Giriş
27.05.22
Çıkış
28.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Tesis Türü

Otel

Konsept/Tema

Aile Dostu
Butik Otel
Hayvan Dostu
Şehir Oteli

Olanaklar

Araba Kiralama
Resepsiyon
Sigara İçme Alanı

Sağlık ve Güvenlik

Güvenli Turizm Sertifikası

Popüler Filtreler

Ortak Alanda TV

Konaklama Tipi

Sadece Konaklama
Oda-Kahvaltı

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Lara Butik Otelleri:

Lara için 0 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir

Lara Butik Otelleri

Lara Butik Otelleri

Türkiye'nin en kalabalık beşinci ili olan Antalya, el değmemiş mekanları ve masmavi denizi ile dikkat çekiyor. Turizm potansiyeli oldukça yüksek olan Antalya, özellikle yaz sezonunun başlaması ile beraber, kalabalık olan nüfusunu oldukça katlıyor. Antalya, Akdeniz Bölgesi'nin en gözde şehirleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Sadece Akdeniz Bölgesi'nin değil tüm dünyanın ilgisini çeken Antalya, her yıl dünyanın dört bir yanından yerli ve yabancı turisti bünyesine çekiyor. Antalya sınırları içerisinde pek çok ilçe ve semt bulunuyor. Bunlardan en dikkat çekenlerden bir tanesi olarak karşımıza Lara çıkıyor. Antalya'nın denize kıyısı bulunan ilçelerinden birisi olan Lara, özellikle yaz mevsimlerinde oldukça beğeni topluyor. Masmavi denizi yemyeşil alanları ve sahil kesimi ile dikkat çeken Lara, ziyaretçilerin akınına uğruyor. Antalya'nın en gözde tatil beldelerinden birisi olarak karşımıza çıkan Lara, Bünyesinde bulunan Lara oteller de ziyaretçilerini ağırlıyor. Tatil beldelerinde yoğun olarak bulunan butik oteller ziyaretçileri kendilerini evlerinde gibi hissettiriyor. Samimi ve sıcak bir ortam ile hizmet veren Lara butik otelleri geniş yelpazede yer alıyor. Rotanızı Antalya'ya çevirmiş iseniz yeryüzünün cennetlerinden birisi olan Lara'da konaklayarak tüm eşsiz mekanlara şahitlik edebilirsiniz.

Lara Butik Otelleri En Uygun

Lara Butik Otelleri En Uygun

Antalya'nın güneyinde yer alan ve Antalya'nın en gözde tatil beldelerinden birisi olarak karşımıza çıkan Lara; deniz, kum ve güneş üçlüsünün en güzel halini yaşayabileceğiniz bir yer. Yaz turizminin en önemli merkezlerinden birisi olan ve güzelliği ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakan Lara, özellikle yaz mevsimlerinin odağı. Antalya şehir merkezine oldukça yakın bir konumda yer alan ve ziyaretçilerine ulaşım bakımından kolaylık sağlayan bu belde, konaklama bakımından pek çok sayıdaki uygun butik otelleri ile ziyaretçilerine bu avantajı da sağlıyor. Lara butik otelleri en uygun seçenekleri ile hemen her kesime hitap eden uygun çeşitlerle beldede yer alıyor. Akdeniz ikliminin yoğun olarak yaşandığı ve insana huzur veren doğal ortamları ile dikkat çeken Lara, Antalya'nın kıyı şeridi en uzun olan plajına sahip. Bu yönüyle diğer pek çok tatil beldesinden ayrılan Lara, en avantajlı tatil seçenekleri arasında ilk sıralarda geliyor. Ayrıca diğer pek çok ilçe ve tatil beldesine oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Bu sayede Lara butik otellerinde konaklarken pek çok başka yeri de gezip görme fırsatını elde edersiniz. Butik oteller küçük konaklama işletmeleri olarak hizmet veren ve oldukça samimi ortamları bulunan seçenekler olarak sıklıkla tercih ediliyor. Butik oteller çoğunlukla sahibi tarafından işletilen ve direkt olarak personeller ile iletişim kurabileceğiniz ortamları sağlayan elverişli konaklama seçenekleri olarak görülüyor. Rotanızı Lara'ya çevirmiş iseniz butik otellerde konaklayarak kendinizi bir arkadaşınıza konuk olarak gitmiş gibi hissedebilirsiniz.

Lara Butik Otel Fiyatları

Lara Butik Otel Fiyatları

Antalya'nın en gözde ve en büyük beldelerinden birisi olan Lara, ziyaretçilerine azımsanmayacak sayıdaki butik otel seçenekleri ile kucak açıyor. Özellikle yaz sezonunda tatil seçimini Lara'dan yana kullananlar ya da planları arasında Lara olanlar oldukça şanslı olarak görülüyor. Çünkü Lara, hemen her kesime uygun geniş yelpazedeki butik otelleri ile ziyaretçilerine konaklama anlamında kolaylık sağlıyor. Lara'ya gelenler uzun saatler kalacak yer aramak zorunda kalmıyor. Buradaki butik otel sayısı ve yoğunluğu oldukça fazla. Belirli standartlara ve konuklarına sağladığı imkan, olanak ve bunların kalitesine bağlı olarak belirlenen Lara butik otel fiyatları esnek rakamlarla karşımıza çıkıyor. Fiyatlar belirlenirken birkaç önemli noktaya dikkat etmek gerekiyor.

  • Konaklama yapılacak olan otelin merkezi konumda yer alması fiyatları yükselten bir unsur. Çünkü merkezi konumda yer alan oteller, sizlere hem ulaşım anlamında hem de şehrin dinamik yapısına yakın bir konumda bulunmanız açısından oldukça avantaj sağlıyor.
  • Butik otelde konaklamak istediğiniz zaman diliminin yaz sezonuna ya da tatil dönemlerine denk gelmesi rağbeti artırdığı için fiyatlar da artıyor.
  • Otelin doluluk oranı ve rezervasyon hızı da fiyatları değiştiriyor.
  • Konaklama yapacağınız otel de yemek hizmetinin bulunması fiyatları artırıyor. Yemek hizmeti bulundurmayan butik oteller daha makul rakamlarla karşımıza çıkıyor.
  • Otel konseptine bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösteriyor. Ayrıca tüm bunların yanı sıra verilen hizmetin kalitesine bağlı olarak da fiyatlarda esnemeler yaşanıyor.

Lara'da Gezilecek Yerler

Lara'da Gezilecek Yerler

Akdeniz'in saklı cennetlerinden birisi olan Lara'ya kadar gelmişken gezip görmenizi önereceğimiz pek çok mekan sizleri bekliyor. Lara; upuzun sahil şeridi, masmavi ve tertemiz denizi, yeşilin her tonunu bulabileceğiniz doğal mekanları ve köklü tarihini yansıtan yerleri ile dikkat çekiyor. Lara'da yapabileceğiniz pek çok aktivite ve gezi ya da turlar düzenleyebileceğiniz oldukça zengin seçenekler sizleri bekliyor. Gezilecek yerler,

  • Altınkum Plajı, Antalya'nın en gözde plajlarından. Kızılçam ağaçlarıyla çevrili olan plaj oldukça büyük beğeni topluyor.
  • Düden Çayı yaz mevsiminin bunaltıcı sıcaklarından kaçabileceğiniz oldukça serin sular. Tatiliniz esnasında Düden Çayı'nı ziyaret ederek tatilinizden alacağınız verimi maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz.
  • Perge Antik Kenti, Hititlere ait kalıntıların yer aldığı ve pek çok imparatorluğa ev sahipliği yapmış olduğu bilinen ve özellikle tarihseverlerin ilgisini çeken bir nokta.

Lara'ya kadar gelmişken elbette bunlarla yetinmezsiniz. Lara'dan başlayarak tüm Antalya'yı gezip görme fırsatını elde edersiniz. Ayrıca erken rezervasyon ve avantajlı teklifleri yakalayarak Lara ucuz butik oteller ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Lara tüm güzelliği ile siz kıymetli misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Lara Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Lara bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Lara bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Antalya Lara Butik Otelleri - Uygun Antalya Lara Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Lara Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Lara Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Lara Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Lara Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.