Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Kızılay Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kızılay Günlük Kiralık Daire

Kızılay için {{ (filteredHotels).length}} / 50 günlük kiralık dairede gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Kızılay Günlük Kiralık Daire

Ankara'nın kalbi niteliğinde olan Kızılay'da farklı konaklama alternatifleri bulunmaktadır.
Ankara'nın merkezinde bulunan Kızılay semti, başkentin nabzını tutan kalbi gibidir. Gün içinde turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden biri olan Kızılay'a Ankaralılarda büyük ilgi göstermektedir. Günümüzde ise uzun binaların, plazaların ve alışveriş dükkanlarının, kafelerin, restoranların ve kültürel aktivitelerin bulunduğu binaların yer aldığı semttir. Sadece bir gün bile geçirildiğinde Kızılay'da sıkılmak için pek zaman kalmıyor. Çünkü bu semtte yapacak çok şey, gezecek çok farklı alternatif yerler bulunuyor. Üstelik Kızılay'da belli dönemlerde gerçekleştirilen etkinlik ve festivaller de birçok kişi tarafından takip ediliyor.

Kızılay'ın en gelişmiş yerlerden biri olması ve gece ve gündüz hareketin hiç eksik olmamasından dolayı bölgede birçok konaklama otelinin açılmasına neden olmuştur. Kızılay'da yer alan konaklama otelleri her zevke ve her bütçeye göre hizmet vermektedir. Bu konaklama otellerinin yanında Kızılay'da birçok günlük kiralanabilecek daireler de bulmak mümkündür.

Kızılay günlük kiralık daire kategorisindeki evler, lüks ve kullanışlı mobilyalarla donatılmıştır. Geniş oturma odalarıyla ve yatak odalarıyla konforu ve rahatlığı ön planda tutmaktadırlar. Kızılay günlük kiralık daire içinde, mutfak ve mutfak araç gereçleri mevcuttur. Mutfaklar genellikle Amerikan mutfak tarzında olup gayet kullanışlıdır.

Ankara'nın en kolay ulaşımına sahip olmasından dolayı, Kızılay günlük kiralık dairelerde konaklayarak istediğiniz her yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lüks, ev konforunda ve rahat bir konaklama için Kızılay günlük kiralık daireler tercihleriniz arasında olabilir.

Kızılay günlük kiralık daire ve günlük kiralık daire fiyatları Neredekal.com Kızılay sayfasından incelenebilmektedir. Hatta Neredekal.com'dan beğendiğiniz Kızılay günlük kiralık daireye de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kızılay Günlük Kiralık Daire Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Kızılay için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Kızılay otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Kızılay otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Kavaklıdere, Bilkent, Balgat, Ankara Oran semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.