Olimpos Butik Otelleri

En iyi 69 butik otel, en uygun fiyatlar

Olimpos Butik Otel Fiyatları

Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olimpos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur.

Olimpos'ta konaklamak için en çok tercih edilen tesis türlerinden birisi de butik otellerdir. Butik oteller, günümüzde diğer beldelerde de karşımıza çıktığı gibi oldukça yaygınlaşmıştır. Ancak burada bulunan butik otellerin bir kısmının diğer yörelerdekinden farkı ağaçtan yapılmış olmasıdır.

İçinden geçtiği derenin iki yanına yayılan Olimpos, Kemer ve Adrasan arasında yer alıyor.

Antalya Olimpos'ta her butik otelin ahşap malzemeden yapıldığını söylemek yanlış olur. 1 ya da 2 katlı müstakil binalar olarak da karşımıza çıkar. Keyfinize göre, dilediğiniz tarzda bir butik otelde kalabilirsiniz.

Olimpos butik otellerinde konaklamanın, pansiyonlara göre ayrıcalıklı yanı, biraz daha lüks ve hijyenik olmalarıdır. Bunun yanında, Olimpos'un tadını çıkarabilmeniz için, kanyon yürüyüşü, dalış turları, tarihi kent gezisi, rafting turu, jeep safari, tekne turları da hizmetleri arasında bulunuyor.

Olimpos butik otellerinin teraslarında, odalarınızın balkonlarında oturup gazetenizi okuyabilir, bahçelerinde bulunan ağaçlara kurulu hamaklarda sallanabilirsiniz.

Ancak unutmamanız gereken en önemli nokta, Antalya'nın değil Türkiye'nin en çok tercih edilen yerleri arasında bulunan bu tatil yöresinin müdaviminin çok olduğu. Bu nedenle Olimpos butik otel rezervasyonunuzu erkenden yaptırmayı unutmayın.

Günümüzde hala bakir kalmış koylar arasında değerlendirilen Antalya Olimpos sahilinde konaklamak için, sahilin iç kesimlerinde yer alan ahşap evlere doğru uzanmanız gerekiyor. Dağcılıkla ilgileniyorsanız Olympos Milli Parkı'na uğrayabilirsiniz. Portakal bahçelerinin içinde konaklamaksa niyetiniz doğruca Çıralı'ya gitmelisiniz.

Doğa tarafından fethedilen Antalya Olimpos antik şehri ise yüzyıllardan bu yana korunmuş olan eserleri ile kendisine hayran bırakıyor. Doğayı en derinlerinizde hissedebileceğiniz bu doğa harikası plaj, teknolojiden uzaklaşmak için birebir. Buraya gelirken, telefon, müzik çalar gibi cihazları bırakıp gelmek gerekiyor, dünyadan bihaber olmak...

Antalya Olimpos 2019 otel fiyatları da bu doğa harikası için oldukça uygun. Ahşap evlerde gerçekleştirilen konaklamalar, harika bir konfor sunmuyor biz tatilcilere belki ama Antalya Olimpos 2019 otel fiyatları öyle uygun ki aklınıza konfor gelmiyor. Burası macera ve doğa kuşağı çünkü...

Akşam eğlencelerinin de bol olduğu ve rağbet gördüğü Antalya Olimpos'ta tatil yapmak için birkaç arkadaş yola çıkın ve Antalya Olimpos 2019 otel fiyatlarının uygunluğundan yararlanarak keyfinize keyif katın...

Olimpos Butik Otel Yorumları

9

Olympos Park Butik Ağaç Evi

Muzaffer özcelik - 7 Temmuz 2018, Cumartesi 21:32

Nezih bir ortam

Ailece gelebileceğiniz nezih bir ortam. Doğa ile iç içe, minimum rakamlarla maksimum hizmet alabileceğiniz bir işletme. Yemekleri evinizdeki yemekler kadar leziz. Ayrıca bol çeşit.

10

Asmalı Köşk Butik Otel

Ergün B. - 12 Ağustos 2016, Cuma 01:59

Huzurlu ve temiz

Şimdiye kadar tatil yaptığım yerler arasında en huzurlu, keyifli zaman geçirdiğim yer. Kafa dinlemek için, eğlenmek için birebir. Hepsi bir arada. Arkadaş tavsiyesi ile gitmiştim ve çok mutlu oldum. Gerek temizlik bakımından, gerek çalışan personelin güler yüzlü olmasından çok memnun kaldım. Tüm yılın stresini 4 günde attım. Her şeyden uzak huzurlu ve temiz bir mekan.

10

Hangar Bar

Serkan Hacıoğlu - 19 Haziran 2015, Cuma 22:27

Harika

Burası bir harika dostum.

10

Bull Bar

Serkan Hacıoğlu - 19 Haziran 2015, Cuma 10:24

Popüler gece kulübü

Gece 12'den sonra eğlenceye devam etmek isteyenlere en popüler gece kulübü.

10

Öküz Bar - Olimpos

Onur Çakın - 13 Temmuz 2014, Pazar 11:10

Sınırsız eğlence

Gece 12 den sonra ne yapılır derseniz, en büyük seçenek Öküz Bar gelir. Fiyatlar oldukça uygun ve ambians harika. Haftanın her günü eğlence sınırsız.