Karga Bar

  • İstanbul / Kadıköy
  • Caferağa Mah. Kadife Sok. No:16

Karga Bar

Karga Bar, Kadıköy Bar kültürünün ve Kadife Sokak'ın ikonudur.

1) Giriş: Beşe ayrılır giriş katı; girer girmez sağdaki 3 masalı mekan, orta dj kabini önünde yüksek masalar (bu bölümde sıklıkla 80 yaşlarında bir müdavim oturur), bar tezgahı, arka 4 masalı sıkışık bölüm, ve minik bahçe

2) 1.kat: Üçe ayrılır bu kat; müzik sesinin az olduğu ve muhabbet etmek için ideal olan sokak tarafı, orta bar bölümü (ki bu bölümde oturulmaz, çok hareketli ve dardır), şömineli bölüm ki kışın gidecekseniz t-shirt tipine dikkat kazakla çok terlenir.

3) Ara kat: Burada en fazla üçerli oturulacak kadar masalar vardır... erken dönem çiftlerin mekanı olarak geçer literatüre, servis görece daha yavaş işler

4) Üst kat: Bu kat yeni oluşturuldu çok aydınlık ve sanki kargada değilmiş gibi bi havası vardır. Kimse tercih etmezdi çok zaman ama yavaş yavaş orası da dolmakta. Kalabalık gruplar için çekici olabilir.

5) En üst kat: Bu bölümde Karga Bar'a genel olarak 18-25 yaş arası üniversiteli yarı-alternatif gençler gelir. yer yer 26-35 yaş aralığı grublara da rastlanır. Cuma-cumartesi 20:00'dan sonra yer bulmak zor olabilir.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın