Kefken Butik Otelleri

En iyi 5 butik otel, en uygun fiyatlar

Kefken Butik Otel Fiyatları

İstanbul'a olan yakınlığıyla yaz aylarında tatilciler tarafından tercih edilen bir bölgedir. Kefken butik otelleri kategorisindeki tesisler de en yoğun dönemini yaz aylarında yaşamaktadır.

Denize olan yakınlığı ve huzur dolu lokasyonları ile Kefken butik otelleri tatilcilerin en çok tercih ettiği otel kategorisi olmaktadır. Kefken butik otelleri yaz tatilinin de başladığı haziran, temmuz, ağustos aylarında ve bayram tatillerinde en yoğun dönemini yaşamaktadır. Bu dönemler de sizler de Kefken butik otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız.

Kocaeli'nin kuzey ucunu oluşturan Kandıra'ya 20 km mesafede bulunan Kefken, Karadeniz kıyıları içinde en gelişmiş beldelerden biridir.

Kefken butik otelleri için erken rezervasyon yaptırarak hem dilediğiniz zaman dilediğiniz tesiste konaklama yapabilir hem de indirimli butik otel fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Kefken butik otel fiyatları tesislerin konaklama misafirlerine sundukları olanaklara ve sağladıkları imkanlara göre de farklılaşmaktadır.

İstanbul'a yakınlığı ile de sıklıkla tercih edilen Kefken'e sadece hafta sonu tatili için bile gidenler olmaktadır. Şehrin hengamesinden kaçıp doğa ile iç içe olmak için de gelenlerin konaklamada tercihi Kefken butik otelleri. Butik oteller, Kefken sahilinde olduğu kadar Kefken merkezinde de olup tüm yıl misafirlerini kusursuz bir hizmetle ağırlamaktadır.

Kerpe Kefken'in batısını ve doğusunu yine kendisi kadar güzel Kumcağız ve ve Kapri koyları kuşatmıştır. 1,5 km boyunca uzanan Kumcağız kumsalı, sığ bir yapıya sahiptir ancak Karadeniz'in dip yapısına sahip olması nedeniyle dikkat gerektirir.

Kapri Koyu ise kendi içinde loca şeklinde küçük koylardan oluşmuştur. Ünlü Martı Kayalıkları burada yer almaktadır. Kovanağzı Plajı'nda ise ilginç bir kaya yapısına sahip Pembe Kayalar bulunmaktadır.

Kerpe Kefken, farklı doğa oluşumları ve ılıman iklimi ile Marmara'nın arka bahçelerinden biridir. Bu sebeple yıl içinde, hemen her mevsim birçok gezgin buraya akın eder. Özellikle iş stresinden uzaklaşmak isteyenler hafta sonlarını Kefken otellerinde dinlenerek değerlendirirler.

Yorgunların sığınağı olan Kerpe Kefken otelleri de, misafirlerini daha iyi ağırlayabilmek için 2019 yılı hazırlıklarını da tamamladı. 2019 Kerpe Kefken otel fiyatlarını güncelleyip, odalarını düzenlediler, kar beyaz yeni çarşaflarını aldır ve şimdi misafirlerini bekliyorlar.

Baharın kendini göstermeye başladığı, cemrelerin düştüğü şu günlerden itibaren Kerpe Kefken tatilinizi planlamaya başlayabilirsiniz. Bu beldede dinlenmek için öyle uzun uzadıya bir tatile ihtiyacınız da yok. Çünkü bu huzur sığınağı sadece hafta sonlarında bile insanları dinlendirmeye yetiyor.

2019 Kerpe Kefken otel fiyatlarının uygun olduğu bahar günlerini burayı keşfetmek için kullanabilirsiniz. Yıl içinde güney bölgelerine nazaran her daim her bütçeye hitap eden 2019 Kefken otel fiyatlarından siz de kendinize göre bir tarih seçin ve başlayın tatil valizinizi hazırlamaya...