Fatsa Pansiyonları

En iyi 7 pansiyon, en uygun fiyatlar

Fatsa Pansiyon Fiyatları

Ordu iline bağlı Fatsa, merkesze 55 kilometre uzaklıkta bulunur ve bölge ekonomisinde önemli bir yere sahiptir.

Gezip görülecek birçok yere sahip olan Ordu Fatsa'ya özellikle yaz aylarında gelen turistler genellikle konaklamak için Ordu Fatsa pansiyonlarını tercih eder. 1980'li yıllardan bu yana hizmet veren Ordu Fatsa pansiyonları, genelde deniz kenarında bulunmakta olup, çam ormanları içerisinde hoş bir manzara sunmaktadır.

Karadeniz'in incisi çoktur ama Ordu Fatsa bu incilerin irilerinden bir tanesidir kuşkusuz...

Küçük çapta hizmet veren mütevazı Ordu Fatsa pansiyonları daha çok aile işletmelerinden oluşmaktadır. Bu sayede Karadeniz mutfağının da en leziz örneklerini tadabileceğiniz Ordu Fatsa pansiyonlarında konaklamak, Orta Karadeniz'i keşfetmenin en güzel başlangıçlarından biridir.

Ordu Fatsa pansiyonlarında konaklamak, Karadeniz'de çam ağaçlarının arasında nefes almak istiyorsanız atlayın arabanıza ve çıkın yollara...

Samsun Havaalanı'na 90 km uzaklıkta bulunan beldede birçok Ordu Fatsa oteli hizmet vermektedir. Daha çok aile işletmesi olan Ordu Fatsa otelleri, küçük çaplı yaklaşık 15 odalı tesislerdir. Konaklamada çoğunlukla tercih edilmekte olup, tüm yıl boyunca hizmet vermektedirler.

Yaz aylarında denize girebileceğiniz plajlara, güzel havalarda gezebileceğiniz tarihi eserlere yakın olan Ordu Fatsa otellerinde konaklarken nerelere gidebileceğinize bir göz atalım.

Kont Pelenon tarafından yaptırılan Kız Kulesi, Dumlupınar Mahallesi'nde bulunan ve yine Kont Pelenon'a ait olduğu düşünülen manastır, Görevi deresindeki tepenin üzerinde yer alan Cıngırt Kaya Mezarları...

Ordu Fatsa 2019 otel fiyatlarında, yaz dönemlerinde ve kış dönemlerinde, diğer bölgelerimizdekinin aksine fiyat değişikli yaşanmaz, bu nedenle yılın hemen her gününde Ordu Fatsa 2019 otel fiyatlarının uygun olduğunu söylemek mümkündür.

2019 yılı yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde, eğer sıcaklardan bunalmadan hoş ve serin bir tatil geçirmek istiyorsanız, Ordu Fatsa 2019 fiyatlarını inceleyerek çıkabilirsiniz Karadeniz yollarına.