Samandere Şelalesi

+ 7 Fotoğraf
4.5/5
Mükemmel
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Samandere Şelalesi Hakkında

Tabiatın en güzel parçaları arasında olan Samandere Şelalesi, `Düzce’dedir. Orman Bakanlığınca Tabiat Anıtı olarak tescillenen Samandere Şelalesi, il merkezine 26 kilometre uzaklıkta olup, tam bir dinlenme yeridir. Yine aynı ismi taşıdığı Samandere Köyü’ndeki bu güzelliğin yanında anıt ağaçlar, bir cadı kazanı ve 3 şelale bulunmaktadır. Çevresi tam bir keşif yeridir aynı zamanda. suyun şiddetli akışının çıkardığı ses sizi mest edecek ve doğanın içinde, şehir kalabalığından uzak bir gün yaşayacaksınız. Samandere Şelalesi, görülmeye değer tüm detay ve güzellikleriyle ziyaretlerinizi bekliyor. Melen Çayı’nı, Aydınpınar Şelalesi\’ni, Güzeldere Şelalesi’ni ve Kurugöl Kanyonu’nu da mutlaka gezip buradaki benzersiz görüntülere de şahit olabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

4.5/5
Mükemmel
5 değerlendirme
Samandere Şelalesi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
16.04.2016
Şaziyenur Mutlu
Nasıl gidebilirim?
Samandere Şelalesi’ne giden yol yapıldı mı? `Düzce Merkez`’den buraya nasıl gidilir? Direk buraya giden araba var mı? Rica etsem ayrıntılı şekilde açıklar mısınız? Nasıl gidebilirim?
3/5 Çok İyi
14.09.2015
Misafir
Yol yapılıyor
TBMM Fotoğrafçılık Kulübü Eğitim çalışmaları için az önce Düzce İl Kültür Müdürü Sayın Özcan Budak ile görüştüm. "yol yapılıyor, gitmeye değer " dedi. Rota Samandere
5/5 Mükemmel
11.09.2015
Misafir
Yolları yapılıyor
Yolları yapılıyor şu anda... :)
5/5 Mükemmel
28.08.2015
Misafir
Yolu yok denecek kadar bozuk
Her şey iyi güzel de yolu yok. Gideceklere duyrulur.
5/5 Mükemmel
26.04.2014
Gogo
Gerçekten harika bir yer. Sigara içen birisi olarak size tavsiyem oraya gitmeden 1 saat önce sigara içmeyi bırakın. Oksijen zehirlenmesi yaşarsınız. :) Şelale süper, ortam süper, yukarıda balık yiyip kuşburnu çayı içebileceğiniz bir apart otel ve lokanta var. Abant'a da 15 km. Muhakkak uğrayın.