Lara Görülecek Yerler

Antalya'nın en ünlü plajlarından biri olan Lara Plajı, adından da anlaşılacağı gibi Lara'da bulunmaktadır.Lara Görülecek Yerler - Antalya Lara En İyi 10 Yapılacak Şey

Antalya'nın en ünlü plajlarından biri olan Lara Plajı, adından da anlaşılacağı gibi Lara'da bulunmaktadır.
Lara, Akdeniz'in parlayan yıldızı Antalya'nın güneydoğusunda bulunmakta olup Türkiye'nin en uzun kumsalı ve hızla gelişen bir turizm bölgesidir. Muratpaşa ilçesinde yer alan Lara, sadece doğal güzellikleri ve harika plajı ile değil gün boyu hareketliliğini yitirmeyen sokakları ile de sevilmektedir.

Lara'ya geldiğiniz zaman yapılacak ilk şey kesinlikle tertemiz, masmavi denizinin ve altın tozuna bulanmış kumlarının tadını çıkarmak olmalıdır. Lara Plajı çam ormanlarının arasında saklanmış bir doğal güzellik olup Antalya Merkez'ine 12 kilometre mesafededir.

İster tatil için isterseniz de iş için Antalya'ya geldiğinizde Lara otellerinde konaklamanızı yaparken ve Lara Plajı'nın ve Lara sokaklarını keşfe çıkabilirsiniz.

Lara'da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebileceğiniz gece kulüpleri olduğu kadar Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini sunan restoranları ve kafeleri de hizmet vermektedir.

Lara'yı keşfettikten sonra sadece 15 dakikalık bir mesafede yer alan Antalya Merkez'e geçerek Antalya'yı keşfe çıkabilirsiniz. Birçok tarihi dokuya sahip yerlerinin yanı sıra Kaleiçi'ni gezip görebilir sokaklarında gezebilir ve sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca Antalya gezilecek yerler sayfamızı ziyaret ederek gitmek ve görmek istediğiniz yerlerin listesini hazırlayabilirsiniz.

Lara bölgesi su sporları açısından da oldukça fazla seçeneğe sahip yerlerden. Özellikle dalış, yelken, sörf, su kayağı gibi su sporlarını yapabileceğiniz Lara'da aynı zamanda tekne ve jeep safari turlarına katılabilir, Lara'yı bir uçtan bir uca bisikletle gezebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın