Karagözler Pansiyonları

En iyi 2 pansiyon, en uygun fiyatlar

Karagözler Pansiyon Fiyatları

Cennetten bir köşe gibi duran bakir doğası ve huzur dolu sessizliği ile Karagözler yaz tatilinin vazgeçilmez destinasyonları arasında. Ekonomik bir konaklama içinse Karagözler pansiyonları gelenlerin ilk tercihi.

Karagözler bölgesinde gelen misafirlerin konaklama yapabilecekleri otel kategorileri arasında 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, tatil otelleri ve Karagözler pansiyonları kusursuz hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Fethiye'nin eşsiz tatil beldesi Karagöz, yeşilin ve mavinin benzersiz uyumunu gözler önüne serer.

Ekonomik ve uygun fiyatlı bir konaklama içinse bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerin ilk Karagözler pansiyonları kategorisinde yer alan tesisler olmaktadır. Karagözler pansiyonları bu sayfada pansiyon fiyatları, pansiyonların fotoğrafları ve ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir.

Karagözler pansiyon fiyatları içerisinden bütçenize göre bir pansiyon bulduğunuz anda tavsiyemiz kesinle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir. Çünkü Karagözler pansiyonları ekonomik fiyatlara sahip olmasından dolayı tatilciler tarafından öncelikli olarak tercih edilen otel kategorisidir.

Karagözler pansiyonları denize sıfır, deniz manzaralı ya da denize yürüme mesafesinde yer alan tesislerden oluşmaktadır. Karagözler pansiyonları yaz sezonunda tatilin de başlaması ile en yoğun ve kalabalık dönemini yaşamaktadır. Bu sebeple de ileri tarihli bir Karagözler ziyaretiniz ya da tatil planınız için erken rezervasyon yaptırmanız önemlidir.

Karagözler, dağın yamacında kurulu, bakir doğasıyla göz kamaştıran bir güzelliğe sahiptir. Bir ressamın tablosunda can bulmuş küçük bir yerleşim alanı olan Karagözler, yaz turizminin en canlı noktalarından biridir aynı zamanda.

Konumu itibariyle Fethiye'ye oldukça yakındır ve bu durum Karagözler'deki otel sayısının artmasının en önemli faktörlerinden biridir. Karagözler otelleri, yaz sezonlarından doluluk oranına ulaşır.

Genellikle 3 ve 4 yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar yer alır Karagözlerde. Tatil köyü gibi büyük tesisler bulunmamaktadır. Konaklama tesisleri genellikle küçüktür. Yine de tatilcilere yetecek kadar hizmet kalitesi yüksek otellerdir.

Konaklama tesisleri arasında en uygun Karagözler otel fiyatları pansiyonlar ve butik otellerken, en yüksek fiyatlara sahip olan lüks otellerdir. Kalabalık bir grupla yapılan tatiller için apart otel fiyatları daha idealdir.

Konaklama seçeneklerinin fazla olduğu Fethiye Karagözler'deki oteller yarım pansiyon ve oda kahvaltı konseptindedir. Tercih edeceğiniz bu hizmetler ve oda tipi Karagözler otel fiyatlarını etkilemektedir. Karagözler otel fiyatları yaz sezonunda 150-300 TL arasında değişirken, sezon bitiminde 90-120 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar oda fiyatları için geçerlidir.

Karagözler otel fiyatları sayfamızı tıklayarak bütçenize en uygun otelleri inceleyebilirsiniz.