Giriş
31.05.22
Çıkış
01.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kefken Butik Otelleri:

Kefken için 3 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.7/5 Mükemmel
(7 değerlendirme)
Kefken Mah merkezine 1.6 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
500 TL
Otel
Hayvan Dostu
4.3/5 Mükemmel
(31 değerlendirme)
Kefken Mah merkezine 4.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
800 TL
3.5/5 Çok İyi
(19 değerlendirme)
Kefken Mah merkezine 9.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
300 TL

Kefken Butik Otelleri

Marmara Bölgesi'nin en şirin tatil bölgesi olan Kefken, Kocaeli'ye bağlı bir sahil kasabası. Özellikle hafta sonu tatilcileri için sayısız uygun seçenek sunan bu bölgede konaklama imkanları bir hayli fazla. Kefken butik otelleri, bu özel sahil kasabasında vakit geçirmek isteyenlere eşsiz hizmetler sunuyor. Yemyeşil bir bitki örtüsü ile çevrili, Karadeniz kıyısındaki Kefken butik otelleri en uygun hizmet seçenekleriyle 4 mevsim aktif.

İstanbul'dan da ziyaretçi akınına uğrayan Kefken'e ulaşım Kocaeli'nden 1.5 saat, İstanbul'dan ise en fazla 2 saat sürüyor. Kefken butik otel fiyatları da önceden yapacağınız rezervasyonlara göre daha uygun olabilir. Bölgede gezip görebileceğiniz birçok nokta var. Kefken butik otelleri için birkaç gün konaklama düşünceniz varsa da eğer öncelikle Kefken - Kandıra arasında yer alan 400 metre yüksekliğindeki Baba Tepesi'ni görmelisiniz. Kefken butik otelleri en uygun hizmetleri ve konforu sunan konseptleriyle görülmeye değer birçok güzelliğe yakın.

Önemli sahillere sahip olan Kefken'de Kumcağız plajı özellikle hafta sonu ziyaretçilerin akınına uğramakta. Çoğu Kefken butik otelleri de bu plaja yakın konumda. Kefken butik otelleri fiyat ve hizmetleri dahilinde Kumcağız sahiline dökülen 7.5 kilometrelik Kumcağız Deresi'ne gidebilir ve derenin soğuk suyunu deneyebilirsiniz. Kefken butik otelleri en uygun hizmet ve seçenekleri sayesinde tatilinizinden mümkün olduğu kadar keyif almanıza katkı sağlıyor.

Kuvvetli rüzgarlarının yanı sıra yaz aylarında nemli ve sıcak bir iklime sahip olan Kefken'de halkın çoğunluğu balıkçılıkla uğraşmakta. Bu yüzden Kefken butik otellerinde yapacağınız tatillerde iyi balıkçı restoranları da karşınıza çıkacak. Ayrıca her şey dahil en uygun Kefken butik otellerinde yapacağınız tatil esnasında dillere destan o meşhur Kandıra yoğurdunu tatmadan geçmeyin. Bölgede bu yoğurdu üretip satışını yapan birçok işletmeci var. Kefken butik otel fiyatları hakkında bilgi almak için araştırmalarınızı sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Kefken Butik Otel Fiyatları

Kefken Butik Otelleri

Kefken butik otelleri hoş vakit geçirmek ve güzel yerleşimleri görmek için ideal. Kefken butik otel fiyatları da bu yerleşim yerlerinin muhteşemliği göz önüne alındığında gayet makul. Kefken butik otelleri en uygun seçeneklerle tatilin, denizin ve bu özel kasabanın keyfini çıkarmanızı sağlayacak.

Kasabada özellikle Pempe Kayalar'ın namı dillere destan! Kefken butik otellerinin çoğu da Pembe Kayalar'a yakın bölgelerde. Bu kayalara çıkarak manzara ve eşsiz güzelliğin keyfine ulaşabilirsiniz. Kefken butik otel fiyatları da önceden yapılacak rezervasyonlara göre değişim gösteriyor.

Kefken butik otelleri kasabadaki birçok plaja da yakın konumda. Vaktinizi dilediğiniz gibi geçirmenizi sağlayacak olan Kefken butik otelleri en uygun hizmet biçimleriyle fazlasıyla memnun kalmanızı sağlayacaktır. Yalnız Kefken butik otel fiyatları otelin özel havuzu oluşu, her şey dahil konseptinde oluşu, konumu vb.ye göre değişebiliyor, hatırlatalım.

Kefken Gezilecek Yerler

Kefken Gezilecek Yerler

Gezilecek yerler bakımından Kefken ve çevresinde pek çok hoş yer var. Konaklayacağınız Kefken butik otellerinden dışarı her çıktığınızda sayısız güzelliği gezebileceksiniz.

Kefken butik otel fiyatları da genellikle uygun olduğu için bölgedeki gerçekleştireceğiniz gezilere bütçe ayırabilmenize olanak sağlıyor. Yaz aylarında kalabalık, baharda ise genellikle daha sakin olan bu bölgeyi muhakkak keşfederken çok mutlu olacaksınız.

Bölgedeki Kefken butik otellerine de yakın olan ve mutlaka görülmesi gereken yerler şunlar;


  • Pembe Kayalar
  • Kefken Adalar
  • Kapri Koyu
  • Kumcağız plajı

Ihlamur ağaçlarının arasında yer alan, hoş sokaklara çıkan Kefken butik otelleri rezervasyonunuzu bir an önce yaptırmanızı öneririz. İyi bir deniz tatili yaşamak ve Kefken butik otelleri yanı sıra bölgedeki başka konaklama alternatifleri için Kefken Pansiyonları sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. İyi tatiller!

Kefken Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kefken bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kefken bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kefken Butik Otelleri - Uygun Kefken Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kefken Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kefken Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kefken Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kefken Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.