Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Mürefte Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Mürefte Otelleri

Mürefte için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Mürefte Otelleri - En Uygun Mürefte Otel Fiyatları

Mürefte, Şarköy'ün üzüm bağları ve şarap sahili olarak tabir edilen bölgesidir. Öyle ki Mürefte Türkiye'de şarap üretiminin %30'luk bir kısmını karşılamaktadır.
Mürefte, Marmara Bölgesi'nde yer alan Tekirdağ Şarköy'e bağlı bir mahalledir. Mürefte, İstanbul'a yaklaşık 227 kilometre ve 3.5 saatlik bir mesafededir. Şirin ve tatlı bir sahili olan Mürefte'de kıyı boyunca balık restoranlar ve kafeler hizmet vermektedir.

Mürefte en yoğun dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta yaşamaktadır. Yaz aylarında bu kadar yoğun bir ilgi olmasında tatilin de başlamasının etkisi vardır. Tatil için Mürefte'ye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Bu oteller içerisinde tatil otelleri, küçük oteller, apart oteller, butik oteller, moteller ve pansiyonlar sayılabilmektedir.

Mürefte otelleri de en yoğun dönemini yaz aylarında yaşamaktadır. Hem İstanbullular hem Tekirdağlılar hem de yakın çevreden birçok kişi tatilini değerlendirmek için bu şirin balıkçı semtini tercih etmektedir.

Yaz tatili planları arasında Mürefte otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızdır. Mürefte otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, ayrıntılı özellikleri ve iletişim bilgileri bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Mürefte otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Mürefte oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Türkiye'deki ilk şarap müzesi Müreftedir ve ülkenin şarap üretiminin %30'luk kısmını karşılamaktadır.
Mürefte, Marmara Bölgesi'nde yer alan Tekirdağ Şarkköy'e bağlı bir mahalledir. İstanbul'a yaklaşık 3,5 saat ve 230 kilometre mesafede yer almaktadır. Sahilinde küçük bir meydanı, uzun bir iskelesi ve balık lokantaları, kafeleri ile sakin bir tatil ve dinlence arayanların yeridir.

Mürefte en kalabalık dönemini yaz aylarında yaşamaktadır. Yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta oteller de en yoğun döneme girmektedir. Mürefte'ye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda otel hizmet vermektedir. Bu oteller arasında tatil otelleri, küçük oteller, butik oteller, apart oteller, moteller ve pansiyonlar listelenmektedir.

Mürefte otel fiyatları ise hizmet veren bu otellerin bulunduğu kategoriye göre değişmektedir. Her kategorideki otel farklı konaklama fiyatlarına sahiptir. Mürefte otel fiyatlarında sadece otellerin bulunduğu kategori değil otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler ve otelin olanakları da etkilidir.

Aynı zamanda Mürefte otel fiyatları yaz aylarında tatil sezonunun başlaması ile de artmaktadır. Kimi, oteller yaz aylarında görülen bu artıştan konaklama yapmak isteyen misafirlerinin olumsuz yönde etkilenmemeleri için dönem dönem erken rezervasyon kampanyaları düzenlemektedir.

Mürefte otelleri, Mürefte otel fiyatları, otellerin özelikleri, fotoğrafları ve iletişim bilgileri bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Mürefte otellerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve beğendiğiniz otelle iletişime geçerek ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın