Karacabey Gezilecek Yerler

Karacabey ve civarında gezilecek yerler için öneriler...Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Karacabey Gezilecek Yerler

Toplam 5 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
 • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele

Issız Han

"Hizmet çok iyi"

"İlk deneyimim çok daha güzeldi"

8.5

Misafir yorumu

4 yorum

Karacabey Tarihi Mekanlar

Karacabey ve civarında gezilecek yerler için öneriler...
Karacabey civarında gezilecek yerler ve tarihi mekanlar hakkında aşağıda editörlerimizin ve seyahat severlerimizin ekledikleri başlıkları görebilirsiniz.

Karacabey ve civarında daha önce gezdiğiniz ve seyahat severlere tavsiye etmek istediğiniz, mutlaka görülmeli dediğiniz yerleri tatil blog sayfamızdan ekleyebilirsiniz.

Daha önce ziyaretçilerimizin ekledikleri başlıklar hakkında görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi de yazabilirsiniz.

Üstelik Karacabey hakkında yorumda bulunabilir, gezdiğiniz yerlerin fotoğraflarını ekleyebilir, gezilecek yerler, tarihi mekanlar hakkında ipuçları yazabilirsiniz.

4 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
4
10
Issız Han
Issız Han
Karacabey / Bursa
Türkiye
Hizmet çok iyi

-

Otel huzurlu ve sakin bir yer. Hizmet çok iyi. Odalar temiz ve konforlu. Ücret yerine ve tarihi konak olmasına karşın çok makul. Ayrıca en önemlisi aile ortamı. Kesinle tavsiye edebileceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
4
Issız Han
Issız Han
Karacabey / Bursa
Türkiye
İlk deneyimim çok daha güzeldi

-

İkinci kez burada kaldım. Üzülerek belirtiyorum ilk deneyimim çok daha güzeldi. Son konaklamam esnasında odam temizlenmemişti ve başucumdaki komodinin içinde birinin iç çamaşırı vardı. Asıl sürpriz ise tuvalette beni beklemekteydi. Odamda tuvalet kağıdı bile yoktu. Oda - kahvaltı konseptinde çalışan bu butik otelde akşam yemeği siparişim de ilk seferkini arattı maalesef. Ülkemizdeki işletmelerin genel tavrı övgü ve başarıyı elde edince bozulmaları maalesef burada da aynı. Kahvaltıda ortalama, belki biraz üzeri bir serpme kahvaltı var. Reçel çeşitleri 4 - 5 tane. Fiyatlar ikili yatak 400, 2 tekli yataklı oda 450 şeklinde. Anayoldan sonra otele kadar olan yol çok kötü 20 ile bile gitmek zor. Bazı çukurlar yolu komple kaplıyor. Çok merak ediliyorsa bir gece kalınabilir ama kesinlikle 4 - 5 saatten fazla geçirmek mümkün değil. Etrafında hiçbir şey yok, maalesef göle ulaşım da mümkün değil. Yani içini görüp nostalji yaşadıktan sonra tamamen bitiyor olay. Telefon da çekmiyor ayrıca belirteyim. Tasarımı han bildiğiniz. Odalarda pencere yok, klima var. Saatin kaç olduğunu anlamak imkansız. Bu açıdan sizi gündelik hayattan bir süre koparıyor dinlendiriyor diyebilirim. Duble yatak King size. Oldukça rahat. Sıcak suyla ilgili geçici bir sıkıntım oldu fakat düzeldi. Suyun sıcaklığı da tazyiği de yeterli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
10
Issız Han
Issız Han
Karacabey / Bursa
Türkiye
Her şey birbirini tamamlamış

-

İpekyolunun medeniyet tarihimizdeki önemi ve adı teknolojik gelişmelerin hızına eşdeğer bir hızda unutulmaya yüz tutmuşken, o dönemler bu yol üstünde bulunan, büyük çabalar sarf edilerek restore edildiği ilk bakışta fark edilen ve yolcularına yeniden kucak açan bu tarihi han hem geçmişe hem bugüne yeniden hayat vermiş. Dekorasyon, ışıklandırma, ince mimari zevk, özenle seçilmiş aksesuarlar... Her şey birbirini tamamlamış. Ey yolcu! İşte bu Issız Han seni dinlendirmek için canlanmış adeta! Müthiş ambiyansı ile büyülendiğim bu handa 1394 te uyanın mottosuyla dikkatimizi çeken işletme sahipleri ve telefonla tanışmamızdan itibaren büyük özen ve özveriyle bizleri ağırlayan Adem Bey'i tebrik ediyor teşekkürlerimizi sunuyoruz. F. P ve ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
10
Issız Han
Issız Han
Karacabey / Bursa
Türkiye
Kusursuz hizmeti

-

Buram buram tarihi, tabiatı, Uluabat Gölü'nü burada yaşayabilirsiniz. Kusursuz yapısı, kusursuz hizmeti burada, bu tarihi yapıyı canlandıranlara teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (1)