Yeni Foça Apartları

En iyi 17 apart otel, en uygun fiyatlar

Yeni Foça Apart Otel Fiyatları

Ege Bölgesi'nin liman kentlerinden olan Yeni Foça, muhteşem plajlarında ziyaretçilerine sakin ve huzurlu bir tatil olanağı sunuyor

İzmir'in Foça ilçesine bağlı bir tatil beldesi olan Yeni Foça, İzmir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Hem İzmir gibi merkezi ve büyük bir şehre yakın olması hem de Ege'nin en güzel plajlarına sahip olması nedeniyle sakin bir yaz tatili planı olanlar arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Bahar dönemlerinde hafta sonu kaçamağı olanağı sunan belde, her geçen gün daha çok ziyaretçi ağırlamaktadır. Bugün farklı konaklama alternatifleri bulunan Yeni Foça'da her bütçe ve zevke uygun tesis yer almaktadır. Uygun fiyatlı konaklama arayışında olanlar arasında ise Yeni Foça apart otellerini tercih etmektedir. Ev rahatlığını aratmayacak bir hizmet sunan tesisler özellikle aile ve arkadaş grupları arasında tercih edilmektedir.

Yeni Foça apart otellerinin büyük çoğunluğundan mutfak, banyo ve oturma alanı bulunmaktadır. Konukların kendi yemeklerini yapma olanağı sunan tesislerde mutfak gereçleri, havlular ve çarşaflar tesisler tarafından temin edilmektedir.

Uzun süreli konaklamalar için avantaj sağlayan Yeni Foça apart otelleri tamamen misafirlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dekore edilmiştir. Tesislerin büyük bir çoğunluğu muhteşem deniz manzarasına sahiptir. Fiyatlar apartlara göre farklılık gösterse de diğer konaklama birimleriyle kıyaslandığında uygun bütçeli olmasıyla dikkat çekmektedir.

2019 Yeni Foça apart otel fiyatlarını bulunduğunuz sayfada karşılaştırma olanağı bulabilirsiniz. Özellikle size en uygun gelen tesislerle hemen iletişime geçerek, daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak isterseniz sitemizde yer alan numaralardan tesisleri aramanız yeterli olacaktır. Yeni Foça apart otel fiyatları yaz aylarında farklılık gösterse de birçoğunda erken rezervasyon fırsatı bulunmaktadır.

Yeni Foça Otel Fiyatları

Yeni Foça, Ege Bölgesi tarihi içinde yaklaşık 3000 yıllık bir geçmişe sahip olan liman kentidir.

Ege Bölgesi'nin kuzey batısında kalan Yeni Foça şirin ve samimi bir tatil noktasıdır. Yeni Foça'nın bir tarafı zeytin ve çam ağaçlarıyla kaplı Fula Dağı ve Şaphane Dağı ile diğer tarafı ise Ege Denizi ile çevrilidir. Yeni Foça'nın, İzmir Merkez'e mesafesi yaklaşık 60 kilometre kadardır.

Yeni Foça'ya gelen ziyaretçilerin ve tatilcilerin konaklama yapabileceği farklı kategorilerde pek çok otel vardır. Bu oteller arasında tatil köyleri, tatil otelleri, bungalov oteller, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar yer almaktadır.

Yeni Foça otel fiyatları da bu bölgede yer alan tesislerin bulunduğu kategoriye göre farklılık göstermektedir. Her bir otellin bulunduğu konum ve yer aldığı kategori tipi konaklama fiyatlarını farklılaştırmaktadır. Yeni Foça otel fiyatları sadece tesislerin bulunduğu kategoriye ve konuma değil otelin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de farklılaşmaktadır.

Her bütçeye ve zevke göre bir tesisin yer bulunduğu beldede, Yeni Foça otel fiyatları sezonlara göre de farklılık göstermektedir. Tatilin de başladığı yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta Yeni Foça otel fiyatları diğer dönemlere oranlara bir nebze artmaktadır. Yaz döneminde görülen bu artışın bir diğer sebebi de yaşanan yoğunluktur.

Yaz sezonunda böylesi bir yoğunluk yaşayan tesisler de fiyatlarını belli oranda arttırmaktadır. Yaz döneminde artan Yeni Foça otel fiyatlarından misafirlerin olumsuz yönde etkilenmemeleri için kimi oteller erken rezervasyon avantajları sunmaktadır.

Yeni Foça otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Yeni Foça sayfasından inceleyebilir hatta ön rezervasyon da yapılabilir.

Şimdiden keyifli tatiller dileriz.

En İyi 1 Yeni Foça Apart Oteli

Artun Apart Otel Yeni Foça

Apart Otel - Foça - 1 Misafir Yorumu

İzmir Yeni Foça'da yer alan Artun Apart Otel, harika bir deniz ve yemyeşil bir orman manzarasına sahiptir. İzmir'in bu şirin beldesinde tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan tesis evcil hayvan kabul etmektedir.

Yemyeşil bir bahçeye sahip olan Artun Apart Otel'in tüm konaklama birimlerinde ve açık alanlarında wi - fi bağlantılı internet erişimi mevcuttur. Tesisin yanı başında yer alan marketten dileğiniz yiyecek ve içecekleri satın
... İzmir Yeni Foça'da yer alan Artun Apart Otel, harika bir deniz ve yemyeşil bir orman manzarasına sahiptir. İzmir'in bu şirin beldesinde tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan tesis evcil hayvan kabul etmektedir.

Yemyeşil bir bahçeye sahip olan Artun Apart Otel'in tüm konaklama birimlerinde ve açık alanlarında wi - fi bağlantılı internet erişimi mevcuttur. Tesisin yanı başında yer alan marketten dileğiniz yiyecek ve içecekleri satın alabilirsiniz.

Apart otel konseptinde hizmet veren tesisin tüm konaklama birimlerinde deniz ve orman manzaralı balkon bulunmaktadır. Ayrıca apart dairelerin de her birinde banyo, tam donanımlı mutfak ve oturma alanı yer almaktadır.

Ocak ve su ısıtıcısı ile diğer araç ve gereçlerle donatılmış mutfağın yanı sıra oturma alanında uydu yayınına sahip televizyon ve klima mevcuttur tüm apart dairelerde

Daha Fazla Bilgi»