Mambo Beach Club

  • İzmir / Foça
  • Fatih Mah. Oruç Reis Cad. No:230

Mambo Beach Club

İzmir'de bulunan tesisimiz içerisinde ücretsiz park yeri bulunmaktadır ve en büyük özelliğimiz nerede kalırsanız kalın otoparkımız herkese açıktır.

Tesisimizde, herkes kendine göre bir aktivite bulabilir. Club politikamız uygun fiyatların yanı sıra konforlu ve keyifli zaman geçirmeye dayanmaktadır. Sağlıklı yaşam tarzına ve spor aktivitelerine açığız.

Her ev sahibi gibi kendilerini özel ve ailemizden biri olarak hisseden misafirlerimizi görmekten mutluluk duyarız. Verdiğimiz hizmetin asıl amacı her misafirin bizi ailesi gibi görmesi, Mambo'yu ise küçük yazlık evi olarak kabul etmesidir. Güzel şehirde konaklama imkanları için İzmir otelleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

12 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
12
Temizlik lazım
4

-

Giris pahali wc ler pis Wc lerdeki temizlige hijyene daha cok onem verilemezmi?Ayrica sezlonglarin oldugu cim alanda cim yok yerler cali diken dolu.Temizlik lazim.Tahta kucuk sehpalar boyanmamis pis bakimsiz.Tek iyi yon deniz temz.

12
Keyfe keder ücret isteniyor
2

-

Bayramda giriş ücreti kişi başı 100TL. Loca 600TL. Servis berbat. Şezlong ayrı bir ücret. Sadece deniz ve ortam güzel. Keyfe keder ücret isteniyor.

12
İçerisi çok vasat
10

-

Girişteki görevlilerin tavırları çok kötü, giriş ücretine göre içerisi çok vasat, hele de bir çalışanın, orası gençlere ait deyip yer göstermeyişi rezalette son nokta oldu. Aslaaa gitmeyin paranızla kepaze olmayın.

12
Servis kötü
2

-

Plaj temiz değil, servis kötü, bardaklar lekeli, tuvaletler temizlenmemiş, içeride müşteriden çok garson var ama hiçbirine ulaşamıyorsunuz. Hafta içi öğlen saatlerinde bu halde olan işletmenin akşam halini tahmin etmek güç. Ama denizi güzel, sadece denize girerim, geri kalan şeyler sinirimi bozamaz derseniz o zaman gidilebilir.

12
Hiçbir şey dahil değil
2

-

Girişi ücreti 30 TL, hiçbir şey dahil değil. 1 bardak votkaya 40 TL, 1 biraya 20 lira verecekseniz gidin. Eğer bir de kalabalık gidilirse küçük bir servet bırakılır. Deniz aynı deniz, bu denizi sahil boyunca bulmak mümkün, herhangi bir ayırt edici özelliği yok.

12
Aşırı pahalı bir mekan
2

-

Arkadaşın tavsiyesi ile grup olarak gittik. Çok gereksiz, aşırı pahalı bir mekan. Sadece giriş 25 TL, yiyecek-içecek fiyatları dehşet pahalı. 1 adet küçücük pizza 25 TL, içecekler de keza öyle. Çalışanlar saygısız, müşteri ile muhatap olduklarını unutuyorlar, para üstü getirmiyorlar. Deniz kıyısı kum değil taşlık, voleybol sahasındaki kum inşaat kumu. Yarım saat voleybol oynadım ayaklarım yara oldu. Bu kadar para ve.. Devamını Göster

12
Küçük hesaplar
4

-

Biletinde alkolsüz içecek yazdığı halde limonatadan bile fark isteyen, yüzlerce liralık hesap ödememize rağmen 2 (iki) liranın hesabını yapan küçük hesaplar beach club'ı.

12
Kuşlar mı içti?
2

-

Eğlendik, bayıldık, muhteşemdi vb. yorumlar bırakan herkese katılabilirdim -her ne kadar abartılı bulsam da- ta ki hesap geldiğinde içmediğimiz biraları adisyona ekleyip, itiraz ettiğimizde de siz içmediyseniz kuşlar mı içti cevabını alana kadar... Müşterisiyle nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen yetkili garson tüm tadımızı ayak üstü kaçırmasaydı keşke!!! Girişte kişi başı 25 TL aldıkları yetmemiş anlaşılan!! Bir.. Devamını Göster

12
Güzel ama pahalı
6

-

Güzel fakat gereksiz pahalı bir mekan. Giriş hafta içi 15 TL. Yiyecekler pahalı. Örnek pizza 20 TL, en ucuz tost var 10 TL :) Kalabalık giderseniz maaşı bırakırsınız. Kum yok, bildik taşlı Foça sahili. Bu kadar para vereceksem Çeşme'deki beachlere giderim daha iyi.

12
Azak Koyu
10

-

Eski Foça ile Yeni Foça arasında kalan en güzel koylardan Azak Koyu'nda bulunur. Çok büyük olmamakla beraber son derece sıcak ve güzel bir atmosferi vardır. Gündüz plaj, gece club olarak çok keyifli bir mekan. Yolu düşen herkese ta.. Devamını Göster

12
Güvenlik tam bir rezalet
2

-

29.08.2012 tarihinde Atiye'nin sahne alacağını duyduk ve bu clube gittik. Her şey gece 3'e kadar süperdi. Eğlencenin bitimine 1 saat kala güvenlik görevlilerinin yaptığı bizi çileden çıkardı. 4 arkadaştan biz ikimiz yaka paça kapıya götürüldük ve kovulduk. Bizim ne oluyor ne oldu sorumuza karşılık güvenlik görevlisi sbizi tehdit etti. Olay çıkarmadan mekandan ayrıldık. 10 üzerinden gecemizi güvenlik mahvettiği için .. Devamını Göster

12
Foça'daki vazgeçilmez beach club
10

-

Daha çok Yeni Foça'ya yakın olan, muhteşem deniz ve manzaraya sahip olan bir koyda kurulmuş. Yenilenen güneşlenme platformu, bar ve iskelesiyle gündüz ve gece dopdolu. Özellikle hafta sonları denize girmek için ya çok erken saatlerde gelip yer kapmak ya da telefonla arayıp rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Şezlong sayısı kadar misafir kabul ettikleri için içerisi tıklım tıklım olmadan keyiflice vaktinizi geçirebiliyo.. Devamını Göster