Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Harran Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Harran Apartları

Harran için {{ (filteredHotels).length}} / 1 apart otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Harran Apartları

Harran Apart Otelleri

Ay tanrıçasına adanmış Harran, Şanlıurfa'ya bağlı bir ilçe. Kubbe evleri, kültürü, tarihi ile yerli ve yabancı birçok ziyaretçinin buluşma noktası oluyor. Kuzey Mezopotamya'nın en eski yerleşim yerinde Harran apart otelleri sizi kültür ve tarih dolu bir gezintiye davet ediyor. Harran apart otelleri fiyatları da bu daveti oldukça çekici kılıyor. Harran apart otelleri zengin olanaklarıyla her dönem ziyaretinize açık.

Tarihi MÖ 6000'lere kadar uzanan şehir, tarihi detaylarla bezeli. Sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış Harran; Irak, Suriye ve Doğu Anadolu'yu bağlayan yolların kesişimi ve bir ticaret merkezi. Bu coğrafyanın niteliklerini yansıtan Harran apart otelleri tarihi yolculuğunuza ev sahipliği yapıyor.

Harran apart otelleri fiyatları bakımından elverişli alternatiflere sahip. Merkeze 44 km. uzaklıktaki bölge, ilkbaharda turistler için oldukça cazip hale geliyor. Harran apart otelleri ile tatilin tadını çıkarmak size kalıyor.

Harran, cennetten kovulan Adem ile Havva'nın dünyada ayak bastıkları ilk yer olarak biliniyor. Harran apart otelleri ile bölgeyi ziyaret edebilir, tarihi yerinde deneyimleyebilirsiniz. Harran apart otelleri en uygun imkanlara sahip oluşuyla turistleri cezbediyor. Harran apart otelleri sorunsuz bir tatil geçirmeniz için hizmet verirken zamanda geçmişe doğru yapacağınız yolculuğa odaklanmanızı sağlıyor.

Dünya üzerinde kurulan ilk üniversite Harran'da bulunuyor. Nice ünlü alimleri yetiştiren üniversitede İbn-i Sina'nın da dersler verdiği biliniyor. Harran apart otelleri aracılığıyla bu önemli tarihi bölgeyi gezebilir, Farabi'nin eğitim gördüğü yerleri yakından inceleyebilirsiniz. Harran apart otelleri fiyatları uygun aralıklarıyla ziyaretçiler için vazgeçilmez durumda. Bölgede yer alan Harran apart otelleri en uygun imkanlarla donatılmış. Siz de Harran apart otelleri fiyatları incelemesi yaparak seyahatinize uygun seçeneği belirleyebilirsiniz.

Harran Apart Otelleri Fiyatları

Harran Apart Otel

Kültürel mirası, verimli arazileri ve ticari yolların kesişim noktası Harran apart otelleri bakımından da zengin durumda. Şanlıurfa, bu açıdan daha zengin olsa da Harran apart otelleri en uygun seçeneklerle misafirlerini ağırlıyor. Harran apart otelleri şehir merkezine 44 km uzaklıkta bulunuyor. Harran apart otelleri fiyatları, bölgede tarihle iç içe bir tatil yapma şevkini artırıyor. Yakın illerden gelen ziyaretçiler, Harran apart otelleri ile konaklamalarını sağlayabiliyor, hafta sonu tatillerini değerlendiriyorlar.

Harran apart otelleri gelişmiş mutfaklarıyla da kalpleri fethediyor. Arap kökenli mutfağı; yumurtalı köfte, kazan kebabı, içli köfte, bol salçalı, acılı lezzetleriyle donatılmış. Bu eşsiz tatları keşfetmeniz için Harran apart otelleri en uygun özellikleriyle sizleri bekliyor. Ekonomik bir tatil için Harran apart otelleri fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

İncil ve Tevrat'ta adı geçen bölgeyi ziyaret eden yabancı turist sayısı da bir hayli fazla. Kültür mozaiğini derinlemesine hissetmek isteyen turistler Harran apart otelleri ile bölgeyi yakından tanıma fırsatına sahip olabiliyorlar.

Harran apart otelleri en uygun konaklama seçenekleriyle sizleri de Anadolu'nun binlerce yıllık tarihiyle tanışmaya davet ediyor. Harran apart otelleri fiyatları bakımından genellikle yılın her dönemi farklılık göstermiyor. Merkezde yer alan 5 yıldızlı oteller ve Harran apart otelleri en uygun tatil imkanlarıyla son derece cazip.

Harran Gezilecek Yerler

Harran Gezilecek Yerler

Harran ovası; ikonik evleri ve kültürel yapısıyla son derece ilgi çekici, gizemli bir coğrafya olarak karşımıza çıkıyor. Bu kültürel mirasın dokularını hissetmek için Harran apart otelleri en uygun seçenekleri ile sizleri ağırlamaya hazır bekliyor. Bölgeyi ziyaretiniz esnasında Şanlıurfa'nın değerlerini görmek isterseniz ve bölgedeki tüm konaklama seçeneklerini incelemek için Şanlıurfa Otelleri sayfamıza bekleriz.

Harran apart otelleri fiyatları mevsimsel olarak pek farklılık göstermese de erken rezervasyon ile indirim yakalayabilir; cebinizi dert etmeden sıra gecelerinin tadını çıkarıp, Harran'ın zengin mutfağıyla yeni lezzetlere yelken açabilirsiniz. Harran'da muhakkak görmeniz gereken yerler:


  • Harran evleri
  • Harran Üniversitesi
  • Harran Kalesi
  • Harran Höyüğü
  • Şuayb Şehir Harabeleri
  • Firdevs Camüharran Ulu Sin Camii

Harran apart otelleri ve tarihi seçenekleriyle sizleri de bekliyor. Harran apart otelleri fiyatları araştırması yaparak ekonomik bir tatil planlamak mümkün. Harran apart otelleri en uygun seçenekleri ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Harran Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Harran için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Harran otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Harran otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.