Sarmaşık Kaplıcaları

+ 4 Fotoğraf
0.6/5
Çok Kötü
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Sarmaşık Kaplıcaları Hakkında

Ordu’nun Fatsa ilçesine 10 km mesafede olan Sarmaşık Kaplıcaları, sağlık yönünden oldukça yararlı bir kaplıca. Araçla rahatlıkla gidilebilen Sarmaşık Kaplıcaları, Özel İdare tarafından işletiliyor. 47 santigrat derece sıcaklıkta olan Sarmaşık Kaplıcaları’nın suyu çelik ve kükürtten oluşuyor. Özellikle romatizmalılar için bir hayli şifa kaynağı olduğunu söyleyebiliriz Sarmaşık Kaplıcaları’nın. Sarmaşık Kaplıcaları’na Fatsa’dan sürekli ve düzenli olarak cip ve minibüs seferleri yapılıyor. Eğer yolunuz bir gün Fatsa’ya düşerse, Sarmaşık Kaplıcaları’na gidip siz de şifa bulabilirsiniz. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yorum / Değerlendirme

0.6/5
Çok Kötü
4 değerlendirme
Sarmaşık Kaplıcaları
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
04.01.2019
Misafir
Çöplük gibi
Bizde yıllarca giderdik. Yıllar yılıdır 0 gelişme bile yok. Pis son derece. 2016 yılında gittik. Alt katları sel almış. Çöplük gibi. Biz zor kaçtık oradan. Yazık değil mi bu güzelim şifalı suya. Sarmaşık Kaplıca’nın suyu son derece sağlıklı. Allah böyle şifalı bir su vermiş neden kıymeti bilinmiyor ve güzel bir tesis yapılmıyor. İyi olmaya giden bulaşıcı hastalığa yakalanıp gelir.
0/5 Çok Kötü
08.09.2017
Nur Korkmaz
Hizmet sıfır
Korku filmi çekilen yerler bile daha güzel. Yemek yok, yatak iki yüz yıllık, hizmet sıfır, bakmayın bile. Kaşıntıdan ölüyoruz pislikten. Yan taraf Suriyelilere verilmiş ev ama pisliklerini dışarı atmışlar. Allah rızası için gelmeyin. Ablam buraya 92’de gelmiş, hala aynı, bir çarşaf bile değişmemiş.
1/5 Kötü
18.07.2017
Deniz kal
İnsan bir bakım yapar
Berbat bir yer ya. İnsan bir bakım yapar, ne güzel kaynak suyunuz var fakat bunu kullanmayı bilmiyorsunuz, çok üzücü.
0/5 Çok Kötü
24.05.2017
Misafir
Gördüğüm en pis yerlerden
İnternette anlatıldığı gibi katiyen değil, gördüğüm en pis yerlerden biri. 10 üzerinden sıfır puan bile çok burası için.

Konum

Haritada gör