Kızılay Butik Otelleri

En iyi 43 butik otel, en uygun fiyatlar

Kızılay Butik Otel Fiyatları

İstanbul Taksim Meydanı ile Ankara Kızılay Meydanı ile ünlüdür.

Kızılay, Ankara'nın merkezinde yer alan bir semttir. Ankara'nın tam merkezinde olmasının da avantajını kullanan Kızılay; ulaşımın en rahat olduğu, alışveriş için her markanın mağazasının bulunduğu, kafeler ve restoranlar ile yıl boyunca sürekli olarak kalabalıktır.

Ankara'ya gerek iş amacıyla gerekse de tatil amacıyla yıl boyunca on binlerce yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gelen bu turistler konaklamada Kızılay semtinde yer alan otelleri tercih etmektedir. Bu oteller arasında farklı kategorilerde pek çok tesis yer almaktadır. Bu tesisler arasında kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, termal oteller, kaplıca otelleri, apart oteller, pansiyonlar ve Kızılay butik otelleri yer almaktadır. ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Kızılay Butik Oteli

Hotel Abro Sezenler Kızılay

Butik Otel - Çankaya - 11 Misafir Yorumu

Hotel Abro Sezenler, Ankara'nın kalbi Çankaya'ya bağlı Kızılay'da konuklarını ağırlamaktadır. Tesisteki tüm ortak mekanlarla, konaklama birimleri yüksek hıza sahip Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı ile donatılmıştır. 24 saat açık resepsiyonda hizmet veren personel konuklara yardımcı olmaktadır. Özel araçları ile gelen konuklar için otopark kullanımı ücretsizdir.

Country tarzında dekore edilmiş Hotel Abro Sezenler'in tüm konaklama birimlerinde klima ve merkezi ısıtma sistemi vardır. Ayrıca odaların hepsinde uydu yayınlı televizyon, koltuklu ve geniş oturma alanı ile mini bar mevcuttur
... Hotel Abro Sezenler, Ankara'nın kalbi Çankaya'ya bağlı Kızılay'da konuklarını ağırlamaktadır. Tesisteki tüm ortak mekanlarla, konaklama birimleri yüksek hıza sahip Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı ile donatılmıştır. 24 saat açık resepsiyonda hizmet veren personel konuklara yardımcı olmaktadır. Özel araçları ile gelen konuklar için otopark kullanımı ücretsizdir.

Country tarzında dekore edilmiş Hotel Abro Sezenler'in tüm konaklama birimlerinde klima ve merkezi ısıtma sistemi vardır. Ayrıca odaların hepsinde uydu yayınlı televizyon, koltuklu ve geniş oturma alanı ile mini bar mevcuttur. Saç kurutma makinesi, havlular ve ücretsiz duş malzemeleri ile donatılmış özel duşlu banyo tüm birimlerde yer alır.

Tesis bünyesindeki teras restoranda zengin açık büfe kahvaltı menüsü servis edilir. Otel çevresindeki bölgede çeşitli restoranlar ve kafeler bulunmakta olup dilediğiniz zaman bir şeyler yiyebilir ve içebilirsiniz.

Hotel Abro Sezenler, Sıhhiye Metro İstasyonu'na 500 metre, Ankara'nın ünlü meydanı Kızılay Meydanı'na 900 metre uzaklıktadır. Otele en yakın havaalanı olan Ankara Esenboğa Havalimanı ise 28 km mesafede yer almaktadır

Daha Fazla Bilgi»

Kızılay Butik Otel Yorumları

7

Hotel Abro Sezenler

Hotel Abro Sezenler - 1 Temmuz 2015, Çarsamba 08:14

İyi otel

Göreme'yi ziyaret etmeden önce burada bir gece konakladık.Fiyatına göre gerçekten çok iyi bir otel,kahvaltısı da buna dahil,gerçekten çok güzel.Kızılay Meydanı'na 10 dakikalık yürüme mesafesinde.Eksik olarak söyleyebileceğim banyodaki su çok sıcaktı.