Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kefken Butik Otelleri

Kefken için {{ (filteredHotels).length}} / 4 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Kefken Butik Otelleri

Kefken Butik Otelleri

Marmara Bölgesi'nin en şirin tatil bölgesi olan Kefken, Kocaeli'ye bağlı bir sahil kasabası. Özellikle hafta sonu tatilcileri için sayısız uygun seçenek sunan bu bölgede konaklama imkanları bir hayli fazla. Kefken butik otelleri, bu özel sahil kasabasında vakit geçirmek isteyenlere eşsiz hizmetler sunuyor. Yemyeşil bir bitki örtüsü ile çevrili, Karadeniz kıyısındaki Kefken butik otelleri en uygun hizmet seçenekleriyle 4 mevsim aktif.

İstanbul'dan da ziyaretçi akınına uğrayan Kefken'e ulaşım Kocaeli'nden 1.5 saat, İstanbul'dan ise en fazla 2 saat sürüyor. Kefken butik otel fiyatları da önceden yapacağınız rezervasyonlara göre daha uygun olabilir. Bölgede gezip görebileceğiniz birçok nokta var. Kefken butik otelleri için birkaç gün konaklama düşünceniz varsa da eğer öncelikle Kefken - Kandıra arasında yer alan 400 metre yüksekliğindeki Baba Tepesi'ni görmelisiniz. Kefken butik otelleri en uygun hizmetleri ve konforu sunan konseptleriyle görülmeye değer birçok güzelliğe yakın.

Önemli sahillere sahip olan Kefken'de Kumcağız plajı özellikle hafta sonu ziyaretçilerin akınına uğramakta. Çoğu Kefken butik otelleri de bu plaja yakın konumda. Kefken butik otelleri fiyat ve hizmetleri dahilinde Kumcağız sahiline dökülen 7.5 kilometrelik Kumcağız Deresi'ne gidebilir ve derenin soğuk suyunu deneyebilirsiniz. Kefken butik otelleri en uygun hizmet ve seçenekleri sayesinde tatilinizinden mümkün olduğu kadar keyif almanıza katkı sağlıyor.

Kuvvetli rüzgarlarının yanı sıra yaz aylarında nemli ve sıcak bir iklime sahip olan Kefken'de halkın çoğunluğu balıkçılıkla uğraşmakta. Bu yüzden Kefken butik otellerinde yapacağınız tatillerde iyi balıkçı restoranları da karşınıza çıkacak. Ayrıca her şey dahil en uygun Kefken butik otellerinde yapacağınız tatil esnasında dillere destan o meşhur Kandıra yoğurdunu tatmadan geçmeyin. Bölgede bu yoğurdu üretip satışını yapan birçok işletmeci var. Kefken butik otel fiyatları hakkında bilgi almak için araştırmalarınızı sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Kefken Butik Otel Fiyatları

Kefken Butik Otelleri

Kefken butik otelleri hoş vakit geçirmek ve güzel yerleşimleri görmek için ideal. Kefken butik otel fiyatları da bu yerleşim yerlerinin muhteşemliği göz önüne alındığında gayet makul. Kefken butik otelleri en uygun seçeneklerle tatilin, denizin ve bu özel kasabanın keyfini çıkarmanızı sağlayacak.

Kasabada özellikle Pempe Kayalar'ın namı dillere destan! Kefken butik otellerinin çoğu da Pembe Kayalar'a yakın bölgelerde. Bu kayalara çıkarak manzara ve eşsiz güzelliğin keyfine ulaşabilirsiniz. Kefken butik otel fiyatları da önceden yapılacak rezervasyonlara göre değişim gösteriyor.

Kefken butik otelleri kasabadaki birçok plaja da yakın konumda. Vaktinizi dilediğiniz gibi geçirmenizi sağlayacak olan Kefken butik otelleri en uygun hizmet biçimleriyle fazlasıyla memnun kalmanızı sağlayacaktır. Yalnız Kefken butik otel fiyatları otelin özel havuzu oluşu, her şey dahil konseptinde oluşu, konumu vb.ye göre değişebiliyor, hatırlatalım.

Kefken Gezilecek Yerler

Kefken Gezilecek Yerler

Gezilecek yerler bakımından Kefken ve çevresinde pek çok hoş yer var. Konaklayacağınız Kefken butik otellerinden dışarı her çıktığınızda sayısız güzelliği gezebileceksiniz.

Kefken butik otel fiyatları da genellikle uygun olduğu için bölgedeki gerçekleştireceğiniz gezilere bütçe ayırabilmenize olanak sağlıyor. Yaz aylarında kalabalık, baharda ise genellikle daha sakin olan bu bölgeyi muhakkak keşfederken çok mutlu olacaksınız.

Bölgedeki Kefken butik otellerine de yakın olan ve mutlaka görülmesi gereken yerler şunlar;


  • Pembe Kayalar
  • Kefken Adalar
  • Kapri Koyu
  • Kumcağız plajı

Ihlamur ağaçlarının arasında yer alan, hoş sokaklara çıkan Kefken butik otelleri rezervasyonunuzu bir an önce yaptırmanızı öneririz. İyi bir deniz tatili yaşamak ve Kefken butik otelleri yanı sıra bölgedeki başka konaklama alternatifleri için Kefken Pansiyonları sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. İyi tatiller!

Kefken Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Kefken için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Kefken otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Kefken otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Kefken semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.