Siirt Otelleri

En iyi 3 otel, en uygun fiyatlar

Siirt Otel Fiyatları

Kültürel zenginlikleri, tarihi yapıları ve doğal güzellikleriyle Güneydoğu'nun en güzel şehirlerinden biri; Siirt…

Ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Siirt, dağlarla kaplı otantik bir şehir. Şehrin doğal sınırlarını Muş Güneyi Dağları ile Siirt Doğusu Dağları oluşturuyor. Siirt; Aydınlar, Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari ve Şirvan olmak üzere toplam 6 ilçeden oluşuyor.

Daha çok iş seyahati amacıyla gelenlerin ziyaret ettiği Siirt, çok fazla olmasa da turistik gezi için gelen yerli turistleri de ağırlıyor. Bu nedenle de Siirt'te birkaç tane konaklama yapabileceğiniz alternatif mevcut. Siirt otelleri, genellikle Siirt Merkez'de bulunuyor. Büyük kent otellerinden oluşan Siirt Merkez, beklenilenin üstünde hizmetler sunuyor misafirlerine. Siirt otellerinin konaklama birimleri, ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Siirt Oteli

Barden Hotel Siirt

Otel - Siirt Merkez - 2 Misafir Yorumu

Toplam 142 oda,2 delux suit,1 engelli odası,16 sigara içilmeyen odadan oluşmaktadır.Tüm odalarda merkezi ısıtma ve soğutma sistemi,direkt telefon,kablolu internet ve wireless,kasa,merkezi sistem uydu ve HD sistem tv yayını,minibar,saç kurutma makinesi mevcuttur ... Toplam 142 oda,2 delux suit,1 engelli odası,16 sigara içilmeyen odadan oluşmaktadır.Tüm odalarda merkezi ısıtma ve soğutma sistemi,direkt telefon,kablolu internet ve wireless,kasa,merkezi sistem uydu ve HD sistem tv yayını,minibar,saç kurutma makinesi mevcuttur

Daha Fazla Bilgi»