Martı Marina Orhaniye

+ 4 Fotoğraf
1.3/5
Kötü
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Martı Marina Orhaniye Hakkında

CENNETE YELKEN AÇMAK Masmavi dalgalar ve pırıl pırıl bir gökyüzü ile, dünyada hiçbir yer Türkiye’nin güney sahilleri kadar sihirli bir güzelliğe sahip olamaz. Sabah güneşi azur mavisi gökyüzünden turkuaz renkli sulara ışıldar. Tanrıça Hemithea kalıntıları üzerine serin bir esinti gelir ve yelkenlerle oyunlar oynar. İşte burası; uluslar arası Martı Marina’nın sizlere güvenli bir konaklama limanı sunduğu Hisarönü Koyudur. ULUSLAR ARASI STANDARTLARDA KEYİF Martı Marina’ya hem karadan hem de denizden çok kolay ulaşılabilmektedir. Marmaris’e 25 km, uluslar arası Dalaman Havalimanı’na 115 km uzaklıktadır. Martı Marina en yeni uluslar arası standartlara göre inşa edilmiştir. Motorlu ve yelkenli teknelere komple bir bakım sistemi ve ileri teknoloji sunmaktadır. Martı Marina gerek Ege gerek ise Akdeniz sahillerinde yapılan Mavi Turlar için merkez hareket noktası haline gelmiştir. Martı Grubu, 30 yıllık tecrübesiyle size konforun en mükemmelini sunmaktan gurur duymaktadır. SAHİLDE BİR YUVA Martı Marina’da sizi, rahatlatıp huzur veren bir atmosfer sarar. Çam ağaçlarının serinletici gölgesinde dinlenebilir, hamakta sallanabilir veya hemen yanınızda, tam donanımlı iletişim imkanı sunan bir ofis olduğunun bilincinde, denizde ağaçların altında oturabilirsiniz. Zengin çeşitler sunan bir süper market, çamaşırhane, tur ve gezi planlamaları, havalimanına seferlerinizi ayarlamak hizmetlerimiz arasındadır.

Yorum / Değerlendirme

1.3/5
Kötü
3 değerlendirme
Martı Marina Orhaniye
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
2/5 Ortalama
18.08.2016
Misafir
Personeller mutsuz
Müşteri memnuniyeti önemli tabi ki ama gerçekten personeller mutsuz, artı internet bağlantıları en ücra köydekinden dahi kötü. Gereken önlemler alınırsa seviniriz. Artı denize sürekli teknelerden atık boşaltılıyor, ücretsiz atık boşaltım sistemi olsa paradan çekinen insanlar artık bu sistemi kullanarak marina tertemiz kalacak ama bu gidişle 5 yıl sonra balçık yuvasına dönerse şaşırmam.
1/5 Kötü
22.06.2016
efe
Düzen çok bozulmuş
Düzen çok bozulmuş. Yönetimdeki kişilerin acilen değişmesi gerek. Eski Martı Marina Orhaniye yok, eski güler yüzlü personelden eser yok. Her şey daha kötüye gitmiş. Müşteriyle ilgilenen, sorunlarını dinleyen bir genel müdür bile yok, herkes personel üstünde egosunu tatmin etmeye çalışıyor. Güvenlik müdürü yaptığı işten zerre anlamıyor, bütün tekne kaptanlarıyla sorun yaşayan, giriş-çıkışlarda bile müşterilerle tartışmaya giren bir insan. Marina içinde artık shuttle servisini bile kaldırmışlar. Yazık.
1/5 Kötü
24.04.2013
Misafir
Yönetim kötü
Eskilere göre düzen çok bozulmuş. Çalışanların yüzü gülmüyor.