Harran Otelleri

En iyi 0 otel, en uygun fiyatlar

Harran Otel Fiyatları

Şanlıurfa'nın mistik bölgesi Harran, sahip olduğu benzersiz coğrafyası ve tarihi zenginlikleri ile ziyaretçilerini büyülüyor…

Harran, Hz. İbrahim'in kenti olarak isimlendiriliyor. Yapılan birçok arkeolojik kazıda, bölgenin tam 4000 yıldır aynı isimle anıldığı ortaya çıkarılmış. Böylesine bir tarihi dokuyu başka bir yerde bulmak oldukça güç. Genellikle Harran, Şanlıurfa gezilerinde günübirlik ziyaret edilen noktalardan biri. Ancak Harran otellerinde konaklayarak, hayatınızda hiç yaşamadığınız bir tecrübe yaşayabilirsiniz.

Harran otellerinde konakladığınız süre boyunca, bindirme tekniği ile inşa edilmiş külah kubbeleri ve kubbeli ev geleneğini günümüze kadar devam ettirmiş nadir yapılar arasında bulunan Harran Evleri'ni mutlaka ziyaret etmelisiniz. Şuayb Şehri ve Bazda Mağaraları da Harran otellerinde konakladığınız sürece görmeniz gereken diğer önemli iki yer.

Harran otelleri daha çok küçük köy evlerinden oluşuyor. Zaten bölgede ev pansiyonculuğu dediğimiz olay hakim. Hani, 5 yıldızlı, bilemediniz 3 yıldızlı bir otel arayışı içerisindeyseniz, Harran otelleri arasında bu kategoride bir alternatif olmadığını bilmenizi isteriz. Harran otellerinde sizi temiz bir yatak, olabildiğince otantik bir atmosfer, Güneydoğu mutfağının leziz yemekleri ve yerel insanların misafirperverliği bekliyor olacak.

Harran otel fiyatlarını ise biraz pazarlıkla en ekonomik hale getirmek de yine sizin elinizde. Ancak bütçe zorlayacak rakamlarla karşılaşmayacağınızı söyleyebiliriz. Siz en iyisi, sitemiz üzerinde yer alan Harran otellerini ve 2019 Harran otel fiyatlarını incelemeye başlayın.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Harran Otel Yorumları

10

Bazda Mağaraları

Nurgül Altun - 2 Aralık 2017, Cumartesi 07:06

Kaderine terk edilmiş

Çok güzel bir yer ama maalesef ki turistik ve tarihi yerlerimiz gibi kaderine terk edilmiş doğa harikası. Bunu bir yetkili görmüyor mu, niye harekete geçmiyor?

10

Harran Evleri

Bahadır Kurt - 16 Mart 2016, Çarsamba 15:39

Çok güzel

Çok güzel, gidin bence.

7

Şuayb Şehri

hatice ölü - 8 Mart 2016, Salı 13:06

Güzel buldum

Ben güzel buldum ama 10 değil 7 veriyorum.

10

Harran Ovası

Topraksu - 13 Ocak 2016, Çarsamba 19:50

Güzel Urfa’m

Urfa farkı. Herkesi Urfa'ya bekleriz. Güzel Urfa'm benim. :-) :-)