Köy Evi Apart

 • Apart Otel
Haritada Göster

Yaka Mahallesi Palamutbuku sokak No:50 /1

10puan

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli kişi için gecelik en uygun fiyatlar.

  Fiyatlar Hakkında Önemli Bilgi

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Köy Evi Apart

  Tesisimiz yöresel mimariye uygun olarak yapılmış 5,5 dönümlük arazi içerisinde bir oda, açık mutfak ve salondan ibaret 40 metrekarelik 6 adet taş binada 10 Aparttan oluşmaktadır. Oda tavanları sedir ağacındandır. Sigara içilmeyen odalarımızda taş duvarların sağladığı serinlikte dinlenirken, sedir ağacının o güzel kokusunu hissedeceksiniz. Evlerimizin tamamı zemin kat ve deniz manzaralı olup denize 600 metre mesafededir.
  Yazının devamı  

  41 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
  9
  Evler tertemizdi

  -

  05-09 Eylül 2017 tarihleri arasında biri 1,5 yaşında bebekli 2 çift olarak 2 komşu Köy Evi Apart'ta konakladık. Evlerin öncelikle dış görünüşü harika, içi de en az dışı kadar güzel. İçeri girdiğinizde taşın serinliğini ve sedir ağacı kokusuyla ferahlıyorsunuz. Evler tertemizdi. Açık mutfakta 4 kişilik tabak, çatal, kaşık, bıçak, vb. mevcuttu. Tuzluk, biberlik, birer tava, tencere, tahta kaşık, vb. ile tüm mutfak malzemeleri incelikle düşünülmüştü. Hatta mutfakta küçük bir kurulama bezi bile vardı. Bulaşık deterjanı ve süngeri hatırlayamadım ama onlar da vardır diye düşünüyorum. Biz gitmeden önce Datça Merkez'den yiyecek alışverişimizi yapmıştık. Tek unuttuğumuz tuz olmuş. Onu da sağ olsun başka bir evden komşumuz verdi. Anlayacağınız üzere gelen diğer misafirler de çok tatlıydılar. İlk adımından bu yana Hollanda'da yaşadıklarından neredeyse hiç eğim görmemiş 1,5 yaşındaki afacanımız yürürken biraz yadırgadı araziyi ama alıştı. Ancak evler zeminden yüksekte, çocuğu salalım, ortalıkta takılsın diyemezsiniz. Sürekli peşinde olmak gerekiyor. Evlerin çevresindeki biberler ile biz de kahvaltı yaptık. Gitmeden evvel denize uzaklık dert olur mu diye şüphelerimiz vardı. Ama o da keyifli bir yürüyüşle 10 dakikadan fazla sürmüyordu sanırım. Evlerin yakınında bir de bakkal var, yerleşir yerleşmez onların numarasını alıp, sipariş de verebiliyorsunuz su, ekmek, vb. ihtiyaçlarınızı. Denize indiğimizde plaj boyu yemek de sağlayan tesisler vardı. Yiyecek, içeceğinizi bu tesisten almak üzere adisyon açtırdığınızda şezlong ve şemsiye ücretsiz. Böylece arada plajda bunaldığınızda 3-4 basamak çıkıp sazlık bir çatı altında, serin bir sandalyede yemeğinizi, içeceğinizi de alıp denize karşı farklı bir keyif de yapabiliyorsunuz. Gelecek yaz planlarımız net, çok keyif aldığımız Köy Evi Apart Palamutbükü'ndeyiz. Tesiste emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Bu güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz. Yeni yılda tekrar görüşmek üzere, sağlıklı yıllar dileriz.

  29 Aralık 2017, Cuma 15:51
  10
  Sakin, huzurlu, nezih

  -

  Tam anlamıyla tertemiz, pırıl pırıl, sakin, huzurlu, nezih bir mekan. Evlerin konumlandırılması çok iyi düşünülmüş. Mutfakta tüm gereçler mevcut, her şey düşünülmüş, yanınızda bir şey getirmenize gerek kalmıyor. Ayrıca her evin yanındaki bahçeden kahvaltı için biber, domatesleri dalından toplamak da ayrı bir keyif veriyor. Teşekkürler Köy Evi Apart ailesi.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Çok teşekkür ederiz Savaşkan ailesi. İyi bir tatil geçirmenize vesile olduysak ne mutlu bize.

  19 Eylül 2017, Salı 08:50
  10
  Evlerin konumu, ferahlığı muhteşem

  -

  Tahmin etiğimden çok daha güzel bir tatil geçirdim. Tatilin bu kadar güzel geçmesinde en büyük katkı tabi ki konakladığım o güzel ve şirin Köy Evi Apart'ın. Evlerin konumu, temizliği ferahlığı ve kullanışı gerçekten muhteşemdi. Ağustos ayı başında tatil yaptım ve çok keyif aldım. Datça'da tatil yapmak isteyen herkes mutlaka buraya uğramalı ve burada kalmalı diye düşünüyorum.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Bu güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz Zafer Bey, tekrar bekleriz.

  6 Eylül 2017, Çarsamba 17:45
  10
  Huzur için ideal

  -

  Köy evi konseptini rahatlık ve konforla birleştirmiş bir yer. Çocuklu ailelerin rahatlıkla tercih edebileceği bir mekan. Huzurlu bir yer arayanlar için ideal. İyi bir konaklama için her şey düşünülmüş. Erol Bey ve eşine misafirperverlikleri, güler yüz ve ilgileri için teşekkürler.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Bu güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz, Kuzey ve Rüzgar'da rahat bir tatil geçirdiler ise ne mutlu bize.

  23 Ağustos 2017, Çarsamba 15:27
  10
  Doğayla iç içe

  -

  2 haftalık çok keyifli bir konaklamaydı. Eşim titiz olduğu için mekan bulmakta bir hayli zorlanıyoruz. Buraya 2. gelişimiz. Seneye de kısmetse burada olacağız. Doğayla iç içe, sakin, adı gibi köy evi konsepti için teşekkür ederiz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Sizlerin keyifli bir tatil geçirmesine yardımcı olabilmek bizleri de mutlu ediyor. Çok teşekkür ederiz, "Hocam" seneye de bekleriz.

  23 Ağustos 2017, Çarsamba 15:23
  10
  Doğaya saygılı bir ortam

  -

  Köy Evi Apart'taki 2. tatilimiz. Her şey yine muhteşemdi. Tesis olduğu gibi kalmamış, kendini yenilemiş ve müşteri konforu için eklemeler yapılmış. Çok rahat ettik. Kahvaltı dahil değil gibi görünse de bahçedeki taze sebzeler ile sağlıklı bir kahvaltı menüsü sizi bekliyor. Doğaya saygılı bir ortam. Tekrar teşekkür ederiz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Çok teşekkür ederiz, sizleri rahat ettirebildiysek ne mutlu bize.

  23 Ağustos 2017, Çarsamba 15:21
  9
  Çok nezih bir aile işletmesi

  -

  22-27/07/2017'de Köy Evi Apart'ta kaldık. Öncelikle çok temiz ve otantik bir yer. Özellikle kafa dinlemek ve köy nostaljisi yapmak isteyenler için çok ideal. Biz eşim ve 2 çocuğum ile 4 kişi çok rahat kaldık. 2 çocuklu bir aile için tam ideal. Sabah mutlaka erken kalkıp denize girin. Denizi mükemmel. Çok nezih bir aile işletmesi. Erol Bey ve eşine de misafirperverlikleri için çok teşekkürler.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Kahraman ailesine bu güzel düşünceleri için çok teşekkür ediyoruz. Sizlerin memnun ayrılması bizleri daha çok mutlu ediyor.

  8 Ağustos 2017, Salı 09:35
  10
  Evlerin hepsi çok güzel

  -

  Rezervasyon için geç kaldığımız ve sadece 3 gün kalabildiğimiz bu muhteşem yerden ayrılmak üzdü. Evlerin hepsi çok güzel. Geniş bir alana kurulmuş ve büyük bahçesi mevcut. Evlerin yanında küçük bahçeciklerden sebze koparabilirsiniz. Bir de yediğiniz büyük büyük bademler var. :) Beyefendi kişiliği olan Erol Bey'le ayrılırken küçük sohbet ile seneye orada daha uzun bir süre olacağımızı belirttik. Hiç düşünmeden tercih edebileceğiniz bir yer.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Sizlerin Palamutbükü'nden mutlu ayrılması bizleri de memnun ediyor. Tekrar görüşmek üzere.

  8 Ağustos 2017, Salı 09:31
  10
  Tereddüt etmeden gidin

  -

  Beklediğimizden çok daha güzel bir ortamla karşılaştık. Evler çok ferah, her yer tertemiz. Tesisin doğal ortamı çok güzel. Kafa dinlemek doğa ile iç içe olmak isteyen herkesin gitmesi gereken bir yer. Palamutbükü'nün ortamı tesisin imkanları son derece güzeldi. Gitmek isteyenlerin kesinlikle tereddüt etmeden gitmelerini tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Güven ailesine çok teşekkür ediyoruz. Palamutbükü'nden memnun ayrılmaları bizleri de çok mutlu etti.

  8 Ağustos 2017, Salı 09:29
  10
  Evler mükemmeldi

  -

  Palamutbükü'nün en güzel tesisinde kaldık. Ortamın sıcaklığına o kadar ısındık ki, orası bizim evimiz sandık ancak sayılı günler çabuk geçiyormuş, bittiğine çok üzüldük. Evler mükemmeldi, her ihtiyacımızı karşılayacak şekildeydi ve tertemizdi. Erol Bey'e konukseverliği ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz. İş yerlerimizde veya aile-arkadaş ortamlarında ben ve eşim sürekli kaldığımız yeri anlatıyoruz. Gerçekten hayatımın en güzel tatillerinden biriydi. Herkese çok çok çok tavsiye ederim. Aslında tatilin 4. günü 6,6'lık depremi yaşadık ama evlere olan güvenimizden 1 saat sonra yataklarımızda rahatça uyuduk, bu bile tatilimizi bozmadı. Datça kesinlikle görülmesi gereken bir yer ve Datça'ya gidince de kalınacak yer Köy Evi Apart.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Bora ailesinin güzel bir tatil geçirmesine ve Palamutbükü'nden mutlu ayrılmasına çok memnun olduk. Bu güzel yorumlarınız için de çok teşekkür ederiz.

  27 Temmuz 2017, Perşembe 08:10
  10
  Sakin, huzurlu ve güvenli

  -

  10 günlük tatil boyunca hayatımın en keyifli tatillerimden birini geçirmemi sağlayan beyefendi kişiliğiyle Erol Bey ve saygıdeğer hanımefendi, değerli eşine çok teşekkür ederim. 10 günün bu kadar hızlı geçeceğini tahmin edemezdim. Denize karşı yemeğinizi yerken (ben hep mangal yaptım) sakin bir ortamda çay keyfi paha biçilemez. Sakin, huzurlu, güvenli ve keyifli bir tatil için muhteşem bir yer. Yan tarafındaki küçük bahçesinden domates acı-tatlı biber kabak ve patlıcanları ellerinizle toplayıp taze taze tüketebilirsiniz. Ev ise tam ihtiyaca hitap eden tüm malzemeleri ile tertemiz ve kullanışlı bir mekan. 2-3 günde bir evi temizleyen ve çarşafları değiştiren bayan arkadaşlara da teşekkür etmeden geçemeyeceğim. Hiç bir eksiklik olmayan, muhteşem bir doğası ve havası olan bu mekanda konaklamazsanız bence siz kaybedersiniz. Ama tatil planınızı Mart ve Nisan aylarında yapmanızı öneririm. yoksa bu fırsatı kaçırırsınız. Palamütbükü'nde tatil yapacağım dediğinizde tek adres Köy Evi Apart. Teşekkürler Erol Bey. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Çok teşekkürler Hakan Bey, sizlerin iyi bir tatil geçirmesini sağlayabildiysek bu bizler için çok memnuniyet verici. Görüşmek üzere.

  26 Temmuz 2017, Çarsamba 08:56
  10
  Tertemiz bir taş ev

  -

  Huzurlu, tertemiz bir taş ev... Yeşillikler, begonviller içinde bir bahçe... Sakin bir tatil geçirmek isteyenler için Palamutbükü'nde tek adres... Sahipleri Erol Bey ve Beyhan Hanım'a çok teşekkür ediyoruz. Gelecek yaz da kalmak istiyoruz. :)

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Sizlerin rahat bir tatil geçirmesini sağlayabildiysek ne mutlu bize. Seneye tekrar görüşmek üzere.

  19 Temmuz 2017, Çarsamba 21:16
  10
  Güzel bir manzaraya sahip

  -

  Tesis sahipleri Erol Bey ve Beyhan Hanım çok nezih insanlar ve yaptıkları işe son derece önem vermekteler. Konukların taleplerine hemen cevap veriyorlar. Denize mesafesi ve konumu ile güzel bir manzaraya sahip olan köy evi apart çok huzurlu bir mekan. Köy evi biçimindeki müstakil evler çok akıllıca döşenmiş ve her türlü ihtiyaç gözetilmiş. Biz 2. kez konuk olduk ve sanırım bir sonraki yazda konuk olacağız.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Sevinç ailesine bu güzel duyguları için çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere.

  19 Temmuz 2017, Çarsamba 21:15
  10
  Butik havasında bir yer

  -

  Datça/Palamutbükü'ne daha öncede gittim, deniz güzel ama kalınacak uygun tesis bulamamıştık. Bu sefer de biraz nazlı gittik. Köyevi Apart diye bir yerde kaldık. Kalın duvarlı müstakil taş evler, iç mekan sade dekorasyonu, klimalı harika huzur verici bir yer. Size ait küçük bahçede patlıcan, kabak, domates biber hepsi var. Sabah kahvaltı da muhteşem oluyor. Şehir yaşamında böyle bir lüks yok. Dünyanın en temiz denizlerinden Palamutbükü'ne 500 metre mesafe, sade huzur dolu, her renk begonviller arsında rüya gibi bir yer. Mevsiminde giderseniz, limon, badem de ağacından topla, bedava. İyi düşünülmüş butik havasında doğru bir yer. Risk almamak için seneye tekrar aynı tarihe rezervasyon yaptırdık. Sanırım uzun yıllar buraya abone oluruz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Bu güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Yolunuz bizim taraflara düşerse yine bekleriz.

  8 Temmuz 2017, Cumartesi 08:34
  10
  Her evin mini bostanı var

  -

  Yerleşimi özenle yapılarak inşa edilmiş, insanı bir anda huzur için kucaklayıveren evlerin rahatlığı ve sakinliği en öncelikli özellik. Bahçedeki ağaçlar, çiçekler ve de her evin mini bostanında tazecik biber, domates, patlıcanlar ayrı bir keyif. Evlerde yaşam için her şey eksiksiz ve de tertemiz. En önemlisi tesis sahibi Erol Karakullukçu ve değerli eşi Beyhan Hanım'ın güler yüzleri ve misafirperverliği. Bizleri rahat ettirebilmek için her şeyi sundular. Onlara çok çok teşekkürü bir borç biliyorum. Palamutbükü gerek denizinin ve sahillerinin, plajlarının temizliği ve sakinliği ile ayrı bir tercih noktası. Tesisi ve Palamutbükü'nü hararetle tavsiye ediyorum. Sevgiler, emeklerinize, ellerinize sağlık. Bülent & Semra

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Sizlerin huzur içinde dinlenmesini sağlayabildiysek ne mutlu bize. Bu güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri tekrar Köy Evi Apart'ta misafir etmek bizlere onur verir.

  8 Temmuz 2017, Cumartesi 08:37
  10
  Evlerimizin dekoru

  -

  Sevgili dostlarımız Beyhan ve Erol Karakullukçu'nun ilgisi bizi çok mutlu etti. Evlerimizin dekoru, huzuru, sakinliği, manzarası şahaneydi. Havluların mis kokusunu unutmak mümkün değil. Her şey için sonsuz teşekkürler. Görüşmek dileği ile sevgiler.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Çok çok teşekkür ediyoruz, tekrar görüşmek üzere!

  5 Temmuz 2017, Çarsamba 16:51
  10
  Evde her şey düşünülmüş

  -

  Merhaba, ben bayramı Köy Evi Apart'ta geçirdim ailemle. Gerçekten çok güzel bir yer. Yeşillikler içinde, begonya çiçekler bir harika, evde her şey düşünülmüş. Erol Bey'e çok teşekkür ederiz. Böyle harika bir yer yaptığı için. Oraya giderken yanınızda kahvaltı malzemenizi, etinizi falan götürün çünkü Erol Bey ve eşi her şeyi düşünmüş. Kendi evlerinde ne varsa kalacağınız evde de her şey var. Ayrıca misafirler için küçük bahçede domates, biber, patlıcan ekmişler misafirler yesin diye. Güzel tatil geçirmek istiyorsanız Koy Evi Apart'ı seçerseniz hiç pişman olmasınız. Kendilerine tekrar teşekkür ederim misafirperverlikleri için. 10 üzerinden 10.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Sizlerin huzurlu bir tatil geçirmesinden bizler de çok memnun olduk. Bu taraflara yolunuz düşerse tekrar bekleriz. Sağlıcakla kalın.

  30 Haziran 2017, Cuma 10:08
  10
  Her şey ince ince düşünülmüş

  -

  Evlerin yöreye uygun mimarisi, muhteşem peyzajı, sessizlik ana kapıdan girdiğiniz anda huzuru hissetmenize yetiyor. Evlerin içi de aynı hassasiyetle son derece sade ama aynı zamanda her ihtiyaç düşünülerek hazırlanmış. Tatilimiz boyunca ne ararsak elimizin altında bulduk. Atık yağlar için bidon bile düşünülmüş doğayla iç içe olmasının hakkını ona saygı duyarak göstermişler. Bu kadar ince düşünceli bir işletmenin temizlik konusunda da güven verdiğine şüphe yok. İçimiz rahat yemeğimizi yaptık şahane terasımızda yedik. Fotoğraf ve yorumlardan dolayı beklentimiz zaten yüksekti ama bu kadar iyi beklemiyorduk. Tekrar geleceğimiz günü iple çekiyoruz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Çok çok teşekkür ederiz Aybüke kızım, tekrar bekleriz.

  29 Haziran 2017, Perşembe 10:02
  10
  Sakin ve temiz bir apart

  -

  Balayımız için gittiğimiz Köy Evi Apart'ta çok güzel vakit geçirdik ve doyamayıp tatilimizi uzattık. Kafa dinleyebileceğiniz sakin ve temiz bir apart. Herkese tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Pozitif düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz, sizleri rahat ettirebildiysek ne mutlu bize. Tekrar bekleriz.

  29 Haziran 2017, Perşembe 10:05
  10
  Çok güzel bir 10 gün geçirdik

  -

  Çok güzel bir 10 gün geçirdik. Teşekkürler Erol Bey ve değerleri eşi, yardımcıları Sevgi Hanım. Tekrar görüşmek üzere...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Evler çok temiz

  -

  5 gün kaldık, nasıl geçtiğini anlamadık. Evler çok temiz. Araç, gereç konusunda her şey ince düşünülmüş. Sessiz ve serin bir ortam. Fotoğraftakilerin aynısı. Ailecek kalabileceğiniz mükemmel bir yer. İnsanlar güzel. Herkese tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Modern ve eksiksiz

  -

  Oğlum ve eşimle bir haftalık tatilimizi geçirdiğimiz Köy Evi Apart, modern ve eksiksiz, çok güzel bir mekan. Palamutbükü'nün denizi ve Köy Evi Apart'ın verandasında keyifle geçti zamanımız. Erol Bey ve eşine teşekkür ederiz. Herkese samimiyetle öneririm.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Kaliteli hizmet anlayışı

  -

  Doğa ile iç içe, Palamutbükü gibi eşsiz bir koya 3-4 dakika düz yol yürüme mesafesinde bulunan ideal bir mekandır Köy Evi Apart. İşletmeciliği ve kaliteli hizmet anlayışı da eklenince tadına doyamadık. 2 haftalık konaklama az geldi ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Apartlar, taş ev olarak dizayn edilmiş. Her apartın kendi küçük bahçesi ve mangal alanı bulunuyor. Evler en ince ayrıntısına kadar titizlikle düşünülerek tasarlanmış. Kısacası mekan 10 üzerinden 10. İşletmecileri Erol Bey, Beyhan Hanım ve görevlileri Sevgi Hanım'a teşekkür ederiz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Temiz ve modern

  -

  Evler gerçekten çok güzel dizayn edilmiş, tam bir köy evi; çok doğal, sade ve konforlu. Banyo ve tuvalet temiz ve modern. Denize 600 m. kadar var ve çok hafif yamaçta kalıyor, bu yüzden evlerin manzarası güzel. Evler apart, yeme-içme size ait ama aşağı yukarı tüm mutfak malzemeleri var; biz çok memnun kaldık. Zaten Palamutbükü çok sessiz ve huzurlu bir yer, bu tatil sitesi de öyle; herkese tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Çocuklu aileler tercih etmeli

  -

  Tek kelimeyle muhteşem! Şu ana kadar gezip gördüğüm konakladığım yerler içerisindeki favorim diyebilirim. Tertemiz, huzurlu, sakin, rahat... Özellikle çocuklu tatilciler kesinlikle tercih etmeli. Erol Bey'e ve eşine güler yüzlü misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Huzurla kaldık

  -

  Temiz, sakin, çok güzel bir yer, huzurla kaldık. Erol Bey ve ailesine çok teşekkür ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8
  Huzurlu ve temiz ortam

  -

  Huzurlu ve temiz ortam. Konsepti gerçekten köy evi, masal gibi bir tatil.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Rahat, temiz ve huzurlu

  -

  Tek kelimeyle tam tetematında... Evimizde gibi hissettiğimiz ender yerlerden. Rahat, temiz ve huzurlu. Palamutbükü'nün en güzel yerinde ve tümüyle çok güzel dizayn edilmiş. İnsanların güzel vakit geçirmelerine vesile oldukları için Erol Bey'e ve eşine çok teşekkür ediyoruz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Tek dezavantajı alışkanlık yapması

  -

  Bir yıl aradan sonra yine Köy Evi Apart'tayız. Tek dezavantajı alışkanlık yapması. Erol Bey' teşekkürler.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Köy evi nostaljisi

  -

  Şeker Bayramı sonunda konaklamıştık. Geniş, meyilli arazi üzerinde konumlanmış; köy evi nostaljisini modern dünya ile birleştirmiş, konfordan hijyene kadar rahatımız için her şey düşünülmüş, deniz manzaralı terasında huzurla vakit geçirdiğimiz bir tesisti. İlgili tesis sahibi ve çalışanlarına tekrar teşekkürler.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Muhteşem bir yer

  -

  18.07.2016 ve 23.07.2016 tarihleri arasında ailemle bir hafta kaldım. Muhteşem bir yer, herkese tavsiye ederim. Doğa ile iç içe, bozulmadan yapılan apartlarda konforlu, rahat bir şekilde tatil yapmak, en önemlisi kendi evinizde olduğunu hissetmeniz ayrı bir güzellik. Mekan sahibi Erol Bey'e ve eşine bize göstermiş oldukları ilgi, alakadan ayrıca teşekkür ederim. Bir sonraki tatil planlarımda favori yerlerim arasındadır...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Muhteşem mimari

  -

  Muhteşem doğası, huzur veren sessizliği ile Palamutbükü ve muhteşem mimarisi ile Köy Evi Apart... 2 sene üst üste arkadaş grubumuzla tercih ettiğimiz ve kaliteli vakit geçirdiğimiz süper bir yer.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Nezih bir yer

  -

  Çok güzel, nezih bir yer.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  İyi bir hizmet

  -

  Muhteşem huzurlu bir doğa, mükemmel evler, iyi bir hizmet. Bence hayatınızda bir kere de olsa görmeniz gerek. Ben ikinci defa göreceğim için çok şanslıyım.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Huzurlu bir ortam

  -

  Rahat, sakin, huzurlu bir ortam. Sizin için her şey düşünülmüş.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8
  Çok güzel bir tatil oldu

  -

  Palamutbükü'nün sakinliği Köy Evi Apart ile birleşince çok güzel bir tatil oldu bizim için. Evin önündeki mavi masa ve sandalyelerde deniz manzaralı yemek yemek, her bir evin kendine ait bahçesinde Erol Bey ve eşi tarafından çok ince düşünülerek özenle yetistirilen ince tatlı biber ile cherry ve normal bahçe domatesleri toplamak (özellikle kızım küçük domates toplarken çok mutlu oluyordu ), yine bahçe içerisindeki badem ağaçlarından tadımlık dalından badem toplamak, kızım kedilerden korkmasına rağmen bahçede gezen komşuların kedilerine ilk defa dokunup sevmesi bizde Köy Evi Apart'a dair unutulmaz bir anı olarak kaldı. Teşekkür ederiz Erol Bey'e ve değerli eşine...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Nezih bir ortam

  -

  Huzurlu, temiz ve nezih bir ortam. En küçük detaylar bile özenle düşünülmüş. Bu güzel ortam için tesis sahibi Erol Bey ve Eşine, tesisin güler yüzlü çalışanlarına teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileğiyle.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Ailece çok keyif aldık

  -

  Huzur arıyorsanız en doğru adres. Ailece çok keyif aldık.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Çok temiz ve yeni

  -

  Palamutbükü'nde kalabileceğiniz en iyi apart. Çok temiz ve yeni. Apartlar özenle yapılmış ve döşenmiş. Malzeme kalitesi ve temizliği en üst düzeyde. Her apartın hobi bahçesi var. Sebzenizi taze taze toplayıp tüketebilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Odalar gayet temiz ve bakımlı

  -

  Ben buraya ilk defa geldim ve çok beğendim. Odalar gayet temiz ve bakımlı. Personel sıcak ve cana yakınlardı. Bir daha gidecek olsam hiç düşünmeden orada kalırım. Herkese tavsiye ederim. :)

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  İhtiyacınız olan her şey düşünülmüş

  -

  Harika, samimi, doğal, kalabalık ortam değil, evler serin, ihtiyacınız olan her şey düşünülmüş. Bahçenizden domates, biber, patlıcan… Gerçekten hem kafanızı dinleyeceğiniz, hem de denizin keyfini çıkarabileceğiniz ortam. Teşekkürler Kemal Bey (abi)...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

  Tesis Özellikleri

  • Sezon AralığıSezon Aralığı 15 Mayıs - 15 Ekim
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • Taksit SayısıTaksit Sayısı 0
  • OtoparkOtopark Var
  • İnternetİnternet Var
  Genel Özellikler
  • Araç Kiralama
  • Havaalanı Servisi
  • Internet
  • Jogging
  • Otopark
  • Sigara İçilmeyen Oda
  • Çamaşırhane
  • Ütü
  • Doğa İçinde
  • Konsept
  Oda Özellikleri
  • Balkon
  • Banyo
  • Buzdolabı
  • Eşya Dolabı
  • Havlu
  • Internet
  • Klima
  • Ocak
  • Oda Temizlik
  • Televizyon
  • Tuvalet

  Son İncelenenler