Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Odunluk İskelesi Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Odunluk İskelesi Otelleri

Odunluk İskelesi için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Odunluk İskelesi Otelleri - En Uygun Odunluk İskelesi Otel Fiyatları

Odunluk İskelesi; masmavi denizi, yemyeşil zeytin ağaçları ve tertemiz havası ile ziyaretine gelenlere unutulmaz bir tatil vadediyor. Odunluk İskelesi otelleri de tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.
Odunluk İskelesi, Marmara Bölgesi'nde yer alan Çanakkale'nin Ezine ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Odunluk İskelesi Alexandria Troas antik kentine 2 km., Bozcaada vapur iskelesine ise yaklaşık 4 km. mesafede yer almaktadır.

Odunluk İskelesi'ne gelen tatilcilerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Odunluk İskelesi otelleri arasında butik oteller, apart oteller, pansiyonlar, taş otel ve moteller yer almaktadır. Odunluk İskelesi otelleri denize sıfır ya da denize yürüme mesafesinde yer alan otellerden oluşmaktadır.

Odunluk İskelesi otelleri en yoğun ve en kalabalık dönemini yaz tatili sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında ve bayram tatillerinde yaşamaktadır. Odunluk İskelesi otelleri bu dönemlerde oldukça yoğun bir talep gördüğünden dolayı bu zaman aralıklarında Odunluk İskelesi otellerinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Odunluk İskelesi otelleri, otellerin fiyatları, fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı özellikleri bu sayfada tek tek listelenmektedir. Bu listen tüm Odunluk İskelesi otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Odunluk İskelesi oteline ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdilik keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Odunluk İskelesi yaz sezonunda sadece yurt içinden değil dünyanın dört bir yanından gelen yabancı turistleri de ağırlamaktadır. Yaz aylarında yoğunluk gözlenen bölgede Odunluk İskelesi otel fiyatları üzerinde de değişimler olmaktadır.
Odunluk İskelesi, Marmara Bölgesi'nde yer alan Çanakkale'ye bağlı olan peyniri ile ünlü Ezine ilçesinde yer almaktadır.

Ezine'ye bağlı Odunluk İskelesi yıl boyunca ziyaretine gelenleri ağırlamaktadır. Ancak en yoğun ve kalabalık sezonunu yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Odunluk İskelesi'nde gelen yerli ve yabancıların konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel hizmet vermektedir. Bu oteller arasında taş otel, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar sayılmaktadır.

Odunluk İskelesi mevki olarak İstanbul'a da yakın olduğundan dolayı tatil zamanlarında hem İstanbullular tarafından hem de yakın illerden sıklıkla tercih edilen bir bölge olmaktadır. Odunluk İskelesi otel fiyatları bu sebeple de bayram tatillerinde ve yaz tatilinde fiyat olarak diğer aylara oranla belli bir miktar artmaktadır.

Odunluk İskelesi otel fiyatları sadece konaklama yapılan sezona göre farklılık göstermemektedir. Odunluk İskelesi otel fiyatları üzerinde otellerin bulunduğu kategori de etkili olmaktadır.

Odunluk İskelesi otel fiyatları otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve sağladığı imkanlara göre de değişmektedir. Yaz sezonu ve bayram haftası dönemlerinde Odunluk İskelesi otel fiyatları üzerinde görülen bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylece yaz aylarında ve bayram tatili dönemlerinde konaklama yapmak istediğiniz otelde daha ekonomik fiyatlara tatil yapabilirsiniz.

Odunluk İskelesi otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden tüm Odunluk İskelesi otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğini otelle iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Odunluk İskelesi Hakkında
Doğasının muhteşem güzelliği, denizi, kumsalı, havası ve tarihi ile Çanakkale'nin saklı cennet köşesidir Odunluk İskelesi...
M.Ö. 3000 yıllarında kurulan bu bölgeye tarihi boyunca birçok devler ele geçirmeye çalışmıştır. Osmanlılar zamanında Türklerin göç ettikleri bölgede, Rumlara her türlü hak ve hürriyet verilmiştir ve en rahat dönemlerini yaşamışlardır. Birinci Dünya Savaşındaki Osmanlıların mağlubiyeti ile bölgeyi Yunanlılar işgal etmiştir. İşgalin ardından bölge halkına işkence, tutuklama ve haraca bağlama gibi girişimleri sebebiyle Mustafa Kemal'in emri üzerine Müdafa-i Hukuk Cemiyetleri kurulmuştur. Kurucuları da Yunan taburları tarafından tutuklanarak, işkence görmüşlerdir.

26 Ağustos 1922'de başlayan Büyük Taarruz sonrasında bozguna uğratılan Yunanlılar, bölgeyi iki defa bombalamışlardır. 22 Eylül 1922'de Fahrettin Altay komutasında bulunan ordu ile Yunan işgali sona ermiştir.

Burada tertemiz denizinde yüzebilir, mavi bayrak standartlarında olan kumsalında güneşlenebilirsiniz. Tarihinden izler bulabileceğiniz Çanakkale ilinin antik kent, kaleleri ve birçok tarihi eserini görebilirsiniz. Eğlenebilmeniz için birçok alternatifi barındıran bölge de canınızın sıkılmasına vaktiniz olmayacak.

Çanakkale'ye 54km, Ezine'ye 12km mesafede bulunan Odunluk İskelesi'ne günün her saati ilden kalkan araçlar ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın