Gökçeada Laz Koyu

  • Çanakkale / Gökçeada

Gökçeada Laz Koyu

Gökçeada Laz Koyu, yaz sezonunun en çok tercih edilen Ege adalarından biri olan Gökçeada'da yer almaktadır. Ufak bir koy olan Laz Koyu Gökçeada'nın güneyinde bulunmaktadır. Adanın güney kıyısındaki bu şirin koya asfalt yoldan ilerlerken sola doğru yön tabelası yer almaktadır. Bu tabeladan saptığınız anda toprak yoldan 300 metre ilerledikten sonra sizi şaşırtacak güzellikteki bu koya ulaşıyorsunuz. Koyda bir tesis bulunuyor.

Sahili kumluk plaj olan koyda çok fazla rüzgar olmadığından deniz genelde sakindir. Koy bu sakinliğiyle plajda güneşlenip, yüzmek isteyenlerin adada ilk tercih ettiği yerler arasında bulunmaktadır. Koy da sadece bir adet tesis bulunmaktadır ve bu tesisten şemsiye şezlong kiralayabilir, yemek yiyebilirsiniz. Laz Koyu'nda denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarmak isteyenlerdenseniz, adanın bu cennet köşenin mutlaka keşfedin. El değmemiş tabiatı ve akvaryum gibi denizi ile Gökçeada'nın sakin koylarından biri olan Laz Koyu'nda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Yeter ki çöpünüzü toplayın
9

-

koy çok güzel çocuklu aileler için uygun sayılabilir. Aracınızı park ettikten sonra çok az yürüyüş yolu var. Bu koy biraz zahmetli çöp poşeti taşıyacaksınız duş için su alacaksınız içeçeklerinizi termos çanta ile taşıyacaksınız tüm pisliğinizi toplayıp araba park ettiğiniz alandaki çöp konteynerina taşıyacaksınız bunlar zor geldiyse gitmeyiniz zira ayak iziniz dışında bir iz bırakmamanız gerekiyor. Zıpkınla balık av.. Devamını Göster