Giriş
24.01.22
Çıkış
25.01.22
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle
Filtreler
Tesis Türü
Hostel
Hostel
Konsept/Tema
Şehir Oteli
Yetişkin Oteli
Olanaklar
Evcil Hayvan Girebilir
Ücretsiz Wifi
Sigara İçme Alanı
Konaklama Tipi
Sadece Konaklama
Birden Çok Fiyat
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kızılay Hostelleri:

Kızılay için 1 otel listelendi.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Hostel
Şehir Oteli
4.1/5 Mükemmel
Kızılay Mah merkezine 0 m uzaklıkta
Otelz.com
Birden Çok Fiyat
189 TL
Odamax
270 TL
En uygun fiyat
189 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
189 TL

Ankara'nın en merkezi yeri olarak değerlendirilen Kızılay uyku nedir bilmeyen semtler arasında yer almaktadır. Ankara'ya gelen ziyaretçiler ise ekonomik bir konaklama öncelikle Ankara hostelleri kategorisinde hizmet veren tesisler tercih etmektedir.

Kızılay, Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti olan Ankara'nın en işlek ve en merkezi bölgesi olan Çankaya ilçesinin bir semtidir. Kızılay semti adını, Kızılay Meydanı'nın hemen yanı başındaki Türk Kızılayı Merkez binasından almıştır. Konumu itibariyle ulaşımı çok kolay olan Kızılay'dan Ankara'nın her yerine toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabilir imkanı bulunmaktadır. Metro ve Ankaray'ın merkezi olan semtte dolmuş ve otobüs olanakları da toplu taşıma ulaşımının kolay olmasında etkilidir. Kızılay semti başkent Ankara'nın kalbi konumundadır. Kızılay kültürün ve eğlencenin aynı zamanda alışverişin de merkezidir.

Böylesine merkezi bir konuma sahip olan Kızılay sadece gün içerisinde binlerce yerli ve yabancı turistin gelip geçtiği bir semttir. Bu sebeple de gerek tatil gerekse de iş için gelen yerli ve yabancı turistler konaklamada öncelikli olarak Kızılay'da yer alan tesisleri tercih etmektedir.

Kızılay'da Ankara'ya gelen yerli ve yabancı turistlere hizmet veren birçok tesis bulunmaktadır. Bu tesisler arasında; butik oteller, kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller ve Kızılay hostelleri listelenmektedir. Siz de Ankara ziyaretinizde Kızılay hostelleri kategorisinde yer alan bir hostelde konaklamayı düşünüyorsanız bu sayfadan konumları, fotoğrafları, fiyatları ve iletişim bilgileri ile listelenen hostelleri inceleyebilirsiniz.

Kızılay hostelleri genellikle ekonomik olması ve ulaşım açısından da oldukça kolay bir konuda yer almasından dolayı tercih edilmektedir. Kızılay hostelleri en çok öğrenciler ve uygun fiyatlı konaklama arayanlar tarafından tercih edilmektedir. Siz de Kızılay bölgesinde ekonomik bir konaklama arıyorsanız bu sayfada listelenen Kızılay hostellerinden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz hostel ile iletişime geçerek ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kızılay Hostelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kızılay Hostelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Kızılay Hostelleri için 1 gecelik ortalama fiyat 189 TL - 189 TL
Kızılay bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kızılay bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kızılay Hostelleri - Uygun Kızılay Hostel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kızılay Hostelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kızılay Hostelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kızılay Hostelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kızılay Hostelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.