Lara Gezilecek Yerler

Antalya'nın en popüler turizm bölgelerinden biri olan Lara, şehir merkezinde olmasına rağmen kendine özgü sakinliğini kaybetmeden misafirlerini ağırlıyor.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Lara Gezilecek Yerler

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Lara Plajı

  • Doğal Güzellikler
  • Lara

Lara Tarihi Mekanlar

Antalya'nın en popüler turizm bölgelerinden biri olan Lara, şehir merkezinde olmasına rağmen kendine özgü sakinliğini kaybetmeden misafirlerini ağırlıyor.
Lara, Antalya'nın merkeze yakın en popüler tatil bölgesi. "Oteller bölgesi" olarak da bilinen Lara'nın uzun sahil şeridi, birbirinden kaliteli otelleri ve hareketli ama aynı zamanda karmaşadan uzak yaşamı her yıl burayı onbinlerce turistin konaklama için tercih etmesini sağlıyor.

Eğer tatil ve konaklama için Lara'yı tercih ettiyseniz bilin ki Antalya'nın merkezinde sayılırsınız. Pek çok yere yakın mesafede olacak ama aynı zamanda şehrin gürültüsünden de uzakta keyifle tatil yapacaksınız. Lara'da gezilecek yerler neresidir, Lara'da nereler görülmeli merak ediyorsanız, sizi için hazırladığımız pratik listeye göz atabilirsiniz.

Lara'da gezilecek yerlerin başında eşsiz kumsallar ve sahil şeridi geliyor. Akdeniz'in masmavi ve tertemiz denizinin tadını yılın 7-8 ayı çıkarabileceğiniz Lara plajlarında sımsıcak güneşin, kumsalların ve yüzmenin keyfini sürebilirsiniz. Aynı zamanda Lara sahilinde bulunan restoranları, çarşıyı ve çeşitli mekanları da gezebilirsiniz.

Lara, Antalya Merkez'e birkaç km uzaklıkta bulunuyor. Şehir merkezindeki plajları, tertemiz sahilleri, tarihi gezi noktalarını gezebilirsiniz. Yalnızca şehir merkezinde değil; Antalya'nın tamamı gezilecek ve keşfedilecek eşsiz güzellikler ile dolu. Detaylı bir liste için Antalya gezilecek yerler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın