Giriş
25.05.22
Çıkış
26.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Tesis Türü

Apart Otel

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kızılay Günlük Kiralık Daire:

Kızılay için 0 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir

Ankara’nın kalbi niteliğinde olan Kızılay’da farklı konaklama alternatifleri bulunmaktadır.

Ankara’nın merkezinde bulunan Kızılay semti, başkentin nabzını tutan kalbi gibidir. Gün içinde turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden biri olan Kızılay’a Ankaralılarda büyük ilgi göstermektedir. Günümüzde ise uzun binaların, plazaların ve alışveriş dükkanlarının, kafelerin, restoranların ve kültürel aktivitelerin bulunduğu binaların yer aldığı semttir. Sadece bir gün bile geçirildiğinde Kızılay’da sıkılmak için pek zaman kalmıyor. Çünkü bu semtte yapacak çok şey, gezecek çok farklı alternatif yerler bulunuyor. Üstelik Kızılay’da belli dönemlerde gerçekleştirilen etkinlik ve festivaller de birçok kişi tarafından takip ediliyor.

Kızılay’ın en gelişmiş yerlerden biri olması ve gece ve gündüz hareketin hiç eksik olmamasından dolayı bölgede birçok konaklama otelinin açılmasına neden olmuştur. Kızılay’da yer alan konaklama otelleri her zevke ve her bütçeye göre hizmet vermektedir. Bu konaklama otellerinin yanında Kızılay’da birçok günlük kiralanabilecek daireler de bulmak mümkündür.

Kızılay günlük kiralık daire kategorisindeki evler, lüks ve kullanışlı mobilyalarla donatılmıştır. Geniş oturma odalarıyla ve yatak odalarıyla konforu ve rahatlığı ön planda tutmaktadırlar. Kızılay günlük kiralık daire içinde, mutfak ve mutfak araç gereçleri mevcuttur. Mutfaklar genellikle Amerikan mutfak tarzında olup gayet kullanışlıdır.

Ankara’nın en kolay ulaşımına sahip olmasından dolayı, Kızılay günlük kiralık dairelerde konaklayarak istediğiniz her yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lüks, ev konforunda ve rahat bir konaklama için Kızılay günlük kiralık daireler tercihleriniz arasında olabilir.

Kızılay günlük kiralık daire ve günlük kiralık daire fiyatları Neredekal.com Kızılay sayfasından incelenebilmektedir. Hatta Neredekal.com’dan beğendiğiniz Kızılay günlük kiralık daireye de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kızılay Günlük Kiralık Daire Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kızılay bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kızılay bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kızılay Günlük Kiralık Evler - Daire Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kızılay Günlük Kiralık Daire için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kızılay Günlük Kiralık Daire için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kızılay Günlük Kiralık Daire için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kızılay Günlük Kiralık Daire için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.