bölgenin en iyisi, eşim ve 3 çocuğumuzla 5 gün kaldık, doyamadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Okyanus Apart
Avşa Okyanus Apart

-

Tertemiz odaları

Ceyda Hanım'ın pozitif enerjisi, misafirperverliği ve işletmecinin tertemiz odaları, uygun fiyatları ile küçük bir hafta sonu kaçamağı yaptık. Hiç dönmek istemedik. Avşa'ya gelirseniz uğramadan geçmeyin. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Sultan Apart
Avşa Sultan Apart

-

Tertemiz apart odaları

Avşa Adası'nın merkezinde, her yere yürüme mesafesinde, tertemiz apart odaları, güler yüzlü, ilgili personeli ve samimi, yardımsever otel sahibi İsa Bey. Biz çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Okyanus Apart
Avşa Okyanus Apart

-

Her yere yürüme mesafesinde

Temiz, güvenilir, her yere yürüme mesafesinde, merkezi konumda. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Tam bir aile ortamı

Alınan ücrete göre verilen hizmet, güler yüz kıyaslanamaz. Tam bir aile ortamı. İşletmecisinden komisine kadar mükemmel hizmet. Avşa'ya 25 yıldır gelirim. Bundan daha iyisi yok. Çok teşekkürler her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Huzurlu, sakin ve güvenli

Harika bir işletme. Kibar, güler yüzlü çalışanları ile harika bir tatil geçirmemizi sağladılar. Yemeklerine bayıldığımı söylemeden geçemeyeceğim. Huzurlu, sakin ve güvenli bir ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel
Ayata Otel

-

Yemekleri nefis

Çok güzel bir otel... Yemekleri nefis, çalışanlar güler yüzlü, odalar tertemiz ve güzel. Avşa'daki en iyi otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel
Ayata Otel

-

Denize çok yakın

Tam bir aile ortamı… Güler yüzlü çalışanlarıyla, ailenizle, rahatça kalabileceğiniz, denize çok yakın, Avşa'nın en uygun ve düzgün oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Manyas Motel
Avşa Manyas Motel

-

İyi ki geldik

Avşa Adası'na bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gittik. Manyas Motel'i de o tavsiye etti. İyi ki de etmiş. Yıldız Hanım ve eşine bayıldık. Harika insanlar. Çok güler yüzlü ve çok temizler. Her konuda kısa sürede destek olup çözüm odaklılar. En kısa sürede tekrar gidip konaklayacağımız yerdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Manyas Motel
Avşa Manyas Motel

-

Top Service

Preis-Leistungsverhältnis konkurrenzlos! Ich besuche diese Insel nun seit über 6 Jahren regelmäßig. Ich habe einige Hotels besucht, bis ich dieses Hotel gefunden habe bzw das Hotel mich gefunden hat. Ein Top Service, jeder Bitte wird nachgekommen, das Personal ist mehr als nur freundlich, es herrscht definitiv eine familiäre Stimmung in diesem Hotel. Die Zimmer sind kompakt, sauber und mehr als nur zweckerfüllend. Neben sehr komfortablen Betten findet man im Zimmer ein TV, Herd und einen Kühlschrank. Im Bad befindet sich eine Dusche, Toilette, Waschbecken plus ein Eimer mit Putzmaterialien. Es fließt durchgehen heißes Wasser, ob Tag oder Nacht. Das Hotel ist in unmittelbarer Strandnähe gelegen. Eine Minute Fußmarsch trennen das Hotel und die am Strand gelegene Passage. Hier findet man Bummelmöglichkeiten und zudem verschiedene Bademöglichkeiten (ruhige oder lebendige Strände). Möchte man dieser angenehmen Menschenmenge mal entkommen, bieten sich sehr viele und einfach Wege an, auf die andere Seite der Insel zu gelangen. Nochmal: Ein solches Hotel, mit dieser Leistung und dem Preis, findet man auf der Insel nirgendwo! Viel Spaß bei eurem nächsten Reisetrip!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Çocuklu aileler için gayet güzel

Bahar Motel Avşa Adası'nın nadir ve en donanımlı motellerinden bir tanesi. Sahibi Kamil Bey'e eşi Elem Hanım'a, işletme müdürü Hüseyin abimize misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ederiz. Gerçekten çocuklu aileler için gayet güzel bir motel. Biz çok memnun kaldık. Tatilini Avşa'da geçirmek ve aile ortamı arayan insanlar için en doğru adres bizce. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avşa Manyas Motel
Avşa Manyas Motel

-

Her şey çok yakın

Her şey çok yakın, temiz, uygun fiyat kalınabilecek bir yer. Ercan Bey'e, eşine ve çalışanlara teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avşa
Hotel Avşa

-

Temiz bir yer

Avşa'ya gittiğinizde nezih, temiz bir yerde kalmak istiyorsanız ve sabah güneşin doğuşunu, akşam da güneşin batışını izlemek; sıcak bir aile ortamı istiyorsanız tek tavsiye edeceğim yer Hotel Avşa'dır. Yine aileyseniz hemen yakındaki denize sıfır villasını da tutup otelde yiyip içebilirseniz. Teşekkürler Nurcan Hanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Odalar temiz

Biz bu yıl tatilimizi eşim, çocuklarım, annem, ablam, yeğenlerim, kız kardeşlerim hep beraber Altınkum Tatil Konakları'nda geçiriyoruz. Yarın son günümüz, çok güzel zaman geçirdik. Denize yakın, odalar temiz, yemekler güzel, tavsiye edebileceğim bir yer. Başta Tülay Hanım, Rasim Bey ve tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Bulut, seni de unutmayacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bahar Motel
Bahar Motel

-

Muhteşem güzeldi

Tek kelime ile anlatmak diye bir şey var ya... Muhteşem güzeldi. Seneye yeniliklerle bizlerle olacaklar, tüyoyu verim. Eğer nasip olursa seneye bu aylar burada olmak istiyoruz. Allahü Teala güler yüzlerini hiç soldurmasın.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Konakları
Altınkum Tatil Konakları

-

Ortam size kendinizi kötü hissettiriyor

Bu sitedeki yorumları okuyarak 4 günlük sınırlı tatilimi Altınkum Tatil Konakları'nda geçirmeye karar verdim. Yemekler güzel diyor tüm tatilciler ancak ben güzelliği fark edemedim. Çünkü son derece sıcak (klimasız) bir ortamda ve son derece özensiz sunulan yemekleri hiç durmadan didikleyen sinekleri gördükçe ne yazık ki mideniz almıyor. Tüm yiyecekler açıkta sunuluyor ve o kadar çok sinek var ki ortamda. Otelin fiziki görüntüsü güzel ama çok uzun zamandır duşakabini olmayan bir otel görmemiştim. Duşakabini olmadığı gibi zemin sabun gibi kayıyor, her yerde kaygan zemin uyarısı unutulmamış ama! Banyoda tahta saplı bir çek çek, duş sonrası tüm banyoya yayılan suları temizlemeniz için mevcut! Çalışanlarına gelince; o güler yüzü hiç göremedim desem yalan olmaz... İlk gün akşam yemeğinde çocuğuma mantıyı kasede almak istedim etrafı daha az kirletsin diye ama aşçının yüzü değişti, kaseler sayılı imiş! Yahu çorba almadım ya, onun yerine varsayın dedirtecek kadar ısrarcıydı kase vermemek hususunda, bugüne kadar oğlumun yemediği hiçbir mantıyı görmemiştim ama o gece yemek için uğraşsa da yiyemeyeceği kadar kötüydü. Benim de otelde ilk ve son akşam yemeğim oldu, gitmedim bir daha. Ortam size kendinizi kötü hissettiriyor, sanki bedava dağıtılan bir yemek kuyruğundasınız gibi! 1,5 yaşındaki oğlumun biberon, meyve püresi kapları, mama sandalyesi tablası gibi eşyalarını yıkamam hep sorun oldu ki otele gitmeden evvel konuşmuş olmama rağmen. Kafeteryayı kullanabileceğim söylendi ama ne zaman yıkamak için oraya gitsem hep sözel olarak tacizkar ifadelerde bulundu kafeterya görevlisi, kaldı ki bu konuyu otele gelmeden önce konuştuğumu söylememe rağmen! Nitekim 4 günlük tatilimi 1 gün erken kestim ve geldim. Bu ilk ve son Avşa gezimdi. Ayrıca plajın hiçbir yerine çöp kovası koymayıp bütün gün rüzgarla dağılan çöplerle uğraştırdığı için, denizde ayağınıza takılan poşetleri iğrene iğrene toplattığı için Avşa Belediyesi'ne de sitemlerimi gönderiyorum. Bu doğa başka ülkelerde olsaydı tanınmaz güzellikte kullanılırdı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Nurhan Hanım, Avşa tatilinizde otelimizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. Sizin temizlik anlayışınız, ne yazık ki konaklayan diğer misafirlerimizi rahatsız etmektedir. Bu nedenle size karşı uyarıda bulunmak durumunda kaldık. Tüm odalarımızda klima bulunmaktadır. Bu zamana kadar misafirlerimizden hep olumlu dönüşler ve teşekkürler aldık. Sizden aldığımız bu eleştiriyi de yine de değerlendiriyor olacağız. Her zaman bekleriz, saygılarımızla.

21 Ağustos 2017, Pazartesi 15:26
Avşa Manyas Motel
Avşa Manyas Motel

-

Çalışanlar güler yüzlü

Avşa Adası'nda kalınacak tek yer. Çalışanlar güler yüzlü. Otel pırıl pırıl... Fiyat olarak da çok uygun. Kesinlikle tavsiye ederim. Terasta manzara eşliğinde mangalını yap. Başka yer aramanıza gere yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayata Otel
Ayata Otel

-

Odalar temiz

Avşa'da konaklamak için ideal bir otel. Odalar temiz, yemekler lezzetli, çalışanlar güler yüzlü, tam bir aile oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Kapıları kilitlemek çok zor

Suları turuncu denilecek renkte pas akıyor, inanılmaz bir kokusu var zaten. Kahvaltılar akşamdan hazırlanıyor, kupkuru geliyor. Akşam yemeklerinde kötü bir koku oluyor. Aldığınız hizmete göre çok yüksek fiyatlı bir otel. Tek güzel yanı sakin bir yerde ve denize çok yakın olması. Kapıları kilitlemek çok zor. Kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Tam kafa dinlemelik

2 sefer gittim ve çok çok memnun kaldım. Hem personeli hem otel hem manzarası, her şeyiyle mükemmel. Tam kafa dinlemelik bir yer. Sessiz, sakin, hem de denize sıfır bir otel. E daha ne olsun? :) Bir de çok önemli olan küçük çocuklarımız varsa çok rahat edeceğimiz bir otel çünkü hem sakinliğiyle hem de denize sıfır olması ve kum plaj olması çok rahat oluyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayberk Otel
Ayberk Otel

-

Güler yüzlü personeli ve leziz yemekleri

İlk defa gittiğim ve çok memnun kaldığım bir otel. Haksız yorumlar karşısında çok şaşırdım. Olumsuz hiçbir yoruma katılmıyorum. Daha önce gitmediğime çok pişmanım. Bundan sonra her yıl oradayım. Güler yüzlü personeli ve leziz yemekleri için çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)