Kadıefendi Tesisleri

  • Karabük / Safranbolu
  • Çevrikköprü

Kadıefendi Tesisleri

2001 Yılında Ali Kadıoğlu tarafından kurulan işyerimiz hızla büyüyerek sizlerin takdirlerini ve güveninin kısa sürede kazanmıştır.

Tesisimizde 23 personelimiz çalışmakta olup ,9 servis 14 geri hizmet personelimiz mevcuttur. Tüm Personelimiz güleryüzlü , profesyonel hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Bizler çok basit düşünen insanlarız ve hayatı basit yaşamayı seviyoruz. Hedefimiz iki numara olmaktır.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Pahalı bir yer
2

-

Gereksiz pahalı. Kahvaltı menüsü peynir, zeytin ve reçelden ibaret. Patronlar duyarsız ve saygılı değil. Haksız kazanç, başka bir şey değil.

4
Menüde çeşit yok
1

-

Servis kötü. Menüde çeşit yok. Fiyat politikası ise içler acısı. Hele ki böyle bir mekanın yıllarca ikram olarak sunduğu tereyağı, balı bile belirtmeden ücretli olarak ikram etmesi içler acısı bir durum. Bir de şu havuzların ozon temizliğini yapın artık bir zahmet.

4
Güzel bir mekan
10

-

E. Keskin arkadaşım, insanları yanlış bilgilendirme lütfen. Benim müdavimi olduğum iyi bir işletme ve küçük bir porsiyon değil, 1 kilo kuyu kebabının ücreti 90 TL.

4
Mekan hoş, menü sıfır
4

-

Sadece mekan güzel, menü çok sıradan. Her yerde bulabileceğiniz şeyler. Ayrıca çok çok pahalı. Küçük bir porsiyon kuyu kebabına 90 TL verdim.

Yakınındaki Oteller