Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Kefken Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kefken Pansiyonları

Kefken için {{ (filteredHotels).length}} / 5 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Kefken Pansiyonları

Kefken Pansiyonları

Kefken, Marmara Bölgesi içerisinde yer alan deniz ve yeşillikler ile donatılan son derece elverişli bir bölge konumunda yer alıyor. Aynı zamanda denizi ve çevresi dolayısı ile her yıl yüzlerce kişiyi ağırlayan bölge, tatil açısından çok büyük güzellikleri de beraberinde sunuyor. Tatil denince akla gelebilecek tüm olağan kriterleri karşılayan bölge, gezilip görülecek mekanlarıyla da ilgileri üstüne çeviriyor. Marmara Bölgesi'nde olmasına karşın yeşillik bakımından da oldukça zengin olan bölge, doğa ve denizseverler için kısaca her kesime hitap edebilmesi yönünden oldukça çok ziyaretçiye davet çıkartır nitelikte. İş hayatının ve çeşitli ruhsal yorgunluklarını atmak isteyen kişilerin kurtarıcısı olan tatil dönemleri, kişilerin günlük hayat içerisinde yapamadıkları ve sürekli atladıkları birçok unsuru yapmalarına olanak tanıyor. Bölgenin sakin ve huzurlu havası ruhsal açıdan dinlenmenin imkanını oluştururken, gezilecek yerleri ile de kişinin kendisine zaman ayırmasında büyük pay sahibi oluyor. Tatilden dönen kişileri adeta deşarj eden bölge, bu nedenle ziyaretçi bakımından ve tatil bakımından oldukça zengin nitelikleri barındırıyor. Kefken pansiyonları, güzel konaklama ve birçok hizmeti de beraberinde getirmekte. Bölgenin havası ve doğası ile beraber tatil için elverişli olan bu yer, huzuru ve dinginliği şirin bir tatil serüveni ile harmanlayıp gelen ziyaretçilerine sunmakta.

Kefken Denize Sıfır Pansiyonlar

Kefken Denize Sıfır Pansiyonlar

Kefken otelleri deniz manzarasına karşı güne başlayıp ve günü bitirmek harika bir tatil seçeneği olabilir. Denizin mavisi ve dalgaların sesi bilimsel açıdan da psikolojik olarak oldukça fayda sağlayan faktörler içerisinde yer alıyor. Denize sıfır pansiyonlar ile tatil sürecini doruk noktasına çıkarmak oldukça kolaylaşır. Denize kıyısı bulunan bölgelerin en uğrak durağı sahil ve plajlar olmakta. Bu nedenle denize yakın pansiyonların pek çok faydası bulunuyor. Kefken pansiyon denize sıfır olanların avantajları arasında ise sahil bölgesine yakınlık, etkinlik ve sosyal alanlara yakınlık, oda manzarası, üst düzey konaklama gibi detaylar öne çıkıyor. Sabahları sahil havası almayı sağlamak gibi avantajları bulunan bu tür pansiyonlar, bölgenin verdiği huzuru ikiye katlayarak unutulmaz bir tatilin imkanını oluşturuyor. Kefken ucuz pansiyonlar daöne çıkan seçenekler arasında yer alıyor. Her bütçeye uygunlukları ile pek çok konaklama merkezi olan bu bölge, sahil kenarındaki pansiyonlarıyla tatil serüveninin kalitesini katlama konusunda kolaylık sağlar. Denize sıfır pansiyonlar ile beraber mavilik dolu bir tatil her açıdan dinlenmenize olanak tanırken bölgenin tüm zengin güzelliklerinden de faydalanmanın fırsatını sunar.

Kefken Pansiyonları Fiyatları

Kefken Pansiyonları Fiyatları

Konaklama, tatil sürecinin en önemli yapı taşı diyebiliriz. İyi bir konaklama, iyi bir tatili kaçınılmaz kılar. Bu nedenle konaklama yeri seçmek iyi bir araştırma ve dikkat isteyen bir husus. Aranan ve beklenen hizmet kriterlerine uygun olması, son derece önemli. Bölgenin tatil bölgesi olması dolayısıyla pek çok konaklama yeri bulunmakta. Bu çeşitlilik, fiyatların belirlenmesinde pay sahibi olabilmekte. Kefken pansiyonları fiyatları şu hususlar doğrultusunda belirlenmekte:

 • Konaklama yerinin bulunduğu yer
 • Merkeze yakınlığı
 • Sosyal ve etkinlik alanlarına yakınlığı
 • Hizmet standartları
 • Pansiyon tipi (tam/yarım pansiyon)

Tam pansiyonların genelinde sabah öğle akşam yemeği bulunurken Kefken yarım pansiyon seçeneklerinde ise geneldekahvaltı ve akşam yemekleri bulunuyor. Bu gibi faktörler de fiyata yansıyor. İyi bir araştırma ve planlama süreci ile beraber Kefken uygun pansiyonlar oldukça ulaşılabilir noktada. Bölgedeki bu çeşitlilik her bütçe yapısına kucak açmakta. Bu nedenle iyi bir tatile ihtiyaç duyuyorsanız Kefken'i tatil planlarınıza dahil edebilirsiniz. Güzel çevre ve manzara içerisinde konaklama gerçekleştirmek, tatili yaşadığınızı hissettirme konusunda bire bir.

Kefken Gezilecek Yerler

Kefken Gezilecek Yerler

Bölge, tatil için son derece ideal olması ile beraber birçok ziyaretçiye kucak açmakta. Kefken tatil pansiyonları bu durum için son derece elverişli konaklama hizmeti sunarak ziyaretçileri bu bölgeye çekiyor. Bölge, denizi ve plajları ile rağbet görse de çevresel anlamda da birçok güzelliğe sahip. Bölgedeki gezilecek yerler i şu şekilde sıralamak mümkün:

 • Pembe Kayalıklar - Romantik bir görünüme sahip olan bu bölge pek çok çiftin buraya akın etmesine neden oluyor. Ayrıca fotoğraf çekilmek için de son derece güzel bir arka plan oluşturuyor.
 • Kumcağız Halk Plajı - Bu bölge plaj, deniz ve kayalıklarıyla oldukça meşhur, Kumcağız plajı da berrak denizi ve sıcacık kumsalıyla dinlenmek için oldukça güzel bir imkan sağlıyor.
 • Kerpe Kayalıklar - Oldukça otantik görüntüsü ile gelenleri fazlasıyla etkileyen bu bölge manzara açısından da barındırdığı zenginlikle ziyaretçilerin dikkatlerini üzere çekiyor.
 • Kefken Adası - Minik bir bölge olmasına rağmen şirin ve oldukça gezilecek yere sahip olan bu bölge sokaklarında dolaşmaya değer bir görüntü oluşturmakta.
 • Miço Koyu - Deniz havası ve etrafında yürüyüş yapmayı seven tatil severler miço koyu çevresinde güzel bir yürüyüşle tatil serüvenlerini taçlandırabilirler.

Bölge, deniz ve çevresi bakımından pek çok zenginliğe sahip. Çok büyük olmaması ile beraber dolu dolu bir tatil yaşatan bölge pek çok ziyaretçi ağırlıyor. Bu sayede daha aktif bir tatil imkanı sunuyor. Berrak deniz, masmavi gökyüzü ufuk açarken ilham da veriyor. Önemli kararlar alması gereken kişilerin, stres altında olanların streslerini dindirebilecek bir yapıya sahip olan bu bölgeyi eğer henüz ziyaret etmediyseniz, Kefken için bir tatil planı oluşturarak güzel bir yolculuğuna çıkabilirsiniz.

16 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
16
9
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Sahile çok yakın, odaları temiz. İhtiyacınız olabilecek her şey var odalarda. Doğası çok güzel. Kumsalı ve denizi temiz. Ailecek kalınacak, sakin, keşfedilmemiş, güzel bir yer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
1
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Bugün zaruri çıkış yaptık. Kötü bir yer. Sıcak su yok, saç kurutma makinesi yok. Odaya girdiğimize yatak bir önceki akşamdan kalan yataktı. Yatağı söküp nevresimi de geçirmeden çıktı Ahmet Bey. Güvenlik sıfır, yastıklara havlumuzu serip yattık, kokuyor, mutfak gereçleri yanık içinde ve yetersiz. Günlüğü 50 lira için bile fazla. Siz siz olun kesinlikle gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Biraz insaf, dediklerinin hangisi doğru?

29 Ağustos 2019, Perşembe 17:51
16
8
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Çok güzel bir yer, koyları temiz, berrak suyu. Pansiyon sakin, kafa dinlemelik aile yeri. Çok rahat ettik, bütün kolaylıkları sağlıyorlar. Bundan sonra yine gitmeyi düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Karadeniz-Marmara ekseninde kesinlikle görülmesi gereken, muazzam manzarası olan, denize sıfır, sakin, doğayla iç içe, dingin bir konumda. Odaları temiz, ihtiyaç duyulan her şey mevcut. Ailecek gidilecek kafa dinlemek için ideal bir yer. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Bu bölgede kesinlikle görülmesi ve bence kalınması gereken bir yer. Muhteşem güzel ve bakir bir koyu olan bir tesis. Odaları temiz ve düzenli, pansiyonda mutfak gereçleri var ve ne istersek yapıp yiyebiliyoruz. Bence pansiyondan çok manzara ve denizi eşsiz. Kesinlikle tekrar geleceğim ve tavsiye etmekten tereddüt etmeyeceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
9
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Ailece kalınacak çok güzel sıcak bir yer. Perihan Hanım'a teşekkür ederim. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
9
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Aile ortamı için ideal sakin bir yer. Denize 2 dakika yürüme mesafesinde. Sadece buraya gelecek kişiler yanlarında birkaç parça mutfak araç gereci, şampuan, peçete ve sabun getirmeliler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
9
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Mutlu zaman geçirdik, ilgili Perihan Hanım çok tatlıydı, her şey için teşekkürler ..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

5 sezondur sürekli gittiğim bir yerdir. Sakin, huzurlu, tam bir aile sıcaklığı ortamında. Ufak tefek eksikliler olabilir, bunlar gayet normaldir. Şehrin kalabalığından uzak, alabildiğine kumsal, romatizmaya uygun çok mükemmel bir kum. Küçük ayrıntılara takılmayan, bulunduğu ortamda sevdikleriyle mutlu olmasını bilenler için cennet köşesi, sakin ve huzurlu.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
2
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Hayatımda kaldığım en kötü pansiyondu. Sıcak su yok, televizyon çalışmıyor, kapı kilidi bozuk, pansiyonda ayna, tuvalet kağıdı, el sabunu, saç kurutma makinesi gibi temel ihtiyaçlar yok. 1+1 diyorlar bir odada 2 çekyat diğer odada çift kişilik yatak var ama orada yatılmaz, cam yok. Aile pansiyonu diyorlar ama müşterilerin gürültüsünden uyumak mümkün değil. Odada yemek yapmak için küçük piknik tüp var, birkaç tabak, bardak bu kadar. Konforsuz ve eksiklerle dolu bir pansiyon için günlük 150 TL alıyorlar böyle bir yer için çok fazla. Bir daha kesinlikle gitmem ve kimseye tavsiye etmem. Otelin acilen elden geçmesi gerekiyor ve saat 7'den sonra pansiyonda hiçbir yetkili kalmıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
16
4
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Burayı tercih ediyorsanız öncelikle havlu, saç kurutma makinesi gibi elzem eşyalar bulunmuyor, yanınızda getirmelisiniz. Onun dışında yatak odası olarak ayrılan bölüm nezarethaneden hallice. Ama üst katın salonu gayet geniş ve manzaralı, onun dışında bahçe düzenlemesi filan yok. Kahvaltı da yok, mutfakta bir şeyler hazırlayabiliniz. Ama kap filan lazım. Özetle, bu kalite ve imkanlara göre fiyat çok yüksek.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Kendi konumunda en güvenli yer, odalar geniş, bölgeye nazaran gayet güzel. O taraflarda Babali denizi çevresinde daha iyisi zaten yok. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Ailecek kalınacak çok güzel manzaralı huzur dolu bir tesis.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
8
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Denize sıfır, kullanışlı, eşyalı odalar. Ailecek huzurlu tatil yapacağınız hoş bir tesis.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
2
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Çok pis, çok bakımsız, tuvaletler çok kirli. Kendimiz temizlik yaptık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (2)
16
10
0 (850) 602 49 37
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Yıldızlar Aile Pansiyonu
Babalı Köyü Atatürk Caddesi No:216
Kandıra / Kocaeli
Türkiye

-

Deniz manzarası, oda konforu çok güzel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)

Kefken Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Kefken için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Kefken otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Kefken otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Kefken semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.