Halil'in Yeri

  • Muğla / Ula / Akyaka-Gökova

Halil'in Yeri

1967 yılında Halil Şahin tarafından Akyaka’nın İnişdibi Caddesi’nde yeşilliğin ve Kadın Azmağı'nın eşsiz güzelliği kıyısında kurulmuştur.

Halil'in Yeri Restaurant yaklaşık 43 yıldır Akyaka’nın huzurlu atmosferine ve azmağın eşsiz güzelliğine karşı lezzetli balık yemekleri, zengin ege mutfağına özgü mezeleri ile kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerini konuk ediyor. Yıllardır müşterilerine eksiksiz hizmet veren restoranımız bugüne dek sanat ve siyaset dünyasından birçok ünlüyü ağırlamış, bir çok ödül almış marka tescilli Akyaka’nın ilk restoranıdır.

Yazın 150 kışın 70 kişilik kapasitesiyle 20 araçlık açık otoparka sahibiz. Ayrıca kablosuz internet ağı mevcuttur. Saat 10:00’da kahvaltı menüsüyle başlayan servis gecenin ilerleyen saatlerine dek sürmekte. Müşteri memnuniyetini ve öz güvenini kazanmış restoranımızda öncelikli amacımız güler yüzlü gelen misafirlerimizin yine güler yüzle ayrılmasını, hoş bir anı yaşamasını sağlamak olmuştur. Halil’in Yeri sizinle var olmuş, sayenizde adını bütün dünyaya duyurmuştur.

Eşsiz bir anı yaşamanız dileğiyle; restoranımıza gelmenizi, bu güzelliği yaşamanızı temenni ediyoruz.

10 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
10
Pahalı ve kalitesiz
1

-

Çok gereksiz pahalı ve kalitesiz. Adını dünyaya neyi ile duyurmuş merak ettim.

10
Çay servisi yapmıyoruz dediler
2

-

Kötünün ötesi. Ailem ile bir tavsiye üzerine bu mekana gittik. Bir masaya oturduk, üzerinde hiçbir şey yazmıyorken bize rezerve dediler, çay istedik, çay servisi yapmıyoruz dediler. Yandaki masaya çay ikram ettiler. Saygısızlık hat safa, gitmeyin, gitmeyin, gitmeyin!

10
Salata yerken içinden kurt çıktı
2

-

Hayatımda bu kadar saçma, bu kadar terbiyesiz, bu kadar kötü bir işletme görmedim... Salata yerken içinden kurt çıktı, yetkililere ilettiğimizde zaten salatanın dibine gelmişsiniz dendi ve o salata 30 TL olarak özür bile dilemeden ücreti alındı. Zaten gereksiz pahalı, daha buz gibi gelen kahve servisinden bahsedemiyorum bile... Asla tavsiye etmiyorum...

10
Süper lezzetli
10

-

30 yıldır severek gittiğimiz süper lezzetli balık lokantası.

10
Amatörce ve disiplinsiz
2

-

Biz geçen sene arkadaşımla Akyaka Gökova'ya tatile gittiğimizde akşam yemeği için bu mekana gittik, yeri mükemmel, zaten azmağın hemen kenarında ama servis ve hizmet kalitesi çok kötü, ayrıca fiyatlar da bir o kadar yüksek, bu işi profesyonel olarak yapsalar eminim çok güzel bir yer olur.

10
Çok kötü
2

-

Hizmet ve kalite rezalet. Siparişin üstünden 1 saat 50 dakika geçmiş, gelip unutulmuş diyor.

10
Ciddiyetsiz, prensipsiz, amatör
2

-

Bu mekanda 20 kişilik rezervasyon yaptırdım, 1 hafta sonrasına. Pazarlık yaptık, menüyü belirledik. Adımı, telefon numaramı da bildirdim. Ama yemek için gittiğimizde başka bir grup daha olduğunu, ayırtmış olduğum yerin müsait olmadığını söylediler. Ayırttığımız yerin telefonla aranıp kesinleştirmemiz gerektiği söylendi. Kesin olarak rezervasyon yaptırmış olmama ve kendilerinde telefonum bulunmasına rağmen hiçbir bil.. Devamını Göster

10
Tek kelimeyle enfes
10

-

Halil'in Yeri'nde köy kahvaltısı tek kelimeyle enfes. Ekmeklerini kendileri pişiriyor ve çok lezzetli, zeytinleri kendi üretimleri çok güzel. Hala o kahvaltının tadı aklımdan gitmedi. 2 yıl arka arkaya Akyaka Gökova'ya gittik. 2. gidişimizin nedenlerinde biri de Halil'in Yeri'nde kahvaltı etmekti.

10
Harika
10

-

Halil'in Yeri'nde soslu levrek yemenizi tavsiye ederim süper. :))

10
Azmakın kıyısında huzurlu bir ortam
8

-

Akyaka Gökova'da Azmak Deresi'nin yanında yer alan mekan bölgenin en eski ve ünlü yerlerinden birisi. Bölgeye geldiğinizde balık için en iyi tercih bence Halil'in Yeri.