Osmangazi Apartları

En iyi 59 apart otel, en uygun fiyatlar

Osmangazi Apart Otel Fiyatları

Bursa'nın en merkezi ilçesi olan Osmangazi, tüm ilçelerin de kesiştiği bir noktada yer almaktadır.

Osmangazi, Marmara Bölgesi'nde yer alan yeşil Bursa'nın merkez ilçesidir. Bursa Osmangazi ilçesi adını, Osmanlı'nın kurucusu olan Osman Gazi'den almaktadır ki Osman Gazi ve oğlu Orhan Gazi'nin de türbeleri bu ilçede Bursa Tophane'de yer almaktadır.

Bursa'nın merkezini oluşturan ilçelerden biri olan Osmangazi yıl içerisinde en çok ziyaret edilen ilçedir. Hem tarihi değeri yüksek yapıları hem türbeleri hem de tarihi kapalı çarşısı ile Osmangazi, Bursa'ya gelen yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği yerler arasındadır.

Bursa'ya gerek ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Osmangazi Apart Oteli

Ata Rental House Osmangazi

Apart Otel - Bursa Merkez - 1 Misafir Yorumu

Bursa – Osmangazi'de oturma alanı, mutfağı ve banyosu bulunan konaklama birimlerinden oluşan Ata Rental House, yılın her mevsimi aralıksız hizmet vermektedir. Tesisin bünyesinde konuklara özel otopark alanı mevcuttur. Tüm birimlerde ve genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

Ata Rental House'un özenle dekore edilmiş ve ev konforunda hizmet vermeyi amaçlayan dairelerinde konukların ihtiyaçları ön planda tutulmaktadır. Birimlerdeki mutfaklarda mutfak gereçleri temin edilmektedir. Öze banyolarda havlu, saç kurutma makinesi ve çamaşır makinesi yer almaktadır. Ütü olanağı da bulunan
... Bursa – Osmangazi'de oturma alanı, mutfağı ve banyosu bulunan konaklama birimlerinden oluşan Ata Rental House, yılın her mevsimi aralıksız hizmet vermektedir. Tesisin bünyesinde konuklara özel otopark alanı mevcuttur. Tüm birimlerde ve genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

Ata Rental House'un özenle dekore edilmiş ve ev konforunda hizmet vermeyi amaçlayan dairelerinde konukların ihtiyaçları ön planda tutulmaktadır. Birimlerdeki mutfaklarda mutfak gereçleri temin edilmektedir. Öze banyolarda havlu, saç kurutma makinesi ve çamaşır makinesi yer almaktadır. Ütü olanağı da bulunan televizyonlu birimlerin tümünde oda temizlik hizmeti verilmektedir.

Ata Rental House'un 7 gün 24 saat hizmet veren resepsiyonu araç kiralama konusunda konuklarına yardımcı olmaktadır. Tesisin ek ücret karşılığı kuru temizleme ve çamaşırhane hizmeti bulunmaktadır. Tesise en yakın havalimanı olan Bursa Yenişehir Havalimanı ise 40 km uzaklıkta yer almaktadır ve ek ücret karşılığı havalimanı transfer hizmeti sağlanmaktadır.n

Daha Fazla Bilgi»