Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Mambo Beach Club

+ 5 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Mambo Beach Club Hakkında

Ege’nin incisi haline gelmiş Foça, hem oldukça temiz plajları hem de eşsiz doğası ile gelen konuklarını büyülüyor. Aynı zamanda birbirinden farklı mekanları ve çeşitli aktiviteleri ile ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatıyor. Bu mekanlardan biri de Mambo Beach Club olmakta. Mambo Beach etrafında gidebileceğiniz birkaç yer ise şöyledir:.

 • Sazlıca Plajları: İçerisinde WC, banyo, çadır alanları gibi pek çok alan bulunan Sazlıca Plajları ayrıca temiz denizi ile konuklarına konforlu ve keyifli anlar yaşatıyor.
 • Q Beach Club: Mambo Beach Club komşularından biri olan Q Beach Club, içerisinde şezlongları ve restoranı olan şık bir beach club özelliği sunuyor.
 • Voodoo Beach Club: Mambo Beach Club komşularından biri olan Voodoo Beach Club, daha sakin beach tercih edenler için en ideal seçenekler arasında yer alıyor.

Mambo Beach ve çevresi, ailece tatil yapmak isteyen veya arkadaş gruplarıyla gelen ziyaretçilere farklı seçeneklerle ev sahipliği yapıyor. Bunun en büyük nedeni ise Foça’nın doğa harikası olan denizi oluyor.

Mambo Beach Club Foça

Mambo Beach Club Foça çevresinde yer alan onlarca beach club ile olan komşuluğu sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. Bunun en büyük sebebi ise en genel anlamı ile diğer beach clublara nazaran elde ettiği avantajları oluyor. Bu avantajlardan birkaçı şöyle:.

 • Mambo Beach Club denizi ve denize olan kıyısı ile hem çok temiz hem çok berrak
 • Mambo Beach Club çalışanları ile konuklarını memnun ediyor. Özellikle çalışanlarının güler yüzü ve samimiyeti ile hemen her konuk kendini ev sıcaklığında hissediyor.
 • İçerisinde kendine ait ve şezlonga kadar servis yapan özel bir restoran bulunuyor. Mambo Beach club & Restaurant hem lezzetli yemekler sunarken aynı zaman da alkol tercihlerinden aperatif tabaklarına kadar pek çok farklı seçenek de sunuyor.
 • Mambo Beach Club hem çiftler hem de yalnız gitmeyi tercih edenler için oldukça rahat bir mekan oluyor. 
 • Mekan içerisinde yer alan pek çok alan hem eşsiz fotoğraflar çekmenize imkan tanıyor hem de ortama eşsiz bir hava katıyor.
 • Mambo Beach Club Foça’da olması sayesinde turistik ve doğal güzellikler ile misafirlerini ağırlıyor.
 • Mambo Beach Club yalnızca denize girip tatilin tadını çıkartmak için değil aynı zamanda çeşitli organizasyonlar içinde en ideal mekanların başında yer alıyor. Pek çok farklı parti ve organizasyon da uğrak mekan olarak Mambo Beach Club tercih ediliyor.

Mambo Beach Club Ulaşım ve İletişim

Mambo Beach Club ulaşım ve iletişim alternatifleri kolay ve pratik olmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise Mambo Beach Club’ın merkeze yakın olmasından kaynaklanıyor. Özellikle ulaşım bakımından çok zahmet çekmenize gerek kalmıyor. “Mambo Beach Club nerede? ” diye araştıranlar için açık adres olarak ise; Fatih Mah. Oruçreis Cad.

Eski Foça Yolu 3. km No: 32 bilgisi verilebilir. İletişim ise pek çok farklı yol ile sağlanabilir bu yollar ise şöyle:.

 • Günümüzde en sık kullanılan sosyal medya platformlarından olan Instagram üzerinden Mambo Beach Club iletişim kurmanız mümkün. 
 • Bir diğer en kolay ve en hızlı iletişim yolu telefon ile ulaşmaktır. Telefon ile bilgi alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Mambo Beach Club telefon ise 0232 814 69 59 olmakta.
 • Aynı zaman da bilgi almak için dilerseniz Mambo Beach Club internet sitesinden mekan hakkında bilgi alabilir. Sadece bilgi almakla kalmaz aynı zaman da eşsiz fotoğraflarında inceleyerek karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

Mambo Beach Club
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?