Gündoğdu Köyü Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Gündoğdu Köyü Otel Fiyatları

Marmara Adası'nda kafa dinleyebileceğiniz bir yer; Gündoğdu Köyü…

Gündoğdu Köyü, Marmara Adası'nın 6 mahallesinden biri. Marmara Adası Merkez'e oldukça yakın ve ulaşım açısından neredeyse en rahat bölgesi. Adada kesinlikle görülmesi gereken, sessiz, sakin, tam kafa dinlemelik bir yer Gündoğdu Köyü. Üstelik denizi de oldukça temiz. Marmara Adası Merkez'e 4-5 km mesafede yer alan Gündoğdu Köyü, tüm bu özellikleriyle adada konaklama yapılabilecek en ideal adreslerden biri.

Zaten konaklama alternatifleri de bir hayli fazla. Gündoğdu Köyü otellerinin çoğu apart otellerden oluşuyorlar ve özellikle kalabalık aileler için son derece uygunlar. Gündoğdu Köyü otellerinin apart daireleri konforlu ve temiz olmalarının yanı sıra, tam donanımlı mutfaklarıyla kendi yemeğinizi hazırlayabilme olanağı da sunuyorlar. Deniz ise yaklaşık 3 dakika yürüme mesafesinde Gündoğdu Köyü otellerine.

Gündoğdu Köyü otel fiyatları ise ekonomik bir konaklama için oldukça ideal rakamlara sahipler. Gündoğdu Köyü otel fiyatlarının oda fiyatı bazında ücretlendiriliyor olmaları, tatile kalabalık bir grupla gelecek olanlara uygun bir konaklama imkanı sağlıyor. Gündoğdu Köyü otel fiyatları yaz aylarında biraz artıyor ancak yine de her gelir düzeyinden insan rahatlıkla konaklama yapabilir. Genel olarak 2019 Gündoğdu Köyü otel fiyatlarının ortalama 130 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, önümüzdeki yaz tatilinde Marmara Adası'na gitmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Gündoğdu Köyü'nü tercih edebilir ve Gündoğdu Köyü otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Gündoğdu Köyü otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.