Otelleri Göster

Yalova Feribot İskelesi Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 81 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Yalova Feribot İskelesi Yakınındaki Oteller

İstanbul - Yalova arası hızlı ve konforlu bir yolculuk isteyenlerin ilk tercihi araçlı ya da araçsız deniz otobüsleri oluyor. Bu deniz otobüslerinin terminallerinden bir de Yalova'da hizmet veriyor.

Hafta sonu tatilleri, kısa kaçamaklar ya da iş için bu feribot hattını kullananların konaklamada öncelikli tercihleri de Yalova feribot iskelesi yakınındaki oteller listesinden biri oluyor. İskelenin yakınında hizmet veren tesisler tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Yalova feribot iskelesi yakınındaki oteller listesinde; kent otelleri, apart oteller, termal oteller ve günlük kiralık daireler bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında 3 yıldızlı ve 4 yıldızlı oteller öncelikli olarak göze çarpmaktadır.

Yalova feribot iskelesi Yalova Merkez'de yer alan konumuna istinaden Yalova feribot iskelesi yakınındaki oteller de şehrin merkezindedir. Otellerinde merkezde yer almasının etkisi ile tesisler oldukça kolay bir ulaşım ağına sahiptir. Hatta tesisler; alışveriş mekanlarına, çarşıya, restoran ve kafelere de birkaç yüz metre mesafede yer almaktadırlar.

Sizler de hem iskeleye yakın olmayı hem de Yalova'da iş ya da tatil için konaklamayı düşünüyorsanız Yalova feribot iskelesi yakınındaki otelleri değerlendirebilirsiniz.