Tunceli Otelleri

En iyi 3 otel, en uygun fiyatlar

Tunceli Otel Fiyatları

Ülkemizde doğa turizminin önemli merkezlerinden biri olan Tunceli'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor…

Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Tunceli, Elazığ, Erzincan ve Erzurum kara yolları üzerinde yer alması nedeniyle, ulaşım açısından oldukça rahat olan şehirlerimizden biri.

Özellikle doğal güzellikleri ile bir hayli dikkat çeken Tunceli, ülkemizin en önemli doğal varlıklarından biri olan Munzur Vadisi Milli Parkı'na ev sahipliği yapıyor. Tunceli'nin sahip olduğu coğrafya, mağaralar ve yaylalar, şehrin doğa turizmi açısından ne kadar da önemli bir konumda olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Tunceli, birçok doğa sporuna da fazlasıyla elverişli bir şehrimiz. Munzur, Peri ve Pülümür çayları, Türkiye'nin en önemli rafting parkurları arasında yer alıyor mesela. Bununla birlikte Aras ve Bağırpaşa dağları da dağcılık ve kayak turizminin nabzını tutuyor Tunceli'de. Ayrıca Tunceli, doğa yürüyüşleri için de fazlasıyla uygun alanlara sahip.

Tüm bu özelliklerinden dolayı Tunceli, hatırı sayılı ölçüde misafir ağırlıyor. Bu anlamda Tunceli'de pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Termal otellerden 3-4 yıldızlı otellere, 5 yıldızlı otellerden kent otellerine kadar birçok seçenek yer alıyor Tunceli otelleri arasında. Tunceli otellerinin büyük bir çoğunluğu, şehrin tarihi ve doğal alanlarına oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. Toplu ulaşım olanaklarını da rahatça kullanabileceğiniz Tunceli otelleri, konforlu bir şekilde dizayn edilmiş konaklama birimleriyle misafirlerin rahatını ön planda tutuyor. Ayrıca hemen hemen tüm Tunceli otelleri, misafirlere açık büfe kahvaltı hizmeti de sağlıyor.

Siz de, önümüzdeki günlerde Tunceli'nin doğasını keşfetmeyi planlıyorsanız eğer, Tunceli otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tunceli Otel Fiyatları

Köklü tarihi ve doğal güzellikleri ile ülkemizin görülmesi gereken şehirlerinden biri; Tunceli…

Ulaşım açısından oldukça rahat bir noktada bulunan Tunceli, Elazığ, Erzincan ve Erzurum kara yolları üzerinde yer alıyor.

Pek çok doğal güzelliğe ev sahipliği yapan Tunceli, özellikle Munzur Vadisi Milli Parkı ile doğaseverleri kendine çekmeyi başarıyor. Milli parkın sahip olduğu coğrafya, gizemli mağaralar ve uçsuz bucaksız yaylalar, Tunceli'nin doğa turizmindeki hareketliliğin en önemli sebeplerinden biri.

Daha çok doğa sporu meraklılarının ziyaret ettiği Tunceli, rafting ve doğa yürüyüşleri için oldukça elverişli bir şehir. Özellikle Munzur, Peri ve Pülümür çayları, ülkemizin en değerli rafting parkurlarından sadece üçü. Tüm bunların yanı sıra, Tunceli il sınırları içerisinde bulunan Aras ve Bağırpaşa dağları, hem dağcılık sporu, hem de kayak için sıklıkla ziyaret ediliyor.

Tüm bu nedenlerden dolayı, hatırı sayılır ölçüde turist ağırlayan Tunceli'de, pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. Çoğunlukla doğaseverleri ağırlayan Tunceli otelleri, fiyatlarıyla da oldukça dikkat çekiyor. Tunceli otel fiyatları, misafirlerin hizmet beklentisine göre değişiyor daha çok. Otelin hizmet kalitesi ve misafirlerine sağlayabildiği olanaklar, Tunceli otel fiyatlarını en fazla etkileyen unsurlar arasında bulunuyor. Otelin tarihi, turistik bölgelere ve toplu ulaşım olanaklarına yakınlığı da, Tunceli otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Genel olarak 2019 Tunceli otel fiyatlarının ortalama 155 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Sizin de planlarınız arasında Tunceli'yi keşfetmek varsa eğer, bütçenize uygun olan bir Tunceli otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Tunceli otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.