Fink Beach Club

  • Muğla / Bodrum / Ortakent Yahşi
  • Müsgebi Cad.

Fink Beach Club

Bodrum'un en güzel sahil şeritlerinden olan Ortakent'te mavi bayraklı bir plaj, Fink Beach Club. Bodrum merkeze yakınlığıyla Bodrum'da tatil yapanların mutlaka uğraması gereken bir yer olan club yalnızca deniz, kum, güneş için değil pek çok çeşitli aktivite için de tercih edilebilir.

Bodrum merkezden özel aracınız ile 10 dakikalık bir sürüş sonrası ulaşabileceğiniz Fink Beach Club, tertemiz denizi ile görenleri büyüleyen cinsten bir mekan. Tatilciler burada hem denizin ve güneşin tadını çıkarabilir hem de Bodrum'un gece hayatının keyfini alabilirler.

Basketbol ve voleybol alanları gibi spor yaparken eğlenebileceğiniz yerler dışında keyifle güneşleneceğiniz bir iskele de mevcut.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
10 numara :)
10

-

Bodrum'da tatil yapanların uğraması gereken bir yer... Bodrum Merkez'e uzaklığı özel araçla 10 dakika, minibüsle 15-20 dakika arasında ulaşabileceğiniz eğlenceli bir mekan. Fiyat olarak Göltürkbükü beachlerine göre daha makul. Güneşlenmek isteyenlere iskele önerilir ama diğer taraflara göre iskelenin servisi oldukça yavaş. Denize diyecek söz yok. Hem gece kulübü hem beachi herkese tavsiye edilir. :)

2
Güzel bir beach club
10

-

Ortakent'ye yer alıyor. Bodrum Merkez'den araç ile 10 dk mesafe uzaklıkta. Denizi temiz, kıyısı taşlıktı, bu sebeple iskeleden denize girmenizi öneririm. Personel güler yüzlü, ilgili ancak servisoldukça yavaş. Eğlendim, güzel vakit geçirdim. Tavsiye ederim.