Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Iğdır Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Iğdır Otelleri

Iğdır için {{ (filteredHotels).length}} / 7 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Iğdır Otelleri - En Uygun Iğdır Otel Fiyatları

Iğdır, meteor çukuru, Selçukludan kalma kümbeti, Ahura Harabeleri, tuz mağaraları ve daha nice gezilip görülecek yerleri ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini sıkça çekmektedir.
Iğdır, Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer almakta olup Türkiye'nin en doğu noktasıdır. Doğu Anadolu'nun Erzurum - Kars bölümünde yer almaktadır. Ayrıca Iğdır, Azerbaycan (Nahcivan), İran ve Ermenistan ile de sınır komşusudur. Sınırda bulunmasının da etkisiyle Iğdır'a yıl içinde gerek yurt dışına geçiş amaçlı gerek iş amacıyla gerekse de yeni yerler keşfetmek için yıl boyunca gelenler olmaktadır. Iğdır'a gelenlerin de konaklama için tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok oteller yer almaktadır.

Iğdır otelleri içerisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar sıralanabilmektedir. Iğdır otelleri ayrıca şehrin gezilip görülecek yerlerine yakın bir konumda yer almaktadır.

Iğdır otelleri içerisinde her bütçeye ve zevke göre bir konaklama oteli yer almaktadır. Iğdır'a gelen kalabalık gruplar, küçük çocuklu aileler, evinin konforunu ve rahatını konaklamada da arayanlar apart otelleri; şehir merkezinde daha lüks bir konaklama arayanlar ise yıldızlı otelleri ve kent otellerini tercih etmektedir. Iğdır otelleri çoğunlukla kent merkezinde bulunduğu için tüm şehir içi ulaşım ağına da yakındır.

Iğdır otelleri kategorisinde yer alan tüm oteller ve otel fiyatları Neredekal.com Iğdır sayfasında yer almaktadır. Ayrıca bu sayfadan tüm Iğdır otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden konaklama yapılmak istenilen Iğdır oteline ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Türkiye'nin en doğu noktası Iğdır, doğu ile batının bağlantı kapısıdır.
Iğdır, Doğu Anadolu Bölgesi'nin Erzurum - Kars Bölümü'nde bulunmaktadır. Iğdır, Azerbaycan-Nahcivan, İran ve Ermenistan ile sınır komşusudur. Iğdır'ın kuzey ve kuzeydoğu sınırını, Aras Nehri ve nehrin oluşturduğu Türkiye-Ermenistan sınırı olarak belirlenmiştir.

Iğdır'a yıl içerisinde hem doğal güzelliklerini hem de tarihi dokusunu keşfetmeye hem de sınırdan karayolu ile geçişi kullanmaya birçok kişi gelmektedir. Gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler vardır. Bu tesisler; kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar gibi konaklama otelleridir.

Iğdır otel fiyatları beldede yer alan otellerin konumuna, bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Ayrıca Iğdır otel fiyatları sadece otelin bulunduğu farklı kategoriye göre değil konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmete ve sağladığı olanaklara göre de farklılık göstermektedir.

Iğdır otel fiyatları üzerinde etkili olan diğer bir nokta da konaklama yapmak istenilen sezon. Yaz sezonu ve tatil ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta Iğdır otel fiyatları diğer ayları göre bir miktar daha fazla olmaktadır.

Yaz sezonun artan Iğdır otel fiyatları, erken rezervasyon indirimleri ile daha ekonomik bir hale gelebilmektedir. Kimi otellerin zaman zaman açıkladığı erken rezervasyon avantajları Iğdır otel fiyatları üzerinde de etkili olmaktadır.

Iğdır otel fiyatları ve otelleri Nerdekal.com Iğdır sayfasında listelenmektedir. Listelenen bu sayfadan hem otelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir hem de beğendiğiniz otele online ön rezervasyon yaptırabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

Iğdır Hakkında
Ağrı Dağı, meteor çukuru, harabeleri, tuz mağaraları ve daha görülmesi gereken pek çok yeri ile Iğdır, Doğu Anadolu'nun en güzel şehirlerinden biri…
Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Iğdır, Türkiye'nin en doğu noktasında bulunuyor. Erzurum-Kars bölümünde bulunan Iğdır, Azerbaycan, İran ve Ermenistan ile sınır komşusu aynı zamanda.

Türkiye'nin doğu sınırını oluşturan Iğdır, Ağrı Dağı'nın bir kısmını topraklarında barındırmasından ötürü de ülkemizin görülmesi gereken şehirlerinden biri. Bunun yanı sıra, sahip olduğu jeolojik yapısı ile meyve ve pamuk başta olmak üzere her türlü tarıma elverişli toprakları var Iğdır'ın.

İran üzerinden gelip Doğubeyazıt, Kars, Erzurum ve Erzincan üzerinden İç Anadolu'ya uzanan İpek Yolu, Iğdır'dan geçiyor aynı zamanda.

Iğdır'ın düz kesimleri, Doğu Anadolu'nun diğer bölümlerinde görülen şiddetli kara ikliminden pek etkilenmiyor. Kuytu olmasından ötürü de en az yağış alan şehirlerden biri Iğdır. Yazlar ise uzun ve sıcak geçiyor.

Iğdır'a yalnızca karayoluyla ulaşım sağlanabiliyor. Havayolu ile Iğdır'a gelmek isterseniz uçak ile Kars Havalimanı'na inip, karayolu ile Iğdır'a ulaşabilirsiniz.

Iğdır'ın yöresel lezzetleri de oldukça fazla. Otağı çorbası, ayran aşı, hörre, helise, perzana, taş köfte, tavuk şorva, tandır şiş, ekşili, işkembe kavurma, cızdık, paça, bozbaş, tereyağlı erişte, fetir, kuymak, omaç helvası, kavut, kayvasa ve patlıcan reçeli Iğdır'ın başlıca yöresel yiyecekleri arasında.

2 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
2
8
0 (850) 602 34 37
Hotel Gold Yıldırım
Hotel Gold Yıldırım
Iğdır Merkez / Iğdır
Türkiye

-

Temmuz ayında 1 gece konakladım. Konumu, konforu ve fiyatı uygun bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2
10
0 (850) 600 32 26
İmparator Otel
İmparator Otel
12 Eylül Mh. Arazi Sk Güneş Petrol Yanı No:14
Iğdır Merkez / Iğdır
Türkiye

-

Ölüdeniz'e gelindiğinde kalınabilecek yegane otel. Burada başka bir otelde bu kadar iyi hizmet ve servisin olacağına imkan vermiyorum. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)