Palamutbükü Pansiyonları

En iyi 74 pansiyon, en uygun fiyatlar

Palamutbükü Pansiyon Fiyatları

Tarih nasıl Palamutbükü'ne özel bir zaman ayırmışsa siz de Palamutbükü sularında yüzmek için özel bir zaman ayırın kendinize, Palamutbükü bunu fazlasıyla hak ediyor.

Datça Palamutbükü pansiyonlarında dilerseniz ağaç evlerde, dilerseniz taş binalarda konaklama imkânına sahipsiniz.

Çıplak tepelerin yumuşak bir eğilimle denize kavuştuğu upuzun bir kumsaldır Datça Palamutbükü...

Ağaç ev mantığında yapılan Datça Palamutbükü pansiyonları hemen deniz kenarında yer alıyor, yani yüzünüzü yıkamak için, bir koşu denize uğrayıp gelebilirsiniz. Yaz sıcaklarında çok daha serin ve doğal bir konaklama olacağını da tahmin ediyorsunuzdur sanırım. Palamutbükü pansiyonlarının kendilerine ait harika restoranları da var. Harika derken, hemen yapı olarak düşünmeyin, lezzet açısından bakın.

Ege mezelerinin en güzellerini, burada yaşayan teyzeler elleri ile hazırlıyorlar, siz sadece Datça Palamutbükü pansiyonuna gidiyor ve masanızı seçiyorsunuz. Sonra zeytin yağlı sarma mı istersiniz, kabak çiçeği dolması mı, biber dolması mı? Ben hepsini deneyin derim...

Datça Palamutbükü, Datça'nın en çok tercih edilen koylarından bir tanesi. Datça merkeze 25 kilometre uzaklıkta yer alıyor, 2 km uzunluğundaki kum ve çakıl karışımı kumsalında denize girmenin keyfi başka bir tatil yerinde bulunmuyor.

Datça Palamutbükü'nün eşsiz güzelliğinin farkında olanlar tatilciler de artık Palamutbükü otellerinde konaklamak için birbiri ile yarışıyorlar. Hem diledikleri tarzda otel bulabiliyorlar, hem de uygun fiyata konaklıyorlar.

Palamutbükü otel çeşitliliğinin olması beraberinde Palamutbükü 2020 otel fiyatlarının da çeşitli olmasını sağlıyor. Hemen her bütçeye uygun tesisler var, üstelik hepsi de birbirinden kıymetli ve güzel. Palamutbükü otellerinden bir tanesi emin olun size hitap edecektir.

Datça'nın bu gözde plajında konaklamak isterseniz, Palamutbükü 2020 otel fiyatlarının daha uygun olduğu nisan aylarını seçebilirsiniz. Havaların yeni ısınmaya başladığı bu dönemde, rengârenk laleleri toplayabilir, şanslıysanız denizinde yüzebilirsiniz.