Olimpos Apartları

En iyi 75 apart otel, en uygun fiyatlar

Olimpos Apart Otel Fiyatları

Antalya'nın coğrafyasını güzelleştiren noktalardan biri olan Olimpos, sakin kumsalları ve göz alıcı deniziyle yıl içerisinde yüzlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Uzun kumsalıyla dikkatleri üzerine çeken Olimpos, sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünyada da ününe ün salmış bir tatil bölgesidir. Öyle ki İngiltere'de yapılan bir ankette dünyanın en iyi sahili seçilmiştir.

Antalya Olimpos'un bir diğer önemli özelliği ise caretta carettaların Temmuz ayında yumurtalarını bıraktığı sayılı kumsallar arasında olmasıdır. Böylesine zengin bir doğaya sahip olan Olimpos'ta konaklama tesislerinin sayısı da bir hayli fazla.

Antalya Olimpos'ta yer alan tesislerin çoğu pansiyon işletmelerinden oluşmakla birlikte apart otel ve butik otel işletmeleri de mevcuttur. Tek veya iki kişilik bir tatil için pansiyonları tercih edebilir, eğer kalabalık bir grupla tatil planlarınız varsa Olimpos apart otellerinde konaklayabilirsiniz.

Olimpos Apart otelleri denize yakın bir mesafede yer alıp, bazı apart oteller 200 metre-300 metre kadar uzaklıkta yer alır. Apartlarda oturma odası, yatak odası, balkon, banyo, mutfak, mutfak araç ve gereçleriyle donatılmıştır. Konforunuz ön planda tutularak hazırlanan apart dairelerde internet ve 24 saat sıcak su hizmetleri de mevcuttur.

Olimpos apartları kalabalık gruplar için oldukça ekonomik bir konaklama imkanı verir. Bu sebepten dolayı apartların ekonomik bir fiyat politikası olduğunu söyleyebiliriz. 2020 yılında da fiyatlarda çok fazla artış göstermemiştir. Apart fiyatları sadece sezona göre değişiklik gösterir.

Erken rezervasyon yaptırarak apart otellerde daha ekonomik bir konaklama imkanı yakalayabilirsiniz. Kendi evinizin huzurunu ve rahatını bulacağınız Olimpos apartlarını Neredekal.com üzerinden inceleyebilirsiniz.