Odunluk İskelesi Butik Otelleri

En iyi butik otel, en uygun fiyatlar

Odunluk İskelesi Butik Otel Fiyatları

Çanakkale'nin keşfedilmemiş yerlerinden biri olan Odunluk İskelesi, konaklama yapabileceğiniz birçok butik otele ev sahipliği yapıyor…

Masmavi denizi, yemyeşil zeytin ağaçları ve tertemiz havası ile Odunluk İskelesi, unutamayacağınız bir tatil sunuyor sizlere. Bu anlamda Odunluk İskelesi'nde pek çok konaklama alternatifi yer alıyor. Bu konaklama alternatifleri arasından ise Odunluk İskelesi butik otelleri bir hayli dikkat çekiyor.

Odunluk iskelesi butik otelleri, eşsiz konumları ve mükemmel manzaraları ile ilgi odağı oluyorlar daha çok. Oldukça konforlu bungalov tipi evlerden oluşan Odunluk İskelesi butik otelleri, yüksek kalitede konaklama imkanı sunuyorlar misafirlerine. Denizin, doğanın ve tarihin tadını doyasıya çıkarmak isteyenler için Odunluk İskelesi butik otelleri fazlasıyla ideal.

Odunluk İskelesi butik otel fiyatları ise bir hayli uygun rakamlarla çıkıyorlar karşımıza. Daha çok otelin hizmet kalitesine ve misafirlere sunulan olanaklara göre değişen Odunluk İskelesi butik otel fiyatları, yine de her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Oda fiyatı olarak ücretlendirilen Odunluk İskelesi butik otel fiyatlarına kahvaltı da dahil ediliyor. Genel olarak 2019 Odunluk İskelesi butik otel fiyatlarının ortalama 160 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, Çanakkale'nin keşfedilmemiş bölgelerinden biri olan Odunluk İskelesi'nde tatil yapmayı planlıyorsanız eğer, Odunluk İskelesi butik otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Odunluk İskelesi butik otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Odunluk İskelesi butik otellerini ve Odunluk İskelesi butik otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Odunluk İskelesi Butik Otel Yorumları

1

Sunset Troia Hotel

Zeynep Altay - 17 Ağustos 2019, Cumartesi 22:18

Hayal kırıklığı

Uzunca bir süre Çanakkale'ye dahi adım atmamama sebebiyet verecek olan otel. Kertenkeleden korkuyorsanız asla girmeyin. Tatilim zehir oldu. Odada kertenkele var. Otel sahibi ise “'Kertenkeleden korkuyorsanız beş yıldızlı otele gidin. Neden buraya geldiniz, keşke gelmeseydiniz. Bir daha gelmeyin.”' dedi.