Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Niğde Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Niğde Termal Otelleri

Niğde için {{ (filteredHotels).length}} / 10 termal otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
Diğer Fiyatları Göster

Niğde Termal Otelleri

Niğde Termal Otelleri

Niğde Termal Otelleri

Niğde, doğal güzellikleri ve sahip olduğu kültürel varlıkları ile her daim dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. İç Anadolu'da bulunan Niğde, köklü tarihi nedeniyle birçok kültürel yapıya ev sahipliği yapıyor. Zengin kültürel varlıkları nedeniyle her yıl çok sayıda insan bu ili ziyaret ediyor. Buraya geldiğinizde geçmişten günümüze taşınan birçok tarihi yapı ile tarihe dokunma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunların yanında doğal güzelliklerin de seyrine dalarak eşsiz bir gezintiye çıkma imkanınız bulunuyor. El değmemiş doğası ile sizi karşılayacak olan Niğde'de yapabileceğiniz birçok aktivite de mevcut. Bizanslılar döneminde inşa edilen Niğde Kalesi, 13. yüzyıldan bu yana varlığını koruyan Alaaddin Cami de burada bulunuyor. Şehir içi ulaşım da şehre ulaşım da oldukça kolay. Kara yoluyla yapacağınız seyahatlerinizde kişisel aracınız ya toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz. Niğde'ye ulaştığınızda sizi birçok konaklama tesisi karşılıyor. Bu çeşitlilik arasından kendinize en uygun Niğde oteli tercih edebilir ve Niğde'yi keşfe çıkabilirsiniz. Niğde termal otelleri de bu noktada size yardımcı olabilir ve çeşitli hizmetleriyle tatilinizi daha keyifli hale getirmenizi sağlayabilir. Otellerin çoğunda günün her saatinde sıcak su ve internet hizmetleri veriliyor. Ayrıca kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz eşyaların da bulunduğu oteller mevcut. Kalacağınız otelde olmasını istediğiniz özellikleri ve bütçenizi belirleyerek farklı seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Niğde Konaklama

Niğde Konaklama

Niğde'ye ulaştığınızda kendinize uygun olanı bulabileceğiniz birçok konaklama tesisiyle karşılaşıyorsunuz. Farklı özelliklerdeki bu tesislerin sunduğu birbirinden farklı çeşitli hizmetleri bulunuyor. Kendi isteklerinizi belirledikten sonra bu çeşitlilik arasından tercih yapabilirsiniz. Niğde termal 5 yıldızlı otelleri ile misafirlerinin isteklerine cevap verebilecek tesislere de sahip. Bu seçeneklerden birini tercih ettiğinizde termal otellerin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Otellerin çoğunda merkezi ısıtma bulunduğu gibi klima da bulunuyor. Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamanız için gereken eşyaların da bulunduğu otellerden yana seçiminizi yapabilirsiniz. Niğde termal her şey dahil oteller ile de misafirlerine keyifli bir tatil yapma imkanı sunuyor. Siz de termal havuzların bulunabildiği bu otellerde tatil keyfini sürebilirsiniz. Niğde'nin doğal güzelliklerini keşfedip tarihi yapılarıyla geçmişin kapılarını araladığınız bir günün sonunda yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Niğde termal otellerinin sunduğu ayrıcalıklardan bazıları şu şekilde sıralanabilir;

 • Otellerin çoğunda günün her saatinde kullanabileceğiniz sıcak su ve internet hizmeti sağlanıyor.
 • Termal otelleri tercih ederek kaynak sularıyla yorgunluğunuzdan arınma imkanınız bulunuyor.
 • Otellerdeki şifalı sulardan yararlanarak dermatolojik ve romatizmal hastalıklarınıza şifa bulabilirsiniz.
 • Çocuklar için ayrılan alanları bulunan oteller de mevcut.
 • Açık büfe ve restoranlara sahip olan otellerden birini seçme imkanınız bulunuyor.
 • Otel çeşitliliği sayesinde kendinize en uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Niğde Termal Otel Fiyatları

Niğde Termal Otel Fiyatları

Niğde, doğal güzellikleri ve tarihi yapılarıyla her daim ilgi odağı olmaya devam ediyor. Her yıl çok sayıda insana kapılarını açarak ev sahipliği yapan bu il birçok konaklama tesisine sahip. Çok sayıda konaklama tesisi ile misafirlerine geniş tercih yelpazesi sunarak seçimi misafirlerine bırakıyor. Termal otelleri ise sunduğu hizmetler ve sahip olduğu donanıma göre farklılık gösteriyor. Bu çeşitlilik arasından misafirler kendilerine en uygun olanı seçerek keyifli bir tatil deneyimi yaşıyor. Termal otellerin konumu, yemek hizmetleri ve daha birçok özelliği farklılık gösteriyor. Niğde termal otel fiyatları da bu farklılıklara göre belirlenerek çeşitli fiyat aralığına sahip oluyor. Fiyat farklılığı sayesinde buraya gelen misafirler bütçelerine en uygun olan oteli bulmakta zorlanmıyor. Niğde termal otelleri en uygun fiyat seçenekleriyle misafirlerine bütçelerine uygun tercih yapma imkanı da sağlıyor. Kalacağınız otelde karar kılmak için öncelikle bütçenizi ve isteklerinizi belirlemeniz size oldukça yardımcı olabilir. Kalacağınız otelde bulunmasını istediğiniz özellikleri ve yararlanmak istediğiniz hizmetleri belirlemeniz daha sağlıklı karar almanızı sağlayabilir. Bu şekilde birbirinden farklı özelliklere sahip olan oteller arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Kendinize en uygun olan oteli seçerek tatilinizi daha konforlu geçirme olanağına sahip olabilirsiniz. Siz de buraya geldikten sonra otelinize yerleşip Niğde'nin doğal ve kültürel güzelliklerini görmeyi tercih edebilirsiniz.

Niğde Gezilecek Yerler

Niğde Gezilecek Yerler

Niğde, köklü tarihi ve kültürel değerleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor. Her yıl çok sayıda insanı ağırlayan şehir, tarihi yapılarıyla geçmiş ile günümüz arasında bir köprü vazifesi görüyor. Buraya ulaştığınızda sizi İç Anadolu'nun eşsiz doğal güzellikleri karşılıyor. Bu doğal güzelliklerin yanında yüzyıllar önce yapılmış camiler, kütüphane ve manastır da görmek isteyeceğiniz tarihi güzellikler arasında yer alıyor. Niğde termal kaplıca otelleri arasından size en uygun olanda konaklayarak bu güzellikleri keşfe çıkabilirsiniz. Niğde'de gezilecek yerler ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Saat Kulesi,
 • Niğde Kalesi,
 • Gümüşler Manastırı,
 • Niğde Etnografya ve Arkeoloji Müzesi,
 • Alaaddin Cami,
 • Sungur Bey Cami ve Türbesi,
 • Şah Mescidi,
 • Ak Medrese,
 • Sungurbey Kütüphanesi,
 • Hüdavend Hatun Kümbeti.

Niğde'de tüm bu güzellikleri gezerek tarihin kapılarını aralayabilir geçmişe dokunabilirsiniz. 14. Yüzyılda yapılan Sungurbey Kütüphanesi, günümüzde de İl Halk Kütüphanesi olarak faaliyetine devam ediyor. Niğde'nin en eski camisi olan ve Alaaddin Cami ise Selçuklu sanatını en iyi şekilde yansıtan tarihi değer olma özelliğini koruyor. Bu tarihi değer Niğde'nin sembolü sayılarak çok sayıda insanı eşsiz Selçuklu mimarisi ile büyülemeye devam ediyor. Siz de mimarisiyle ve sanatıyla görenleri hayran bırakan bu kültürel değerleri görmeyi tercih edebilirsiniz. Doğal ve tarihi güzellikleriyle hayran bırakan Niğde'yi tatil rotanıza ekleyebilirsiniz.

39 Kullanıcı Yorumu

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
2

-

Böyle kalitesiz bir otel görmedim. Kısacası buraya ödediğiniz parayla Antalya'da daha kral gibi otelde kalabilirsiniz. Burada yer ucuz, kalite, temizlik dersen hiç yok. İnsan günü ucuz bu halde. Aldıkları paranın karşılığını vermiyorlar. 3 gün oldu ne oda temizliği var, tuvalet kâğıdını bile kendim temin edim. Rezillik artık. Biraz fazla yol gidip başka bir yere gideceğim. Paramla rezil olmak istemiyorum.

39
0 (850) 600 49 02
Çiftehan Termal Otel
Çiftehan Kasabası Evren Mah. 205 Sk.
Çiftehan / Niğde
Türkiye
2

-

Odalarda kakalak ve tahta kurusu var, mahvetti bizi. Her şey yıpranmış, çok kötü durumda. Havuzlarda kurallar uygulanmıyor. Etkinlik yok. Çok sıkıcı.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
8

-

Beklenti termal suya gireyim şifa olsun derseniz ok.Ancak;eski çok eski.oda,mobilyalar ,tv,banyolar bakımsız.Hamam kuf kokulu.O kadar sıcakta başka neolurki diyebilirsiniz ama ucuz olmayan bu mekânda bakım yapılabilir.Kahvalti+akşam yemeği güzel.Manzara cok hoş.bol oksijen.

39
0 (850) 600 49 02
Çiftehan Termal Otel
Çiftehan Kasabası Evren Mah. 205 Sk.
Çiftehan / Niğde
Türkiye
8

-

Manzara 10 numara. Temiz, havası çok güzel, çok güzel yürüyüş yapılabiliyor. Eğlence yönü zayıf olmasına karşın arkadaşlarınız ya da ailenizle giderseniz beraber çok güzel zaman geçirebilirsiniz. Yemeklere yorum yapamayacağım. Kendi yemeğini kendisi yapan birisiyim. Ben ailemle geldim, çok güzel zaman geçirip kaynaşma sağladık. Ailelere veya arkadaşlarıyla geleceklere tavsiye ediyorum, tam kafa dinlemelik yer.

39
0 (850) 600 49 02
Çiftehan Termal Otel
Çiftehan Kasabası Evren Mah. 205 Sk.
Çiftehan / Niğde
Türkiye
1

-

Asla bu otel denemeyin ... Yeni ama tamamen çok kirli bir otel. Hiçbir personel deneyimi yok .. Odalar çok çirkin ve son bir yıl dokunulmamış gibi çok çok kirli mobilyalar var. Restoran odalardan çok uzak ve dışarıdan yemek şirketi tarafından yönetiliyor. Odada küçük bir sabun haricinde banyo malzemeleri bulunmamaktadır. Odada hiçbir termal su yoktu .. Bu oteli hiç tavsiye etmem.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
6

-

Eşimle beraber otelde kalmadığımız ama özel banyolarından yararlandığımız bir otel küçük de olsa özel aile banyoları, bay bayan ortak kullanım alanında var olan büyük havuz,yine bay bayan ayrı olacak şekilde soğuk su karıştırılmadan var olan küçük havuzlar, isteğinize bağlı olarak sauna, buhar odası, Türk hamamı ile beraber kese köpük masajı...fiyat olarak pahalı olduğu söylenemez temizlik olarak da fena sayılmazlar.. Devamını Göster

39
0 (850) 600 49 02
Çiftehan Termal Otel
Çiftehan Kasabası Evren Mah. 205 Sk.
Çiftehan / Niğde
Türkiye
8

-

Çok beğendik, ilk fırsatta tekrar gitmek istiyoruz. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
4

-

Neresinden tutsanız elinizde kalacak bir otel.Temizlik yok. Yani bildiğiniz yok. Hani geldik, her gün odamız temizlenecek filan diye bekliyorsanız çok beklersiniz. Odaya geldiğimizde havlu yoktu havlu. El havlusu yoktu, istedik. Bornoz geldi. Eyvallah. Ona da ihtiyacımız var dedik. Nemliydi. Üzerinde minik lekeler vardı. Odalarda terlik yok. Bir tane tuvalet terliği var. Kim denk gelirse o giyiyor herhalde. Mantar k.. Devamını Göster

39
0 (850) 600 49 02
Çiftehan Termal Otel
Çiftehan Kasabası Evren Mah. 205 Sk.
Çiftehan / Niğde
Türkiye
2

-

Otelden çok apart oteli arındırıyor. Yemekler lezzetsiz, aç kalırsınız. Odalarda çok pis bir koku var. Hamam böcekleri geziyor. Banyoları çok pis ve çok kokuyor. Termal havuz fena değil ancak sauna ve buhar odası çok küçük. Bu fiyata fazla ücret alınıyor. Hiç tavsiye etmiyorum.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
10

-

Termalin faydasını görmedim diyen yalan söyler. Yemekler güzel de hem sebze hem et aynı anda çıktığı için çok mutlu oldum. Giriş çıkış işlemleri hızlı oldu, beklemek zorunda kalmadık. Sağ olun.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
10

-

Giriş, karşılama, yemekler, havuzlar çok beğendim. Tekrar görüşmek dileğiyle.

39
0 (850) 600 27 13
Grand Hotel Niğde
Ahipasa Mah istasyon Cad. No:1 Nigde, 51100
Niğde Merkez / Niğde
Türkiye
1

-

Siz siz olun sakın ne sözlerine inanın ne de kalitesine. Güya 4 yıldız. Bu adamlar yıldızın ne manaya geldiğini bilmiyor. 11.04.2017 tarihinde rezervasyon için arıyorum, özelikle belirtiyorum çift kişilik yataklı oda istediğimi. Otel görevlisi evet diyor, yerinizi çift yataklı odadan ayırdım. 12.04.2017 tarihinde otel telefon açıyor saat 14:00-15:00 arası, "beyefendi rezervasyonunuz hala geçerli değil mi, otel çok y.. Devamını Göster

39
0 (850) 600 49 02
Çiftehan Termal Otel
Çiftehan Kasabası Evren Mah. 205 Sk.
Çiftehan / Niğde
Türkiye
2

-

Otel tek kelimeyle termal havuzdaki sıcak su harici her şeyiyle kötü. Ben 4.3.2017'de gittim bir geceyi zor geçirdik. Yemekleri sen kendi isteğinle alamıyorsun, aşçı kendisi koyuyor, kahvaltıda iki kadın sıkma yapıyor zoraki. Hele bir de bornozları var yırtık pırtık yer bezi yapılmaz. Onu da istiyorsun vermiyorlar senden ıslağı alıp karşılığında kuru bornoz veriyorlar tabii ona da bornoz denilirse. Bir daha gider mi.. Devamını Göster

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
5

-

Kaldığımız süre içinde termal su imkanlarının haricinde kalitenin iyi olmadığını gördük. Yemekler vasat yatak ve oda konforu düşük hizmet kalitesinin de aynı seviyede... fakat termal havuzlar gayet iyi doğanın güzelliği gerçekten dinlenmek için çöm ideal idi...

39
0 (850) 600 49 02
Çiftehan Termal Otel
Çiftehan Kasabası Evren Mah. 205 Sk.
Çiftehan / Niğde
Türkiye
1

-

Sadece para almayı biliyorlar. Otel pis, hizmet yok, çalışanlar ayakta uyuyor. Yemekler çok kötü servis çok kötü.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
5

-

Ailecek yaptigimiz konaklamadan evimize resmen hasta olup döndük. Hem odalar sicak degil hem koridorlar vs cok soguk. Disarida -3, -4 derece soguk var ve otelde kaloriferler 15:00 ' a kadar acilmiyor. O saatten sonrada isinmak bilmiyor. 42 derece termal suya girip sonra soğuk koridorlardan odaniza ya da yemege , caya vs gidiyorsunuz. Hamam pis kokuyor sanirim bu yuzden surekli pencereler acik buz gibi ruzgar geliyor.. Devamını Göster

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
8

-

Otelde masaj yaptırırken lütfen saatinize bakın 1 saat masaj uygulayacagini söyleyen bayan yarım saatini bile doldurmayip saatlik ücret alıyor ve üstelik masaj uygulaması hiç iyi değil. İnsanlara bu şekilde davranan işletme benim açımdan hoş görülmedi lütfen masaj hizmetini bilen ve insan kandirmayan personel koyun.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
8

-

Her şey çok güzeldi, karşılama olsun, yemekler olsun. Termal denince aklıma sadece burası gelir artık. Tekrar görüşmek dileğiyle.

39
0 (850) 600 49 02
Çiftehan Termal Otel
Çiftehan Kasabası Evren Mah. 205 Sk.
Çiftehan / Niğde
Türkiye
7

-

Otel kaplıca kaynağı olarak çok iyi bir yerde konumlanmış.Ama otelin sorunlarından biri kadın erkek karışık olarak girilebilecek havuz, sauna, hamam gibi yerlerinin olmamasıydı. Personel biraz ilgisizdi ve eşyalar biraz yıpranmış şekildeydi. Yinede kaplıca tatili olarak güzel zaman geçirdik.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
7

-

her sene ailemle gideriz çifte hana özellikle çelikhan otelde kalırız bu yılda gittik önceden aradık rezervasyon yaptık gittiğimizde birde ne görelim 216 odayı ayırmışlar iki yatak var biz alie olarak 4 kişiyiz 4 yetişkin 3. yatağı yere yer yatağı olarak serdiler birde terbiyesizce sonra resepsiyona gittik ülkü denen bir sarışın bize minnet rica 114 odayı verdi oraya taşındık kapıya geldiğimizde bile ne arabayı alıp.. Devamını Göster

39
0 (850) 600 49 02
Çiftehan Termal Otel
Çiftehan Kasabası Evren Mah. 205 Sk.
Çiftehan / Niğde
Türkiye
6

-

Çiftehan Termal Otel'de bir haftadan kısa bir süre kaldık ve çevredeki güzel manzaraların keşfi için iyi bir yer olduğunu düşündük. Her ne kadar mükemmel olmasa da, olumlu yönleri ufak sorunlardan daha ağır basmaktadır.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
7

-

Otel de 2 yıl üst üste konakladım. Şirin bir Anadolu oteli. Otel de oyun salonları dinlenme bölümleri ve havuzlar güzel. Hafta sonu canlı müzik ve eğlence var. Özellikle otel Çevresinde güzel lokantalar var öğle yemeklerinde balık pirzola v.s için değerlendirilebilir. Ancak havuz Başlarında görevliler bulunup temizlikle ilgilenmeleri gerekir. 5 çayında ikram edilen kek ve pastalar Zayıf. Genel olarak kahvaltı ve akş.. Devamını Göster

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
6

-

öncelikle otelin termal havuzu, hamamı, akşam eğlencesi güzel fakat odalar gerçekten çok bakımsız. sigara içmiyorsanız pek tavsiye edemeyeceğim. çünkü ben pencere kapalı iken pek nefes alamadım. odada termal su var fakat küvet çok çok eski. bütün bunlar düşünüldüğünde fiyat yüksek.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
6

-

Aslında otelin girişi ilk etapta oturulacak yerleri güzel görünmesine karşın oyun salonu denilen ve öğleden sonra ikramının yapıldıgı yer ve odalar dökülüyordu. Bir tek suit odaları güzel gözüküyordu.Restoran bölümü ise yeterli ve yemekler de çesitli ve lezzetliydi.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
2

-

İki gece kaldık, hiç memnun kalmadık. Kaldığımız odanın üst katı restoran, aşağıda sesten yatamıyorsun. Otelde ses yalıtımı denen hiçbir şey yok. Tek işe yarayan yemekleriydi, o da ne kadar iyi siz düşünün. Otel sahibine duyurulur...

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
2

-

1 haftalık rezervasyon yaptırdığımız otelde gerek işletmeciliğindeki hizmet anlayışının eksikliği, gerekse personelin lakayt tavırlarından dolayı 3 gün zor dayanabildik. Daha önceki şikayetleri dikkate almadan geldiğimiz için son derece pişmanız.

39
0 (850) 600 35 12
Hotel Osmanbey
Paşakapı Cad. Özbek Sok. No. 1
Niğde Merkez / Niğde
Türkiye
10

-

Çok güzelmiş.

39
0 (850) 600 27 13
Grand Hotel Niğde
Ahipasa Mah istasyon Cad. No:1 Nigde, 51100
Niğde Merkez / Niğde
Türkiye
2

-

Bir otel bu kadar hayal kırıklığı yaratabilir, verilen paraya değmez. Hizmet yetersiz, çalışanlar ilgisiz. Odalar temiz değil. Dekorasyonu da hiç beğenmedim. Yemekler lezzetli değil. Peynir - ekmek yiyin daha iyi, onu da zamanında getirebilirlerse zaten. İnternet çekmiyor bile.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
2

-

Çelikhan Hotel & Spa'da iki gece konakladım, yemekleri hariç hiçbir şey iyi değildi. Termal su odalarda çok az akıyor, bir küvet iki saatte dolar ancak. Genel havuzu ise hijyenik değil, suyu günde bir kez değişiyor ve tüm cilt hastaları içinde düşünün. Öğlen kek saatinde bodrumda bir restoranın içinde yanık kek ikram ediyorlar. Lobide otururken ise içtiğin çay-kahve ücretli. İlk gün pişman olup dönmek istedik, para .. Devamını Göster

39
0 (850) 600 69 02
Hotel Şahiner Niğde
Sıralı Mah. Giray Sok. No. 4
Niğde Merkez / Niğde
Türkiye
10

-

Paranızın karşılığını bu otelde alabilirsiniz. Çok lüks bir yer değil. Güler yüzlü personeli var.

39
0 (850) 600 49 02
Çiftehan Termal Otel
Çiftehan Kasabası Evren Mah. 205 Sk.
Çiftehan / Niğde
Türkiye
8

-

Sert yataklar dışında bu küçük kendine has tatil yeri harikaydı. Yarım pansiyonumuz vardı ve çok memnun kaldık. Bir şef Amerikan olduğumu keşfettiğinde, bana yerel spesiyaliteleri işaret ederek, büfe teklifleri için İngilizce rehberli bir tur verdi.Çok güler yüzlü personeli ve bakımlı tesisleri var. Kesinlikle bir dönüş yolculuğu için arayın!

39
0 (850) 600 35 12
Hotel Osmanbey
Paşakapı Cad. Özbek Sok. No. 1
Niğde Merkez / Niğde
Türkiye
6

-

Otelin lobisi yok. Otel güzel ama ne küllük var ne de yatağa yakın yerde priz. Ama yinede iyi yani.

39
0 (850) 600 69 02
Hotel Şahiner Niğde
Sıralı Mah. Giray Sok. No. 4
Niğde Merkez / Niğde
Türkiye
10

-

Eviniz kadar rahat bir otel.

39
0 (850) 600 69 02
Hotel Şahiner Niğde
Sıralı Mah. Giray Sok. No. 4
Niğde Merkez / Niğde
Türkiye
10

-

Çok nezih ve temiz bir ortam. Kalmaya değer. Niğde'nin Hilton'u bence.

39
0 (850) 600 35 12
Hotel Osmanbey
Paşakapı Cad. Özbek Sok. No. 1
Niğde Merkez / Niğde
Türkiye
10

-

İdeal bir yer dinlenmek için.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
10

-

Yaklaşık 1 hafta kaldım, Allah kısmet ederse bu sene tekrar gideceğim. Çok güzel bir yer, özellikle yemekleri harika.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
10

-

Herkese tavsiye ederim, on numara otel.

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
10

-

Suyu ve tabiatı çok güzel bir yer..

39
0 (850) 600 35 60
Çelikhan Termal Otel
Evren Mah. 205 Sok. Çiftehan
Çiftehan / Niğde
Türkiye
10

-

Geçen sene kaldığımız tesis, yer ve havası çok güzel. Özellikle yazın tam bir yayla havası var, su ise inanılmaz kuvvetli.

Niğde Termal Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Niğde için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Niğde otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Niğde otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Ulukışla, Niğde Merkez, Çiftehan semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.