Safranbolu Rock Cafe

  • Karabük / Safranbolu
  • Musalla Mah. Kışlayanı Sok. No:21

Safranbolu Rock Cafe

Hotelimiz bünyesinde hizmet veren 'Safranbolu Rock Cafe', İlimizin ilk ve tek Rock & Blues istasyonudur.

İşletmecisi Yılmaz Karahan daha önce birçok müzik grubunda baterist olarak görev almış ve motosiklet tutkunu birisidir. Rock Cafe'nin dekoru hem dünyaca tanınan hemde ülkemizin en iyi müzisyenlerinin görselleri ve imzalı eşyaları ile donatılmıştır.

Ayrıca motosiklet ile ilgili birçok görsel ve film afişleri duvarlarını süslemektedir. Akşamları ünlü grupların konser DVD'leri, kült motosiklet filmleri sinema perdesinde gösterilmektedir.

Her hafta ünlü bir konuk sloganıyla yola çıkan Safranbolu Rock Cafe, Karabük`'ün en büyük konser organizasyonunu 'Gitarizma' ile 1000 kişilik katılımla gerçekleştirmiştir.

Sırasıyla Mustafa Altıoklar, Cem Köksal, Gür Akad,Cenk Eroğlu, Alpay Şalt,Çağatay Ateş, Athena, Mert Topel, Nida Şan, Delipoyraz, Uğur Avcu, Aras Bulut İynemli gibi birçok sanatçı 4 ay gibi kısa sürede mekanda imza günü ve workshoplar düzenlemiştir.

Yıl içerisinde büyük bir Rock Festivali hazırlıkları sürmektedir. Yolunuz Safranbolu Rock Cafe'ye düşerse her an bir ünlü müzisyenle karşılaşabilirsiniz! Ayrıca Kayra Butik Hotel'in 6 odasının isimleri ve dekoru da farklıdır, Beatles, Led Zeppelin, Pink Floyd, AC-DC, Harley Davidson, Gür Akad adlı odalarda konaklama yapılıyor.

Rock ve Motosiklet konseptli otelimizde konaklayabilir kendinize sıkı bir müzikle ödül verebilirsiniz....

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Küçücük yere sığan dünya
10

-

Safranbolu gibi bir yerde gözlerime inanamadım, adam küçücük bir yere öyle bir dünya sığdırmış ki... Mekânın küçük olması iç açıcı gelmezdi normalde fakat vakit ilerledikçe kafedeki herkes samimi oluyor. Kaldı ki adam bu mekâna kendi davulunu kurmuş şov yapıyor.

Yakınındaki Oteller