Giriş
02.06.22
Çıkış
03.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Saraylar Otelleri:

Saraylar için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Apart Otel
Hayvan Dostu
5/5 Mükemmel
(16 değerlendirme)
Saraylar Mah merkezine 7.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.500 TL
Otel
Aile Dostu
4/5 Mükemmel
(16 değerlendirme)
Saraylar Mah merkezine 6.9 km uzaklıkta
Otelz.com
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
569 TL
4.8/5 Mükemmel
(3 değerlendirme)
Saraylar Mah merkezine 7.2 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
590 TL
Otel
Aile Dostu
3.9/5 Çok İyi
Saraylar Mah merkezine 7.1 km uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Sadece Konaklama
378 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Saraylar Mah merkezine 16.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Yarım Pansiyon
600 TL
Otel
Aile Dostu
3.1/5 Çok İyi
(11 değerlendirme)
Saraylar Mah merkezine 16.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Yarım Pansiyon
500 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.5/5 Mükemmel
(40 değerlendirme)
Saraylar Mah merkezine 17.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
920 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
5/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Saraylar Mah merkezine 17.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
400 TL
Apart Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(16 değerlendirme)
Saraylar Mah merkezine 20.7 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
300 TL
Apart Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
Saraylar Mah merkezine 16.4 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
360 TL

Saraylar Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En beğenilen Saraylar otelleri hangileridir?
Saraylar otelleri listesinde misafirlerin en beğendiği tesislere Neredekal.com'un Saraylar otelleri sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu sayfada Saraylar otelleri fiyatları ile listelenmekte olup sizler bu listedeki tüm otellerin fiyatlarını karşılaştırabilir, yorumları okuyabilir, tesisleri aldıkları puanlara göre sıralayarak aradığınız tesisi kolayca bulabilirsiniz. Bölge genelinde konaklama yapan misafirler tarafından en beğenilen ve en popüler olarak gösterilen tesis türlerinin başında Saraylar otelleri herşey dahil konseptte hizmet veren tesisler ile https://www.neredekal.com/saraylar-otelleri/ Saraylar otelleri karşımıza çıkıyor. Sizler de Saraylar lüks otelleri ve en beğenilen saraylar otelleri gibi farklı kategorilerde arama yaparak tatilinizi ve konaklamanızı geçirmek istediğiniz tesise rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
Saraylar otelleri merkeze uzaklık nedir?
Saraylar otelleri hem taşıdığı özellikleri hem de konaklama yapan misafirlerine sağladıkları olanaklar bakımından farklılık gösteriyor. Ziyaretçiler ise seyahatleri öncesi bütçelerine ve zevklerine en uygun oteli seçerek rezervasyonlarını yaptırıyor. Büyük bir kısmı oda-kahvaltı olarak hizmet veren En iyi Saraylar otelleri5 yıldızlı, butik veya apart konseptine sahip tesislerin, sahip oldukları imkanlar yıl boyunca tercih edilme oranlarında da etkili oluyor. Buna göre yıl içerisinde en sık tercih edilen tesisler en iyi Saraylar otelleri listesinde yer almayı başarıyor. Peki Saraylar otellerinin merkeze uzaklığı ne kadar? merkezden saraylar otellerine ulaşım karayolu ile sağlanabiliyor. Saraylar otelleri ile Balıkesir merkez arası mesafe ise 199 kilometre olarak belirtiliyor. Bu mesafe yaklaşık 3 saat 31 dakikada aşılabiliyor.
Aileye uygun Saraylar otelleri hangileridir?
Saraylar'da tatil yapmak isteyen konukların en çok merak ettiği detaylar arasında Saraylar bölgesindeki hangi oteller aileler için uygun? sorusu. Saraylardaki oteller arasında aileye uygun birçok tesis bulunuyor. Bölgenin birçok tesisinde profesyonelce tasarlanmış doğa harikası butik oteller bulunuyor. Üstelik birçoğunda sunulan hizmetler tatil köyü ve benzeri konseptte hazırlanan tesislerden farklı değil. Çocuklar için aktivite alanları, spor salonları, spa ve masaj salonları bulunan butik otellerde konaklayan tatilciler büyük tesislerin aksine butik otellerde kendini daha özel ve evinde gibi hissedebiliyor. Aileye uygun Saraylar otelleri>/strong> genellikle uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Saraylarda aileye uygun tesisler arasında apart ve pansiyon seçenekleri de bulunuyor.
Havuzlu Saraylar otelleri hangileridir?
Saraylar'da hizmet veren tesislerin hepsi en iyisidir. Ancak bazı tesislerde havuz bulunmamaktadır. Küçük çocuklu ailelerin ve havuzsevenlerin tatil konaklamasında öncelik verdiği açık yüzme havuzu her tesiste bulunmamaktadır. Saraylar otelleri, 5 yıldızlı oteller ve bazı https://www.neredekal.com/saraylar-apart-otelleri/ Saraylar apart otelleri kategorisinde yer alan tesislerin açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Misafirler bu tesisler arasından diledikleri konaklama türündeki otele rezervasyonlarını yaptırabilirler. Yaz sezonu içinde artan konaklama fiyatlarından olumsuz yönde etkilenmemeniz için tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırarak ekonomik konaklama fiyatlarından faydalanmanız yönündedir.