Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Halfeti Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Halfeti Pansiyonları

Halfeti için {{ (filteredHotels).length}} / 6 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Halfeti Pansiyonları

Halfeti Pansiyonları

Güneydoğu Bölgesi'nin en olağan dışı yerlerinden biri Halfeti, Şanlıurfa'ya bağlı bir ilçe olarak Gaziantep sınırına yakın bir yerde bulunuyor. GAP projesi çerçevesinde Birecik Barajı yapımı zamanında sular altına gömülen köy günümüzde eski Halfeti ve yeni Halfeti olarak ikiye ayrılıyor. İlçenin sahip olduğu kültürel ve karakteristik zenginlikler her yıl yerli-yabancı turist kitlesini Halfeti otelleri ne çekiyor. Halfeti pansiyonları ziyaretçiler için ekonomik ve rahat bir konaklama imkanı tanıyor. Pansiyonlar bölgenin yemyeşil ve tarihi doğasına uyumlu konaklardan oluşuyor. Halfeti'nin merkezinde bulunabilen işletmeler turistik ve yeme-içme noktalarına yakın mesafede konumlanıyor. Aile ve bireysel konaklamalara uygun donanımlara sahip pansiyonlar Şanlıurfa kültürünü yansıtan sıcak ağırlama hizmeti sunuyor. Misafirler bölgeyi yakından tanıma fırsatı veren işletmelerde başta Şanlıurfa olmak üzere güneydoğuya ait lezzetleri tadabiliyor. Farklı konseptte hizmet veren pansiyon işletmesi bulunabiliyor. Bazı pansiyonlar yalnızca oda- kahvaltı hizmeti verirken, bazıları ise tam pansiyon şeklinde hizmet veriyor. Birçok konak pansiyonun dekorasyonu bölgeye özgü geleneksel bir biçimde tasarlanıyor. Doğa manzaralı konforlu odaların yanı sıra pansiyonlarda kablosuz internet erişimi de sağlanabiliyor. Böylelikle misafirler şehir merkezinden uzak bir noktada interaktif ortamdan kopmadan tüm işlerini tatildeyken halledebiliyor. Farklı bütçelere uygun konaklama seçenekleri ile Halfeti çeşitli ziyaretçi grubuna hitap ediyor. Tabiat güzelliği ile dikkat çeken Halfeti'de yer alan pansiyonlar huzurlu bir konaklamanın yanı sıra sıradışı bir tatil deneyimi vadediyor.

Halfeti Pansiyonları En Uygun

Halfeti Pansiyonları En Uygun

Bir zamanlar antik medeniyetlerin yaşamış olduğu Halfeti'de bu medeniyetlerin izleri rahatlıkla görülebiliyor. Bilinen en az 3000 yıllık tarihiyle sahip olduğu turistik değer her geçen gün artıyor. Yurt içi ve yurt dışı ziyaretçilerinin seyahat sırasında kalabileceği çeşitli Halfeti konaklama işletmeleri ilçe merkezinde bulunabiliyor. Yıldızlı otellerden butik otellere, konukevlerinden pansiyonlara kadar geniş konaklama seçenekleri yer alıyor. İki veya üç katlı müstakil yapılardan oluşan pansiyonlar düşük maliyetli ve rahat geceleme sunması nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Halfeti'deki pansiyonlar genellikle tarihi konaklardan restore edilerek işletmeye dönüştürülüyor. Yöre halkı tarafından işletilen pansiyonlarda misafirler güne lezzetli yöresel tatların yer aldığı serpme kahvaltılar ile başlayabiliyor. Öğle ve akşam yemekleri servis edilen restoranlarda Şanlıurfa ve Güneydoğu coğrafyasına özgü yemekler tadılabiliyor. Bölgenin özelliklerine göre dekore edilen pansiyon odaları oldukça rahat ve temiz yatak takımları ile özel banyo içeriyor. Kimi pansiyon odalarında temel eşya ve özelliklerin yanında bir de balkon bulunabiliyor. Misafirler kalış süresi boyunca günün yorgunluğunu atarken bir yandan eşsiz doğa manzarasını izleyebiliyor. Pansiyonlar temel oda ve restoran hizmetleri haricinde isteğe bağlı hizmetler sunabiliyor. Bunlar arasında çamaşırhane ve araç kiralama gibi servisler veriliyor. Kişisel aracı ile gelen misafirler pansiyonların ayırdığı otopark alanlarını kullanırken, araç ile gelmeyen misafirler için ulaşıma yönelik danışmanlık verilebiliyor. Ulaşım alanında verilen danışmanlık hizmeti araç kiralama ve transfer hizmetlerini kapsıyor. Halfeti pansiyonları en uygun ödeme seçenekleri ve huzurlu konaklamayı birlikte sunuyor.

Halfeti Pansiyon Fiyatları

Halfeti Pansiyon Fiyatları

Şanlıurfa'nın en dikkat çeken turizm destinasyonlarının başında Halfeti geliyor. Bir baraj projesi sonrası eski Halfeti bölgesinde sular altında kalan tarihi evler, dükkanlar ve cami minaresi bulunuyor. Şehrin en yeşil alanlarına sahip ilçedeki yerleşim yerleri bugün yeni Halfeti olarak bilinen alanda konumlanıyor. Bölgeyi ziyaret edenlerin konaklayabileceği Halfeti pansiyon fiyatları bazı etkenler çerçevesinde değişiklik gösteriyor;

 • Pansiyonun bulunduğu konum,
 • Oda manzaraları,
 • Pansiyonun sunduğu hizmetler,
 • Turistik yerlere yakınlık,
 • Sunulan ekstra hizmetlerin çeşitliliği,

İlçe merkezine ve alışveriş noktalarına yakın mesafede konumlanan pansiyonlar ulaşım kolaylığı özelliği ile yüksek konaklama ücretleri sunuyor. Pansiyonun konumu ve iç dizaynı odaların manzarasını belirliyor. Oda manzaraları ve cephesi pansiyon fiyatları üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olabiliyor. Yarım ve tam pansiyon seçenekleri ödenecek olan tutarı arttırıp azaltabiliyor. Tam pansiyon hizmeti veren pansiyonların gecelik konaklama ücretleri yarım pansiyona göre daha yüksek oluyor. Ailelere uygun ekonomik konaklama seçeneği sunan pansiyonlar bölgede yaygın olarak tercih ediliyor. Bazı pansiyonların sahip olduğu kuru temizleme servisi isteğe bağlı olarak sunuluyor ve pansiyon fiyatlarında artışa sebep olabiliyor. Benzer bir servis olan araç kiralama veya transfer hizmeti ekstra ücretlendirilerek konaklama ücretine dahil ediliyor.

Halfeti'de Gezilecek Yerler

Halfeti'de Gezilecek Yerler

Ülkemizde siyah güllerin ilk ve tek yetiştirildiği yer olan Halfeti'de bu özel güller bir çok alanda kullanılıyor. Batık köy ve siyah güller bölgenin simgesi olarak her yıl on binlerce ziyaretçinin bölgeye akın etmesini sağlıyor. Güneydoğu Bölgesi'nde kendine özgü hikaye ve özelliklerle popülerleşen hüzünlü kasaba Halfeti'de gezilip görülmeye değer mekanların yanı sıra yapılabilecek birçok faaliyet bulunuyor. Halfeti seyahati sırasında gezebileceğiniz yerler aşağıdaki gibi sıralanıyor;

 • Eski Halfeti
 • Aziz Nerses Kilisesi
 • Rum Kale
 • Barşavma Manastırı
 • Tarihi konaklar

Tarihle ilgilenenler için ayrı bir şölen yaratan Halfeti'de Merzimen Çayı ile Fırat Nehri'nin birleştiği kısımda konumlanan Rum Kale'ye ulaşım tekneler ile sağlanıyor. Rum Kale'yi teknelerle ulaşarak gezebilir, gezi sırasında ilginizi çeken kareleri fotoğraflayabilirsiniz. Halfeti merkezinde siyah gül reçeli, erik tavası, semsek, şabut balığı kebabı gibi yöresel lezzetleri tadabilir, siyah gül lokumu veya parfümü gibi özel ürünleri kendinize ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. İlginç tarihi yapılar içeren ve doğası ile huzurlu bir tatil sunan Halfeti bölgesini tatil planlarınıza ekleyebilirsiniz.

16 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
16
10
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Personel çok samimi, pansiyon yüksekte, Halfeti'yi yüksekten görebilirsiniz. Odalarda klima var, otantik ve güzel. Yine geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Personel çok samimi, pansiyon yüksekte. Halfeti'yi yüksekten görebilirsiniz. Odalarda klima var. Otantik ve güzel. Yine geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Sarı aştan odalarıyla otantik bir pansiyon. Her an sıcak suyu mevcut. TV ve klimaları çalışıyor. Asma yaprakları altında kahvaltımızı yapabiliyoruz. Konum olarak yüksekte ve Fırat Nehri ayaklarınızın altında. Temiz ve huzurlu. Seneye yine görüşürüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Halfeti Fırat Nehri ayaklarınızın altında! Manzarasıyla kalbimizi fethetti. İnsan gitmek istemiyor buradan. Yaklaşık 4 gün konakladık. Her şey muhteşemdi. Fiyat-performans açısından çok iyi. Halfeti'ye gelecek kişilere şiddetle öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
9
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Nisan ayında aile olarak konaklama şansımız oldu. Halfeti'de hafta sonu kalabalığı olmasına rağmen otel çok huzurluydu. Otel sahibi Ercan Bey çok ilgili ve hoş sohbetti. Pansiyon dediğine aldanmayın. 24 saat sıcak suyu, kliması, buzdolabı, temiz çarşaf ve yastıkları ile muazzamdı. Fiyat ve temizlik, ilgi alaka olarak çok güzel. Tekne gezisine katıldık, Halfeti'nin keşfedilmemiş güzelliklerini keşfettik. Eylül'de tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
9
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Gerek personeli gerek manzarası ile çok güzel sakin bir pansiyon tavsiye ederim. Ayrıca güvenilir aile sıcaklığı ile karşıladılar. Sitede yazılan internet, klima ve diğer özelliklerin hepsi eksiksizdi. Tatilimiz çok güzel geçti. Buradan tekrardan teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

23 Nisan tatilimiz harika geçti. Pansiyon sempatik ve cana yakın personeli ile çok güzeldi. Sessiz, sakin bir pansiyon. Her yıl geliyorum. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca hijyen olarak harika ve köy kahvaltısına ve tekne turuna da bayıldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
1
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Hijyen sıfır, kesinlikle pansiyon özelliklerine yazdıkları hiçbir şey doğru değil. Klima çalışmıyor, sabaha kadar donduk. Banyo çok kötü, elini bile yıkamak istemez insan. Yatak çarşaflar çok kötü halde yıkamıyorlar. Ha bide yan odada 5 çocuklu bir aile var. Sabah onların sesiyle uyanıyorsunuz. Hayati tehlikeniz yoksa kesinlikle kalmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Dinlenmek ve huzur için harika bir pansiyon, tavsiye ederim. Güvenilir, sakin, güler yüzlü personeliyle harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Muhteşem ötesi güler yüzlü personeli ile tekrar gelmeyi isteyeceğiniz sessiz ve sakin bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Halfeti gibi güzel bir yeri gezdikten sonra rahatça dinlenebileceğiniz güzel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Aileniz ve sevdiklerinizle beraber kalacağınız muhteşem doğal güzelliği ve güler yüzlü personeli ile huzur ve mutluluğun tek adresi Halfeti Fırat Pansiyonları. Burada kalmadıysanız Halfeti'ye gittim demeyin. Deneyin farkı görün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Bayıldım ben, tam kafa dinlenmelik. Ayrıca hem bedenen hem psikolojik olarak huzur bulunacak bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Temiz havası ve sakinliğiyle güzel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Çok sessiz ve güzel bir pansiyon.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
16
10
0 (850) 600 97 24
Halfeti Fırat Pansiyon
Halfeti Fırat Pansiyon
Rüştiye Mahallesi Ağar Sokak No:10
Halfeti / Şanlıurfa
Türkiye

-

Çok sakin, gürültüden uzak bir pansiyon...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Halfeti Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Halfeti için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Halfeti otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Halfeti otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.