Limonlu Bahçe, Beyoğlu mekan profili ve Limonlu Bahçe hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Limonlu Bahçe

4.0puan

Limonlu Bahçe Tanıtımı

Şehir yanıbaşınızda ama gürültüsü taa uzaklarda; hamakta uzanmanın, puf puf minderlerde sohbetin ve limontanın dayanılmaz keyfi…İstiklal Caddesi'nden Tophane'ye inerken Fransız Sarayı'nın arkasında yer alan Limonlu Bahçe, İstanbul'un ilk “'chill out ”' mekanı.

Mekanın huzuru ve akşam sefası bir yana kalsın menüsünde neler var derseniz; Dünya mutfağının leziz örneklerini tadabilirsiniz. Limon Bahçe'de belki de en güzel sürpriz; çeşit çeşit limonata kokteylleri. Ali Deniz'in limonlu içeceği, Limonlu Bahçe akşam sefası, taze çilek ve buzdan yapılan çilek frozenı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Ev yapımı likörler ve tatlılar ise Limonlu Bahçe'nin diğer keyifli seçenekleri.

Zamanın ve gündelik hayatın yok olduğu bir atmosfere sahip bahçe, pazarları ise açık büfe brunch'lara ev sahipliği yapıyor.Saat 10.30 ‘dan 15.30 ‘a kadar yaklaşık 25 çeşit lezzete tanık olabileceğiniz brunch için önceden rezervasyon yapmanız gerekiyor.

Her gün 10.00'dan saatler 24:00′ü gösterene dek servis verilen Limonlu Bahçe'de Sertap Erener, Demir Demirkan, Sinan Çetin gibi tanıdık simalara da rastlamak mümkün. Yazın apartmanlar arasında püfür püfür esen Limonlu Bahçe, kış sezonu için sıcacık bir sera bahçesine dönüştürüldü.

Yazın özel bir toplantı, doğumgünü, kutlama olsa dahi rezervasyon alınmayan Limonlu Bahçe'de kışın rezervasyon yaptırabiliyorsunuz. Unutmadan kredi kartı geçiyor, sokak arasında olduğu için park problemi yaşayabilirsiniz, aracınızı Taksim'de bırakıp gitmeniz faydalı olacaktır.

1 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
4
Oturduğumuz yerden kaldırılmak

-

Doğum günü kutlamak için gittiğimiz bu mekânda servis ücreti adı altında (garsonunun sadece pastayı servis tabaklarına koyması asık suratı ve havaya attığımız o para) verdiğimiz paramız, sonrasında limonatanın normal fiyatına göre 3 kat daha pahalı olması ve bizim lütfedip o limonataya o kadar para vermemize rağmen oturduğumuz yerin bir süre sonra rezerv edilip başka yere alma çabaları vs vs… Tek güzel yanı kedilerin olması. Bir daha gider miyim? Hayır…

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Tomtom Mah. Yeniçarşı Cad. No:98

  • Beyoğlu

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler