Toplantı ve Organizasyon (1)
Poi (6)

Kuzuluk Kaplıcaları

+ 7 Fotoğraf
3.5/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Kuzuluk Kaplıcaları Hakkında

Kuzuluk Kaplıcaları Sakarya’nın Akyazı ilçesinde doğanın bize sunduğu şifalı su kaynaklarından biridir. Dinlenmek, bol bol istirahat etmek için huzurlu bir tatil planları yapıyorsanız eğer, tatilinizi Sakarya’nın bu güzel beldesinde geçirebilir ve Kuzuluk Kaplıcaları’nın termal sularının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu kaplıca bölgesi Selçuklular döneminden bu yana şifa dağıtmaya devam etmekte. Bölgede konaklayabileceğiniz tesisler bulunuyor. Otellerde termal tedavi merkezleri bulunmakta olup, kaynak sularından bolca faydalanabiliyorsunuz.

Yorum / Değerlendirme

3.5/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Kuzuluk Kaplıcaları
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4/5 Mükemmel
11.08.2016
Misafir
Tamamen yenilenmiş
Kuzuluk Kaplıcaları’na son gidişimde bütün binaların yenilendiğini gördüm, banyo mutfak odalar komple yenilenmiş. Çok hoşuma gitti.
1/5 Kötü
13.10.2015
Misafir
Hiç kimse suya giremiyor
Kuzuluk Kaplıcaları hamamının suyu o kadar sıcak ki, hiç kimse suya giremiyor. Cesaret edip de suya girenler en fazla bir dakika sonra kendini soğuk su duşa kendini zor atıyor. Bu konuyla hiç kimse ilgilenmiyor. Üstelik hamama giriş ücreti de oldukça fahiş ve görevlilerin tutumu çok itici.
5/5 Mükemmel
21.08.2014
umay ceyhan
Kuzuluk Kaplıcaları devremülk evleri eskisi kadar temiz ve bakımlı değil. Ne klima var ne sineklik var ayrıca da banyo tertibatı artık iyice eskimiş. Geçen sene değiştirileceği söyleniyordu ve tabii ki bu sene gidince hiçbir değişiklik olmadığını gördük. Keşke alıcı bulup satabilsem burayı. Her sene ödediğimiz paralara yazık.

Konum

Haritada gör