Seven Sanat Galerisi

  • İstanbul / Kadıköy
  • Şube: Süreyya Ağaoğlu Sok. No:1/B Teşvikiye && Merkez: Moda Cad. No:42/A

Seven Sanat Galerisi

Seven Sanat Galerisi 1959'da Osmanbey'de kurulmuş 1973'te bugünkü yerine taşınmıştır. Galeri, sunduğu sınırsız çerçeve seçenekleriyle ve tecrübeli kadrosuyla resimlerinizin değerine değer katacak seçimleri yapmanıza yardımcı oluyor. Üretici firma olmanın sayesinde size kendi çerçevenizi yaratma fırsatını da sunuyor.

20 yıl önce başladığı müze çerçeve modelleriyle de çok özel işlerinize kendi atölyesinde ürettiği 18. ve 19. yüzyıl İtalyan - Fransız varak el oyması modelleriyle işlerinize çok daha farklı değerler kazandırıyor.


Antika çerçevelerin orjinal tamir ve bakımının yanı sıra büyük ebatlardaki işlerinizi evinizden alıp çerçeveleyip tekrar size geri getirerek üzerinizden büyük bir yükü de almaktadır.

Uzun yıllardır İtalya ve İspany`'dan getirdiği ithal profil seçenekleri, sahip olduğu sınırsız olanaklar ve deneyimli teknik kadrosuyla kaliteden ödün vermemektedir. Bu özelliği ile de İstanbul Araştırmaları Enstitüsü, Pera Müzesi, Koç Müzesi, Resim Heykel Müzesi ve önde gelen diğer galeri ve müzayede kuruluşlarının tercihi olmuştur.

Seven Sanat Galerisi'nin Teşvikiye'de bir şubesi ve Moda'da ayna galerisi vardır.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Aşırı pahalı
2

-

İşçilik sıfır, istediğinizi kesinlikle yapmıyorlar. Aşırı pahalı. Müşteriye saygıları hiç yok.