Hakkari Otelleri

En iyi 7 otel, en uygun fiyatlar

En İyi 1 Hakkari Oteli

Hotel Sibar Hakkari

Otel - Hakkari Merkez - 4 Misafir Yorumu

Hakkari şehir merkezinde bulunan Hotel Sibar, valiliğe 250 metre, Kale Kayak Merkezi'ne 1 km, Van Havaalanı'na ise 210 km uzaklıktadır..

Tüm Gereksinimlerinizin En İnce Ayrıntısına Kadar Düşünülerek Hayata Geçirildiği Sibar Hotel'de; Gerçek Konforla Karşılaşacak, Mutluluğa Doyacaksınız..Ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.Siz değerli konuklarımızın huzurlu ve konforlu tatil geçirmeniz için hizmet vermekteyiz
... Hakkari şehir merkezinde bulunan Hotel Sibar, valiliğe 250 metre, Kale Kayak Merkezi'ne 1 km, Van Havaalanı'na ise 210 km uzaklıktadır..

Tüm Gereksinimlerinizin En İnce Ayrıntısına Kadar Düşünülerek Hayata Geçirildiği Sibar Hotel'de; Gerçek Konforla Karşılaşacak, Mutluluğa Doyacaksınız..Ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.Siz değerli konuklarımızın huzurlu ve konforlu tatil geçirmeniz için hizmet vermekteyiz

Daha Fazla Bilgi»

Hakkari Otel Tavsiyeleri

10

Hotel Sibar

Hotel Sibar - 27 Eylül 2013, Cuma 17:04

Hizmet ve konfor standartların üzerinde

Şehrin en nezih oteli, konaklama ücreti gayet uygun olan nadide yerlerden. Hizmet ve konfor standartların üzerinde...

10

Zafer Hotel

Zafer Hotel - 1 Haziran 2013, Cumartesi 23:02

Sessiz sakin dingin bir yer

Eviniz kadar huzurlu, sessiz sakin dingin bir yer.

10

Hotel Şenler

Hotel Şenler - 22 Nisan 2012, Pazar 17:21

Şartlara göre oldukça iyi

Servisi ve çalışanları çok samimi iyi insanlar. Otel de oldukça şartlara göre iyi.

Hakkari Otel Fiyatları

Hakkari, bulunduğu coğrafi konumunda etkisiyle tarihler boyunca pek çok millete ve devlete ev sahipliği yapmıştır.

Hakkari, Türkiye'nin en güney doğu ucunda yer almakta olup doğusunda İran ile güneyinde Irak ile sınır komşusudur. Irak ve İran ile sınır komşu olması Hakkari'nin ekonomisinde etkili bir unsur olmaktadır. Yıl içinde Hakkari'ye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller yer almaktadır.

Hakkari otelleri içerisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar sıralanabilmektedir. Hakkari otelleri ayrıca Kale Kayak Merkezi'ne yaklaşık 5 kilometre, Van Ferit Melen Havalimanı'na ise 215 kilometre mesafede yer almaktadır.

Hakkari otelleri içerisinde her bütçeye ve zevke göre bir konaklama oteli yer almaktadır. Hakkari'ye gelen kalabalık gruplar, küçük çocuklu aileler ve evinin konforunu tatilde de arayanlar apart otelleri; şehir merkezinde daha lüks bir konaklama arayanlar ise yıldızlı otelleri tercih etmektedir. Hakkari otelleri genellikle Hakkari şehir merkezinde yer almakta olup, tüm şehir içi ulaşım ağına da yakındır.

Hakkari otelleri kategorisinde yer alan tüm oteller ve otel fiyatları Neredekal.com Hakkari sayfasında yer almaktadır. Ayrıca bu sayfadan tüm Hakkari otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden konaklama yapılmak istenilen Hakkari oteline ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Hakkari Otel Fiyatları

Hakkâri'nin batısında yer alan Gevaruk ve Tirşin yaylalarında adeta açık hava müzesi niteliğinde, kayalar üzerine kazınarak çizilmiş binlerce kaya resmi bulunmuştur.

Hakkari, Anadolu'nun en güney doğu ucunda yer almaktadır. Hakkâri bulunduğu konum itibariyle de tarihler boyunca pek çok devletin hakimiyetine girmiş ve bir birinden farklı birçok millete ev sahipliği yapmıştır. Günümüzde Hakkari; güneyinde İran'la doğusunda Irak'la komşudur. Ayrıca sınırları içerisinde bulunan Kale Kayak Merkezi kış aylarında pek çok sporcuyu ağırlamaktadır.

Hakkari'ye yıl içerisinde gerek iş için gerek spor için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri birçok otel bulunmaktadır. Kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller, pansiyonlar ve diğerleri tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır. Hakkari merkezinde yer alan bu oteller merkezi konumları ile kayak merkezine de yakındır.

Hakkari otel fiyatları yıl içerisinde farklılık göstermektedir. Özellikle de kayak sezonu düzenlenen turnuvalarda ve tatil günlerinde Hakkari otel fiyatları belli bir miktar artmaktadır. Ayrıca Hakkari otel fiyatları, konaklama otellerinin bulunduğu kategorilere göre de farklılaşmaktadır.

Hakkari otel fiyatları üzerinde tesislerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler ve sağladığı olanaklar da etkili olmaktadır.

Hakkari'de yer alan oteller ve Hakkari otel fiyatları Neredekal.com Hakkari sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan tüm Hakkari'deki otelleri ve Hakkari otel fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilir hatta Neredekal.com üzerinden Hakkari'de konaklama yapılmak istenilen otele ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.